ACMilan-bg.com: Шкендия Тетово - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (15 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Шкендия Тетово - Милан Лига Европа IV предварителен кръг

#1 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Любим играч:Руй Коща
  • Фен от:1996

Публикувано 04 August 2017 - 07:09

Шкендия Тетово (Македония) - Милан
24.08.2017
четвъртък

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача
Публикувано изображение
1

• (15 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#61 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 08 August 2017 - 15:04

Paolo3defend написа на 08 August 2017 - 14:47 :

Борката е голям нападател.С Рони, Пато, Кларънс и Пирло покрай него успя да вкара забележителните 15 попадения. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Та недей да гледаш кой колко вкарва по селата.Защото в грандовете винаги е различно.То и Миколи пореше с Палермо, но го знаем какъв некадърник е.Джилардино също беше машина, но се сгромоляса при нас.Така че, кой колко бележи в опашкарите, нас не ни топли.А Бaка с цялата си некадърност вкара в първия си сезон 1 гол по-малко от колкото Златан през първия си сезон.

Отделно футболисти като Матри и Дестро са далеч от постиженията на колумбиеца.А пък такива като Луиз Адриано и Торес бяха далеч по-големи разочарования с нашата фланелка.Хунтелаар и Оливейра може би имаха потенциал, но също не успяха да се наложат и се представиха по-слабо от Карлос.

Това, че Бака има 1 гол по малко в първия си сезон от Златан в първия си е АБСОЛЮТНО типичния пример как СУХАТА статистика не струва за нищо и може да бъде повлияна от какви ли не фактори, защото разликата между двамата е от тука до небето, все едно да сравним Георги Чиликов с Димитър Бербатов :D

Мен не ме интересува ИЗОБЩО даже, че Бака примерно е вкарал повече голове от Джеко в даден момент или от Белоти, за мен си важи следните неща, които съм видял със собствените си очи на терена и не съм ги забравил - този човек НЕ умее да си спира топката добре, този човек не умее да подава и този човек прави абсурдни пропуски, а на всичкото отгоре се и сърди, когато бъде заменен. А с течение на времето става по зле и по зле, такъв играч не трябва в МИЛАН!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#62 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любим играч:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 08 August 2017 - 15:07

George Weah написа на 08 August 2017 - 15:04 :

Това, че Бака има 1 гол по малко в първия си сезон от Златан в първия си е АБСОЛЮТНО типичния пример как СУХАТА статистика не струва за нищо и може да бъде повлияна от какви ли не фактори, защото разликата между двамата е от тука до небето, все едно да сравним Георги Чиликов с Димитър Бербатов :D

Мен не ме интересува ИЗОБЩО даже, че Бака примерно е вкарал повече голове от Джеко в даден момент или от Белоти, за мен си важи следните неща, които съм видял със собствените си очи на терена и не съм ги забравил - този човек НЕ умее да си спира топката добре, този човек не умее да подава и този човек прави абсурдни пропуски, а на всичкото отгоре се и сърди, когато бъде заменен. А с течение на времето става по зле и по зле, такъв играч не трябва в МИЛАН!

С това вече съм съгласен.

Мисълта ми беше, че и преди него имаше още една камара дърводелци.А Бориело специално имаше шанса да играе заедно с е*ати футболистите и пак не се възползва.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#63 Потребителя е офлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Любим играч:Пипо Индзаги
  • Фен от:2006

Публикувано 08 August 2017 - 16:33

Че на Бака всички голове за нас са му поднесени на тепсия и ги е вкарал с максимум 2 докосваня. Сещам се само за 3 гола, които е вкарал след повече докосвания на топката, единият от които след брутален рикошет. Има и немалко дузпи. Да, Матри, Торес, Дестро и т.н. имат ужасна статистика при нас, но никога не съм ги виждал да се спъват в топката.
https://www.youtube....h?v=q5Y9dsjs2GU
https://www.youtube....h?v=bhYiDtWUR38
Вижте за какво нещо става въпрос и то срещу съперници от ранга на Верона и Карпи. :D
`
0

#64 Потребителя е офлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Любим играч:Пипо Индзаги

Публикувано 08 August 2017 - 16:47

George Weah написа на 08 August 2017 - 15:04 :

Просто не знам как има хора, които не виждат това. Този човек играе като пълен аматьор, който цяла седмица е тракторист, а в неделя следобед е футболист. И ако той има някакви качества, прилежащи на централен нападател, това е реализирането на почти невъзможни за пропускане положения, въпреки че и това сме го виждали да прави и то доста пъти.
`
0

#65 Потребителя е офлайн   Mr.Georgiev 

• Фен на футбола
  • Регистр: 02-May 11
  • Любим играч:Неста

Публикувано 08 August 2017 - 18:43

pippo написа на 08 August 2017 - 16:33 :

Че на Бака всички голове за нас са му поднесени на тепсия и ги е вкарал с максимум 2 докосваня. Сещам се само за 3 гола, които е вкарал след повече докосвания на топката, единият от които след брутален рикошет. Има и немалко дузпи. Да, Матри, Торес, Дестро и т.н. имат ужасна статистика при нас, но никога не съм ги виждал да се спъват в топката.
https://www.youtube....h?v=q5Y9dsjs2GU
https://www.youtube....h?v=bhYiDtWUR38
Вижте за какво нещо става въпрос и то срещу съперници от ранга на Верона и Карпи. :D

Мен малко...срам ме хвана докато ги гледах :D. Отношението му към играта, в момента, в който топката му е отнета, е потресаващо. Човека просто си продължава в същата посока, разхождайки се и гледайки земята.. :D
0

#66 Потребителят е онлайн   Last samurai 

• Фен на футбола
  • Регистр: 30-May 17
  • Любим играч:Maldini
  • Фен от:1997

Публикувано 08 August 2017 - 20:03

George Weah написа на 08 August 2017 - 14:02 :

Най слабият може би не, но един от най слабите е със сигурност!

Бориело е по добър нападател от Бака и този сезон го доказа - вкара повече голове от Бака в отбор, който в никакъв случай не е дори и над средното ниво, Бака лично аз в такъв отбор не го виждам да вкара повече от 10-на гола и то това ще му е максимума, като също поне 2-3 от головете му ще са от дузпи...ако не се контузи при изпълнението им :D

Да не говорим, че не се сещам да съм гледал нападател в Милан с толкова ЖЕСТОКИ пропуски, просто пролетта Бака качи тази категория на съвсем различно ниво - то не бяха излизания сам срещу вратаря и удари в най горните сектори на стадиона, то не бяха АБСУРДНИ пропуски на празна врата, а това срещу Ювентус за Суперкупата, където на 3-4 метра от гол линията тръгна да си спира топката вместо да я забоде във вратата граничи с малоумие :)

Подкрепям тук колегата George Weah,защото се е изказал изключително точно.Карлос Бака не е най-слабия нападател на Милан в последните 10 години,но като имаме предвид очакванията и трансферната сума,е голям провал.Тоя тип е свикнал да играе може би само на контраатака,но няма грам технически умения.Скъса нервите на всички тифози.

При последния му гол търках очи и се чудех той ли го направи.
И още нещо,желанието на Монтела да го отпрати може би няма нищо общо със статистиките и вкараните голове.Зимата стана нещо и скъса доверието между двамата.Като иска да си ходи-срещу подходящата цена.
0

#67 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 09 August 2017 - 12:32

Вчера са пуснали билетите, ама май няма същия ентусиазъм. Може би трябваше да стискаме палци за по-стойностен отбор, а не македонските аутсайдери.
Публикувано изображение
0

#68 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 09 August 2017 - 12:58

Трябва да вземем голямо име в нападение.Това ще задържи хората на стадиона за постоянно.

Все пак очаквам да има повече привърженици от предния мач.Минимум 67к.
Публикувано изображение

0

#69 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 10 August 2017 - 14:55

Домуса да види цените на Шкендия http://acmilan-bg.co...ll.php?id=29476
Публикувано изображение
2

#70 Потребителя е офлайн   Falkoneto 

• Новак
  • Регистр: 13-September 11
  • Любим играч:Paolo Maldini
  • Фен от:1994

Публикувано 10 August 2017 - 15:48

Ще има ли организирано посещение? А за кой сектор да си купуваме билети?
0

#71 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 August 2017 - 15:53

Донарума, Конти, Бонучи, Мусакио, Родригез, Кеси, Локатели, Хакан, Бонавентура, Сусо, Силва.

Да ги опраскаме с едно 3:0 тук и после по спокойно да си излезем в Македония! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#72 Потребителя е офлайн   Falkoneto 

• Новак
  • Регистр: 13-September 11
  • Любим играч:Paolo Maldini
  • Фен от:1994

Публикувано 10 August 2017 - 16:06

Falkoneto написа на 10 August 2017 - 15:48 :

Ще има ли организирано посещение? А за кой сектор да си купуваме билети?

Имам предвид мача в Македония
0

#73 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 11 August 2017 - 07:28

Миро, мисля че следиш и сайта, но вече успешно са купили билети през http://mktickets.mk/...ndija-ac-milan/
Явно е необходимо в по-заспалите часове да се пробва, защото сървърите не издържат.
Публикувано изображение
0

#74 Потребителя е офлайн   Ricky 

• Новак
  • Регистр: 09-July 17
  • Любим играч:Рикардо Кака, Андреа Пирло, Андрий Шевченко
  • Фен от:2005

Публикувано 11 August 2017 - 08:06

Само да ви предупредя за няколко неща:
- в 9 блок са тарторите на Шкендия, аз за малко да си взема за там билети :D ;
- през някои устройства или браузъри като например Сафари сайтът показва билети само в два от секторите :)
0

#75 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 11 August 2017 - 08:27

Виж мнениетоRicky написа на 11 August 2017 - 08:06 :

Само да ви предупредя за няколко неща:
- в 9 блок са тарторите на Шкендия, аз за малко да си взема за там билети :D ;
- през някои устройства или браузъри като например Сафари сайтът показва билети само в два от секторите :)

Това означава, че Милан ще са в 19 блок. Само за 9, 10 и 19 няма пуснати билети.
Публикувано изображение
0

#76 Потребителя е офлайн   krum_veliki 

• Новак
  • Регистр: 18-July 17
  • Любим играч:Alexander Pato, Maldini, Gattuso, Ibrahimovich, Nesta

Публикувано 11 August 2017 - 08:37

Абе къде ще е наща агитка? Българската имам предвид?
0

#77 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 August 2017 - 08:42

Би било чудесно ако съберем една агитка от форума. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение

0

#78 Потребителя е офлайн   Ricky 

• Новак
  • Регистр: 09-July 17
  • Любим играч:Рикардо Кака, Андреа Пирло, Андрий Шевченко
  • Фен от:2005

Публикувано 11 August 2017 - 08:53

Аз съм с още 3 приятели в West Stand, Section 27 - било най-близо уж до нашите фенове, като според зависи ще се примолим на стюардите да ни пуснат при нашите :)
0

#79 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Любим играч:Marco Van Basten
  • Фен от:1989

Публикувано 11 August 2017 - 09:04

То агитка има, ама всички ще се пръснем по различни места. :) :) :)
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#80 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 August 2017 - 10:40

Момчета, някой от форума купи ли си билети.Колегата казва няколко поста по-нагоре, че тарторите на Шкендия щели да са в 9ти сектор, който е в Източната трибуна.А в сайта под новината за билетите представител на Македония Милан твърди, че нашите фенове ще са в Източната трибуна.Някаква идея къде е истината. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Публикувано изображение

0

• (15 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »