ACMilan-bg.com: Интер - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (18 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Интер - Милан 8 кръг

Анкета: Интер - Милан (30 потребител(и) са гласували)

Кой трябва да е треньор на Милан в дербито с Интер?

1. Винченцо Монтела (14 глас(а) [46.67%] - Виж)

Процент гласували: 46.67%

2. Даниеле Русо (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

3. Дженаро Гатузо (2 глас(а) [6.67%] - Виж)

Процент гласували: 6.67%

4. друг (14 глас(а) [46.67%] - Виж)

Процент гласували: 46.67%

Глас Гостите не могат да гласуват

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 02 October 2017 - 09:14

Серия "А" 8 кръг
15.10.2017 | 21:45
неделя

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача
Публикувано изображение
1

• (18 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#2 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 02 October 2017 - 10:10

Аз викам да ги думнем тия клетници и да ги свалим на земята, че много са си повярвали. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
0

#3 Потребителя е офлайн   Ricky 

• Новак
  • Регистр: 09-July 17
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Рикардо Кака, Андреа Пирло, Андрий Шевченко

Публикувано 02 October 2017 - 15:53

Колеги, не мога да намеря правилната тема - затова един малко офф-топик въпрос. Опитвам се да си изкарам онлайн карта cuore rossonero, за да си взема билети за дербито, въвеждам си данните от личната карта, но не ми дава да продължа към финалната страница. Чудех се дали някой друг е имал сходен проблем. За да не е съвсем офф-топик - ако излезем с правилния заряд като за дерби съвсем спокойно можем да им приключим серията и да завъртим кофти представянето от последните 2 седмици :) Forza!!
0

#4 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 02 October 2017 - 16:00

Виж мнениетоIl Professore написа на 02 October 2017 - 10:10 :

Аз викам да ги думнем тия клетници и да ги свалим на земята, че много са си повярвали. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

И аз така викам, ама...последния път като се срещнаха Монтела и Спалети, втория му изнесе буквално урок на тема "как се печели мач", така че...положението е много тегаво :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#5 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 02 October 2017 - 16:27

Аз съм песимист и за тоя мач... Надявам се поне за един Х да се преборим, предвид, че след нас им предстои гостуване на Наполи, където гаранция, че ще ядат дървото, ама съм убеден, че Спалети ще даде максимума за да вземат тоя мач.... Явно, че тия загуби няма да уволнят Монтела и ще си го гледкаме как записва пореден нулев сезон, а догодина още трансфери и рестарт с Конте или друг доказан от големите играчи!
Публикувано изображение
1

#6 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 02 October 2017 - 17:18

В по-добро състояние са от нас! Твърде вероятно е да загубим...
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 21
2. Сусо - 11
3. Рикардо Монтоливо - 10
4. Андре Силва - 6
5. Лука Антонели - 5
5. Патрик Кутроне - 5

[След Интер - Милан]
1

#7 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 02 October 2017 - 18:16

Виж мнениетоRicky написа на 02 October 2017 - 15:53 :

Колеги, не мога да намеря правилната тема - затова един малко офф-топик въпрос. Опитвам се да си изкарам онлайн карта cuore rossonero, за да си взема билети за дербито, въвеждам си данните от личната карта, но не ми дава да продължа към финалната страница. Чудех се дали някой друг е имал сходен проблем. За да не е съвсем офф-топик - ако излезем с правилния заряд като за дерби съвсем спокойно можем да им приключим серията и да завъртим кофти представянето от последните 2 седмици :) Forza!!

Ако е за дербито Март месец да , но ако е за това дерби след 2 седмици няма смисъл. 1. Всички билети за курва суд в момента се продават само за хора с абонаменти и едва ли ще останат за тези с куоретата. До последно като влизах да проверя имаше много малко останали. 2. Куоре Росонеро извадено след 20.09.17 , не може да му се прехвърля билет , такаче няма как да ти даде някои неговия си. 3. Ако си в България и си го поръчаш сега , то със сигурност няма да пристигне до мача.
Когато ходиш за някои мач отиди в Каса Милан и си го изкарай директно ,без да има плащаш пари за доставка . Куоре Росонеро върши работа 2 пъти в годината , за ДОМАКИНСКИТЕ дербита с Юве и Интер ,през другото време билети бол на касите.
Volevano Vincere, Volevano Vincere, ma l' hanno PRESO NEL CULO, ma l'hanno PRESO NEL CULO...
2

#8 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 02 October 2017 - 18:32

Аз вече честно казано нищо не очаквам от отбора.Монтела успя само за един месец да ми убие всякаква емоция от новия отбор.Очаквам отново да играем с Борини на фланга+евентуално Сапата в защита.Кеси дотогава вече ще прилича на Пашалич,а Сусо и Силва напълно ще излезнат от форма.При някой късметлийски развой може и да се доберем до хикс.
1

#9 Потребителя е офлайн   Vas 

• Колкото повече - толкова повече!
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Gattuso
  • Истинско име:Вас

Публикувано 02 October 2017 - 20:18

Аз пак си мисля, че ще ги излъжем с гол разлика. Нека да стане хубаво дерби и да си тръгнем с 3т.
Публикувано изображение
1

#10 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 03 October 2017 - 11:03

Последен шанс да преобърнем сезона. Ако не спечелим и този мач, забравете за топ4.

Аз лично не съм оптимист и мисля, че отново ще загубим с разлика.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#11 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 03 October 2017 - 11:30

За мен би било много странно този мач да е ултиматумът към Монтела. Ако в тези 38 кръга има среща, която е лишена от всякаква логика и която почти никога не е нито олицетворение на моментна форма, нито гарант за влизане в такава при евентуална победа, това е дербито със съдебните. Побеждавали сме ги - а понякога даже разгромявали - с по-слаб състав, както и те нас. От треньорска гледна точка пък няма какво да говорим - та те в три срещи не спечелиха срещу абсолютни новобранци като Индзаги и Сеедорф, последният даже ги победи /с гол на Де Йонг, това май беше последното дерби на Санети, а треньор им беше спряганият за нашата пейка Мадзари/. Страмата пък ни победи няколко пъти, докато бяхме с Алегри. Едва ли изводите от изброените мачове са, че Индзаги, Сеедорф и Страмата брилянтно са разучили съперника, както би било глупаво на подобна основа да се вземе решение за Монетла. В този мач 22 надъхани говеда скачат на дуел пред 80 хил. дерящи се гърла и макар да съм последният човек, който ще обезцени треньорската работа, резултатите обикновено имат малко общо с техните решения, освен ако не става въпрос за нещо наистина фрапантно, като да излезем с Борини и Кутроне в атака, например.

Разбира се, съдебните влизат в мача доста по-уверени, но мен това въобще не ме трогва. Нагледал съм се вече на достатъчно епизоди от миланското дерби /ех, остарявам :D /, за да знам, че това няма особено значение. Според мен, щом след загубата от Рома не го уволниха, няма смисъл да го правят при такава от мердите. Както няма смисъл при победа да му гарантират едва ли не целия сезон, независимо какво се случва срещу по-скромните съперници.
0

#12 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 04 October 2017 - 08:55

Това ще е единственият шанс за Монтела да вземе победа в мач с пряк конкурент за ТОП 4 до Коледа... А, много ми липсва времето, когато за целия сезон само по 2-3 такива мача не успявахме да вземем.. За мен този мач е или измъчен Х, или победа с гол-два разлика за скапаните мерди. Съжалявам, но към момента предвид играта и глупостите на Монтела, нагласите ми са същите както преди мача с Рома.. Времето ще покаже дали съм прав, но ако е така, ще е крайно време Монтела да си ходи, пък който иска да довършва сезона. Силно се надявам от следващия да вземем Конте или Анчелоти, защото Милан не е учебна пушка за недоказани "треньори"!

Този пост е редактиран от Don Corleone: 04 October 2017 - 09:04

Публикувано изображение
0

#13 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 04 October 2017 - 11:19

Трябва да се промени схемата. Не може да играят без Сусо.. а Чалханоглу пордължава да е под очакванията. Може би ако бъдат тандем с Бонавентура ще стане. Силва Напред и Бона, Чалх и Сусо зад него може би..
защо не?
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
2

#14 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 11:33

cap7ainjack написа на 04 October 2017 - 11:19 :

Трябва да се промени схемата. Не може да играят без Сусо.. а Чалханоглу пордължава да е под очакванията. Може би ако бъдат тандем с Бонавентура ще стане. Силва Напред и Бона, Чалх и Сусо зад него може би..
защо не?

Това в 4-2-3-1 ли?
Публикувано изображение
0

#15 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола

Публикувано 04 October 2017 - 11:39

Don Corleone написа на 04 October 2017 - 11:33 :

Това в 4-2-3-1 ли?

еми май да, нещо такова.
Може бековете пак да са една идея малко по-напред.

Този пост е редактиран от cap7ainjack: 04 October 2017 - 11:40

|| champions-league 7 ||
0

#16 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 11:42

cap7ainjack написа на 04 October 2017 - 11:39 :

еми май да, нещо такова.

То, хубаво си коментираме разни промени, ама Монтела се е запънал като магаре на мост и мога да се обзаложа, че нито ще смени схемата, нито ще престане да пуска Сапата, Борини, Монтоливо и т.н. титуляри и най-демонстративно да държи Силва на пейката :D :D :D Това ще му изяде главата гарантирано!! ;) BTW, малко off topic, от който идва да покаже, че СуперПипо ги слага в малкия си джоб в първите 7 мача, при все, че имаше меко казано УЖАСЕН отбор, а Ченцо джитка с най-доброто от предшествениците му + 200 млн. селекция по негов избор!!! ;)

Публикувано изображение

Този пост е редактиран от Don Corleone: 04 October 2017 - 11:42

Публикувано изображение
0

#17 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола

Публикувано 04 October 2017 - 11:43

Да, може да стигне до такова заключение най-рано след мача с Интер, тва е лошото.
|| champions-league 7 ||
0

#18 Потребителят е онлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 04 October 2017 - 11:51

cap7ainjack написа на 04 October 2017 - 11:19 :

защо не?

Аз отдавна си мисля за тоза вариант и виждам, че и тук е много коментиран. Мога да се обзаложа, обаче, че Монтела ще играе 3-5-2, докато го уволнят. :D
`
0

#19 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 11:54

pippo написа на 04 October 2017 - 11:51 :

Аз отдавна си мисля за тоза вариант и виждам, че и тук е много коментиран. Мога да се обзаложа, обаче, че Монтела ще играе 3-5-2, докато го уволнят. :D

Като бонус, след като го уволнят, предлагам Сапата, Борини и Монтоливо да си ходят с него в новия му отбор да бъдат "гръбнак"! :D :D

Този пост е редактиран от Don Corleone: 04 October 2017 - 11:54

Публикувано изображение
0

#20 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 04 October 2017 - 11:54

Don Corleone написа на 04 October 2017 - 11:42 :

То, хубаво си коментираме разни промени, ама Монтела се е запънал като магаре на мост и мога да се обзаложа, че нито ще смени схемата, нито ще престане да пуска Сапата, Борини, Монтоливо и т.н. титуляри и най-демонстративно да държи Силва на пейката :D :D :D Това ще му изяде главата гарантирано!! ;) BTW, малко off topic, от който идва да покаже, че СуперПипо ги слага в малкия си джоб в първите 7 мача, при все, че имаше меко казано УЖАСЕН отбор, а Ченцо джитка с най-доброто от предшествениците му + 200 млн. селекция по негов избор!!! ;)

Публикувано изображение

Няма значение как започваме, а как завършваме. Тук с най-много точки започваме 2012/2013, но след това се класирахме трети. При Индзаги пък приключихме на престижното 10-то място.
0

• (18 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Сподели темата:

16 Потребител(и) четат тази тема
5 потребители, 11 гости, 0 анонимни