ACMilan-bg.com: Риека - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (8 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Риека - Милан Лига Европа (Група D)

Анкета: Риека - Милан (20 потребител(и) са гласували)

С колко защитници трябва да играе Милан?

1. В схема с 3-ма в защита (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

2. В схема с 4-ма в защита (20 глас(а) [100.00%])

Процент гласували: 100.00%

3. В схема с 5-ма в защита (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

Глас

#141 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 07 December 2017 - 22:05

Милан е губил такива протоколни мачове, при това с далеч по-добър състав. Да не говорим за треньор.
Публикувано изображение
0

#142 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 07 December 2017 - 22:07

Виж мнениетоIl Professore написа на 07 December 2017 - 22:05 :

Милан е губил такива протоколни мачове, при това с далеч по-добър състав. Да не говорим за треньор.

А, равен с новак, дето до декември всички го биха и няма точка, имал ли е? Вратар вкарвал ли ни е?... Не се залъгвай по тези стари статистики, братле. Няма го вече тоя Милан...
Публикувано изображение
0

#143 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан

Публикувано 07 December 2017 - 22:12

Виж мнениетоDon Corleone написа на 07 December 2017 - 22:07 :

А, равен с новак, дето до декември всички го биха и няма точка, имал ли е? Вратар вкарвал ли ни е?... Не се залъгвай по тези стари статистики, братле. Няма го вече тоя Милан...

За мача с Беневенто нищо не съм казал, там 3 дена не можах да си намеря мястото от яд. Но това днес се очакваше, и бе най-нормалното нещо на света, особено с тоя състав. Наистина ви се чудя, какво сте очаквали от мача...
Публикувано изображение
0

#144 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 07 December 2017 - 22:15

Аз очаквах повече от малките със сигурност, а дори у тях нямаше живец. Започвам да се чудя дали нарастващият хаос в клуба не се отразява на играчите. Ситуацията е почти същата като през втория полусезон, когато стана ясно, че ще има смяна на собствеността и бандата на галиани тотално загуби мотивация да довърши сезона адекватно. Та и сега същото, все пак има вероятност през следващия сезон да сме с нови собственици. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#145 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 07 December 2017 - 22:16

Виж мнениетоIl Professore написа на 07 December 2017 - 22:12 :

За мача с Беневенто нищо не съм казал, там 3 дена не можах да си намеря мястото от яд. Но това днес се очакваше, и бе най-нормалното нещо на света, особено с тоя състав. Наистина ви се чудя, какво сте очаквали от мача...

Е, определено не очаквах нек'ви безславни хървати да си напишат историята на гърба ни, да ни надиграят и да ни направят смешни на терена, да не можем да им вкараме гол и в крайна сметка да ни бият 2:0
Публикувано изображение
0

#146 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 07 December 2017 - 22:18

Виж мнениетоIl Professore написа на 07 December 2017 - 22:05 :

Жика, Милан е губил много подобни мачове, но е можел да си го позволи. Един вид можели сме да подходим аристократично. Докато сега се нуждаем от победи и голове, без значение дали е в протоколен или сериозен мач. Днеска не мисля, че трябва да имаме някакво оправдание като протоколен мач, резервни играчи, умора и т.н. За мен това е тежка загуба, която нямахме право да допускаме.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#147 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан

Публикувано 07 December 2017 - 22:28

Виж мнениетоMaverick написа на 07 December 2017 - 22:18 :

Жика, Милан е губил много подобни мачове, но е можел да си го позволи. Един вид можели сме да подходим аристократично. Докато сега се нуждаем от победи и голове, без значение дали е в протоколен или сериозен мач. Днеска не мисля, че трябва да имаме някакво оправдание като протоколен мач, резервни играчи, умора и т.н. За мен това е тежка загуба, която нямахме право да допускаме.

Аз съм съгласен с това, но друго имах предвид - няма смисъл да се ядосваме и да правим трагедии от тоя мач. Та ние рядко взимаме мач с титулярите, срещу който и да е отбор. Направихме равен, и записахме името Милан със златни букви в историята на пълни селяци като Беневенто. За днес ли да се ядосвам? :D
Съвсем сериозно го казвам - на няколко човека, мои приятели, има казах да играят 1-цата на Риека. И аз бих го играл, но сърце не ми дава да играя срещу любимият си отбор. Съвсем очаквана от мен загуба.
Публикувано изображение
1

#148 Потребителят е онлайн   thej0kerr 

• Фен на футбола
  • Регистр: 17-December 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Франко Барези, Андрий Шевченко, Рикардо Кака, Дженаро Гатузо, Алеасандро Неста
  • Истинско име:Ивелин Златанов

Публикувано 07 December 2017 - 22:48

Виж мнениетоCapaldi написа на 07 December 2017 - 21:34 :

Е, не знаеш ли?

Същият факир на мисълта бе автор на репликата "Това е отборът на Монтела", след позора с Беневенто. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Тихо, тихо там, че при твоя мистер тия едва не ни нашиха в Милано...а да и 6/6 в дербитата. О, чакай, те тогава играчите бяха виновни. Нищо, че той милия цел сезон ги спука да ги пуска на всички позиции, само не и на титулярните им такива. Публикувано изображениеПубликувано изображение Благодарим ти, мистер, затва, че съвсем ни превърна в посмешище. Той Монтела 6 месеца ги направи сами да си приказват тия играчи, ти чакай да почнат да играят за 1 седмица като отбор. Че тролиш - тролиш, ама вече очевидно прекрачваш всякакви граници на провокациите и простотиите.
Публикувано изображение
0

#149 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 07 December 2017 - 22:51

Нема се плашите, това днес бе отбора на Монтела. :surrender:

До няколко кръга ги почваме и в края на сезона сме в пол-позишън за атакуване на топ4, а защо не и Скудетото. Все пак си имаме играчите, просто порочните тактики и тренировъчни методи на Самолетчето спираха развитието на момчетата.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
-3

#150 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 08 December 2017 - 00:43

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Е Лацио днес направи същият номер. Излезе с резервите и падна. Н
Гатузо на пресконференцията си каза направо ,че му е писнало да гледа отбора с 3-ма в защита,и че ще пробва с 4. Такаче най - накрая ще промени наложената от Монтела схема. Всеки мач с 5 защитника ...много идва. Юве миналата година им се получаваше , ама имаха Алекс Сандро и Алвеш , а ние Родригез и Абате / Борини.

И е много прав ,че отбора има много бездушници .
Публикувано изображение
Volevano Vincere, Volevano Vincere, ma l' hanno PRESO NEL CULO, ma l'hanno PRESO NEL CULO...
3

#151 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 08 December 2017 - 09:54

Мисля си, че ако наистина Рино реши да играе с четирима в защита, а очевидно има афинитет към по-дефанзивната игра, дали няма да ги пусне в 4-2-3-1 Реално погледнато, най-доброто, с което разполагаме, поне на хартия на мен ми изглежда доста прилично в тази схема. $ - Абате, Бонучи, Мусакио, Р. Родригес - Билия, Монтоливо (Кесие) - Сусо, А. Силва, Бонавентура - Калинич (Кутроне). Какво мислите? Някой изобщо гледал ли е в какви схеми с четирима в отбрана е играл Рино в предишните си отбори, освен 4-3-1-2 в примаверата, което към момента изглежда най-вероятно, наравно с 4-3-3?

Този пост е редактиран от Don Corleone: 08 December 2017 - 09:55

Публикувано изображение
0

#152 Потребителят е онлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 08 December 2017 - 15:58

Това им беше. От тази неделя Милан ще бъде нов отбор.
`
1

#153 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан

Публикувано 08 December 2017 - 16:01

Виж мнениетоpippo написа на 08 December 2017 - 15:58 :

Това им беше. От тази неделя Милан ще бъде нов отбор.

Обичам оптимистично настоените хора! Евала, хубава приказка! :D
Публикувано изображение
1

#154 Потребителят е онлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 08 December 2017 - 16:45

Виж мнениетоIl Professore написа на 08 December 2017 - 16:01 :

Обичам оптимистично настоените хора! Евала, хубава приказка! :D