ACMilan-bg.com: Аустрия Виена - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (11 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Аустрия Виена - Милан Група D

Анкета: Аустрия Виена - Милан (23 потребител(и) са гласували)

Познай крайния изход

1. Победа за Аустрия Виена (2 глас(а) [8.70%] - Виж)

Процент гласували: 8.70%

2. равен (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

3. Победа за Милан (21 глас(а) [91.30%] - Виж)

Процент гласували: 91.30%

Глас Гостите не могат да гласуват

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 03 September 2017 - 10:32

Аустрия Виена - Милан
14.09.2017 | 20:00
четвъртък

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача

Пряко по Ринг Бг

Публикувано изображение
1

• (11 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#41 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 12 September 2017 - 17:49

Това е супер състав, но се чудя защо чак на осмия мач.
Публикувано изображение
0

#42 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 12 September 2017 - 17:55

Аз пък си мисля,че ще берем много ядове в нападение с тази схема.Реално и Силва и Калинич са си нападатели,които играят най-вече в малкото наказателно.Не виждам кой точно ще стигне с топка в крака до там или поне в опасна близост.Билия рядко се включва в нападение,Кеси трудно му се получава като има много играчи около него,а Бонавентура очаквам да го пазят непрестанно по 2ма човека.Остават Абате и Родригез,Абате си го знаем колко му е силата в нападение,а Родригез освен с Бона няма да има с кой друг да комбинира.Все пак очаквам победа,но тази схема в Италия е абсурдно да проработи.Единствено може би със Сусо или Хакан зад нападателите,но в този си вид ще е мъка и непрестанни хаотични центрирания.
1

#43 Потребителят е онлайн   milanist_stz 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 12 September 2017 - 18:12

Аз пък съм сигурен, че Силва е за схема с двама нападатели и не може да играе сам в атака. С Кутроне биха се допълвали много добре, надявам се и Калинич да покаже нещо. Далеч по-обнадежден съм, отколкото с 4-3-3.
0

#44 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 12 September 2017 - 18:14

Исторически погледнато този мач трябва да е нещо като Левски - Галатасарай или Динамо Загреб - Цървена звезда, но дали ще има такива емоции, не съм много сигурен.
AC MILAN
0

#45 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 12 September 2017 - 18:17

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 12 September 2017 - 17:55 :

Аз пък си мисля,че ще берем много ядове в нападение с тази схема.Реално и Силва и Калинич са си нападатели,които играят най-вече в малкото наказателно.Не виждам кой точно ще стигне с топка в крака до там или поне в опасна близост.Билия рядко се включва в нападение,Кеси трудно му се получава като има много играчи около него,а Бонавентура очаквам да го пазят непрестанно по 2ма човека.Остават Абате и Родригез,Абате си го знаем колко му е силата в нападение,а Родригез освен с Бона няма да има с кой друг да комбинира.Все пак очаквам победа,но тази схема в Италия е абсурдно да проработи.Единствено може би със Сусо или Хакан зад нападателите,но в този си вид ще е мъка и непрестанни хаотични центрирания.

Съгласен съм. Ако ще играем 3-5-2, за мен единият от двамата нападатели трябва да Сусо, който да внася нужната скорост и креативност в нападение. За Силва и Калинич едновременно не съм много очарован. Реално в тази формация единствените интересни положение, поне на хартия, ще идват от Бонавентура, до някаква степен, и бековете. И докато Родригез може да допринесе подобаващо за това, то Абате не си го представям в тази роля. Не знам как ще изглеждаме на терена, само мисля на глас, но ми се струва, че двамата ще са доста изолирани в предни позиции.
Но друг вариант и аз не виждам. С тези нападатели просто се иска от Монтела да играе с двама тарани отпред.

Иначе аз най-много предпочитам 3-4-2-1 с двама от Бона, Хакан и Сусо зад Андре Силва. И тримата, освен добър поглед и пас, имат и страшни удари от далеч, което допълнително ще разнообрази играта ни в нападение.
Друг по-удачен за мен вариант си е чисто (а не като това, давано като предполагаеми състави) 3-4-1-2 със Сусо или Хакан зад Силва и Калинич. Така хем ще използваме максимума от меркатото, което направихме (защото е малко тъпо реално 65 милионни нападатели да стоят на пейката, а ние да играем със схема с един такъв), хем ще видим Хакан в най-истинската му позиция, на която според мен ще блесне доста повече, отколкото като крило.

Този пост е редактиран от Maldini: 12 September 2017 - 18:25

Публикувано изображение
0

#46 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 September 2017 - 18:54

И на мен Андре ми изглежда лимитиран в играта от втора позиция, но навсякъде го дават безкрайно талантлив и разнообразен нападател, изказванията дори на Монтела са все в този смисъл, нищо че не го пуска да помирише терен. :D В тази схема вече би трябвало да се види дали наистина е така, защото португалецът със сигурност ще действа в разнообразна роля, докато Калинич ще е типичният таран.
Posted Image
0

#47 Потребителя е офлайн   Rivaldo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 14-January 16
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Rivaldo, Filippo Inzaghi, Shevchenko, Gattuso, Pirlo, Maldini, Nesta, Kaka, Dida, Cafu

Публикувано 12 September 2017 - 22:00

Виж мнениетоCapolavoro написа на 12 September 2017 - 17:49 :

Това е супер състав, но се чудя защо чак на осмия мач.

Защото се гледа и състоянието и формата на играчите, а не само имена :D
0

#48 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 13 September 2017 - 09:07

Най-известното име в състава на австрийците е някогашният немски национал Хайко Вестерман! Само, че той доста си е свалил нивото и не знам дали ще играе...
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 20
2. Рикардо Монтоливо - 10
3. Сусо - 10
4. Андре Силва - 5
5. Лука Антонели - 5

[След Аустрия - Милан]
0

#49 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 13 September 2017 - 10:49

Виж мнениетоRivaldo написа на 12 September 2017 - 22:00 :

Защото се гледа и състоянието и формата на играчите, а не само имена :D

Без съмнение. Монтоливо и Борини са явен пример в това отношение - и двамата демонстрираха страхотна форма. Също и Кеси - в последните два мача. :D

GRAZIE PRESIDENTE!!!

0

#50 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 13 September 2017 - 11:06

Хич не ми вдъхва доверие това 3-5-2.В Лига Европа може и да е успешно, но в Серия А - трудно.

3-4-2-1 е далеч по-рационално.Така Хакан ще има по-малко дефанзивни функции, а и ще добавим още един атакуващ халф в лицето на Сусо.Испанецът е перфектен за такава роля.Бонавентура също може да заема едно от двете места зад нападателя.А срещу по-слаб отбор от селата може да се пробва и 3-4-1-2, за да добавим още един нападател в наказателното поле.

Дано Бонучи и Мусакио са по-стабилни във формация с 3ма отзад.Че до момента са потресаващо слаби.Специално срещу Лацио обаче, Калабрия има вина при всички голове без първия.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#51 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 13 September 2017 - 11:06

Цитат

#Vienna aspetta il #Milan: "La Ferrari è tornata in strada!"
Виена в очакване на Милан: Ферарито се връща на пътя!

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#52 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 September 2017 - 11:20

View PostPaolo3defend, on 13 September 2017 - 11:06, said:

Специално срещу Лацио обаче, Калабрия има вина при всички голове без първия.

А, и за него имаше, пробивът на Луис Алберто беше в неговата зона и изостаналият с подсигуряването Кеси безцеремонно го срита. :D

При Абате според мен вече си опира до моментна форма. Защо да му пречи ролята на халф-бек, при положение че ние реално го взехме след силния му сезон в Торино като дясно крило? Вярно, че изтече много вода оттогава, но е по-вероятно той да сполучи с повече офанзивни функции, отколкото типичен краен защитник като Калабрия.
Posted Image
0

#53 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 September 2017 - 11:32

Има голяма вероятност Сусо да започне до Калинич, Андре Силва остава на пейката. Започвам да се чудя дали Монтела не го хвали при всяка възможност само за да прикрие, че е много разочарован от него дотук. Щом и в ЛЕ се очертава да не започне, работата не е на добре.
Posted Image
0

#54 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 13 September 2017 - 12:30

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 13 September 2017 - 11:32 :

Има голяма вероятност Сусо да започне до Калинич, Андре Силва остава на пейката. Започвам да се чудя дали Монтела не го хвали при всяка възможност само за да прикрие, че е много разочарован от него дотук. Щом и в ЛЕ се очертава да не започне, работата не е на добре.

На пейката ще са тримата, които Монтела е хвалил до този момент през сезона - Андре Силва, Борини и Монтоливо. Явно има желание да потренира отбора още някой месец и спира с експериментите.

Все още продължавам да твърдя, че Монтела си изяде хляба с изключително нелепата лятна подготовка, която дали от простотия, дали от джентълменско желание за плавен преход, дали от нещо друго, но вместо да обиграва отбора си, той ми пуска напускащи играчи в схема, която няма да използва през сезона. Ние трябваше да сме с половин месец напред в подготовката спрямо другите отбори, а сме по-назад и от трите съперника, с които играхме досега в Серия "А".
Първи кръг бием благодарение на съдийско рамо, втория бием благодарение на миг гениалност на Сусо и третия падаме като круши.
Публикувано изображение
1

#55 Потребителя е офлайн   Nescafe 

• Фен на Милан
  • Регистр: 10-January 10
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко ван Бастен

Публикувано 13 September 2017 - 13:18

Публикувано изображение
0

#56 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 13 September 2017 - 13:22

Почти съм сигурен, че Андре Силва ще започне като титуляр в поне един от следващите три мача. В противен случай се получава нещо като Леонардовото твърдоглавие спрямо Хунтелаар. Разбира се, може Силва наистина да не е готов. Вярно, че освен срещу Нова Зеландия и Шкендия не е вкарал на друг това лято, но заслужава най-малкото шанс за изява заради инвестираните 38 милиона в него. Направи и приличен мач с Бетис, където се разписа от дузпа, но това му беше общо взето. В останалите срещи аз лично го запомних с една лакомия доста присъща за младите португалски футболисти.
В същото време няма как да се лишим от услугите на Сусо, без значение дали играем 4-3-3, 3-5-2 или 3-4-3. Испанецът е MVP-то ни от миналия сезон, а през този също започна ударно, с което затвърди, че е (без)ценен без значение дали нападател е Бака, Лападула или Кутроне. Убеден съм, че след известно време ще заформи добро разбирателство и с по-снажните Калинич и Силва.

Лично за мен, до завръщането на Конти, 3-5-2 трябва да изглежда в този формат:

Публикувано изображение

По този начин ще разполагаме с поне четирима футболисти с подчертано дефанзивни функции - тримата централни и Лукас Билия + един с преливащи функции в лицето на Рикардо Родригез. Сусо ще се съсредоточи в атака, а когато се браним ще заиграваме разновидност на 4-4-2.
При положение, че Мусакио е играл като десен бранител в Аржентина, не смятам, че е прекалено рисково, а в същото време разполагаме и с Густаво Гомез, който също е подходящ за тази позиция. Ако не в дербитата, то поне в някои домакинства и в мачовете от Лига Европа можем да опитаме нещо подобно.

Възможен е и следният вариант, който е по-близък до 3-5-2 на Антонио Конте от дните му в Торино:

Публикувано изображение

Ето и един вариант с четирима в отбрана, без Кеси, в случай, че колебливите изяви на африканеца продължат:

Публикувано изображение

При тази схема може да включим и Локатели на мястото на Монто, а вместо Андре Силва като втори нападател, би могъл да застане Чалханоглу като трекуартиста в зависимост от съперника и естеството на мача. Сусо си остава крило, а в атака ще избираме между Калинич и Патрик, отново в зависимост от съперника.

Всичките тези схеми обаче ме карат да се замисля колко щяхме да улесним живота на старши-треньора, ако вместо Калинич ръководството бе привлякло истинско име в нападение в лицето на Пиер-Емерик Обамеянг. Габонецът е класи над него като реализатор, а в същото време може да играе и като крило/втори нападате;, когато се наложи, което пък директно го превръща в перфектния футболист за Монтела при всяка една възможна схема - 4-3-3, 3-5-2 и 3-4-3.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#57 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 13 September 2017 - 13:42

В съвременния футбол вече няма отбор,който да играе с двама чисти централни нападатели.Атлетико например,които играят с двама напред единоя е Гризман,който си е преквалифицирано крило.Затворниците също играят с Дибала,който си е също повече тип крило.Реал когато играят с двама напред единия е Роналдо и т.н.Мисълта ми е ,че ако искаме да играем с 3-5-2 единствено може да се получи със Сусо или евентуално Хакан като втори нападатели.Иначе ще гледаме цял мач как Силва и Калинич/Кутроне стоят изолирани напред.
0

#58 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 13 September 2017 - 13:47

Повиканите за утре:

Цитат

PORTIERI: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Storari

DIFENSORI: Abate, Antonelli, Bonucci, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Zapata

CENTROCAMPISTI: Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Kessie, Locatelli, Montolivo

ATTACCANTI: Cutrone, Kalinic, André Silva, Suso.

Конти (контузен), Борини и Р.Родригез (тр.решение) остават в Милано. Изненадите продължават.

Този пост е редактиран от hotboyz: 13 September 2017 - 13:50

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#59 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 13 September 2017 - 13:56

Виж мнениетоhotboyz написа на 13 September 2017 - 13:47 :

Повиканите за утре:

Конти (контузен), Борини и Р.Родригез (тр.решение) остават в Милано. Изненадите продължават.

Какви изеннади?

Борко просто трябва малко да си почине, за да може срещу Удинезе да е с пресни сили, не може всеки мач да е титуляр, особено пък срещу по слабите съперници в ЛЕ и за Купата :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#60 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 September 2017 - 14:01

В Европа все пак резервите трябва да са по-малко, но защо точно Родригес? Както и да е, Антонели е сред стойностните ни резерви и ще е хубаво да получава шансове в Лига Европа.
Posted Image
0

• (11 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »