ACMilan-bg.com: Аустрия Виена - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Аустрия Виена - Милан Група D

Анкета: Аустрия Виена - Милан (23 потребител(и) са гласували)

Познай крайния изход

1. Победа за Аустрия Виена (2 глас(а) [8.70%] - Виж)

Процент гласували: 8.70%

2. равен (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

3. Победа за Милан (21 глас(а) [91.30%] - Виж)

Процент гласували: 91.30%

Глас Гостите не могат да гласуват

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 03 September 2017 - 10:32

Аустрия Виена - Милан
14.09.2017 | 20:00
четвъртък

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача

Пряко по Ринг Бг

Публикувано изображение
1

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#61 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 13 September 2017 - 18:34

Според Скай: Donnarumma; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Abate, Kessie, Biglia, Çalhanoglu, Antonelli; Silva, Kalinic.
Публикувано изображение
0

#62 Потребителят е онлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Шевченко, Малдини, Индзаги, Кака',Неста, Уеа, Бобан, Бирхоф, Костакурта,Роналдо (Феномена),Гатузо, Сейдорф, Тоти, Дел Пиеро, Зидан, Сусо.

Публикувано 13 September 2017 - 18:46

Малко ме притеснява, че ще започваме без Сусо.
Публикувано изображение
0

#63 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 13 September 2017 - 19:11

Антонели си е стабиляга, нямам против да играе в такива мачове.Защо по дяволите Сaпaта обаче ?!

Иначе ако на тези не можем да вкараме 2-3 гола с 40-милионния Андре Силва и 25-милионния Калинич, то ни чака драпане за 6-то място в Серия А.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#64 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 13 September 2017 - 20:35

Paolo3defend написа на 13 September 2017 - 19:11 :

Защо по дяволите Сaпaта обаче ?!

Очевидно ще ни е 4-ти избор за ЦЗ и трябва да се обиграва.
Публикувано изображение
0

#65 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 14 September 2017 - 10:34

Така де, само дето от обиграване на този или онзи, до момента на практика нямаме нито един мач, изигран с най-силните ни футболисти като титуляри, в подходяща за тях постройка. И ако продължаваме да я караме така, може би ще успяваме някак да измъкваме мачове като този срещу Каляри, или дори Аустрия, но като дойде следващото Дерби, пак няма "да сме готови". :rolleyes:

Питали мистера защо в Рим били оставени на пейката струващите над 80 милиона Силва, Калинич и Хакан и той сега щял да ги пусне и тримата в игра. Какво демонстрираш бе... :a042:

И между другото, ние се бъзикахме, но медиите в Италия пишат, че Борини бил оставен извън групата по същите причини като Родригез - да отпочине. Явно отново го гласим за сериозните мачове в Серие А. :no:

GRAZIE PRESIDENTE!!!

2

#66 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 14 September 2017 - 10:40

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 14 September 2017 - 10:34 :

Така де, само дето от обиграване на този или онзи, до момента на практика нямаме нито един мач, изигран с най-силните ни футболисти като титуляри, в подходяща за тях постройка. И ако продължаваме да я караме така, може би ще успяваме някак да измъкваме мачове като този срещу Каляри, или дори Аустрия, но като дойде следващото Дерби, пак няма "да сме готови". :rolleyes:

Питали мистера защо в Рим били оставени на пейката струващите над 80 милиона Силва, Калинич и Хакан и той сега щял да ги пусне и тримата в игра. Какво демонстрираш бе... :a042:

И между другото, ние се бъзикахме, но медиите в Италия пишат, че Борини бил оставен извън групата по същите причини като Родригез - да отпочине. Явно отново го гласим за сериозните мачове в Серие А. :no:

Демонстрира, че ТОТАЛНО няма идея какви ги върши и ей така randomly си праска играчите, представям си и на тренировките какъв хаос е и защо дадени играчи губят форма/не знаят какво да правят на терена :rolleyes:

А това за Борини защо си го взел за бъзик? Аз съвсем сериозно си го казах и още след мача с Каляри го написах, че аз го виждам твърд титуляр цял есенен полусезон в очите на нашия не толкова кадърен треньор :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#67 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 September 2017 - 11:07

Глупости.

В 3-5-2 Борини няма къде да играе.Нито в 3-4-2-1.

Въпросът е защо младия Галиaни го докара този пропадналяк, че му даде и 5-тата най-висока заплата в отбора.Срамота...
Публикувано изображение

0

#68 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 14 September 2017 - 11:38

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Обаче Борини като е извън групата - "как може да е извън групата, със сигурност Монтела го пази за мачовете в Серия А".
Ако пък беше повикан, което щеше да е за сметка на някой от Сусо, Калинич, Силва или Кутроне, не си представям какви щяха да са настроенията на феновете. :D

Не знам как е трябвало да постъпи Монтела, за да са доволни всички, но аз съм радостен, че няма да гледам Борини тази вечер. :D
Публикувано изображение
7

#69 Потребителя е офлайн   METO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 19-July 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Алесандро Неста, Кларънс Сейдорф, Дженаро Гатузо, Рикардо Кака и мн.др.

Публикувано 14 September 2017 - 12:19

Виж мнениетоMaldini написа на 14 September 2017 - 11:38 :

Обаче Борини като е извън групата - "как може да е извън групата, със сигурност Монтела го пази за мачовете в Серия А".
Ако пък беше повикан, което щеше да е за сметка на някой от Сусо, Калинич, Силва или Кутроне, не си представям какви щяха да са настроенията на феновете. :D

Не знам как е трябвало да постъпи Монтела, за да са доволни всички, но аз съм радостен, че няма да гледам Борини тази вечер. :D

Като гледам вече няма абсолютно никакво значение как ще постъпи Монтела. Хората които не го харесват няма да са доволни каквото и да направи/реши.
За тях след 7 официални мача отборът е съсипан, целите не са изпълнени, а Борини СЪС СИГУРНОСТ ще изиграе 50 мача до Май месец догодина.
Честно казано не знам изобщо защо се занимават да гледат мачове на Милан, след като предварително знаят състава, схемата и резултата.

Не визирам никой конкретно, просто оставам с такова впечатление от болшинството коментари във форума, през последната седмица.

Публикувано изображение
0

#70 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 September 2017 - 12:20

Виж мнениетоMaldini написа на 14 September 2017 - 11:38 :

Проблемът не е, че го няма в групата, мислиш ли, че липсва на някого? :)

Проблемът е, че навсякъде по италианските медии пишат, че Монтела не бил доволен от представянето му срещу Лацио, защото предполагал, че се е насъбрала умора в него и сега му дава почивка, за да е свеж за мачовете от Серия А :)))
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

#71 Потребителя е офлайн   METO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 19-July 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Алесандро Неста, Кларънс Сейдорф, Дженаро Гатузо, Рикардо Кака и мн.др.

Публикувано 14 September 2017 - 12:34

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 September 2017 - 12:20 :

Проблемът не е, че го няма в групата, мислиш ли, че липсва на някого? :)

Проблемът е, че навсякъде по италианските медии пишат, че Монтела не бил доволен от представянето му срещу Лацио, защото предполагал, че се е насъбрала умора в него и сега му дава почивка, за да е свеж за мачовете от Серия А :)))

И това по какъв начин е проблем точно в момента? Италианските медии са мерило за нещо ли? Каквото напишат италианските медии задължително се случва ли? Марвел как не са ги надушили до сега да направят една трилогия базирана на италианските медии дето са всезнаещи и вездесъщи...
Аз поне не съм останал с такова впечатление.
Така както го виждам аз, това ще е проблем само когато/ако се случи.
За мен не е редно да се пишат черни точки за бъдещи събития, най-малкото не е обективно.
Дотогава могат да се случат десетки други неща.

Публикувано изображение
4

#72 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 September 2017 - 12:41

Напротив, аз съм много доволен от липсата на Борини, както и от очертаващия се състав и схема. Даже отсега заявявам, че дори да не играем особено убедително, ще проявя разбиране, тъй като 3-5-2 си е нова формация за доста от тези играчи.

Нормално е обаче да има иронични подмятания, при положение че Борини не е пропускал мач, откакто го взехме. Окаже ли се вярно, че Монтела го пази за Удинезе - нещо, което дори аз не вярвам да е възможно, пак ще има иронични подмятания. С горчив привкус. :rolleyes: Това безумие просто трябва да се изкорени, изгори в огъня и забрави завинаги. Дано Монтела е наясно, въпреки глупавите изказвания след мача с Лацио.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 14 September 2017 - 12:41

Posted Image
0

#73 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 September 2017 - 13:01

Виж мнениетоMETO написа на 14 September 2017 - 12:34 :

И това по какъв начин е проблем точно в момента? Италианските медии са мерило за нещо ли? Каквото напишат италианските медии задължително се случва ли? Марвел как не са ги надушили до сега да направят една трилогия базирана на италианските медии дето са всезнаещи и вездесъщи...
Аз поне не съм останал с такова впечатление.
Така както го виждам аз, това ще е проблем само когато/ако се случи.
За мен не е редно да се пишат черни точки за бъдещи събития, най-малкото не е обективно.
Дотогава могат да се случат десетки други неща.

Ами италианските медии са просто някакъв източник, а предвид това, че Борини до момента важен мач не е пропуснал, мисля че води в тази насока малко или много...

И не, изобщо НЕ е вярно, че Монтела се критикува винаги, днес някой критикува ли го, че пробва нова схема и пуска най доброто напред???

Ще ме прощавате, ама няма как да ми оставя нападатели за 60+ милиона на пейката, а да хвърля Фабио Некадърний насред Олимпико, дето и посредствените треньори в Англия отписаха и изхвърлиха и ние да си траем...

А за мача с Удинезе - има 1-2 дена, ще видим какво ще стане, но със сигурност предвид обстоятелствата, ако пак излезе с онзи куц кон титуляр ще отнесе редица псувни...заслужени! :rolleyes:
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

#74 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 14 September 2017 - 13:26

Мда, може би трябва да се извиня, че съм споделил какво съм прочел в италианските медии по повод един от най-некадърните футболисти в отбора, който обаче до момента необяснимо се явява любимец на треньора, изразяващ публично задоволство след всяко негово абсурдно представяне. :rolleyes:

Не става въпрос дали харесвам или не харесвам Монтела, нито пък имам претенции да гледам в бъдещето и да критикувам когото и да било за бъдещи събития. Просто не искам да виждам Борини в титулярния състав при никакви обстоятелства, срещу никой отбор. Впрочем "симпатизантите" на треньора също не го искате, но незнайно защо моментално подскачате, когато някой изрази мнение, което, по конкретния въпрос, на практика съвпада с вашето. :rolleyes:

GRAZIE PRESIDENTE!!!

1

#75 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 September 2017 - 13:40

Я не се обяснявай бе, Радо, на всекиго е ясно, че си хейтър. :D
Posted Image
0

#76 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 14 September 2017 - 15:23

Както каза Костакурта, ако сте му чели коментара за мача с Лацио:
Смяната на тактиката няма да помогне в момента, има по-сериозен проблем.

Проблемът е, че нямашше никаквва реакция след 1вия гол. Вместо да се мобилизират играчите ни изпаднаха в АМОК.

И с това не може да се справи толкова бързо Монтела, а и не трябва само той да се справя с това.
Кои от отборите, които правиха такива сериозно покупки успяха от пърия сезон да постигнат нещо питам аз ?
Юнайтед ли, Сити ли?

ЩЕ ни трябва късметец да се класираме за ШЛ този сезон, а тия неща стават лека по лека.
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
2

#77 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 September 2017 - 15:33

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Те Юнайтед пръснаха е*ати парите миналата година и имат уж един от Топ5 треньорите в света, пък завършиха 6ти в класирането.Поне успяха да спечелят Лига Европа, ако не друго.

Този сезон наистина максимумът ни е 4-то място.Просто гобите и Наполи са абонирани за топ4, а интер са далеч по-сработени и имат доказан специалист, който винаги завършва в челната тройка.Така че ни чака здрава битка с римските отбори.А като гледам, нито Лацио, нито Рома са по-слаби от миналата година.Ние може и да подобрихме защитата и халфовата линия, но в нападение отстъпваме на всички конкуренти значително.

Пък дано направим някоя приятна изненада в ЛЕ и да спечелим трофея.С късмет и нужното подсилване през зимата, не е невъзможно.Дано стартираме успешно днес!
Публикувано изображение

3

#78 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 14 September 2017 - 15:34

Еми шамара от лацио е полезен.Но трябва да изградят характер като колектив, много работа ги чака.
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
1

#79 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 14 September 2017 - 15:40

По телевизията няма да ни дават, нали?
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#80 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 September 2017 - 15:41

Виж мнениетоgLoRy написа на 14 September 2017 - 15:40 :

По телевизията няма да ни дават, нали?

Цитат

Пряко по Ринг Бг.

Публикувано изображение

1

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »