ACMilan-bg.com: Никола Калинич - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (13 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Никола Калинич Оцени темата: -----

#361 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 27 January 2018 - 10:26

Кеси врче има равен брой голове с бачо Кольо.Това може би се дължи на факта,че зад Кеси играят по-класни играчи.С повече голове от наш Кольо се отличават имената на легенди в калчото като Матия Дестро,Антенучи,Дуван Сапата,Инглезе,Лазаня и т.н.Да му е честито титулярното място срещу Лацио.
1

#362 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 27 January 2018 - 11:06

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 27 January 2018 - 10:26 :

Кеси врче има равен брой голове с бачо Кольо.Това може би се дължи на факта,че зад Кеси играят по-класни играчи.С повече голове от наш Кольо се отличават имената на легенди в калчото като Матия Дестро,Антенучи,Дуван Сапата,Инглезе,Лазаня и т.н.Да му е честито титулярното място срещу Лацио.

Ама защо само за Калинич се пишат тези работи, Кутроне и Силва също имат по 600-700 минути и ефективността им е същата като на хърватина - Кутроне 636 минути и едва 2 гола в Серия А.

Искахте Кутроне, игра 2 мача титуляр наскоро, в които се запомни с едно голямо нищо, нямаше дори положения пред себе си, нито 1 опасен удар за двата мача не можа да направи. Е бай Никола е леко дървен, ама поне успява да стигне до положение от време на време.
Публикувано изображение
0

#363 Потребителя е офлайн   Nel7ar1on 

• Новак
  • Регистр: 31-January 10

Публикувано 27 January 2018 - 12:03

Че е зле положението с Калинич, зле е. Очакваше се много от него, именно поради факта че има опит в Калчото и някакви резултати с Фиорентина, сравнен със Силва, който идва от друга държава, друго първенство, друг футбол. Това че Калинич получава неограничен кредит на доверие е енигма за всички ни и въпросът е до кога ще продължи това "самобичуване". Почне ли титуляр срещу Лацио в добавка с нагласите за Калабрия на десния бек... не виждам нищо положително като развой.
0

#364 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 27 January 2018 - 12:57

Кутроне ще го критикувам единствено когато ни е титулярен нападател.Титулярен нападател в момента е Калинич и до момента е едно голямо нищо.На Кутроне от тези 600 минути сигурно повече от половината му са като резерва в разни закучени мачове срещу италиански средняци паркирали 2 автобуса пред вратата.За статистиката:
Кутроне като титуляр:10 мача 5 гола
Силва като титуляр :10 мача 6 гола
Калинич като титуляр:16 мача 4 гола
1

#365 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 27 January 2018 - 13:07

Виж мнениетоNel7ar1on написа на 27 January 2018 - 12:03 :

Че е зле положението с Калинич, зле е. Очакваше се много от него, именно поради факта че има опит в Калчото и някакви резултати с Фиорентина, сравнен със Силва, който идва от друга държава, друго първенство, друг футбол. Това че Калинич получава неограничен кредит на доверие е енигма за всички ни и въпросът е до кога ще продължи това "самобичуване". Почне ли титуляр срещу Лацио в добавка с нагласите за Калабрия на десния бек... не виждам нищо положително като развой.

Защо да не започне титуляр, при положение, че в последният мач беше с втората най-висока оценка след Кеси, а и имаше участие и при двата гола. Преди това пък в 2 мача, Кутроне бе сред най-слабите на терена - срещу Фиорентина и Кротоне. Странно е защо не се дават шансове на Силва, но е логично треньор, който като футболист не е притежавал почти никакви технически качества да не харесва технични футболисти.

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 27 January 2018 - 12:57 :

Кутроне ще го критикувам единствено когато ни е титулярен нападател.Титулярен нападател в момента е Калинич и до момента е едно голямо нищо.На Кутроне от тези 600 минути сигурно повече от половината му са като резерва в разни закучени мачове срещу италиански средняци паркирали 2 автобуса пред вратата.За статистиката:
Кутроне като титуляр:10 мача 5 гола
Силва като титуляр :10 мача 6 гола
Калинич като титуляр:16 мача 4 гола

Викам да гледаме статистиката само в Серия А, защото едно е да играеш с 6тия в Австрия и 4тия в Хърватия и съвсем друго, както ти се изрази срещу някой паркирал автобуса борещ се за оцеляване италиански отбор.

Абсолютен факт е, че Кутроне си получи шансовете в 2 поредни кръга и то съвсем скоро, беше обаче доста слаб и не се отчете с нищо.

Този пост е редактиран от AndréSilva#9: 27 January 2018 - 13:08

Публикувано изображение
0

#366 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 27 January 2018 - 13:26

Изобщо не ми се влиза в същата дискусия,но Силва има всичко на всичко 3 мача като титуляр в серия А,а Кутроне има 5,в които има и два гола.Ако това е достаъчно да се вадят някакви заключения,то какво да кажем за Калинич и неговите вече незнам колко мача без отбелязан гол.Кутроне имал два мача и не показал нищо,но Калинич с неговите 15 без да покаже нищо няма проблем.Както и да е няма нужда да ми отговаряш не ми се пише повече по тази тема.Нека си играе Калинич явно не ни е той проблема,ще чакаме Кеси и Бонучи да ни измъкват мачовете на Калинич не му е това работата.Той трябва да се спъва в топката за дузпа и да подава на съотборници на метър от него.
0

#367 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 27 January 2018 - 13:36

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 27 January 2018 - 13:26 :

Изобщо не ми се влиза в същата дискусия,но Силва има всичко на всичко 3 мача като титуляр в серия А,а Кутроне има 5,в които има и два гола.Ако това е достаъчно да се вадят някакви заключения,то какво да кажем за Калинич и неговите вече незнам колко мача без отбелязан гол.Кутроне имал два мача и не показал нищо,но Калинич с неговите 15 без да покаже нищо няма проблем.Както и да е няма нужда да ми отговаряш не ми се пише повече по тази тема.Нека си играе Калинич явно не ни е той проблема,ще чакаме Кеси и Бонучи да ни измъкват мачовете на Калинич не му е това работата.Той трябва да се спъва в топката за дузпа и да подава на съотборници на метър от него.

Фактите знаеш ли какво сочат, че Кутроне няма гол в Серия А от 2-ри кръг насам, а за това време има както няколко мача като титуляр, така и няколко влизания на полувремето + няколко включвания в края. Общо взето 480 минутки без гол или асистенция за Кутроне. Еми Калинич, колкото и да е слаб, толкова дълга серия без гол или асистенция няма. Не ти се влиза в дискусия, а същевременно продължаваш да пишеш колко е слаб Калинич, без да отчиташ фактите, че Кутроне и Силва са дори по-неефективни.

И каквото и да се напише, фактите сочат главно, че причината не е в нападателите, а в тези зад тях, както и в тактиката 4-5-1 на треньора аматьор.

Този пост е редактиран от AndréSilva#9: 27 January 2018 - 13:44

Публикувано изображение
0

#368 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 27 January 2018 - 14:15

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 27 January 2018 - 13:36 :

Фактите знаеш ли какво сочат, че Кутроне няма гол в Серия А от 2-ри кръг насам, а за това време има както няколко мача като титуляр, така и няколко влизания на полувремето + няколко включвания в края. Общо взето 480 минутки без гол или асистенция за Кутроне. Еми Калинич, колкото и да е слаб, толкова дълга серия без гол или асистенция няма. Не ти се влиза в дискусия, а същевременно продължаваш да пишеш колко е слаб Калинич, без да отчиташ фактите, че Кутроне и Силва са дори по-неефективни.

И каквото и да се напише, фактите сочат главно, че причината не е в нападателите, а в тези зад тях, както и в тактиката 4-5-1 на треньора аматьор.

Когато Калинич направи що-годе добър мач няма никакви проблеми със схемата, но когато прави слаби мачове схемата е виновна. Как става това?
0

#369 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 27 January 2018 - 14:17

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 27 January 2018 - 13:36 :

Именно - серия. Дай да сравним сериите на Калинич и Кутроне като титуляри в Серия А и тогава да видим какво ще излезе. Резултата ще е, че стига да е здрав, Калинич почти всеки мач е титуляр, докато повечето минути на Патрик са натрупани от резервната скамейка. Другото очевидно нещо е безспорния принос на Кутроне - освен важни голове във всички турнири, и играта на отбора става друга с негово присъствие. Най - малкото не се спъва топката и не се оплита в собствените си крака като хърватския му батко. И разбирам това налагане на Калинич да е породено от това, че той е някой супер нападател, изпаднал в дупка и така да му се дава шанс да излезе от нея, а той е просто един посредствен нападател, неблестящ с нищо и заемащ мястото на двама по - млади и надъхани играча.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#370 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 27 January 2018 - 14:24

Виж мнениетоThe Pharaoh написа на 27 January 2018 - 14:15 :

Когато Калинич направи що-годе добър мач няма никакви проблеми със схемата, но когато прави слаби мачове схемата е виновна. Как става това?

Кога съм го казвал това нещо, схемата и треньора продължават да са ни проблем, не ми приписвай думи, които не съм казал. От самото назначение на Гатузо съм твърдо против него, изключително слаб и неподготвен треньор, който не е показал дори и малък признак на подобрение, при него играем със схема подхождаща на Кротоне и СПАЛ и общо взето головата ни разлика е като тяхната.
Публикувано изображение
0

#371 Потребителят е онлайн   Sheva 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Shevchenko,Van Basten,Baresi, Gullit Rijkard,Maldini,Nesta,Rui Costa, Kaka, Seedorf

Публикувано 27 January 2018 - 15:50

Говорим за ТИТУЛЯРЕН ,нападател!В Милан към момента,калинич се явява за жалост такъв.
0

#372 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 27 January 2018 - 16:10

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 27 January 2018 - 14:24 :

Кога съм го казвал това нещо, схемата и треньора продължават да са ни проблем, не ми приписвай думи, които не съм казал. От самото назначение на Гатузо съм твърдо против него, изключително слаб и неподготвен треньор, който не е показал дори и малък признак на подобрение, при него играем със схема подхождаща на Кротоне и СПАЛ и общо взето головата ни разлика е като тяхната.

Тогава защо не каза нищо за схемата след победата срещу Каляри? Ти просто не искаш да признаеш, че Калинич е слаб нападател. За Гатузо не очаквам да пишеш хубави неща, но явно само ти не виждаш никакво подобрение.

Този пост е редактиран от The Pharaoh: 27 January 2018 - 16:12

0

#373 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Любими играчи:Шевченко

Публикувано 27 January 2018 - 16:32

Да биеш небезизвестния Джила в такава класация си е постижение :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#374 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 27 January 2018 - 16:55

Виж мнениетоScorpions написа на 27 January 2018 - 16:32 :

Да биеш небезизвестния Джила в такава класация си е постижение :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Джилардино е в пъти по - голям нападател от Калинич.

Този пост е редактиран от Maverick: 27 January 2018 - 16:55

Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#375 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 27 January 2018 - 17:18

Не, в този списък няма нападател, който да не превъзхожда Калинич и като цифри, и като умения. Джилата си стартира ударно, после постепенно лъснаха ограниченията му, но пак остави следа. Ние ако ще правим сравнения, спокойно можем да добавим имена като Симоне, Томасон, Пацини и др.

Дано Фасобели си дават сметка какво причиниха на феновете с тази апетитна хапка само за китайски клубове и... седемкратен европейски клубен шампион. Никак не правят чест и на Рино изказвания от днешната пресконференция, в която споделя надеждите си утре Калинич да повтори мача с Каляри. До такава степен занижени стандарти към нападател на Милан от самия треньор аз просто не помня. Утре със същия успех може да заяви, че се надява срещу Лацио Бонавентура да повтори точния си шут от мача с Каляри.
Публикувано изображение
0

#376 Потребителя е офлайн   stanislav 

• Фен на Милан
  • Регистр: 22-July 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Alessandro Nesta

Публикувано 27 January 2018 - 18:52

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Калинич с мускулен проблем, утре почваме с Кутроне.
AVANTI MILAN
3

#377 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 27 January 2018 - 18:57

Ура, другари. :D

FORZA MILAN!!!

1

#378 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 27 January 2018 - 19:00

Оха, това означава поне две допълнителни чаши тая вечер.
Публикувано изображение
1

#379 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 27 January 2018 - 23:49

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 27 January 2018 - 11:06 :

*** Искахте Кутроне, игра 2 мача титуляр наскоро***

Игра 2 мача титуляр? Това за теб е достатъчно ли? Бате, ти вече сериозно прекаляваш. А Калинич като игра 13 (ТРИНАДЕСЕТ) мача титуляр, какво точно се случи? Защо Кутроне за 2 мача титуляр има 2 гола, а Калинич за 13 мача има 4 гола? Защо няма 13? Защото е посредствено *** **** и ****, взет насила за невъзможно много пари, на фона на които 38 млн за Силва са нищо - ей затова!!! И колкото по-рано хора като теб и най-вече Гатузо си го набият в главите, толкова по-бързо Милан ще играе дербита с отбори от топ 6. А не с отбори от 7-14 място.
Ще чакам аз най-големия ***, водил атаката на Милан последните 35 години да подаде на Кеси веднъж в 15 мача и да падне за половинчата дузпа, че да кажа след поредните му два пропуска, че бил направил някакво подобие на успешен мач. Айде стига с тези занижени критерии! Гледам Милан от момента, в който дойде Гулит на Миланело. Такава ***ия и *** на всички нива нямаше дори в онези два сезона от 1996 до 1998. Колко още статистики и поведение по терена на него и колегите му трябва да се изведат, за да стане ясно и на децата по стадиона, че освиркванията от трибуните са ясен знак - от този НИЩО не става!

8

#380 Потребителя е офлайн   VanBasten79 

• Новак
  • Регистр: 09-November 17
  • Любими играчи:Ван Бастен,Барези,Малдини,Бобан,Абиати,Уеа,Индзаги,Кака,Неста,Тиаго Силва.

Публикувано 28 January 2018 - 08:33

Колега,имам чувство,че сме набори!И аз от 88-ма гледам Милан и такива простотии не помня!Боли ме сърцето и затова напоследък не ми се и коментира и само се моля този кошмар да свърши!
0

#381 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 28 January 2018 - 19:06

Като ти гледам ник-а, съм година по-малък :D

0

#382 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 08 February 2018 - 17:41

Цитат

Kalinic has not trained today as he suffers from an inflammation in the adductor muscle region. His condition will be evaluated in the coming hours. #MilanTV

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
2

#383 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 12 February 2018 - 15:46

В спиртала са излезнали с новина,че закупуването му вече е сигурно срещу 20 милиона евро.Явно е имал някаква клауза,според която трябва задължително да го откупим след изиграванрто на определен брой мачове.Дали пък Ф+Б не са настоявали той да играе докато не се активира тази клауза,за да приберат някаква комисионна от трансфера ? На мен това ми звучи доста логично и ако е вярно то да си бяхме останали с Галиани , тези двамата като гледам са не по-малко схемаджии.Няма да ме учуди ако и с Борини е имало същата врътка,тъй като след като изигра 20на мача изведнъж стана резерва.
0

#384 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 12 February 2018 - 16:05

Напълно възможно. То реалният въпрос отдавна не е този, а защо Гатузо активно подкрепя цялата тази странна к(л)ауза. Откакто е треньор, май само в един мач Калинич е оставал извън състава, без причина за това да е някаква травма. Помня не за друго, а защото се появи от скамейката и сгреши буквално всяко едно от отиграванията си, като за финал получи и картон. Май беше срещу Кротоне. А откакто Гатузо е треньор, Калинич има... точно един гол, още в дебюта на Дженаро срещу Беневенто.
Публикувано изображение
0

#385 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Регистр: 26-June 09

Публикувано 12 February 2018 - 21:18

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 12 February 2018 - 15:46 :

В спиртала са излезнали с новина,че закупуването му вече е сигурно срещу 20 милиона евро.Явно е имал някаква клауза,според която трябва задължително да го откупим след изиграванрто на определен брой мачове.Дали пък Ф+Б не са настоявали той да играе докато не се активира тази клауза,за да приберат някаква комисионна от трансфера ? На мен това ми звучи доста логично и ако е вярно то да си бяхме останали с Галиани , тези двамата като гледам са не по-малко схемаджии.Няма да ме учуди ако и с Борини е имало същата врътка,тъй като след като изигра 20на мача изведнъж стана резерва.

И си помислих точно същото нещо. Няма как да няма врътка в цялата тая работа, за което съм абсолютно сигурен, без да е нужно да съм бил в офисите на Фасобели. Няма друго адекватно обяснение за Калиничовото редовно присъствие по терените.

Този пост е редактиран от Nesta™: 12 February 2018 - 21:19

0

#386 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Любими играчи:Шевченко

Публикувано 13 February 2018 - 15:30

Цитат

Българският фен няма да види Калинич на живо

Публикувано изображение
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#387 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 13 February 2018 - 15:48

Първа предпоставка за победа! :europa-league: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
1

#388 Потребителя е офлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 13 February 2018 - 16:44

Край, връщай билетите, народе! :D
Публикувано изображение
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#389 Потребителя е офлайн   Noce 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 20-August 15
  • Фен от:2010
  • Любими играчи:Riccardo Izecson Dos Santos Leìte • KAKÀ

Публикувано 13 February 2018 - 17:11

Защо ми се струва, че дори в новините за него има лека нотка на ебавка от журналистите? :D
0

#390 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 13 February 2018 - 17:23

То като няма какво положително да кажеш/напишеш за някого, или трябва да не го споменаваш, или неминуемо ще излезе като шега. :D Ако например някой от по-оптимистичните членове на форума сподели най-чистосърдечно, че се надява Калинич да започне да бележи и да опровергае критиците си, 99% от останалите ще го вземем за майтап, без то да е такъв. :D

П.П. Втори пример - малко по-нагоре Станислав само споделя, че Калинич ще пропусне мача заради травма, без никакъв друг коментар, а мнението му е с 3 плюса. :D

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 13 February 2018 - 17:24

Публикувано изображение
0

• (13 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 11
  • 12
  • 13
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: