ACMilan-bg.com: Аустрия Виена - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Аустрия Виена - Милан Група D

Анкета: Аустрия Виена - Милан (23 потребител(и) са гласували)

Познай крайния изход

1. Победа за Аустрия Виена (2 глас(а) [8.70%] - Виж)

Процент гласували: 8.70%

2. равен (0 глас(а) [0.00%])

Процент гласували: 0.00%

3. Победа за Милан (21 глас(а) [91.30%] - Виж)

Процент гласували: 91.30%

Глас

#1 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 03 September 2017 - 10:32

Аустрия Виена - Милан
14.09.2017 | 20:00
четвъртък

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача

Пряко по Ринг Бг

Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
1

#2 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 03 September 2017 - 13:26

Ще ни излъчват пряко по Ринг.
Публикувано изображение
2

#3 Потребителя е офлайн   Calciatore 

• Новак
  • Регистр: 18-July 17

Публикувано 03 September 2017 - 15:49

Много добре :)
Публикувано изображение
0

#4 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 03 September 2017 - 16:23

Двубой с класически за ЕКТ отбор, а не нвовизлюпил се такъв, като Хофенхайм, Лудогорец, РБ Лайпциг, Карабах и тн....
Публикувано изображение
0

#5 Потребителя е офлайн   milannello 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 04 September 2017 - 02:51

Милан отново се завърна в Европа! :acmilan (6):
Очаквам първа победа, макар и с гол повече (0-1 / 1-2), съответно класиране. Австрийските отбори не са от най-силните, по принцип, но е нужно да се играе сериозно във всеки мач.
0

#6 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 07 September 2017 - 17:43

Ако някой има намерение да ходи на този мач и търси билети за гостуващата агитка да ми пише.

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 07 September 2017 - 17:44

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#7 Потребителя е офлайн   milanist73 

• Новак
  • Регистр: 08-September 17
  • Фен от:1983
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 09 September 2017 - 13:58

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 07 September 2017 - 17:43 :

Ако някой има намерение да ходи на този мач и търси билети за гостуващата агитка да ми пише.

Здравей. Аз се интересувам от билети за мача. Тук ли да пиша или по някакъв друг начин да се свържем за повече информация. Благодаря предварително.
0

#8 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 09 September 2017 - 14:10

Виж мнениетоmilanist73 написа на 09 September 2017 - 13:58 :

Здравей. Аз се интересувам от билети за мача. Тук ли да пиша или по някакъв друг начин да се свържем за повече информация. Благодаря предварително.

Намери ме в скайп / facebook Захари Георгиев, днес е последния срок за заявка . На корицата е китайската стена .
или влез тук:
https://www.facebook...ps/41241447693/
има цялата информация.
Публикувано изображение

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 09 September 2017 - 14:16

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
1

#9 Потребителя е офлайн   Kaiser Franco 

• Фен на Милан
  • Регистр: 26-February 12

Публикувано 10 September 2017 - 18:09

Аз викам да падаме тук. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#10 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 10 September 2017 - 18:16

Ако това е цаната, която да платим, за да се освободим от Мистера то съм напълно съгласен.
Публикувано изображение
1

#11 Потребителя е офлайн   milannello 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 10 September 2017 - 18:59

Виж мнениетоIl Professore написа на 10 September 2017 - 18:16 :

Ако това е цeната, която да платим, за да се освободим от Мистера то съм напълно съгласен.

Всъщност и аз се надявам на друг Мениджър с международен опит и успехи (не би трябвало заплатата да е проблем, нов проект и дългосрочни амбиции за големи успехи), защото Милан предполагам ще "атакува" през следващите години спечелването на ЛЕ и дори ШЛ. Не зная какви са възможностите на сегашния тренер, и може би прибързваме. Сега се "гради" нов отбор и ще трябва време. Може би трябва да сме по-взискателни от следващия сезон, що се отнася до спечелването на трофей, например.

А иначе се надявам отбора да победи (независимо с какъв резултат и игра) в този мач или поне да не го загуби, загуба също може да не е фатална и отбора да продължи, но е по-добре да се губят мачове и точки след като вече отбора се е класирал.

Виж мнениетоKaiser Franco написа на 10 September 2017 - 18:09 :

Аз викам да падаме тук. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Мисля, че загубата от Лацио (малко неочаквана като резултат) не е "бойкот" на тренера (не съм гледал мача) и отбора ще продължи да се развива и да играе във всеки мач с желание за победа. :acmilan (6): :maldini: :005:
0

#12 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 10 September 2017 - 19:02

Виж мнениетоIl Professore написа на 10 September 2017 - 18:16 :

Ако това е цаната, която да платим, за да се освободим от Мистера то съм напълно съгласен.

А каква е цената да се освободим от фенове като теб? :rolleyes:
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#13 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 10 September 2017 - 19:16

Не е това начинът, все пак самите играчи падат психически при лоши резултати, само ще се открива допълнителна работа за хипотетичния нов треньор, пък и за самите нас не е хубаво да хабим нерви. Трябва да си ги бием австрийците. След това крушение едва ли ще имаме сили за разгром, но трите точки са най-важни. Колкото по-бързо си осигурим излизането от групата, толкова по-малко титуляри ще използваме в последните два мача, което ще помогне да се фокусираме върху мачовете от Серия А.

Надявам се тъкмо в ЛЕ да видим едно вече истинско 3-5-2, с повече титуляри спрямо състава от Скопие.

Донарума; Сапата, Бонучи, Романьоли; Абате, Кеси, Билия, Бонавентура, Антонели; Сусо, Андре Силва
Публикувано изображение
1

#14 Потребителя е офлайн   Milan17 

• Новак
  • Регистр: 20-August 17
  • Фен от:1990

Публикувано 10 September 2017 - 19:21

Всичкии знаем че сега градим нов отбор, ама със старите куци коне Монто, и новия куц кон Борко, няма да надградим много:):):)
0

#15 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 10 September 2017 - 19:28

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 10 September 2017 - 19:16 :

Надявам се тъкмо в ЛЕ да видим едно вече истинско 3-5-2, с повече титуляри спрямо състава от Скопие.

Донарума; Сапата, Бонучи, Романьоли; Абате, Кеси, Билия, Бонавентура, Антонели; Сусо, Андре Силва

Мисля, че имаме играчи ( не тези изброените по-горе ) подходящи за ромб , отколкото с 3-5-2

Този мач няма да е лек. Аустрия са коне , голямо гонене ще падне,
0

#16 Потребителят е онлайн   Il Professore 

Публикувано 10 September 2017 - 19:51

Виж мнениетоCapaldi написа на 10 September 2017 - 19:02 :

А каква е цената да се освободим от фенове като теб? :rolleyes:

Хахаха, наистина си класик. Все съм си мислел, че хората преувеличават за теб, но след днешните ти бисери няма как да не съм съгласен. :D :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
1

#17 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 10 September 2017 - 19:55

абе чак да падаме... по-добре да бием с 2:1 но с мноооого зор, така че и на децата да стане ясно че няма да го бъде Монтела.
AC MILAN OLD STYLE
0

#18 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 September 2017 - 20:03

Виж мнениетоpissarov написа на 10 September 2017 - 19:55 :

абе чак да падаме... по-добре да бием с 2:1 но с мноооого зор, така че и на децата да стане ясно че няма да го бъде Монтела.

Е то като бихме Каляри едва-едва, а преди това бихме тоталните селяци, мислиш ли, че някой забеляза, че Монтела няма да го бъде? Всички бяха 6 от 6 :D

Иначе аз също няма как да желая да падаме, а и да паднем това какво ще промени? Монтела няма да бъде махнат изобщо толкова лесно, колкото си мислете! Един наемник, без никаква история в отбора на Интер в лицето на Де Бур изкара до 10-15 ноември, ако не се лъжа и то при положение, че в ЛЕ ставаха за смях, а в Италия всеки 2-ри мач се проваляха...и все пак го траяха 2 месеца и половина, Монтела, който ясно показаха лятото, че му вярват мислите ли, че след 2-3-4-5 слаби мача ще бъде разкаран? Крайно се съмнявам да се случи такова нещо, така че...
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#19 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 10 September 2017 - 22:01

Ако играем по начина, по който го направихме срещу Каляри и Лацио, австрийските коне просто ще ни разковат. Хората са си некадърници, но ще тичат максимално и ще се раздадат максимално, което в това ни състояние ще е достатъчно, за да ни насерат.

FORZA MILAN!!!

1

#20 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 11 September 2017 - 09:43

За мен реалните ни шансове през този сезон са именно в Лига Европа. Колкото и да се подиграват много хора на Калчото, там има 4-5 изградени отбора, срещу които ще е голям зор да направим нещо в момента. В един момент може да се окаже, че е по-лесно да спечелим Лига Европа, отколкото да сме в челото на Серия А. Никога не съм и няма как да искам да паднем, за да махнем някого, пък бил той и треньор, който не харесвам и не смятам, че знае какво прави с отбора. Затова и се надявам и вярвам, че ще спечелим.
1

#21 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 11 September 2017 - 10:44

Виж мнениетоmilanist_stz написа на 11 September 2017 - 09:43 :

За мен реалните ни шансове през този сезон са именно в Лига Европа. Колкото и да се подиграват много хора на Калчото, там има 4-5 изградени отбора, срещу които ще е голям зор да направим нещо в момента. В един момент може да се окаже, че е по-лесно да спечелим Лига Европа, отколкото да сме в челото на Серия А. Никога не съм и няма как да искам да паднем, за да махнем някого, пък бил той и треньор, който не харесвам и не смятам, че знае какво прави с отбора. Затова и се надявам и вярвам, че ще спечелим.

Скудетото се печели срещу слабите отбори, влизането в топ 4 също там се постига. Лошото е, че освен очаквани загуби от Наполи, Ювентус, Рома, Интер, аз не виждам потенциал в Монтела да се справи със сгъстена защита и ще губим много точки срещу застрашените от изпадане и златната среда.
Вчера какво се случи? Лацио се прибра в защита и започнахме да изсипваме едни високи топки в посока Калинич, който обаче бе хванат здраво и май не успя нито една да хване за 35 минути.

Милан ли, Монтела ли, но до този момент не съм видял търпение нужно за пробиване на сгъстена защита, не съм видял нито веднъж да се изтеглим в защита и да разчитаме на контри. Дали върви играта, дали не върви, ние си играем както сме започнали, дори със смените не променяме схемата, а вкарваме халф на мястото на халф и нападател на мястото на нападател. Чат-пат вкараме защитник вместо халф като пазим резултата срещу поредния средняк.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#22 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 11 September 2017 - 10:52

Всяко място се печели с точки срещу всички противници. Няма как да станеш шампион, ако само печелиш срещу слабаците, а в дербитата те бият нонстоп. Всеки мач е 3 точки, но при тези с преките противници минус 3 за теб значи плюс 3 за съперника. В този смисъл е истина, че ние трудно ще хванем ръка в дербитата, но и трудно ще играем мачове като този с Каляри, което още повече ме навява на мисълта, че Лига Европа трябва да ни е основната цел.
1

#23 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 11 September 2017 - 11:12

Очаквам трудна победа с 1-2...
Публикувано изображение
1

#24 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 11 September 2017 - 15:39

Изцяло холандска бригада щяла да свири мача, като най-култовото е името на главния съдия - Serdar Gözübüyük. :D Би трябвало да се чете Сердар Гьозюбюйюк. С две думи - абсолютно чистокръвен холандец :D

FORZA MILAN!!!

0

#25 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 11 September 2017 - 15:49

Ще има неадекватни действия, но интересно дали ще видим нещо друго от центрираня в нападение.
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
0

#26 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 11 September 2017 - 15:56

Ще играем 3-5-2, но въпросът е това, стига да носи успех, после да се прехвърли и в шампионата, а не като някакъв шизоиден отбор да играем с различни схеми според турнира. Монтела се изцепил, че само Романьоли е ляв ЦЗ, явно е забравил за Рикардо Родригес или не го счита за подходящ вариант. Друго си е Чалханоглу в халфовата линия, Антонели като втори ляв бек, Куцка като десен бек, Борини като ляво крило и т.н.
Публикувано изображение
0

#27 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 11 September 2017 - 18:34

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 11 September 2017 - 15:56 :

Ще играем 3-5-2, но въпросът е това, стига да носи успех, после да се прехвърли и в шампионата, а не като някакъв шизоиден отбор да играем с различни схеми според турнира. Монтела се изцепил, че само Романьоли е ляв ЦЗ, явно е забравил за Рикардо Родригес или не го счита за подходящ вариант. Друго си е Чалханоглу в халфовата линия, Антонели като втори ляв бек, Куцка като десен бек, Борини като ляво крило и т.н.

РР е страхотен ляв бек.Има визия, акъл, умение да борави с топката.Обаче не става като централен защитник.Имаше спад във формата му, който се дължеше именно на сменената позиция.Това го пиша като огромен привърженик на швейцареца.

Иначе Борини си е крило на хартия.Още в Рома се подвизаваше по фланга.Монтела има някакъв фетиш с него, но и Мирабели е в тази картинка.По никакъв начин не мога да си обясня присъствието на този индивид в Милан.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#28 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 11 September 2017 - 19:06

Доколкото знам, там си играеше централен защитник в схема с четирима, по-друго е 3-5-2. Един Дармиан много често е играл стабилно като част от триото бранители. Имаш ли стабилен халф-бек, който да те подсигурява при нужда, нещата се получават, а в лицето на Антонели виждам работоспособен и еднакво полезен в двете фази халф-бек, ако хипотетично Родригес бъде позициониран като ляв ЦЗ. Плюс това не виждам проблем Мусакио да мине отляво, а Сапата/Гомес - отдясно. Варианти бол. Мистерът защо не коментира какви алтернативи има дясното ни крило в 4-3-3. Защото освен Борини там е трудно даже и теоретични варианти да се измислят, камо ли успешни такива. Не е сериозно да се оправдава с този аргумент за неизползването на 3-5-2, при положение че в 4-3-3 съща има постове, където алтернативите или не будят респект, или ги няма даже физически. То е ясно, че съставът не е пълен, но важното е да се извлича най-доброто от него. В краен случай при травма на Романьоли просто минаваме към 4-2-2-2 или 4-3-2-1. Още един вариант.

Цитат

Sky - Kalinic e André Silva in campo in Austria Vienna-Milan, difesa a 3 con il ritorno di Romagnoli

Биилия, Родригес и един между Сапата и Мусакио съща ги дават титуляри. Този път съставът може би ще е добър.
Публикувано изображение
0

#29 Потребителя е офлайн   pippo 

• Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 11 September 2017 - 20:35

Само дано тази промяна в схемата не важи само за Лига Евроопа! Според мен изглеждаме много по-добре така и Монтела трябва да я наложи.
`
0

#30 Потребителят е онлайн   Il Professore 

Публикувано 11 September 2017 - 20:44

Дано промяната в схемата даде резултат и вземем мача, при това с игра. Щото освен 3 точки победата ще вдигне и поразклатеното самочувствие на отбора.
Публикувано изображение
0

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема