ACMilan-bg.com: Никола Калинич - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (13 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Никола Калинич Оцени темата: -----

#331 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 23 January 2018 - 00:05

:lol:
Лошото е, че трябва да иронизираме титулярния нападател на любимия отбор. Но, когато разчиташ на човек, на който ако му размениш бутонките няма да може да си ги върже и да ритне най-накрая точно с крак тая топка, не ни остава нищо друго. Наистина, последните голове на Калинич даже не са с крак. А вие се чудите защо не вкарвал чистите положения.
Оливeр Биерхов щеше да вкара поне едно от всички тези :D

0

#332 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 23 January 2018 - 00:06

Виж мнениетоPetar Zanev написа на 23 January 2018 - 00:02 :

Калинич не е аматьор! ... просто няма късмет последните 30 години :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

FORZA MILAN!!!

Абе, май е роден под щастлива звезда. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): С тия качества да станеш титулярен централен нападател на Милан, нищо, че сме средняшки отбор, ама този сезон Калинката е трагичен, само неумение ли е, или е комбинирано с притеснение и пренавиване, няма значение. Лимитиран играч е, а и изобщо не му спори дотук.

Този пост е редактиран от sheva7: 23 January 2018 - 00:06

Публикувано изображение
0

#333 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 23 January 2018 - 00:08

Лично аз ще се радвам да завърши сезона в Серия А с 14 -15 гола - хем ще помогне на отбора , хем ще можем да го продадем. Остане ли в тази форма - няма оттърване , а нито е млад , нито заплатата му е малка :(

FORZA MILAN!!!
1

#334 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 23 January 2018 - 00:18

Всички това искаме, ама май е непродаваем на този етап дори да почне да къса мрежите. :D А вероятността да се превърна в голов хищник до края на сезона, се доближава повече до възможността да се спечели от лотарията, отколкото до реалността. Ето имаше положения и ги пропиля, отчете се в последния мач, ама тези пропуски вредят и на него, и на целия тим. Яловото ни нападение, несигурната защита и "творческата безпомощност" на халфовете, слабите треньори са причините да бъдем на това място в класирането. Към тях добавяме дебилщините извън терена и всичко е "мамма миа". :D

Ако Калинич вкара 15 гола до края на сезона, обещавам да си сложа аватар с неговия лик до края на годината! :D
Публикувано изображение
1

#335 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 23 January 2018 - 01:00

Ето едно доста класно изпълнение на Калинич, да се вдъхновите малко :D.
https://www.youtube....h?v=VxVStIY_-Po

Виж мнениетоpippo написа на 22 January 2018 - 23:31 :

Не съм казал, че е задължително головете да са красиви. Просто двата му гола срещу Удинезе бяха с помощта на огромна доза късмет, а без тях щеше да е с отказваща статистика. А aко Монтела беше останал, сега нямаше дори да сме близо до седмото място, което заемаме. :D

Има ли нужда да пишеш сега за Монтела и да създаваш предпоставки за излишни спорове? Монтела срещу отборите от топ 6 надолу има 6 победи и 2 равенства, а Гатузо е с 3 победи, 2 равенства и 2 загуби, така че е по-вероятно Монтела да беше изпляскал Беневенто, Верона, Кротоне и Каляри и да беше врътнал 2 хикса с Аталанта и Фиорентина и да сме не на 12 точки от Интер, а на примерно 6.

Виж мнениетоsheva7 написа на 23 January 2018 - 00:18 :

Всички това искаме, ама май е непродаваем на този етап дори да почне да къса мрежите. :D А вероятността да се превърна в голов хищник до края на сезона, се доближава повече до възможността да се спечели от лотарията, отколкото до реалността. Ето имаше положения и ги пропиля, отчете се в последния мач, ама тези пропуски вредят и на него, и на целия тим. Яловото ни нападение, несигурната защита и "творческата безпомощност" на халфовете, слабите треньори са причините да бъдем на това място в класирането. Към тях добавяме дебилщините извън терена и всичко е "мамма миа". :D

Ако Калинич вкара 15 гола до края на сезона, обещавам да си сложа аватар с неговия лик до края на годината! :D

Айде да ги направим общо 15 гола и асистенции, че само с головете трудно ще стане, така де, поне да има интрига в залога ти :D

Този пост е редактиран от AndréSilva#9: 23 January 2018 - 01:05

Публикувано изображение
0

#336 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 23 January 2018 - 02:06

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 23 January 2018 - 01:00 :

Айде да ги направим общо 15 гола и асистенции, че само с головете трудно ще стане, така де, поне да има интрига в залога ти :D

Навит съм! :D

Този пост е редактиран от sheva7: 23 January 2018 - 02:14

Публикувано изображение
0

#337 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 23 January 2018 - 10:57

15 гола, това ще рече 11 за вече по-малко от полусезон - ние направо ще трябва да играем в шампионска форма, за да е възможно подобно постижение. :D Само да напомня, че Бака вкара 14 през миналия сезон, за който беше разкъсван от критики. :D Двамата с Менес направо изглеждат като Шевченко и Индзаги на фона на сегашното сюрреалистично дередже.
Публикувано изображение
2

#338 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 23 January 2018 - 10:59

Интересно ми е дали Калинката ще е в отбора на Хърватска за световното? Засега с нищо не заслужава, ако бъде викнат ще е подигравка с други, които се представят добре :)
Публикувано изображение
0

#339 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 23 January 2018 - 12:58

Виж мнениетоDjoković написа на 23 January 2018 - 10:59 :

Интересно ми е дали Калинката ще е в отбора на Хърватска за световното? Засега с нищо не заслужава, ако бъде викнат ще е подигравка с други, които се представят добре :)

Ами там си вкарва редовно и е с по-добри показатели дори и от един Манджукич. Със сигурност ще го викнат, въпроса е дали ще играе. Той Калинката може би и заради това световно не ще много да ходи в Китай. Принципно още 6-7 гола до края на сезона и едно силно световно може да доведат до доста солидна оферта от Китай.
Публикувано изображение
1

#340 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 23 January 2018 - 16:28

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 23 January 2018 - 01:00 :

...
Има ли нужда да пишеш сега за Монтела и да създаваш предпоставки за излишни спорове? Монтела срещу отборите от топ 6 надолу има 6 победи и 2 равенства, а Гатузо е с 3 победи, 2 равенства и 2 загуби, така че е по-вероятно Монтела да беше изпляскал Беневенто, Верона, Кротоне и Каляри и да беше врътнал 2 хикса с Аталанта и Фиорентина и да сме не на 12 точки от Интер, а на примерно 6.
...

Ааа, не е така, погледни малко по-нагоре и ще видиш кой започна да пише за Монтела ни в клин, ни в ръкав. :D В случая @pippo просто се върза и отговори на поредната "провокацийка". На обичайния заподозрян. :D
Иначе какво било можело да е при Монтела, е в сферата на фенските симпатии. При Монтела отборът непрекъснато регресираше във всяко едно отношение, това не вярвам да го отречеш. Да, на теория е тактически доста по-подготвен от Гатузо, само дето на практика резултат от тая работа не се видя. А ако приемем логиката, че поне не губел от малките, значи вече трябваше да сме отпаднали от Интер, щото пък Монтела бетонно си губеше от големите. Дет се вика. :D

При Рино вече се забелязва импулс. Малък, но се забелязва. Нека стиснем палци нещата да продължат в същия дух и полека - лека да тръгнем нагоре. Монтела вече е минало за Милан. Ако питаш мен . за щастие. :D

FORZA MILAN!!!

3

#341 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 23 January 2018 - 18:09

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 23 January 2018 - 16:28 :

Ааа, не е така, погледни малко по-нагоре и ще видиш кой започна да пише за Монтела ни в клин, ни в ръкав. :D В случая @pippo просто се върза и отговори на поредната "провокацийка". На обичайния заподозрян. :D
Иначе какво било можело да е при Монтела, е в сферата на фенските симпатии. При Монтела отборът непрекъснато регресираше във всяко едно отношение, това не вярвам да го отречеш. Да, на теория е тактически доста по-подготвен от Гатузо, само дето на практика резултат от тая работа не се видя. А ако приемем логиката, че поне не губел от малките, значи вече трябваше да сме отпаднали от Интер, щото пък Монтела бетонно си губеше от големите. Дет се вика. :D

При Рино вече се забелязва импулс. Малък, но се забелязва. Нека стиснем палци нещата да продължат в същия дух и полека - лека да тръгнем нагоре. Монтела вече е минало за Милан. Ако питаш мен . за щастие. :D

Не съм върнал до миналата страница, но няма значение.

Така е, не се знае какво щеше да е с Монтела, именно за това дори бях ви дал идея да му заключите темата, за да няма спорове относно него.

Иначе подкрепям, че трябваше да си замине, наистина получи шанс, който не оправда, но да се назначава треньор, който в досегашните си 4 отбора, 3 пъти изпада и веднъж беше уволнен си е пълна аматьорщина от страна на ръководството, според мен ако Гатузо бе сложен като помощник на Монтела примерно, би имало някакъв резон, но да уволняваш средняк, за да назначиш откровено слаб и некадърен треньор е все едно да махнем Бонавентура, понеже си е среден играч и да го заменим с някой като Мунтари, или да заменим посредствения Калинич с Никлас Бендтнер, горе-долу това бе смяната на Монтела с Рино.

Този пост е редактиран от AndréSilva#9: 23 January 2018 - 18:12

Публикувано изображение
0

#342 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 23 January 2018 - 19:53

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 23 January 2018 - 18:09 :

*** ако Гатузо бе сложен като помощник на Монтела примерно, би имало някакъв резон***

Уникални пресконференции след мачовете си представих след твоето "примерно" :D

1

#343 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 23 January 2018 - 20:01

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 23 January 2018 - 19:53 :

Уникални пресконференции след мачовете си представих след твоето "примерно" :D

Монтела ще мълчи и ще се усмихва, а Гатузо ще вика като полудял. :D Накрая можеше Самолетчето да си изяде боя, ако беше казал, че играем добре и вървим в правилната посока. :D

Вярно е, че ни трябваше силен треньор, даже може би точно това е ключово за проваления сезон. Нито Гатузо, нито Монтела бяха в състояние да извлекат максимума от този състав, дори отново да не бяхме в четворката, поне най-логично беше да сме поне в подножието с реален шанс да се придвижим нагоре.

Този пост е редактиран от sheva7: 23 January 2018 - 20:03

Публикувано изображение
0

#344 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

Публикувано 23 January 2018 - 20:11

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 23 January 2018 - 18:09 :

...
Иначе подкрепям, че трябваше да си замине, наистина получи шанс, който не оправда, но да се назначава треньор, който в досегашните си 4 отбора, 3 пъти изпада и веднъж беше уволнен си е пълна аматьорщина от страна на ръководството, според мен ако Гатузо бе сложен като помощник на Монтела примерно, би имало някакъв резон, но да уволняваш средняк, за да назначиш откровено слаб и некадърен треньор е все едно да махнем Бонавентура, понеже си е среден играч и да го заменим с някой като Мунтари, или да заменим посредствения Калинич с Никлас Бендтнер, горе-долу това бе смяната на Монтела с Рино.

Ами... и това е така. Ако някой преди сезона ми беше казал, че тази селекция ще я води Гатузо, доста странно щях да го изгледам, ама така се стекоха събитията.
Аз никога не съм харесвал Монтела като треньор и никога не съм го крил, но го подкрепях и се надявах да ме опровергае, докато нещата съвсем не излязоха от контрол. Признавам обаче, че чак такъв срив, при това с тези футболисти, никога не съм очаквал.
Факт е, че Рино е компромис, но очевидно нашите нямаха по-добър вариант /не знам защо/ и нищо друго не ни остава освен да се надяваме, че ще успее да направи поне това, което писахме - сърцето, духа и прочие клишета, дето вече ги коментирахме. :D
Иначе и за Бонавентура сме на едно мнение. :D

FORZA MILAN!!!

2

#345 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 23 January 2018 - 20:15

И аз съм съгласен с вас.
Любопитно ми е, като свършат легендите от нашия дрийм тийм, кой ще се навива да ни бъде треньор...:D :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
2

#346 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 23 January 2018 - 20:17

Ще ги завъртим още веднъж. Аз викам да почнем от Сейдорф! Против? :D

1

#347 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 23 January 2018 - 20:18

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 23 January 2018 - 20:17 :

Ще ги завъртим още веднъж. Аз викам да почнем от Сейдорф! Против? :D

Трябва и тук като във Фейса да има опция за емотиконки точно под коментара. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#348 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

Публикувано 23 January 2018 - 20:48

Виж мнениетоsheva7 написа на 23 January 2018 - 20:15 :

И аз съм съгласен с вас.
Любопитно ми е, като свършат легендите от нашия дрийм тийм, кой ще се навива да ни бъде треньор...:D :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Ще помолим Андреа Пирло. :D
В последните 30 години имахме 3 дрийм тийма, така че бая народ са, все ще се намери някой мераклия.:D

FORZA MILAN!!!

1

#349 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 23 January 2018 - 22:18

Виж мнениетоsheva7 написа на 23 January 2018 - 20:15 :

И аз съм съгласен с вас.

Kaто свършат легендите, почваме със флоповете - и на тях ще им трябват пари след края на кариерите - Бакайе Траоре, Майкъл Есиен, Съли Мунтари, Кевин Констант... :)
Публикувано изображение
0

#350 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 24 January 2018 - 12:20

Виж мнениетоDjoković написа на 23 January 2018 - 22:18 :

Kaто свършат легендите, почваме със флоповете - и на тях ще им трябват пари след края на кариерите - Бакайе Траоре, Майкъл Есиен, Съли Мунтари, Кевин Констант... :)

Изби рибата. Ако изредим Траоре, Огучи Ониеву, Констант, Гатузо ще ни се стори като Капело. :D Иначе не знам къде го поставяш Есиен до Траоре и Констант, беше един от най-силните дефанзивни халфове в света с екипа на Челси. Дори и Мунтари е един левъл по-нагоре от тези двамата. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от sheva7: 24 January 2018 - 12:31

Публикувано изображение
0

#351 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 26 January 2018 - 12:57

Без еквивалент в последните 35 години.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

#352 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 26 January 2018 - 13:16

Силва 0 гола! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#353 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 26 January 2018 - 13:36

Не само това. Нямаме в нашата история играч, което не само е толкова слаб, неефективен и всякакви други подобни епитети, но също така и толкова упорито налаган в титулярния състав, а не е като да нямаме алтернативи. В кой мач не се сещам се беше контузил и после излезе информация, че щели на пожар да го вдигат за следващия. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Безценния ми той сладур. :D
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#354 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 26 January 2018 - 13:59

Сред нападателите ни, в Серия А голмайстор е Калинко с 4-те си гола. Следван от Кутроне с 2 гола, а Силва и Борини са без попадения.

Наистина жалко представяне, трябваше да привлечем голова машина през лятото. Аз лично бях склонен да се радвам на селекция от Кеси + Обамеянг и да си останем с Куцка и Пашалич в халфовата линия. Важно беше да имаме топ-нападател, който да реализира положенията, които Бака не съумяваше. Вместо това, ние взехме също толкова ялов нападател за повече пари.

Този пост е редактиран от Capaldi: 26 January 2018 - 14:03

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#355 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 26 January 2018 - 14:15

Виж мнениетоMaverick написа на 26 January 2018 - 13:36 :

Не само това. Нямаме в нашата история играч, което не само е толкова слаб, неефективен и всякакви други подобни епитети, но също така и толкова упорито налаган в титулярния състав, а не е като да нямаме алтернативи. В кой мач не се сещам се беше контузил и после излезе информация, че щели на пожар да го вдигат за следващия. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Безценния ми той сладур. :D

Предполагам, че именно на тази база правят сравнението, т.е. гледат се титулярните нападатели на Милан, а не кои да е такива. То и Матрикса имаше за подобен период само 1 гол, но Алегри често го оставяше резерва за сметка на Балотели, докато Кольо е непоклатим и вероятно като игрови минути може да се нареди до Ван Бастен и Шева. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#356 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 26 January 2018 - 14:20

Виж мнениетоMaverick написа на 26 January 2018 - 13:36 :

Те пък щото на алтернативите като им се дава шанс се скъсват да вкарват, затова и Кутроне, и Силва имат даже по-слабо съотношение минути/голове и от Калинич в Серия А.

Поне да бъдем обективни, като Калинич ще бъде изкарван най-слабият нападател в историята на Милан, редно е играчи със същата ефективност като Кутроне и Силва също да бъдат наредени сред най-слабите нападатели в историята на отбора, или понеже единият е юноша на клуба, а другият е млад това ги прави в момента по-добри от Калинич.
Публикувано изображение
0

#357 Потребителят е онлайн   The Pharaoh 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 26 January 2018 - 14:30

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 26 January 2018 - 14:20 :

Те пък щото на алтернативите като им се дава шанс се скъсват да вкарват, затова и Кутроне, и Силва имат даже по-слабо съотношение минути/голове и от Калинич в Серия А.

Поне да бъдем обективни, като Калинич ще бъде изкарван най-слабият нападател в историята на Милан, редно е играчи със същата ефективност като Кутроне и Силва също да бъдат наредени сред най-слабите нападатели в историята на отбора, или понеже единият е юноша на клуба, а другият е млад това ги прави в момента по-добри от Калинич.

Май ти трябва да си смениш никнейма. Андре Силва колко често получава шансове в първенството? Това, че стои на скамейката и не вкарва от там ли го прави слаб нападател?
1

#358 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 26 January 2018 - 14:38

Виж мнениетоAndréSilva#9 написа на 26 January 2018 - 14:20 :

На 100 процента ще се съглася с теб, ако на въпросните Силва и Кутроне им се дава същия шанс за игра, какъвто се дава на Калинич. Но и тогава пак няма да сме много коректни, защото и двамата са млади и бъдещето е пред тях. Докато хърватина до сега е пълен провал в първия си голям отбор (ако все още се водим такъв) и може би единствената алтернатива пред него да заиграе другаде е Китай.
Това негово налагане в титулярния състав не бих го нарекъл упорито, а откровено безумно. Та той е един от най - силните си мачове за нас - предния кръг срещу Каляри, където направи дузпа и асистенция пак изглеждаше нелепо, особено в ситуацията за наказателния удар.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#359 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 26 January 2018 - 14:42

Виж мнениетоCapaldi написа на 26 January 2018 - 13:59 :

Сред нападателите ни, в Серия А голмайстор е Калинко с 4-те си гола. Следван от Кутроне с 2 гола, а Силва и Борини са без попадения.

Наистина жалко представяне, трябваше да привлечем голова машина през лятото. Аз лично бях склонен да се радвам на селекция от Кеси + Обамеянг и да си останем с Куцка и Пашалич в халфовата линия. Важно беше да имаме топ-нападател, който да реализира положенията, които Бака не съумяваше. Вместо това, ние взехме също толкова ялов нападател за повече пари.

Статистиката горе посочва, че сме взели в пъти по-ялов нападател. За останалото си прав.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#360 Потребителя е офлайн   sheva7 

Публикувано 26 January 2018 - 19:27

Като я видях снимката със статистиките, ми призля. Категорично най-слабият титулярен нападател на Милан през последните 35 години. Потвърдено и статистически, головият му коефициент e 0.181 във всички турнири, 22 мача и 4 гола, В Серия А е 0.222...
Ама и по-слаб Милан не съм гледал досега. Не е като да не сме имали криза, ама толкова грозен футбол както през последните години, катастрофа и същинско бедствие. Да гледаш мачовете на Милан през този сезон, е мазохистично, ама утешителното и похвалното е, че не сме толкова малко тези, които си го причиняваме. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от sheva7: 26 January 2018 - 19:30

Публикувано изображение
0

• (13 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема