ACMilan-bg.com: Аустрия Виена - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 9
  • 10
  • 11
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Аустрия Виена - Милан Група D

Анкета: Аустрия Виена - Милан (23 потребител(и) са гласували)

Познай крайния изход

1. Победа за Аустрия Виена (2 глас(а) [8.70%] - Виж)

Процент гласували: 8.70%

2. равен (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

3. Победа за Милан (21 глас(а) [91.30%] - Виж)

Процент гласували: 91.30%

Глас Гостите не могат да гласуват

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 03 September 2017 - 10:32

Аустрия Виена - Милан
14.09.2017 | 20:00
четвъртък

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача

Пряко по Ринг Бг

Публикувано изображение
1

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 9
  • 10
  • 11

Други мнения в тази тема

#201 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 14 September 2017 - 23:21

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 September 2017 - 23:01 :

Днес точно посочих на един чужденец псувните на нашия език като едно от най-големите български достойнства. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Един Борко Касабов с коментара си е напълно достатъчен, двама борковци ще ми дойдат много, дано не припарва терена още дълго. :D Иначе Борини май е някакво връзкарче...Не намирам логична причина за трансфера му.

То не е трансфер все още, но май има задължителна опция за закупуване след изчитане на наема му. Кой знае, може Мирбели да се познава с агента му и да се е опитал да му рестартира кариерата. Все пак в Рома беше значително по-добре, отколкото в Ливърпул и Съндърланд.

За мен Борини не трябва да е крило. Ако влиза като втори нападател или атакуващ халф от резервната скамейка, може да е по-полезен. Нелош ротативен играч, но определено не може да разчитаме на него да ни дърпа в предни позиции. От там идва разочарованието, иначе в плажните кръгове на Лига Европа се представи на прилично ниво. Ще е интересно да видим как ще се представи в 3-5-2 като партньор на Калинич, Силва или Кутроне.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#202 Потребителят е онлайн   Altafini 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2003

Публикувано 14 September 2017 - 23:21

И на мен ми направи впечатление, че с Бона, Сусо и Хакан имаше много комбинации. Е, вярно без нещо свръх опасно, но пък и мача се доиграваше. Ще ми е интересно да ги видя тези тримата със Силва пред тях и Кеси, Билия отзад.
0

#203 Потребителят е онлайн   Torque 

• Фен на футбола
  • Регистр: 21-November 13
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Marco van Basten

Публикувано 14 September 2017 - 23:49

sheva7 написа на 14 September 2017 - 23:10 :

Цъкнах ти плюс, но изобщо не съм съгласен нито, че Доларчето е пич :D, нито че е толкова непробиваем, дори днес увисна при една ситуация, излезе неразчетено извън наказателното поле при резултат 3:1 и добре, че противниковият играч центрира неточно и топката бе изчистена от Сапата. Не е дорасъл още за тази заплата, че и брат си уреди на още по-незаслужено възнаграждение, амааа....Поне донякъде на този пост има няяяяякаква стабилност, но 1-2 грешки на мач си прави.
Тимът е по-силен и с далеч по-големи възможности за развитие, още не са сработени, а и повечето са млади, нормално е да правят и слаби мачове.

Той че увисна, увисна - спор няма, ама при два на нула, след едно центриране, някакъв отклони топката и нашия извади сигурен гол с плонж дет се вика. :) Че не е перфектен е ясно, то на негова възраст няма как да е безгрешен, но е факт, че е Вратар! И ще става все по добър. А за парите, аз лично не му се сърдя, уреди си момчето живота екстра, рано рано. Който не иска да изкарва парички, нека да хвърли първи камъка. Виж, това с прибирането на брат му от Гърция наистина е мега тъпотия и излагация най вече за самия брат. То по добре, да беше се разбрал за 7 милиона направо и да подари на брата единия лимон тихо, без много шум, поне да няма поводи за приказки излишни.

Но аз като цяло не мога да разбера това постоянно натякване за парата, смятане и пресмятане кой колко взима и защо. Примерно си го представете така, седиш си ти, действаш, квото можеш, колкото можеш, в понеделник и сряда си на 100%, в петък ти е скапано и не си толкова продуктивен и си на около 60% от възможностите си, вторник жената те напрегна, не можеш напълно да се концентрираш - все човешки неща, но така или иначе, много ли ще ти е кеф, една група хора, които нито са ти работодатели, нито нищо, да седят и надълго и нашироко да ти обясняват според тях ти колко заслужаваш да получиш и защо?!?! Няма ли да им кажеш, що не си гледате работата и да ги плювнеш едно така, сърдечно? 😂 Не ме разбирай погрешно, не му защитавам циганиите през лятото, според мен се издъни чисто от към човешки качества, но не може да очакваме всеки облякъл екипа на Милан да е рицар с чест и да не мисли за хляба. Отделно, имай предвид, че парата никога не стига, и реално, може да ти прозвучи абсурдно, но много по лесно ще уговориш някой който има 5 хиляди в джоба, че може да преживее без още 2 хиляди отгоре, отколкото да убедиш някой с четири милиона, че петия и шестия милион са му излишни. 😀
"We are a team of devils. Our colours are red as fire, and black, to invoke fear in our opponents!"
0

#204 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 September 2017 - 00:03

Аз пък не виждам как ще сполучим с Бона, Чалха и Сусо едновременно на терена срещу съперник от по-висок калибър. Те хубаво разцъкват при 5:1 срещу Аустрия, но другояче стои дереджето я срещу мега-надъханите селяндури Каляри, я срещу приличната над-средна класа Лацио. Тогава даже с Кеси издишахме чувствително не само при контри, но даже при постепенни нападения, тъй като срещу сардинците доброволно си се прибрахме, но пак оставяхме пространства. Вижте, че дори Реал не си позволяват особено често да излизат без дърводелеца Каземиро, макар това да означава пейка за първокачествен креативен халф като Ковачич, а понякога дори Кроос.

Струва ми се, че евентуално придържане към 3-5-2 ще произведе сериозна конкуренция между двама класни играчи като Чалха и Бонавентура, което в Милан не се е случвало от няколко сезона насам. Разбира се, това крие и някои потенциално негативни последствия, но така трябва да изглежда на всяка позиция един отбор, който се бори за най-високите цели.

Между другото, кой ви каза, че трябва да изглеждаме като добре смазана машина в дефанзивен план? За много неща критикувам Монтела, но тук ще е нужно търпение и подходяща методика, иначе можем да забравим за случая. Мусакио, Бонучи, Конти, Родригес, Билия - това е изцяло нова защита. Няма как мигновено да заключим постъпите към Донарума, за когото иначе съм съгласен с Ванката, че срещу Аустрия можеше да е по-убедителен при излизанията извън наказателното поле. И той, и останалите тепърва ще се напасват. Единствен ключов елемент от предишните сезони е Романьоли, завръщащ се едва с втори мач от тежка травма, даже не го доигра и не е изключено да пропусне дори Удине. В офанзивен план се изисква креативност, импровизация и класа, а стабилният синхрон е само пожелателен, както днес ни показаха Чалха и Силва, но в отбрана просто няма как да стане, докато играчите не заговорят на един език. Монтела има време най-късно до СПАЛ в идния междинен кръг, за да реши коя да му е титулярната схема, защото от тази неяснота сякаш най-много страда тъкмо отбранителният вал.

Глупав спор водите назад. Милан си игра баш 3-5-2, но Чалханоглу беше в ролята на fantasista, което на наш език си е баш халф в свободна роля между линиите. Длъжен да подсигурява Анто в защита, но и има пълна свобода да се вихри зад двамата нападатели, като съответно с това са наясно и Анто, и Романьоли, пък дори Билия, който се ориентираше винаги малко към левия фланг, за да подсигурява. Не е 3-4-1-2 като постановка, просто имаш играч отвъд теоретичните глупости, който според съперника и обстоятелствата накланя везните в дадена посока. Дано продължи в този дух.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 15 September 2017 - 00:08

Posted Image
0

#205 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 15 September 2017 - 00:42

Виж мнениетоsheva7 написа на 14 September 2017 - 23:16 :

Да не се налага да изпращаме снаряда от псувни в най-просташката фейсбук група "Шкембе чорба"? :D Иначе ще са интересни категориите на състезанието:
1.Най-оригинално сипване с големия черпак.
2.Най-ид*отска псувня.
3.Най-дълга.
4.Най-учтива.
5.Най-груба.

За най-учтива имам готово пpедложение. Още от сега :D

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 September 2017 - 23:21 :

То не е трансфер все още, но май има задължителна опция за закупуване след изчитане на наема му. Кой знае, може Мирбели да се познава с агента му и да се е опитал да му рестартира кариерата. Все пак в Рома беше значително по-добре, отколкото в Ливърпул и Съндърланд.

За мен Борини не трябва да е крило. Ако влиза като втори нападател или атакуващ халф от резервната скамейка, може да е по-полезен. Нелош ротативен играч, но определено не може да разчитаме на него да ни дърпа в предни позиции. От там идва разочарованието, иначе в плажните кръгове на Лига Европа се представи на прилично ниво. Ще е интересно да видим как ще се представи в 3-5-2 като партньор на Калинич, Силва или Кутроне.

Да, има задължителна покупка - на стойност 5 милиона. Писах ти го още преди няколко дни, ама не четеш.:D
И не, при наличието на Калинич, Силва, Кутроне и Сусо, повярвай ми никак няма да е интересно как ще се представи като партньор на Калинич, Силва, или Кутроне. :D

GRAZIE PRESIDENTE!!!

2

#206 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 15 September 2017 - 00:48

Важна (след тежката загуба срещу Лацио) и очаквана победа срещу непретенциозен съперник, изненада ме приятно обаче резултата. :acmilan (6):
0

#207 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 15 September 2017 - 06:09

Как играем с резервите, а? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
AC MILAN
2

#208 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на футбола
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 15 September 2017 - 08:46

Срещу Удинезе със същата схема на игра и с Мусакио, Конти, Р. Родригес и Сусо от първата минута на местата на Сапата, Абате, Антонели и Калинич и трябва да си ги зашием класически с едно 3:0!!! Ама за целта не трябва да има никакви глупости от страна на Монтела от типа на Монтоливо, Сапата и т.н. Трябва вече да започне да налага някакъв оптимален титулярен състав и в следващите два мача с Удине и Спал да понатрупат увереност и точки момчетата и да се пообиграят в новата схема. След това вече е друга бира! ;) Това е моето виждане за нещата!
Публикувано изображение
0

#209 Потребителя е офлайн   Maivata 

• Фен на футбола
  • Регистр: 01-November 09

Публикувано 15 September 2017 - 09:13

View PostFossa Dei Leoni, on 15 September 2017 - 00:03, said:

Аз пък не виждам как ще сполучим с Бона, Чалха и Сусо едновременно на терена срещу съперник от по-висок калибър. Те хубаво разцъкват при 5:1 срещу Аустрия, но другояче стои дереджето я срещу мега-надъханите селяндури Каляри, я срещу приличната над-средна класа Лацио. Тогава даже с Кеси издишахме чувствително не само при контри, но даже при постепенни нападения, тъй като срещу сардинците доброволно си се прибрахме, но пак оставяхме пространства. Вижте, че дори Реал не си позволяват особено често да излизат без дърводелеца Каземиро, макар това да означава пейка за първокачествен креативен халф като Ковачич, а понякога дори Кроос.

Кеси и Билия зад Хакан, Бона и Сусо. Точно Реал играят много често така с Модрич и Каземиро зад трима креативни атакуващи полузащитници. Просто показаха въпреки слабия съперник, че могат да комбинират бързо с по едно докосване, двойни подавания и смяна на позициите. Сусо като влезна игра всичко друго но не и нападател. постоянно се връщаше да поема топката и опитваше комбинации. Не казвам че на 100% ще се получи, но ми харесва идеята да се опита така. Но Монтела ще избере най-доброто според мен и ми е много любопитно как ще излезнем срещу Удинезе, който не са никак лош отбор. А когато някой от тези е контузен винаги може да се смени схемата като снощната, въпреки че често сменяне на схемата особенно в защита няма да доведе до нищо добро.
Gianni Brera: "Van Basten the divine!"
Публикувано изображение
0

#210 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 September 2017 - 09:34

Мисълта ми беше, че трябва да имаме един физически мощен халф, който да е в готовност да стои по-назад, за да спира контраатаките, а пък и като цяло да печели единоборства, за да подхващаме самите ние такива. Билия си е класа, но не е баш гарант за физическа устойчивост и то се видя на Олимпико. Лошото е, че на този етап освен Кеси май нямаме друг надежден вариант, пък и самият африканец не е в топ-форма. Рано ни е още да налагаме пълен контрол над мачовете само с подавания, вижда се, че минаваме през периоди на психологически сривове, когато напълно отстъпваме инициативата, без срещу това да предлагаме стабилна отбрана. Всъщност този компонент е може би основният, върху който трябва да работи целият отбор, защото абсолютно всеки съперник може да се възползва от него. Вчера Аустрия малко да се бяха напънали след гола си и като нищо ставаше 2:3 след полувреме, в което на терена имаше само един отбор.
Posted Image
0

#211 Потребителя е офлайн   Maivata 

• Фен на футбола

Публикувано 15 September 2017 - 11:03

Психологическите сривове са по скоро нормално нещо предвид възраста на отбора. Ще изчезнат, но трябва време. Защитата ни трябва още доста време сработка, вижда се при грешка на един ( Калабрия ) как цялата защита рухва, но и това с времето и опита на Бонучи ще се изчисти мисля. Просто е много рано да искаме победи с хубава игра и мачкане на съперника, може би втория полусезон да се видят наченки за такова нещо. За мен атаката ни се оформя като най-безпроблемна при положение, че Сусо, Хакан и Бонавентура са здрави. Монтоливо винаги може да замени Кеси и не мисля че разликата ще е огромна, а Локатели може да дава почивки на Билия. Конти и Родригез са безалтернативни като халф бекове, но като защитници Антонели и Абате могат да ги заместват добре. Не е толкова черно положението и съм сигурен, че с времето нещата ще стават по добре, трябва търпение и много работа.

Този пост е редактиран от Maivata: 15 September 2017 - 11:06

Публикувано изображение
0

#212 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 15 September 2017 - 12:37

Виж мнениетоMaivata написа на 15 September 2017 - 09:13 :

Кеси и Билия зад Хакан, Бона и Сусо. Точно Реал играят много често така с Модрич и Каземиро зад трима креативни атакуващи полузащитници. Просто показаха въпреки слабия съперник, че могат да комбинират бързо с по едно докосване, двойни подавания и смяна на позициите. Сусо като влезна игра всичко друго но не и нападател. постоянно се връщаше да поема топката и опитваше комбинации. Не казвам че на 100% ще се получи, но ми харесва идеята да се опита така. Но Монтела ще избере най-доброто според мен и ми е много любопитно как ще излезнем срещу Удинезе, който не са никак лош отбор. А когато някой от тези е контузен винаги може да се смени схемата като снощната, въпреки че често сменяне на схемата особенно в защита няма да доведе до нищо добро.

Напълно възможно, но всъщност ти говориш за 4-2-3-1, в която "двойката" пред защитата е Кеси и Биля, а "тройката" пред тях - Сусо, Хакан и Джак. Ако тези петимата са едновременно на терена, или трябва да играем без истински нападател, за да има място за трима централни защитници и два халф бека /което може да се случи само ако пазим резултат например/, или нормалният вариант е да застане един нападател пред въпросната петорка и четирима в защита. Демек 4-2-3-1.

Е, разбира се има и теоретичен вариант да излезем без вратар с 11 полеви футболисти, или да ни разрешат да играем с 12 души, но и двете хипотези ми се струват все още твърде оптимистични. :D

GRAZIE PRESIDENTE!!!

1

#213 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 15 September 2017 - 13:51

Като цяло се получи прилична контрола :D Тези пичове или са ужасно слаби, или изпитват повече респект отколкото очаквахме. Аз лично очаквах доста труден сблъсък, който да измъкнем с 0-1 или 1-2. Вместо това работата си отиваше на двуцифрен резултат, ако гонехме голова разлика. Това чисто на хартия беше най-трудният ни мач от групата (гостуване на отбора от втора урна), а ние просто ги сгазихме.

Правя уточнение, че не гледах мача между 25-тата и 45-тата минута.

Донарума - май за цял мач направи едно спасяване. Скука около него
Алесио - стори ми се доста стабилен, сякаш не е бил контузен
Бонучи - най-добрият му мач досега
Сапата - добър мач, но пак се прояви. Просто не става за титуляр, дори и в такива мачове
Абате - честно казано не го запомних с абсолютно нищо
Антонели - същата работа
Билия - много спокойствие и класа внася в отбора. Дано да навлезе в още по-добра форма и да покаже за какво изсипахме 20 млн. за него
Кесие - много силен мач, не спря да бяга през цялото време. Страхотна асистенция към Силва
Хакан - най-добрият му мач досега и според мен си дели "наградата" играч на мача със Силва. Страхотен поглед над играта. Досега има 1 гол и 4 асистенции във всички турнири, което си е доста впечатляващо като се има предвид, че сме едва средата на септември, а той не е титуляр.
Калинич - нищо особено като представяне. Записа асистенция, но тя беше по-скоро освобождаване от топката, отколкото гениален пас. По-важното в случая бе, че се движеше доста и освободи много пространство за Силва.
Силва - ако не съм изпуснал нещо, то момчето имаше 3 чисти положения и вкара 3 гола. Страхотна психика и завършващ удар. Много рядко нападател от каквато и да е класа записва подобни показатели. Дано да пренесе инерцията и в Серия А.

Монтела - свърши това, за което говорим от 2 месеца. Имаме всички предпоставки да играем с 3-5-2 или 3-4-2-1 и ето, че най-накрая ни се случи. Случайно или не, направихме най-добрия си мач от началото на сезона, а съперникът изобщо не е толкова слаб колкото личи от резултата. Това си е отбор на нивото на Самп или Удинезе, на които аз лично не си спомням кога за последно сме вкарвали 5 гола и то с такава лекота. Дано Винченцо си е взел поуките и не ни се налага да гледаме скоро 4-3-3 с Борко на терена.
Публикувано изображение
1

#214 Потребителя е офлайн   Maivata 

• Фен на футбола

Публикувано 15 September 2017 - 21:53

View Postcuorerossonero, on 15 September 2017 - 12:37, said:

Напълно възможно, но всъщност ти говориш за 4-2-3-1

Да именно за тази схема говорех, просто си пропуснал поста ми в предната страница. Идеята ми беше, че нещата отиват към 4-2-3-1 когато Сусо, Бона и Хакан са здрави и може би 3-5-2 когато някой от тях липсва. И при схемата с 4 защитника Родригез и Конти могат да бъдат замествани от Антонели и Абате, защото като халф бекове вторите не мисля, че ще се справят срещу опитни състави.
Публикувано изображение
0

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 9
  • 10
  • 11

Сподели темата: