ACMilan-bg.com: Любимите ви отбори от други първенства - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Любимите ви отбори от други първенства Оцени темата: ***** 1 Гласа

#21 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 29 July 2017 - 01:06

Отдавна не бях писал в този форум, но просто като я видях тази тема и не се сдържах. Колега писал си се с ник " Фоса де леони" и ми пускаш тема " кой са ви любимите отбори от другите първенства" Аз знам, че е форум и всеки може да си пише каквото иска, но ако се мислиш за фен на Милан от уважение към феновете на Милан си смени ника. Как може да имаш 17 любими отбора едновременно. Ти си като някакъв футболен шейх.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
2

#22 Потребителя е офлайн   ceco_acm 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 24-July 11
  • Фен от:1990
  • Любими играчи:Марко ван Бастен, Андрий Шевченко, Паоло Малдини

Публикувано 29 July 2017 - 01:25

Любими отбор
- Милан(детска любов)
- Левски (по бащина линия)
- Монтана (по географски принцип)
0

#23 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 July 2017 - 01:42

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 29 July 2017 - 01:06 :

Отдавна не бях писал в този форум, но просто като я видях тази тема и не се сдържах. Колега писал си се с ник " Фоса де леони" и ми пускаш тема " кой са ви любимите отбори от другите първенства" Аз знам, че е форум и всеки може да си пише каквото иска, но ако се мислиш за фен на Милан от уважение към феновете на Милан си смени ника. Как може да имаш 17 любими отбора едновременно. Ти си като някакъв футболен шейх.

Ако е формулирано "отбори от други първенства, които харесвате" повече ли ще се успокои душата на ултраса от Курва Суд Захари? Или ултрасът от Курва Суд Захари не позволява да симпатизираш на други отбори?

Много ви порасна работата на ходещите по мачовете и живеещите в Италия, но винаги сте най-учудени защо феновете на Милан в България не са обединени.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 29 July 2017 - 01:42

1

#24 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 29 July 2017 - 10:01

България - Левски
Германия - Вердер
Португалия - Бенфика

като малък имах от всяко първенство, сега са ми останали само тези
AC MILAN OLD STYLE
0

#25 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 29 July 2017 - 10:57

Темата е " любими отбори", до колкото виждам, пък ти си харесвай фенербахче и МИЛАН, едновременно.Твоя си работа, само е срамно за ника който си си сложил. За това ти писах. Запитай се има ли фен подвизавал се под знамето на Фосата да харесва и подкрепя 17"отбора. Все едно да си се писал Васил Левски и да харесаш Сулейман Велики. Някаква пародия си ти.
А относно феновете на Милан в България, както виждаш доста добре се развиват нещата, над 150 посетиха организирано мача с Крайова. Фен клуба им е готов, правят сбирки по градовете, инициативи и т. н, такаче са си доста обединени, ако питаш мен.
И последно ултраса Захари и хората, които живеят в Италия не ги мисли. Те са на всеки мач, всяко дерби, там където ника ти Фоса е видял много велики моменти, ще е добре да дойдеш и да видиш какво значи Фоса, Бригада, Курва Суд за тези момчета..
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
1

#26 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 29 July 2017 - 11:02

Не можеш да следиш френското първенство, например, без да имаш ПРЕДПОЧИТАНИЕ кой да е шампион. Това значи ли, че ти е любим отбор? Аз от Франция предпочитам Нант да се представя добре, мога да се обоснова защо - когато започнах да разбирам футболната игра (има предвид точки, класиране и т.н.), Нант станаха шампиони на франция, в моето съзнание са се запечатали като внушителен и силен отбор, а и по онова време много се дразнех на Лион. :D Та и до ден днешен, винаги ми е драго Нант да се представя добре в шампионата, това не значи че ги обичам. Ето един прост пример от шампионат, различен от Серия А. Аналогично е и за другите! ;)
Публикувано изображение
0

#27 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тортор на Curva Sud Milano

Публикувано 29 July 2017 - 11:30

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 29 July 2017 - 10:57 :

Темата е " любими отбори", до колкото виждам, пък ти си харесвай фенербахче и МИЛАН, едновременно.Твоя си работа, само е срамно за ника който си си сложил. За това ти писах. Запитай се има ли фен подвизавал се под знамето на Фосата да харесва и подкрепя 17"отбора. Все едно да си се писал Васил Левски и да харесаш Сулейман Велики. Някаква пародия си ти.
А относно феновете на Милан в България, както виждаш доста добре се развиват нещата, над 150 посетиха организирано мача с Крайова. Фен клуба им е готов, правят сбирки по градовете, инициативи и т. н, такаче са си доста обединени, ако питаш мен.
И последно ултраса Захари и хората, които живеят в Италия не ги мисли. Те са на всеки мач, всяко дерби, там където ника ти Фоса е видял много велики моменти, ще е добре да дойдеш и да видиш какво значи Фоса, Бригада, Курва Суд за тези момчета..

Братле, ти беше започнал да изтрещяваш още като спря да пишеш във форума, виждам, че от викане на Булгар, Булгар по Италията процесът е завършил. Не знам дали си даваш сметка колко комично е някой, който те познава он предишния ти гастрол, да чете подобни постове, в които надъхано раздаваш присъди кой е фен на Милан и какво значело Курва Суд "за тези момчета". :lol: Очевидно не, но имаш време да си дадеш, дотогава може и трети фенклуб да се основе.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 29 July 2017 - 11:30

-1

#28 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 29 July 2017 - 12:28

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Абе момчета, какво ви става бе? Прави ми впечатление, не само в случая, че само феновете на Милан, и то само тук във форума, са толкова вреждебно настроени един спрямо друг. Разбирам да сме форум на Левски или ЦСКА, които има по над милион фена е България, да има подобни дрязги и неразбирателство между феновете, просто защото са много хора и се получават такива неща. Но ние сме форум на чуждестранен отбор, няма толкова много фенове в България, а и не всички са част от форума. Всичко на всичко пишат редовно сигурно трийсетина човека. Такива караници тук са си горе-долу ежедневие и направо ми е странно като ги чета, честно... Такова нещо сигурно няма никъде. Случвало ми се да съм чел форумите на интер и Ювентус и да ви кажа такова нещо въобще няма. Във форума на Юве, понеже май има повече хора от този на интер, съм виждал да има спорове, но никога е нямало обиди на лична основа. Такива обиди между фенове на един чуждестранен отбор в България, които трябва да сме още по-сплотени заради това, има само в този форум.
Това реших така да го напиша, защото си го мисля от известно време, но сега като ви прочетох диалога се реших вече. Пак казвам, не е точно заради вас, направило ми е впечатление от доста време, а мисля и други колеги ще се съгласят с мен. Просто ми е кофти, че вместо да сме сплотени, се обиждаме и караме помежду си.

Не искам да звуча като някаква майка тука, която ви се кара, че се обиждате и ви дърпа ушите. Просто имах желание да го напиша, понеже наистина ми е кофти да чета такива неща.
Може спокойно да подмине мнението ми, не е нужно да отговаряте. :)

Този пост е редактиран от Maldini: 29 July 2017 - 12:31

Публикувано изображение
5

#29 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 29 July 2017 - 13:12

Като цяло не виждам смисъл от тази тема, ако трябва сме честни. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Публикувано изображение
1

#30 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 29 July 2017 - 19:42

Виж мнениетоMaldini написа на 29 July 2017 - 12:28 :

Абе момчета, какво ви става бе? Прави ми впечатление, не само в случая, че само феновете на Милан, и то само тук във форума, са толкова вреждебно настроени един спрямо друг. Разбирам да сме форум на Левски или ЦСКА, които има по над милион фена е България, да има подобни дрязги и неразбирателство между феновете, просто защото са много хора и се получават такива неща. Но ние сме форум на чуждестранен отбор, няма толкова много фенове в България, а и не всички са част от форума. Всичко на всичко пишат редовно сигурно трийсетина човека. Такива караници тук са си горе-долу ежедневие и направо ми е странно като ги чета, честно... Такова нещо сигурно няма никъде. Случвало ми се да съм чел форумите на интер и Ювентус и да ви кажа такова нещо въобще няма. Във форума на Юве, понеже май има повече хора от този на интер, съм виждал да има спорове, но никога е нямало обиди на лична основа. Такива обиди между фенове на един чуждестранен отбор в България, които трябва да сме още по-сплотени заради това, има само в този форум.
Това реших така да го напиша, защото си го мисля от известно време, но сега като ви прочетох диалога се реших вече. Пак казвам, не е точно заради вас, направило ми е впечатление от доста време, а мисля и други колеги ще се съгласят с мен. Просто ми е кофти, че вместо да сме сплотени, се обиждаме и караме помежду си.

Не искам да звуча като някаква майка тука, която ви се кара, че се обиждате и ви дърпа ушите. Просто имах желание да го напиша, понеже наистина ми е кофти да чета такива неща.
Може спокойно да подмине мнението ми, не е нужно да отговаряте. :)

Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.

Така е на Балканите :D

Интересна е темата, ама защо пък някой да не се заяде.. :D

Македония - Победа Прилеп!! Прилепчани са тигри, не знам от Ресен далиимат отбор, иначе щях да съми за тях.
14 кръг - Монтела - 18 точки зад първия в класирането

AC MILAN
0

#31 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 29 July 2017 - 22:38

Светът за мен винаги ще бъде Берое, но Вселената е Милан! Това са двете ми футболни любови. Иначе харесвам много и Нюкасъл. Други няма.
1

#32 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 29 July 2017 - 23:19

Защо да няма смисъл темата? Като сме фенове на Милан това не означава, че други отбори няма и не може да се радваме на техните успехи. И тази ултрас култура винаги ми е била много смешна - някакви крайни привърженици, ходещи по мачове с идеята да си излеят агресията с псуване и обиди, а ако стане някакво физическо спречкване - още по - добре. Нищо крайно не е добро и на мен голям кеф ми прави когато на големи мачове виждам фенове рамо до рамо да гледат двубоя.

Конкретно по темата - симпатични са ми Валенсия, Аякс и Лийдс. Едно време, преди скандалите и изпадането, харесвах Марсилия.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#33 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 30-May 17
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Maldini

Публикувано 30 July 2017 - 11:17

Милан,Ливърпул .. и Етър
0

#34 Потребителя е офлайн   flavius 

• Новак
  • Регистр: 18-March 16
  • Фен от:2004

Публикувано 28 August 2017 - 23:03

Супер тема! :)
Ето и моя списък с отбори, които харесвам:
Англия - Челси, Нотингам.
Испания - Атлетик Билбао (заради принципа им да играят само с местни баски играчи- на фона на днешния комерсиален футбол това за мен е уникално и ме спечели за фен), Атлетико Мадрид. В спора Барса или Реал съм за Реал (не толкова, защото Реал са ми симпатични, колкото Барса са ми противни). От Испания харесвам още Майорка.
Германия - Борусия Дортмунд (любим отбор, най-любим отбор, по-любим дори от Милан. Станах им фен през 1997г. Гледах им мача срещу Ювентус за ШЛ, а после с един приятел си разменихме плакати на футболни отбори- аз му дадох плакат на националния отбор на България, а той на Борусия (Д) без да осъзнаваме какво правим, понеже бяхме деца и просто искахме да си разменим плакати в знак на приятелство. Залепих си плаката на стената и понеже бях малко дете се привързах по детски към отбора- Андреас Мьолер, Ларс Рикен, Шапюиза, вратаря Щефан Клос, Йорг Хайнрих, Юрген Колер, Ройтер, Замер- уникален тим. Освен Борусия (Д) в Германия харесвам още Санкт Паули заради уникалните им фенове и спасяването на клуба от фалит чрез кампанията "Пий бира и спаси отбора". Третият ми отбор от Германия е Борусия Мьонхенгладбах. Харесвам още Динамо Дрезден, Динамо Берлин и Локомотив Лайпциг- ей така, просто съм фен на соца и Източна Германия.
Франция - Монако, Сент Етиен.
Португалия - Порто.
Холандия - Аякс.
България - Локомотив София (като малък дядо ми ме водеше на жп гарата да гледам влаковете и ми каза, че има отбор на железничарите и така станах фен на Локото, а също като дете колекционирах монети и имах една юбилейна монета на българските железници с влакче, която ми беше любимата монета и оттам се привързах към Локомотив София). Също подкрепям ЦСКА и Левски Карлово (отборът на родния ми град).
Аржентина - Ривър Плейт.
Бразилия - Флуминензе.
Сърбия - Цървена Звезда.
Турция - Фенербахче.
Гърция - Олимпиакос.
Шотландия - Селтик.

Този пост е редактиран от flavius: 28 August 2017 - 23:05

-1

#35 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 29 August 2017 - 00:31

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Някои пичове сте ебати цветарките обаче. Публикувано изображение Без да ми се сърдите. Публикувано изображение

FORZA MILAN!!!

6

#36 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 29 August 2017 - 01:10

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 29 August 2017 - 00:31 :

Някои пичове сте ебати цветарките обаче. Публикувано изображение Без да ми се сърдите. Публикувано изображение

А кажи им го. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Публикувано изображение
2

#37 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 29 August 2017 - 11:01

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 29 August 2017 - 00:31 :

Баси, а аз дори нямам любим отбор от България. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
2

#38 Потребителя е офлайн   ceco_acm 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 24-July 11
  • Фен от:1990
  • Любими играчи:Марко ван Бастен, Андрий Шевченко, Паоло Малдини

Публикувано 29 August 2017 - 11:35

Милан, Левски и националния на Холандия. И преживях доста тежки мигове последните години и от трите ми фаворита :)
0

#39 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 29 August 2017 - 13:15

Виж мнениетоAltafini написа на 29 August 2017 - 11:01 :

Баси, а аз дори нямам любим отбор от България. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Е хайде, един български отбор както и да е, особено ако става въпрос за отбора от родния ти град. Ама да си фен на 10-20 отбора, де да знам, на мен тая емоция ми е абсолютно непонятна. Но пък ако не друго, човек винаги ще има повод за радост. Публикувано изображение

FORZA MILAN!!!

0

#40 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 29 August 2017 - 15:02

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 29 August 2017 - 13:15 :

Е хайде, един български отбор както и да е, особено ако става въпрос за отбора от родния ти град. Ама да си фен на 10-20 отбора, де да знам, на мен тая емоция ми е абсолютно непонятна. Но пък ако не друго, човек винаги ще има повод за радост. Публикувано изображение

За български съм съгласен, все пак на първо място сме българи, но аз дори като юноша младша възраст на Черно море не мога да кажа, че съм им фен. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): А топките сме гонили зад вратите. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
На мен по-интересно ми е какво чувство изпитваш, когато се срещнат два от "любимите" ти отбори? Преди време бях дал пример с един познат дето е фен на Барца и Челси, а знаем какви трилъри имат помежду си тези отбори. Мълчи като го питам. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
0

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни