ACMilan-bg.com: Наполи - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (13 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Наполи - Милан 13 кръг

Анкета: Наполи - Милан (29 потребител(и) са гласували)

Как ще завърши дербито Наполи - Милан?

1. Победа за Наполи с над 2 гола разлика (15 глас(а) [51.72%] - Виж)

Процент гласували: 51.72%

2. Минимална победа за Наполи (2 глас(а) [6.90%] - Виж)

Процент гласували: 6.90%

3. Равенство (2 глас(а) [6.90%] - Виж)

4. Минимална победа за Милан (8 глас(а) [27.59%] - Виж)

Процент гласували: 27.59%

5. Победа за Милан с над 2 гола разлика (2 глас(а) [6.90%] - Виж)

Глас

#241 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 19 November 2017 - 12:28

View PostCapaldi, on 19 November 2017 - 11:21, said:

Биньо, не се обиждай, но не е лошо първо да започнеш да гледаш мачовете на Милан, после да даваш мнение. Понеже имам чувството, че от шампионския сезон насам, си отeбал съвсем отбора. Съдията ни закла по най-безпрецедентния начин.

Сега, мачове на Милан гледам по принцип и бая бълвоч изгледах след шампионския сезон. Сега съм преценил, че някои мачове е по-добре за мен да не гледам. Всъщност сумарно за цял живот съм изгледал доста много, мога да си позволя да не гледам и пак да съм в час с нещата. Тия там кой какъв фен бил си ги запази за теб, фенството не е да гледаш само мачове, да не ти говоря, че има куп фенове, които ходят на стадиона и самия мач почти не го гледат дори. Всеки разбира по негов си начин някои неща и сам избира какво да прави, което не го прави по-малко или повече фен. По същата логика мога да ти кажа, че ти си еди какъв си фен, понеже стискаш с Монтела до последно, но май съм единствения човек във форума, който не ти го е казвал, нали? Не те съдя, имаш си позиция, изразяваш я, толкова. Аз бях от последните, които почнаха да сипят критики по треньора и го правя доста умерено сравнимо с други, та много моля да не се хващаш за мен.
Самият мач никъде не съм го коментирал, просто обаче не подхожда по принцип на отбор като Милан да се оправдава със съдия, а в този момент още по-малко когато сякаш е била много вана победата и се борим за ШЛ, че така се хващаш за него. Това е твое мнение, хората казват и други, аз чета, но сам казах, че победата мача въобще не ме е интересувал, понеже не променя нищо от важното в Милан, даже и маловажното.
Казваш, че някои хора се радвали дори на голове на противника, особено на тоя на Инсиние и не се ядосвали като губел Милан. Не вярвам тук да има радващи се на някой гол срещу Милан, също и да не ги е яд като пада отбора. Но ти бъркаш нещата. Едно е да знаеш, че любимия ти отбор ще падне и да изтъкваш фактите, друго е това, което ти казваш. Хората са я докарали до това даочакват Милан да загуби с повече от два гола даден мач, ти осъзнаваш ли какво е това? Че ние слаби срещу БарЦа в добрите им години ме сме чакали подобна тъпотия. Някои просто оскат треньора да си ходи на всяка цена защото по нормалния начин не стана.

Този пост е редактиран от Top Gun Maverick: 19 November 2017 - 12:57

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#242 Потребителя е офлайн   Stephan-EL92 

• Фен на футбола
  • Регистр: 04-December 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:ЕЛ92, Де Шильо (Малдини, Костакурта, НЕСТА, Гатузо, Кака, Шева, Пипо)

Публикувано 19 November 2017 - 13:03

Честито на Наполи тия пичове играят наистина най-красивия футбол в Италия. Само искам да кажа, че при първия гол ми стана някак си кофти и си викам сега ако бяха зачели гола как ли щеше да тръгнат нещата и те го зачетоха. Това отсъждане беше на мястото си, за първи път ще ги похваля тези розови съдиичета.

Нашия отбор не е за коментиране, там единствено Донарума и донякъде Романьоли показват постоянство и израстване. Локатели се опита на тази позиция като атакуващ халф, там каквото можа отигра по правилен начин, но и на него това не му е позицията.
Публикувано изображение

Una Citta , Due Colori , 7 Coppe dei Campioni !
0

#243 Потребителят е онлайн   The Pharaoh 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 19 November 2017 - 14:29

Capaldi написа на 19 November 2017 - 11:21 :

Биньо, не се обиждай, но не е лошо първо да започнеш да гледаш мачовете на Милан, после да даваш мнение. Понеже имам чувството, че от шампионския сезон насам, си отeбал съвсем отбора.

Съдията ни закла по най-безпрецедентния начин. Което само показва, че VAR е добра технология, но приложението й е повече от скандално и в полза само на определени отбори. :rolleyes: Ако ще да се надрискате, не може да ме убедите, че голът снощи щеше да бъде зачетен, ако срещу Наполи не бе Милан, а съдийското отборче от Торино.

Не знам какъв кеф ви доставя на двама-трима човека да радвате като ни отбележат гол. За мен това е извратеняшко мислене и никога няма да го приема. Фен, който не се радва на головете на своя отбор и не се гневи, когато се случва обратното, просто не е никакъв фен. И изобщо не ме интересува кого ще засегна и какво ще си помисли еди кой си. Това са фактите. Така както няма фен на Милан, който да пише "forza Juve" и да нарича Буфон Il Capitano. :rolleyes: И това няма нищо общо с хейтърщината към Монтела. Можеш да си против треньора и без да се кефиш на головете на противника.
Монтела се усмихвал след загуби? Ами тук няколко човека свършиха в гащите от кеф след гола на Инсинье. Това е безобразие. Ние форум на Милан ли сме или на Наполи и Серия А? Точно такива индивиди да търсят сметка на Монтела защо се хилел след мач, е все едно Владо Кузов да търси сметка на Майкъл Джексън.

Колкото до призивите за оставка - дори в Таджикистан няма кой да уволни треньора си след загуба с 2:1 на Сан Паоло.

Това, че няколко човека „са свършили в гащите след гола на Инсинье” са си твои измислици, а това, че Монтела се усмихва след всяка загуба е факт.
2

#244 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 19 November 2017 - 15:08

В равностойния според Монтела вчерашен мач Донарума е записал персонален рекорд за сезона по посрещнати удари - 10. На свой ред Рейна трябваше да се справя с три предизвикателства - гола на Алесио, безобидния удар на Калинич с глава и изпълнението на Джак под гредата, за което испанецът се ядоса, че изби в корнер вместо да хване топката.

#равностоенмач

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 19 November 2017 - 15:09

0

#245 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 19 November 2017 - 15:19

Виж мнениетоCapaldi написа на 19 November 2017 - 11:21 :

Биньо, не се обиждай, но не е лошо първо да започнеш да гледаш мачовете на Милан, после да даваш мнение. Понеже имам чувството, че от шампионския сезон насам, си отeбал съвсем отбора.

Съдията ни закла по най-безпрецедентния начин. Което само показва, че VAR е добра технология, но приложението й е повече от скандално и в полза само на определени отбори. :rolleyes: Ако ще да се надрискате, не може да ме убедите, че голът снощи щеше да бъде зачетен, ако срещу Наполи не бе Милан, а съдийското отборче от Торино.

Не знам какъв кеф ви доставя на двама-трима човека да радвате като ни отбележат гол. За мен това е извратеняшко мислене и никога няма да го приема. Фен, който не се радва на головете на своя отбор и не се гневи, когато се случва обратното, просто не е никакъв фен. И изобщо не ме интересува кого ще засегна и какво ще си помисли еди кой си. Това са фактите. Така както няма фен на Милан, който да пише "forza Juve" и да нарича Буфон Il Capitano. :rolleyes: И това няма нищо общо с хейтърщината към Монтела. Можеш да си против треньора и без да се кефиш на головете на противника.
Монтела се усмихвал след загуби? Ами тук няколко човека свършиха в гащите от кеф след гола на Инсинье. Това е безобразие. Ние форум на Милан ли сме или на Наполи и Серия А? Точно такива индивиди да търсят сметка на Монтела защо се хилел след мач, е все едно Владо Кузов да търси сметка на Майкъл Джексън.

Колкото до призивите за оставка - дори в Таджикистан няма кой да уволни треньора си след загуба с 2:1 на Сан Паоло.

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Кирилов, достоен си за отговори само с емотикони.

Няма ли да се напънеш да обясниш, как след активиране на VAR асистента, отменят гол? :D Питам те едни неща, ти хвана на Биньо да пишеш 20 реда как не трябвало да коментира нещо, което не бил гледал. И на Николай призивите в темата за Скуадрата, нямащи нищо общо с Милан, които дъвчеш цяла седмица...

Я виж дали ти, ако се надрискаш, дали VAR ще стане по-лоша система? Хората ти показват в ефир на база на какво се взимат съдийските решения, ти говориш за приложение в нечия полза. Защо не изкоментира така и когато бе в наша? Объркан си в безсилието си, но давай, напъвай! Така надрискването ти е сигурно дори преди това на Монтела в края на полусезона.

0

#246 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 20 November 2017 - 13:31

В крайна сметка имаше ли засади или не!?
Volevano Vincere, Volevano Vincere, ma l' hanno PRESO NEL CULO, ma l'hanno PRESO NEL CULO...
0

#247 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 20 November 2017 - 16:14

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 20 November 2017 - 13:31 :

He.

MONTELLA VATTENE!!!

0

#248 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 20 November 2017 - 18:07

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 20 November 2017 - 13:31 :

Имаше сигнал за засада при първия гол, още преди топката да се оплете в мрежата. След неправомерно използване на VAR технологията, в последствие голът беше зачетен.

Който твърди обратното, или не е гледал мача, или не е фен на Милан.
Гледам и Петров на няколко пъти е споменал четвъртия съдия. Обаче услужливо пропуска да спомене на аудиторията кой, аджеба, беше четвърти съдия на срещата. За чудещите се - това бе рецидивистът Паоло Валери.

Изобщо не ме интересува мнението на кибиците, ето какво казва бивш арбитър по въпроса:

Цитат

Former Italian referee Luca Marelli slammed the use of VAR following Lorenzo Insigne’s controversial goal last night. Insigne was ruled offside during the play, which negated the goal. However, after a VAR review, it was allowed.

“The line drawn by the VAR is only an assumption, and not straightforward,” wrote Marelli on his own website. “It cannot be certain, considering the position of the shoulder and head of Insigne on the playing field.”

His contention is that the camera angle may skew the perspective of both the attacker and defender, which may alter where the VAR offside line is drawn.

“In the absence of VAR,” he continued, “we could have discussed for hours on the position of Insigne. But, ith the presence of VAR, we will continue to discuss it. The reason is to look into the usual problem of evaluating the offside line drawn on the foot of Romagnoli (Milan’s defender) is not enough, because we do not know what the real position of the Napoli striker is.”

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#249 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола
  • Регистр: 30-May 17
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Maldini

Публикувано 20 November 2017 - 18:50

Спортал.бг са превели една статия на Гадзета дело спорт.
Журналистите се опитват да анализират защо не ни се получават нещата в нападение.
Разбира се,всеки може да си прочете статията и от там.Просто реших да я преместя, да я има и тук, да остане в архивите. Пък и някой може да иска да си изкаже мнението-съгласен,несъгласен.Аз лично не помня никога в историята да не сме докосвали топката в другото нак.поле цяло полувреме,а сега е втори случай за няколко седмици.Т.е. "Resto ottimista " на нашия специалист някак си няма покритие. От друга страна,да имаш превъзходство в притежанието на топката,както пише тук,сещу Наполи на Сан Паоло е впечатляващо .Какво точно трябва да се подобри,и къде се къса нишката в атаките в последната третина,се опитват да обяснят тези журналисти.

Хората на Милан в противниковия пеналт са в Червената книга.

Случи се отново. След само три седмици. Мачовете в Атина и в Неапол бяха дълбоко различни един от друг по дух, игра и подход, но имаха една обща черта помежду си, която от една страна хвърля Милан в територията на измъчеността, а от друга носи логично обяснение за неговата немощност в атакуващата част от играта: и двата пъти нито един „росонеро” не успя да докосне топката в съперниковото наказателно поле за цялото времетраене на първото полувреме .Може това да ви се струва невероятно, но е факт. Голове, естествено, могат да бъдат вкарвани и с удари от далечно разстояние, но е очевидно, че колкото повече броя докосване на топката имаш в пеналтерията, толкова повече се увеличават шансовете ти за записване на точно попаденние.

1.Бавност -Че по отношение на носена опасност отборът е Сусо-зависим, това е безпределно ясно от доста време. Ще бъде обаче прекалено елементарно да се обяснява само с това тази (нищожна) офанзивна продуктивност. Най-очевидният фактор е малобройната доставка на топки в централната част на наказателното поле. „И росонери” умеят да градят интересни атаки само до линията на третата четвърт на терена, ала веднага след това губят топката в мнозинството случаи. Бавят се. Подценяват числените преимущества. Позволяват на съперниците си времето да се върнат на точните позиции. Очевидно отсъстват точните движения от страна на полузащитниците и нападателите

2.ГАРАНЦИИ

Срещу шестте стоящи над него отбори в класирането в Серия А Милан е отбелязал само 4 гола, а общо те са 19 за 13 кръга – наистина прекалено малко. Причините за това са много..Често се споменава представянето под очакванията на определени фигури индивидуално. Като изключим Сусо, другите не дават гаранции за офанзивни фойерверки. Хакан Чалханоолу и Андре Силва все още изглеждат едва-що приземили се от чужда планета. Джакомо Бонавентура е назад в кондиционно отношение. Франк Кесие не показва онзи блясък от началото на сезона. Фабио Борини вече играе на бека, а Никола Калинич често остава извън играта: срещу Наполи например отигра 39 топки срещу 64 на Лоренцо Инсинье, а точните пасове бяха 27:40.После иде ред на бавността в разиграването – да, в повечето време е прецизно, ала прекалено еднообразно и схоластично (дори когато тимът изостава в резултата). Липсва човек, който да се нагърби със смелостта да вземе топката и да импровизира; човек, който да хване бика за рогата по мъжки и да изпъкне. Но внимание: липсва не защото го няма в състава, а защото – с изключение на Сусо – никой не използва момента по една или друга причина.

Други трудности? Например извеждането на футболисти в голова позиция в централни зони. В Неапол почти нямаше умни и навременни бягове зад защитата или други офанзивни отигравания в най-невралгичната част за всеки тим. После иде ред на докарването на достатъчно хора в наказателното поле. В някои моменти видяхме как имаше само двама миланисти срещу четирима бранители на Наполи в пеналта.

КОМФОРт.Мачът обаче донесе и някои оптимистични нотки, позволяващи и малко комфорт посред цялата сивота. Да отидеш на „Сан Паоло” и да спечелиш владението на топката срещу най-добрия отбор в това отношение през сезона (55%-45%) заслужава отбелязване. Това значи наличие на характер и достатъчно идеи, които треньорът е предал на своите футболисти. С прости думи значи едно: наличие на потенциал.

Милан всъщност е №3 в класацията по притежание на топката от началото на този сезон след лидера в Серия А Наполи и хегемона в последните години Ювентус. Това може да послужи за отправна точка, особено при положение че сега предстои спад на качеството на съперниците в следващата част от календара.С малко повече самочувствие оттук насетне може да започне едно ново първенство за Милан.

Лука Бианкин/ Марко Пасото, „Гадзета дело Спорт”

0

#250 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 20 November 2017 - 20:21

Ех, прословутото притежание на топката /дявол да те вземе, Пеп/, този журналист е наглед интелигентен, не знам защо е цапнал това накрая. Много обнадеждаващо било да имаме 55% на Сан Паоло - та какво от това, когато точните удари са 10-3, а резултатът без Донарума /а Сторари, примерно/ щеше да е в най-добрия случай 4:1. Сари при 2:0 много ясно, че ще ни остави да разиграваме безидейно, те действаха с мисъл за ШЛ все пак - нещо, което ние покрай монтеловите притежания на топката съвсем забравихме, че е присъщо на Големите. Да умееш практично да вземеш дерби мач /доколкото въобще беше такъв при моментното състояние на отборите/ с умело разпределени сили, атрактивен футбол и стабилна защита, съхранявайки в процеса достатъчно сили за мача в Европа през седмицата, е задължително условие за успехи на няколко фронта.

Хората, които наистина разбират от тази игра, колкото и да се изтърка това самонадеяно понятие, отдавна прозряха, че притежанието на кълбото не е в никакъв случай гарант за нещо положително. Само се загледайте как например при нас се проявява въпросният компонент - Донарума към Бонучи, Бонучи към Романьоли, Романьоли към Донарума, Донарума към Мусакио, Мусакио към Бонучи, Бонучи към Романьоли, Романьоли към Донарума, Донарума към Мусакио и така до някое изритване в тъч, това се случва по 20 пъти на мач и се отчита като притежание на топката, само че в градивен аспект е пълен абсурд и комично за гледане. Дори селските отбори опитват по-директно и смело да изнасят топката. За мен смисленият доминантен футбол е да разиграваш около съперниковото поле от самото начало и да го принуждаваш да греши, за да си създаваш нужния брой голови възможности. Ние нито веднъж не внесохме дори бегло подобие на смут в отбранителните действия на Наполи, голът на Романьоли си беше уникален индивидуален проблясък, дошъл след поредно изчистване, при което Калинич остана под топката. Това е все едно да се похвалиш, че в бара си опитал да свалиш 90% от мадамите. Да, технически е така, технически те са ти позволили и не са ти ударили шамар, но в крайна сметка си тръгваш сам. :D Той и самият тренер така разсъждава след мачовете - най-лошото било минало. Е, да, мина с шест загуби, които безпрецедентно още през ноември прекършиха сезонните ни цели, но какво пък - технически, наистина минаха въпросните мачове. :D Кухи статистики, кухи думи, кухи опити за свалка. :D
2

#251 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 20 November 2017 - 22:06

Виж мнениетоCapaldi написа на 20 November 2017 - 18:07 :

Имаше сигнал за засада при първия гол, още преди топката да се оплете в мрежата. След неправомерно използване на VAR технологията, в последствие голът беше зачетен.

Който твърди обратното, или не е гледал мача, или не е фен на Милан.
Гледам и Петров на няколко пъти е споменал четвъртия съдия. Обаче услужливо пропуска да спомене на аудиторията кой, аджеба, беше четвърти съдия на срещата. За чудещите се - това бе рецидивистът Паоло Валери.

Изобщо не ме интересува мнението на кибиците, ето какво казва бивш арбитър по въпроса:

Лошото е, че топката се оплете в мрежата, Инсинье започна да се радва, а страничният, след като пробяга 20 м, вдигна флага. След като Лоренцо се радваше. Иначе, самият Инсинье първо потърси с поглед страничния, зарадва се и после се спря. Смятай колко бърза е била човешката преценка в случая и защо веднага е било поискано гледането на VAR. Вероятно не само от главния, а и от страничния в микрофоните.

VAR е именно за тази цел, да игнорира субективният човешки фактор и невъзможността да се гледа в едно и също време пасът и позицията на играча. На нас ни спечели точки тази технология. А съдията, който пише в личния си блог, всъщност НИЩО не казва, но правилата казват - всяка част от тялото, освен ръцете и главата, участва при маркиране на засадата.

Фактът е, че уважаемият зрител има привилегията да види след дадено решение това, което са видели VAR реферът (не четвъртият, Кирилов) и главният. Което прави всички взети досега решения, равни по сила на гол лайн асистънт технологията. Линията на VAR е абсолщтна геометрична аксиома, а това че дядото не разбира идеята и я коментира двусмислено, си е проблем на дядото. Ъгълът на камерата можел да изкриви преспективата...и т.н. не променя фактът, че тази линия се чертае от компютър, а не от човешката ръка. Допълнителните линии са за сравнение с основната поставена в краката на Романьоли, за да се види правотата на компютърната симулация. Та по тази технология от повече от 20 години се проектират небостъргачи, които още не са паднали. Така че някой да поставя под съмнение вярното разчертаване на линията е смешно, при цялото ми уважение към човека-съдия и желание Инсинье да бе в засада.

0

#252 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 21 November 2017 - 01:52

Изводът за мен е: много баби - хилаво бебе. VAR технологията би била наистина полезно нещо в един идеален свят :D, но до момента не виждам особено подобрение в съдийските отсъждания. При положение, че кога и как да бъде използвана го решават същите служители на Андреа Аниели, които ни колят от 2012 насам, няма как да съм обнадежден. Конкретно онзи ден Наполи заслужаваше повече победата. Това обаче не променя истината - че VAR бива използвана избирателно.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#253 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 21 November 2017 - 10:07

Е, тук вече нацели нещо, което трябва да се каже. А именно по какъв критерии и довод се решава кога VAR да бъде използвана. В конкретният случай, сигналът е дошъл от страничния, явно неубеден в решението си. Но дали е в следствие на подвикване от страна на Сари от тъча, или е подпомогнат от четвъртия рефер и реакциите на играчите, остава загадка.
Единственото сигурно е, че тази технология не може да се изисква директно от треньори/играчи, а е преценка на съдиите. VAR донесе и картон с два мача наказание на Бонучи, като пак не стана ясно кой подсказа на главния да отиде да гледа в монитора. Може би е време да се потърси по-ясна информация по въпроса, защото ако решението е правилно след гледане на VAR, то предхоцдащите го действия дали и защо да се гледа, остават напълно субективни. Явно е, че става въпрос само за ситуации, влияещи директно на събитията на терена, но кой решава, че те са такива...

0

#254 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 21 November 2017 - 13:20

Ситуацията си беше стандартна, т.нар. room referee видя на повторението, че Романьоли покрива засадата и сигнализира на главния. Направи ми впечатление, че и при трите гола имаше консултация, включително след този на Алесио, явно останаха някакви съмнения, че наш играч пречи на Рейна да види топката. Те ако ще ползват VAR за подобни дреболии, играта тотално ще се накъса.

Страничният иначе беше поредният невменяем италиански идиот. Малко по-късно Инсине овладя дълъг пас, напредна, нацели гредата и чак тогава бе вдигнат флаг за засада?! Този сякаш беше останал с убеждението, че подобно на главния и той трябва чака сигнал от гледащия повторението room referee. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Коментаторът се пошегува какъв тогава е смисълът от тия съдии, щом при спорните ситуации така или иначе се гледат повторения и как всичко можело да се роботизира - е, по мое мнение, на фона на тези пълни идиоти в Серия А, това не е толкова лоша идея. След отказването на Рицоли, освен може би Мацолени и донякъде Гуида, не мога да посоча дори един, който не е пълна карикатура, а темата за страничните по-добре да я оставим за друг ден.
0

• (13 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни