ACMilan-bg.com: Интер - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (18 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Интер - Милан 8 кръг

Анкета: Интер - Милан (30 потребител(и) са гласували)

Кой трябва да е треньор на Милан в дербито с Интер?

1. Винченцо Монтела (14 глас(а) [46.67%] - Виж)

Процент гласували: 46.67%

2. Даниеле Русо (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

3. Дженаро Гатузо (2 глас(а) [6.67%] - Виж)

Процент гласували: 6.67%

4. друг (14 глас(а) [46.67%] - Виж)

Процент гласували: 46.67%

Глас

#61 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 11 October 2017 - 14:25

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 14:11 :

Понеже чета, че доста коментирате нападателите.Миналата година се изливаше нечовешки хейт по Бaка.Сега не малко хора поставят Калинич(ялов нападател) и Андре Силва(поне за момента ялов нападател) на пиедестал и ги слагат титуляри пред доказано добри футбилисти като Бонавентура и Сусо.Тогава как бихте коментирали факта, че колумбиецът по това време на миналия сезон имаше 3 пъти повече голове в Серия А от Андре и Никола взети заедно.И то без Кеси, Билия, Родригес, Хакан и т.н.

После пак ми обеснявайте, че сме надградили в нападение. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Човече, просто не е сериозно да наричаш Андре Силва "ялов нападател"!! Монтела не го пуска да играе!! Колко гора искаш да вкара от пейката?! Виж за Португалия какво прави!! Това момче има голямо бъдеще и реален шанс да стане футболист от най-високо футболно ниво!! Монтела е пълен идиoт, че не го пуска твърд титуляр!!
Публикувано изображение
-1

#62 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 11 October 2017 - 14:28

Бака до 8-я кръг беше започнал само един мач от пейката, Андре Силва пък е започвал като титуляр само два пъти. Няма база за сравнение. А че Калинич не е надграждане, а може би дори регрес спрямо Бака, лично аз го твърдя от момента, в който се появиха слухове за негов трансфер.
1

#63 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 11 October 2017 - 14:36

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 14:25 :

Човече, просто не е сериозно да наричаш Андре Силва "ялов нападател"!! Монтела не го пуска да играе!! Колко гора искаш да вкара от пейката?! Виж за Португалия какво прави!! Това момче има голямо бъдеще и реален шанс да стане футболист от най-високо футболно ниво!! Монтела е пълен идиoт, че не го пуска твърд титуляр!!

Затова съм написал към момента.Има 2 мача като титуляр и един влезе от пейката.Но гол няма.А с Португалия бележи много, няма две мнение по въпроса.Но защо Монтела не го пуска, и защо не вкарва, когато го пуска в Серия А, е мистерия.

Сега обаче всички критици на Бaка са се покрили по дупките, след като с приблизително 100 милиона инвестиции за атакуващи играчи(Андре Силва, Калинич, Чалханоолу и Борини) от тях сме получили забележителните...2 попадения за 7 мача.

Странното е, че сега същите тези хора ритат против Сусо и Бонавентура.А не се замислят, че испанцът сам е направил повече от горното каре в Серия А до момента.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#64 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 14:54

Андре Силва - 208 минути, 0 гола. 40 млн.
Фабио Борини - 327 минути, 0 гола. 6 млн.
Хакан Чалханоолу - 374 минути, 0 гола. 22 млн.
Никола Калинич - 362 минути, 2 гола. 25 млн.

Grand Total :D : 1271 минути, 2 гола, 93 млн. Заплати - 20 млн. с данъците.

Карлос Бака - 540 минути, 6 гола, 30 млн. Заплатa - 7 млн. с данъците.

Та колумбиецът ни е струвал над 3 пъти по-малко, 13 млн. по-малко на сезон, играл е приблизително 2 пъти и половина по-малко минути и е вкарал 3 пъти повече голове. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Цифрите не лъжат при нападателите, когато правим сравнения за едно и също първенство и един и същи отбор в малък период от време.Много тъжна статистика, която няма да е лошо всички критици на Бака да я прочетат много добре.

Дано Монтела ги осъзнава тези неща, и много сериозно да си помисли кой, как и къде трябва да играе. :rolleyes:
Публикувано изображение

0

#65 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 11 October 2017 - 15:01

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 14:36 :

Затова съм написал към момента.Има 2 мача като титуляр и един влезе от пейката.Но гол няма.А с Португалия бележи много, няма две мнение по въпроса.Но защо Монтела не го пуска, и защо не вкарва, когато го пуска в Серия А, е мистерия.

Сега обаче всички критици на Бaка са се покрили по дупките, след като с приблизително 100 милиона инвестиции за атакуващи играчи(Андре Силва, Калинич, Чалханоолу и Борини) от тях сме получили забележителните...2 попадения за 7 мача.

Странното е, че сега същите тези хора ритат против Сусо и Бонавентура.А не се замислят, че испанцът сам е направил повече от горното каре в Серия А до момента.

Абе, нека играе редовно титуляр, пък да видим дали няма да вкарва! Иначе, за Бака, ако много тъжиш, на лято може да си говърнем, след като му изтече наемът, ако не решат да му активират клаузата! ;) :D :D Аз се радвам, че не е в отбора и предпочитам Калинич пред него. Като заключение ще кажа, че според мен не е честно да се обвиняват конкретно играчите към момента, защото според мен вината за слабото представяне е изцяло в "гения" на Винченцо Монтела - тактиките, постройките му, мотивацията и т.н.

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 14:54 :

Андре Силва - 208 минути, 0 гола. 40 млн.
Фабио Борини - 327 минути, 0 гола. 6 млн.
Хакан Чалханоолу - 374 минути, 0 гола. 22 млн.
Никола Калинич - 362 минути, 2 гола. 25 млн.

Grand Total :D : 1271 минути, 2 гола, 93 млн. Заплати - 20 млн. с данъците.

Карлос Бака - 540 минути, 6 гола, 30 млн. Заплатa - 7 млн. с данъците.

Та колумбиецът ни е струвал над 3 пъти по-малко, 13 млн. по-малко на сезон, играл е приблизително 2 пъти и половина по-малко минути и е вкарал 3 пъти повече голове. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Цифрите не лъжат при нападателите, когато правим сравнения за едно и също първенство и един и същи отбор в малък период от време.Много тъжна статистика, която няма да е лошо всички критици на Бака да я прочетат много добре.

Да разбирам, че и според теб Андре Силва трябва да е на пейката, а освен това живо те интересува финансовата дейност в клуба, все едно, че е твоя фирма :D :D :D
Дано Монтела ги осъзнава тези неща, и много сериозно да си помисли кой, как и къде трябва да играе. :rolleyes:

Този пост е редактиран от Don Corleone: 11 October 2017 - 15:01

Публикувано изображение
-1

#66 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:05

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 14:59 :

Абе, нека играе редовно титуляр, пък да видим дали няма да вкарва! Иначе, за Бака, ако много тъжиш, на лято може да си говърнем, след като му изтече наемът, ако не решат да му активират клаузата! ;) :D :D Аз се радвам, че не е в отбора и предпочитам Калинич пред него. Като заключение ще кажа, че според мен не е честно да се обвиняват конкретно играчите към момента, защото според мен вината за слабото представяне е изцяло в "гения" на Винченцо Монтела - тактиките, постройките му, мотивацията и т.н.

Е да, така е.Бaка имаше за треньор миналия сезон Сър Алекс Фъргюсън, а зад него играеха младите Бекъм, Гигс и Скоулс, а не Монтоливо, Куцка и Пашалич. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

И аз пък съм един, как смея да обивнявам играчи за 100 милиона, че не бележат. :smile3560:

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 15:01 :

Да разбирам, че и според теб Андре Силва трябва да е на пейката, а освен това живо те интересува финансовата дейност в клуба, все едно, че е твоя фирма :D :D :D

Силва има най-малко минути от изброените.В темата за състава именно него съм сложил, заобиколен от Бона и Сусо.Макар, че ми е все тая дали ще е той или Кутроне.

А финансовата част, не само че ме интересува, а е и най-важна, когато резултати няма.Щото като не се класираме в ШЛ, ще гледаш нови попълнения през крив макарон.
Публикувано изображение

-1

#67 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:07

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 15:02 :

Е да, така е.Бaка имаше за треньор миналия сезон Сър Алекс Фъргюсън, а зад него играеха младите Бекъм, Гигс и Скоулс, а не Монтоливо, Куцка и Пашалич. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

И аз пък съм един, как смея да обивнявам играчи за 100 милиона, че не бележат. :smile3560:

Монтела тази година наистина реши да се прави на Сър Алекс Фъргюсън... Не мога да повярвам, че има хора като теб, които да винят точно Силва, че не вкарвал, при положение, че Монти го третира като абсолютна резерва!! За сметка на това в ЛЕ стоят по-различно нещата, ама нищо не споменаваш по въпроса... За Португалия вече казах!
Публикувано изображение
-1

#68 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:12

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 15:07 :

Монтела тази година наистина реши да се прави на Сър Алекс Фъргюсън... Не мога да повярвам, че има хора като теб, които да винят точно Силва, че не вкарвал, при положение, че Монти го третира като абсолютна резерва!! За сметка на това в ЛЕ стоят по-различно нещата, ама нищо не споменаваш по въпроса... За Португалия вече казах!

Ти май не можеш да четеш. :D "В темата за състава именно него съм сложил, заобиколен от Бона и Сусо.Макар, че ми е все тая дали ще е той или Кутроне."

Аз не виня никого индивидуално.Само показвам факта, че 93 млн. с 20 млн. заплати имат 2 гола до момента в калчото.

Ако и в дербито няма голове от тези хора обаче, ще обвинявам и критикувам наред.
Публикувано изображение

-1

#69 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:16

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 15:12 :

Ти май не можеш да четеш. :D "В темата за състава именно него съм сложил, заобиколен от Бона и Сусо.Макар, че ми е все тая дали ще е той или Кутроне."

Аз не виня никого индивидуално.Само показвам факта, че 93 млн. с 20 млн. заплати имат 2 гола до момента в калчото.

Ако и в дербито няма голове от тези хора обаче, ще обвинявам и критикувам наред.

Ти да не мислиш, че ти следя всичките чудесии, които пишеш, по всички теми, бе?! Милиони.. статистики... Евала, голем си! Само не мога да разбера защо за липсата на голове виждаш вината единствено в нападателите, все едно, че изтърват по 20 положения на мач!! Ако и в дербито няма голове, и да критикуваш, и да не критикуваш, главата, която трябва да хвръкне е на Монтела, защото вече е повече от очевидно, че той има най-големи заслуги да играем по този начин и да резултатите да са такива!

Този пост е редактиран от Don Corleone: 11 October 2017 - 15:17

Публикувано изображение
-1

#70 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:28

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 15:16 :

Ти да не мислиш, че ти следя всичките чудесии, които пишеш, по всички теми, бе?! Милиони.. статистики... Евала, голем си! Само не мога да разбера защо за липсата на голове виждаш вината единствено в нападателите, все едно, че изтърват по 20 положения на мач!! Ако и в дербито няма голове, и да критикуваш, и да не критикуваш, главата, която трябва да хвръкне е на Монтела, защото вече е повече от очевидно, че той има най-големи заслуги да играем по този начин и да резултатите да са такива!

Всъщност това е елементарна статистика, която се предполага да бъде лесно разбранa.Но явно на теб ти е трудно.Иначе не случайно ти написах и тук, кой ми е предпочитан титуляр за мача с мердите, но ти явно си толкова "голем", че и това не си прочел. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

И не обвинявам само нападателите, затова съм добавил Хакан и Борини.От които също се очаква.

Иначе основен виновник е Монтела, тук си прав.Просто с 3-5-2 няма да се получат нещата и това се вижда от самолет. :rolleyes:
Публикувано изображение

-1

#71 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:31

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 15:28 :

Всъщност това е елементарна статистика, която се предполага да бъде лесно разбранa.Но явно на теб ти е трудно.Иначе не случайно ти написах и тук, кой ми е предпочитан титуляр за мача с мердите, но ти явно си толкова "голем", че и това не си прочел. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

И не обвинявам само нападателите, затова съм добавил Хакан и Борини.От които също се очаква.

Иначе основен виновник е Монтела, тук си прав.Просто с 3-5-2 няма да се получат нещата и това се вижда от самолет. :rolleyes:

Айде пак 3-5-2... Ти или си някакъв бот, или ти плащат тука да пишеш през 5 минути как 3-5-2 е виновна за всичко! :D :D :D Отказвам се да комуникирам повече с теб! ;) Успех!
Публикувано изображение
-1

#72 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:37

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 15:31 :

Айде пак 3-5-2... Ти или си някакъв бот, или ти плащат тука да пишеш през 5 минути как 3-5-2 е виновна за всичко! :D :D :D Отказвам се да комуникирам повече с теб! ;) Успех!

Всъщност, ти си този, който ми отговаря някакви врели некипели, които нямат общо с поста ми.

А това за 3-5-2 си е същинската истина, и само такива като тебе, не го забелязват.Аз поне, откакто гледам Милан, толкова безидейна игра не съм виждал в нападение.А това, че ти единствен си пишеше за 3-5-2 през лятото, и си мреш на ината само и само да гледаме Калинич и Силва заедно на терена, си е съвсем отделен въпрос.Само дето с това нападение срещу СПАЛ и Рома нямахме чисто голово положение.Дано и Монтела го е забелязал.
Публикувано изображение

-1

#73 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:39

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 15:37 :

Всъщност, ти си този, който ми отговаря някакви врели некипели, които нямат общо с поста ми.

А това за 3-5-2 си е същинската истина, и само такива като тебе, не го забелязват.Аз поне, откакто гледам Милан, толкова безидейна игра не съм виждал в нападение.А това, че ти единствен си пишеше за 3-5-2 през лятото, и си мреш на ината само и само да гледаме Калинич и Силва заедно на терена, си е съвсем отделен въпрос.Само дето с това нападение срещу СПАЛ и Рома нямахме чисто голово положение.Дано и Монтела го е забелязал.

Е, като нямаме чисто голово положение, как да вкарат тия нападатели, бе?! :D :D :D Благодаря, че го спомена, ДА, аз наистина познах за 3-5-2, само че това не означава, че съм привърженик на тази схема. Просто ми беше пределно ясно какво е намислил Монтела и какво ще се случи!! ;) Съжалявам, че си толкова ограничен и обладан от това 3-5-2 и "яловите" нападатели (които в другите отбори и при другите треньори си бележат редовно) и не виждаш реалността, а тя е, че в каквато и схема да играем, с Монтела просто няма да се получи!! Това е последният ми пост в отговор към теб, така че е излишно да се хабиш и пениш повече. Нямам какво друго да добавя и не ми се занимава с фанатици! ;)

Този пост е редактиран от Don Corleone: 11 October 2017 - 15:42

Публикувано изображение
-1

#74 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:47

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 15:39 :

Е, като нямаме чисто голово положение, как да вкарат тия нападатели, бе?! :D :D :D Благодаря, че го спомена, ДА, аз наистина познах за 3-5-2, само че това не означава, че съм привърженик на тази схема. Просто ми беше пределно ясно какво е намислил Монтела и какво ще се случи!! ;) Съжалявам, че си толкова ограничен и обладан от това 3-5-2 и "яловите" нападатели (които в другите отбори и при другите треньори си бележат редовно) и не виждаш реалността, а тя е, че в каквато и схема да играем, с Монтела просто няма да се получи!! Това е последният ми пост в отговор към теб, така че е излишно да се хабиш и пениш повече. Нямам какво друго да добавя и не ми се занимава с фанатици! ;)

Всъщност, ти си този, който обижда.Аз съм много далече от това да се "пеня" на хора, които дори не могат да четат.

А Монтела е ясно, че е виновен.Пак казвам, Бака бележеше миналия сезон, благодарение на Карло Анчелоти и обграждащите го Пирло, Кларънс и Кака. :sarcastic:

Иначе за 3-5-2 ми е ясно, че беше ти.Няма кой друг експерт да види така в бъдещето.Само дето липсва желания ефект. :rolleyes:
Публикувано изображение

-1

#75 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:51

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 15:47 :

Всъщност, ти си този, който обижда.Аз съм много далече от това да се "пеня" на хора, които дори не могат да четат.

А Монтела е ясно, че е виновен.Пак казвам, Бака бележеше миналия сезон, благодарение на Карло Анчелоти и обграждащите го Пирло, Кларънс и Кака. :sarcastic:

Иначе за 3-5-2 ми е ясно, че беше ти.Няма кой друг експерт да види така в бъдещето.Само дето липсва желания ефект. :rolleyes:

Така ли?! А, "Ти май не можеш да четеш" много любезна форма на обръщение ли е? Айде ти като много хубаво можеш да четеш, ми обясни сега, защо считаш, че съм привърженик на 3-5-2, като изрично съм посочил по-горе каква схема предпочитам!! Пак казвам!! Това, че ми беше ясно накъде вървят нещата, съдейки по факти, които незнайно защо виждах само аз, не означава, че ми харесва това 3-5-2, още по-малко без ТОП нападател и без Конти. В крайна сметка, въпреки упреците от такива като теб, се оказах прав в каква схема ще играе Монтела през този сезон!! Не можеш така да генеразилираш! Бака вкарвал, Силва не вкарвал... Чакай малко!.. Да беше само това промяната от миналата година (Силва на мястото на Бака), да се съгласи човек с тебе, само че има един куп други фактори, не е толкова просто и черно-бяло, ама к'во ли се хабя изобщо... Жив и здрав! Надявам се Монтела да смени 3-5-2 и като пак паднем, да те чуя к'во ще кажеш! Щото с Лацио май не играхме 3-5-2 при разгромната загуба... :D :D ;)

Този пост е редактиран от Don Corleone: 11 October 2017 - 15:56

Публикувано изображение
-1

#76 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 15:59

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 October 2017 - 15:51 :

Така ли?! А, "Ти май не можеш да четеш" много любезна форма на обръщение ли е? Айде ти като много хубаво можеш да четеш, ми обясни сега, защо считаш, че съм привърженик на 3-5-2, като изрично съм посочил по-горе каква схема предпочитам!! Пак казвам!! Това, че ми беше ясно накъде вървят нещата, съдейки по факти, които незнайно защо виждах само аз, не означава, че ми харесва това 3-5-2, още по-малко без ТОП нападател и без Конти. В крайна сметка, въпреки упреците от такива като теб, се оказах прав в каква схема ще играе Монтела през този сезон!! Не можеш така да генеразилираш! Бака вкарвал, Силва не вкарвал... Чакай малко!.. Има един куп други фактори, не е толкова просто и черно-бяло, ама к'во ли се хабя изобщо... Жив и здрав! Надявам се Монтела да смени 3-5-2 и като пак паднем, да те чуя к'во ще кажеш! Щото с Лацио май не играхме 3-5-2 при разгромната загуба... :D :D ;)

"Не мога да повярвам, че има хора като теб, които да винят точно Силва"

Нормално е да ти го кажа, когато ми слагаш думи в устата, които не съм казал.Иначе съм в грешка за 3-5-2, защото явно съм "бот". Играем супер с него, Калинич и Андре Силва са страхотно дуо и само малшанса ги спря да пукнат СПАЛ и Рома от голове.Същевременно Сусо и Бона не стават за Милан.

Ето, да си доволен. :sarcastic:

П.С. Срещу Лацио Монтела тотално си беше сбъркал изпълнителите.Борини и Монтоливо не бяха на терена, а Калабрия имаше индивидуална вина за всеки един от головете в нашата врата.
Публикувано изображение

-1

#77 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 19:02

Единствената въпросителна на Монтела е между Кутроне и Силва, Калинич явно няма да се възстанови навреме.

Донарума; Мусакио, Бонучи, Романьоли; Борини, Кеси, Билия, Родригес; Сусо, Бонавентура; Кутроне/Силва

Някъде го дават 3-5-1-1, но според мен този път ще сме с 3-4-2-1.
0

#78 Потребителя е офлайн   Icardinho88 

• Новак
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 07-July 17
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Mauro Icardi

Публикувано 11 October 2017 - 19:18

Момчета не искам да се заяждам и не съм го правил тук но за мен Фасобели и Мирабели са най големите виновници при вас . Имаха купища чари за харчене , изхарчиха една маса пари и за какво ? Да изоставате с 7 точки зад нас толкова рано , да падате от преките конкуренти , да сте водени от неопитен и некачествен треньор и преди дербито да избирате кой ще е нападател между Кутроне и Силва , двама футболисти без голове все още в серия А . Отделно най добрия ви играч - Сусо , не играе , защото нямате дясно крило ... Някак си взехте много играчи , някой от който наистина качествени но прекалено много и сякаш прекалено хаотично . Вместо Силва и Калинич можеше да вземете само Обамеянг , който за пореден сезон къса мрежи , вместо Чалханоглу и Борини трябваше да вземете добро дясно крило , каквото е Сусо отляво .. Като цяло трябваше да вземете около 5 футболисти но доста по голяма класа и то там където ви трябват . Сега според мен ще загубите от нас и с оглед на формите на Ювентус , Наполи , Рома а и Лацио , ще останете извън четворката поне този сезон , което е жалко , защото лично аз искам отборите от Милано да са в ШЛ .
0

#79 Потребителят е онлайн   Altafini 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2003

Публикувано 11 October 2017 - 20:15

Виж мнениетоIcardinho88 написа на 11 October 2017 - 19:18 :

Момчета не искам да се заяждам и не съм го правил тук но за мен Фасобели и Мирабели са най големите виновници при вас . Имаха купища чари за харчене , изхарчиха една маса пари и за какво ? Да изоставате с 7 точки зад нас толкова рано , да падате от преките конкуренти , да сте водени от неопитен и некачествен треньор и преди дербито да избирате кой ще е нападател между Кутроне и Силва , двама футболисти без голове все още в серия А . Отделно най добрия ви играч - Сусо , не играе , защото нямате дясно крило ... Някак си взехте много играчи , някой от който наистина качествени но прекалено много и сякаш прекалено хаотично . Вместо Силва и Калинич можеше да вземете само Обамеянг , който за пореден сезон къса мрежи , вместо Чалханоглу и Борини трябваше да вземете добро дясно крило , каквото е Сусо отляво .. Като цяло трябваше да вземете около 5 футболисти но доста по голяма класа и то там където ви трябват . Сега според мен ще загубите от нас и с оглед на формите на Ювентус , Наполи , Рома а и Лацио , ще останете извън четворката поне този сезон , което е жалко , защото лично аз искам отборите от Милано да са в ШЛ .

Ти хубаво не искаш да се заяждаш ама и недей да пишеш глупости. Първо Сусо е точно дясно крило, на нас ни трябва ляво. Второ Кутроне има 2 гола и 2 асистенции до момента. А за останалото може би си прав, но това ще го преценим след време.

Този пост е редактиран от Altafini: 11 October 2017 - 20:15

0

#80 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 11 October 2017 - 20:18

Братле,може и да си добронамерен,но на твое място не бих считал победата за сигурна. Вашият състав е доста слаб на хартия,друга тема е,че имате треньор,който извлича МАКСИМУМА,за разлика от Монтела. Сусо си е дясно крило,а на лявото Тонката Марсиал щеше да заспи,но това са си мои лични предпочитания.

Чалханоглу и Борини,ОК...но вие имате Кандрева и Перишич,който въпреки ударното начало на сезона,за мен си е доста лимитиран и непостоянен футболист. Само за Икарди ви завиждам.

Мачът ще го вземем,това е моето виждане. И в топ 4 ще влезем. В трудните времена,а те вече са нещо постоянно за нашия клуб,е важно да не бъдем песимисти,още повече- имаме толкова много млади момчета,повечето от които загатнаха за потенциал и им трябва просто един лидер,който да ги поведе. Щом не го намират на тъч-линията,нека поне да е на терена. Лошото е,че Бонучи изневери,поне за момента. Срещу интер е идеалната възможност да се реабилитира и да поведе отбора към върха. Forza!
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
0

• (18 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема