ACMilan-bg.com: Шкендия Тетово - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (20 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 18
  • 19
  • 20
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Шкендия Тетово - Милан Лига Европа IV предварителен кръг

#381 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 25 August 2017 - 00:40

Както гласи клишираният лаф - победителите не ги съдят. Кутроне си вкара гола доста майсторски, пък това, че е имал пред себе си по-практична опция остава на заден план. Вече ако егоистичните му прояви изобилстват тогава ще трябва да проведе сериозен разговор с Монтела, но до този момент не виждам подобни наченки, всъщност именно Андре Силва е по-егоистичният от двамата и трябва да отстрани това от играта си.
0

#382 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2004
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 25 August 2017 - 07:58

На мен Дзанелато ми хареса, макар че от такъв мач трудно може да се правят каквито и да е изводи. Адски много брак имаше в халфовата линия като цяло, къде заради новата схема, къде заради липсата на опит, но ми направи впечатление, че Дзанелато доста топки отне и разпределяше бързо пасовете. Представянето му беше доста по-близко до това на Локатели отколкото това на Маури, който изглеждаше като някое лапе викнато да порита с батковците в квартала понеже не им достигат хора. :D Щеше да е хубаво да видим и Габиа от първата минута на мястото на колумбианото, от чието участие нямаше смисъл в този мач освен може би за онзи играч на Шкендия, който му счупи кръста и му изкара жълт картон. :D

Този пост е редактиран от niksaan: 25 August 2017 - 07:58

Публикувано изображение
0

#383 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 25 August 2017 - 08:06

Момчетата от форума, които ходиха до Скопие, как мина?
AC MILAN OLD STYLE
0

#384 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 25 August 2017 - 09:37

Виж мнениетоMaivata написа на 25 August 2017 - 00:11 :

Кутроне при гола трябваше да подаде на Силва... това беше пълна глупост и късмета го покри. Във важен мач ако пропусне губим важни точки и съм сигурен, че Монтела ще му обърне внимание за това. Просто няма право да рискува. Иначе браво на младите и на Монтела че залага на тях.

На малки вратички да, но на голям терен съм убеден че 90% от топ нападателите няма да подадат в сходна ситуация. Също така ударът е много по-безопасно действие от близък пас, който за да се случи трябва да бъде сравнително остър, а шансът Силва да направи люх при остър пас е голям.
Публикувано изображение
1

#385 Потребителя е офлайн   gospodinov 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:НЕ МОЖЕ ВЕЧНО ДА ТАИМ НАДЕЖДА!

Публикувано 25 August 2017 - 10:53

Първо честито класиране и завръщане в Европа! Молете се да се паднем с Лудогорец, така и така сме тръгнали да обикаляме Румъния, Македония, сега и в България да дойдем.

Относно мача, беше ясно, че ще се даде почивка на основни играчи и ще свалим темпото, то си личеше от самата нагласа, но повечето от тези, които се появиха на терена наистина имаха бая брак, а от тях се очаква в даден момент да влезат на терена и да покажат желание и потенциал, което си е доста притеснително. Имам чувството, че в момент от първенството ще почнем да куцаме и то ще стане 100% и тея момчета трябва да ни вадят. Еми няма да стане, за съжаление.

Калабрия, Антонели, Маури, Запата не само не впечатлиха, ами направо си играха трагично. А сякаш най-зле за мен се представи Андре Силва, това момче имам чувството, че затъва с всеки изминал мач. Той Бака не беше толкова зле. Не знам, трябва да говорят с него, но има бая работа да върши.
Публикувано изображение
Най-добрият отбор в света:
Дида; Кафу, Стам, Неста, Малдини; Гатузо, Пирло, Зеедорф;
Кака; Индзаги, Шевченко
0

#386 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 25 August 2017 - 14:05

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз предлагам на Пешо и Радо да пишат относно мачът, че аз яма да кажа нищо хубаво. Когато си на стадиона можеш да придобиеш доста по-голяма представа относно представянето на отбора като цяло. Играчи, които трябва да се доказват а играят ганкиното нямат място в Милан. Аз съм много разочарован от представянето на голяма част от титулярите.

П.С. Чест му прави на този симпатяга, че си е признал:

Цитат

Jose Mauri: "Performance to forget, no excuses. I can only work hard and never do it again. Thanks anyway for the support"

Този пост е редактиран от hotboyz: 25 August 2017 - 14:06

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
3

#387 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 25 August 2017 - 14:24

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоpissarov написа на 25 August 2017 - 08:06 :

Като изключим доста тегавото пътуване по раздрънканите македонски пътища, всичко останало много добре. :yes:
За самия мач сте описали абсолютно всичко, аз само бих добавил, че на мен и Дзанелато никак не ми хареса. Доста повече ме впечатли Габия, който принципно се води централен защитник, но се включи отлично като дефанзивен халф, като цяло беше много по-наперен и изглеждаше доста по-солидно на терена.
Иначе стадионът е страхотен, с изключение на озвучаването /колоните бяха поставени на земята и кънтеше зверско ехо/ и двете светлинни табла, които са последна мода, но общо взето бяха само за красота, понеже не даваха почти никаква информация, освен кой играе и какъв е резултатът. Дори имената на футболистите не изписаха - нито в началото, нито по време на мача при смените, камо ли кой е вкарал гол или получил картон. Естествено на местата ни имаше седнали други хора, които отказаха да станат и да се преместят, та се наложи да викаме стюардите да ги вдигат, но то пък ако всичко беше наред, нямаше да сме на Балканите. Публикувано изображение
Атмосферата в града беше като преди мач на Милан в Милано, аз толкова наши фланелки по улиците на града съм виждал само там. Атмосферата беше изключително приятна и дружеска - както преди срещата, така и на стадиона.
Центърът на Скопие е изключителен кич, абсолютно всички вицове в тая насока са напълно верни, но пък точно на централния мегдан се намираше и хотел Marriott, в който бяха настанени нашите и успяхме да ги видим буквално от няколко метра при качването им в автобуса. Наред с футболистите и Монтела, от хотела се измъкнаха Хан Ли, Фасоне и Мирабели, които след като помахаха на множеството, се качиха като пичове в автобуса при играчите. Не в коли. В рейса, при играчите! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Бая смешен момент беше появата на група оборудвани китайски журналисти, които влязоха във фоайето малко преди нашите да започнат да излизат, но разбира се бяха поздравени с бурни аплодисменти от тълпата, последвани от взаимен смях. Публикувано изображение
Само за пълнота - цените в Македония са ебати народните, в кръчмите и магазините е чувствително по-евтино, отколкото в България, а отношението на македонците към нас навсякъде беше изключително дружелюбно и приятелско. Както трябва да е между съседи с общи корени. Публикувано изображение

MONTELLA VATTENE!!!

5

#388 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 25 August 2017 - 14:31

Виж мнениетоhotboyz написа на 25 August 2017 - 14:05 :

Аз предлагам на Пешо и Радо да пишат относно мачът, че аз яма да кажа нищо хубаво. Когато си на стадиона можеш да придобиеш доста по-голяма представа относно представянето на отбора като цяло. Играчи, които трябва да се доказват а играят ганкиното нямат място в Милан. Аз съм много разочарован от представянето на голяма част от титулярите.

П.С. Чест му прави на този симпатяга, че си е признал:

То ако става на въпрос, вчера Бонучи и Алесио също бяха трагедия.А се водят титуляри.Да не говорим за Андре Силва.Най-слаби след него бяха Маури, Сапата, Калабрия и Антонели, няма спор.Това са 7 души, които не играха изобщо.По-скоро пречеха.

Единствено бих отличил Сторари, Кутроне и Локатели(макар и той да имаше някои колебания). Дзанелато беше средна работа.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

#389 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 25 August 2017 - 15:07

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 25 August 2017 - 14:31 :

То ако става на въпрос, вчера Бонучи и Алесио също бяха трагедия.А се водят титуляри.Да не говорим за Андре Силва.Най-слаби след него бяха Маури, Сапата, Калабрия и Антонели, няма спор.Това са 7 души, които не играха изобщо.По-скоро пречеха.

Единствено бих отличил Сторари, Кутроне и Локатели(макар и той да имаше някои колебания). Дзанелато беше средна работа.

Реално погледнато и Кутроне освен гола не се отличи с нещо кой знае какво, в една ситуация тръгна да се откъсва напред и топката го удари в гърба и се върна назад към защитата :D

Като цяло никой с нищо не изпъкна, може би само Дядо Марко :D направи добри спасявания - 2-3 на брой и това е!

Но това разбира се е нещо нормално за такъв мач - както писах и снощи, това си беше ИЗЦЯЛО протоколен мач, в който целта беше да минат 90-те минути колкото се може по бързо и никой от нашите да не получи контузия/наказание, това е! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#390 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 25 August 2017 - 15:10

Виждам, че Радо е споменал Габия. Доколкото четох, момчето в началото е започнало като полузащитник. Последните два сезона в Примаверата треньорите са го пускали като централен защитник, въпреки че той много пъти е казвал, че се чувства най-добре по-напред. А и както видяхме снощи, има доста добър поглед над играта и пас, неприсъщи за типичните централни защитници. Чест прави и на Монтела, че не робува на стереотипите, че щом момчето е играло през последните две години като защитник в Примаверата, и сега трябва да го налага там. А го пусна, където той смята, че ще е най-полезен. И Габия му се отблагодари. Остави добри впечатления, въпреки малкото минути. По-добри от Дзанелато според мен. Но то това за Ченцо не е новост, а отдавна известен факт - перфектната му работа с младите играчи. Та ние само под негово ръководство наложихме толкова младежи в първия отбор, колкото предишните трима треньори общо не успяха. Самият факт, че вчера започнахме с петима юноши, а после се появи и шести, говори достатъчно.
На няколко места четох за него. Водят го голям талант, пък да видим. А и изглежда доста по-израснал от връстниците си както тактически, така и физически.
Интересно за него е, че прави дебют за младежите на Италия до 19 години, когато е едва на 16, а снощния му дебют за мъжкия отбор на Милан го направи на 18. Което си е впечатляващо.

Този пост е редактиран от Maldini: 25 August 2017 - 15:17

Публикувано изображение
2

#391 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 25 August 2017 - 15:18

Габия даже е все още на 17. Аз не можах да догледам мача, тъй като трябваше да излизам, но е радостно, че малкият се е представил добре.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

#392 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 25 August 2017 - 15:19

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бат Радо е казал почти всичко, но все пак и аз да споделя какво мисля за мача и за фона около него.
Да, действително най-готиното беше, че видяхме отбора пред хотела, както и шефовете, които си бяха с играчите и уважиха подобна среща. Това показва, че за тях всеки детайл от изграждането на новия голям Милан е важен и съм сигурен, че в клуба се работи професионално за реализирането именно на тази цел.
Чисто спортно-технически аз поне видях с очите си, че нямаме почти никакви резерви. По никакъв начин не може да се разчита на играчи като Калабрия, Антонели, Абате, Маури. Да, сигурно звучи крайно, но един Антонели да речем не можеше да направи елементарни спринтове, да овладее топката, да не говорим за по-сериозни неща като центрирания и удари, които са детска игра за един Рикардо Родригес. Същото важи и за другите бекове. Неслучайно от самото начало на меркатото твърдях, че Конти и Родригес са топ трансферите ни, защото след дълги години отново имаме бекове, а знаем колко са важни те в съвременния футбол.
Много жалко и за представянето на Маури. Малките Дзанелато и Габия са твърде зелени още, но си мисля, че имат повече потенциал от него. Локатели си игра добре и се вижда, че точната му роля е именно пред защитата. Като казах защитата, там Лорд Сапата отново изнасяше топката като ученик в седми клас, макар да играхме с изключително слаб отбор, а Романьоли има тепърва нужда от сериозно време, за да навлезе във форма. Дядо Марко не направи грешки и си спаси каквото имаше, Бонучи добре изнасяше, но е малко разконцентриран в чисто дефанзивен план, което ще се изчисти срещу сериозни съперници, убеден съм.
Лично аз съм много щастлив за Кутроне, който в момента е най-добрият нападател на Милан. Изигра майсторски гола и има характеристиките на централен нападател. Такива обаче липсват у Андре Силва, който не умее типичните за този пост неща като гардиране на топката, физическо надмощие в пеналта, че дори и пласиране. Има качества, но не е за единствен нападател в никакъв случай.
Като цяло 3-5-2 във вчерашния вариант трудно можем да я оценим заради изпълнителите. Отзад ще е коренно различно с Мусакио вместо Сапата, а халфовата ни линия ще е тотално друга и в пъти по-качествена.
Що се отнася до Македония - да, Радо е прав за целия кич и всичките вицове, но ако съм швед или англичанин, примерно, и отида в Скопие, ще си помисля, че това е македонската история - Филип и Александър Македонски, цар СамОил, Кирил и Методий, Гоце Делчев и Даме Груев и т. н. Докато като отида в София, ще видя паметник на чужда армия окупаторка и на практика почти нищо друго. Ние имаме всичко, а не правим нищо, при македонците е коренно обратното. Вярно е също така обаче, че пътищата им са безумни, но без всичките европейски пари и нашите си бяха едно към едно с техните.
Няма обаче какво да се лъжем, албанците са тотално превзели тази държава. На стадиона имаше безброй албански знамена, дори демонстративно поставени върху надписи на Македонската футболна федерация.
Самите фенове на Шкендия ме впечатлиха. Имаха много стабилна агитка и над 10 000 души от малък град като Тетово. Страшно много хора с фланелки на Милан, но си имаше и доста освирквания за нашите, не може да се отрече.
Хубав спомен ще ми остане, въпреки тежкия и дълъг 24-часов път, който направихме, но си струваше. Скоро отново ще го направим. Поне от наша страна вратата винаги е отворена :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
4

#393 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 26 August 2017 - 13:44

Виж мнениетоpissarov написа на 25 August 2017 - 08:06 :

Само да те поправя - агитката на Шкендия бе точно 300 човека, но много надъхани с постоянна подкрепа, без значение кой как играе. Много хора от Тетово, но и все пак македонски отбор, който бе логично подкрепян от трибуните. Не толкова персонално отбора, колкото желанието на макетата техен отбор да вкара поне гол на Милан. Имаше фенове на Шкендия с фланелки на Милан и шал на тетовци дори.
Много добро съоръжение се оказа Телеком Арена-Филип Втори. Браво на комшиите за цялостната организация - достъпно, лесно, удобно, бързо за влизане, малко тегаво на тръгване с колите, отзивчиви стюарди, независимо, че ни гледаха с фланелки на "противника".

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: 20170824_174604.jpg
  • Прикачено изображение: 20170824_174618.jpg
  • Прикачено изображение: 20170824_201126.jpg

0

• (20 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 18
  • 19
  • 20
  • Не можете да публикувате нова тема