ACMilan-bg.com: Лукас Билия - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (5 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Лукас Билия Оцени темата: -----

#41 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 11 August 2017 - 17:20

Виж сега, ако от мен зависеше, щях да оставя Соса и с него, и Локатели криво-ляво щяхме да се справим до завръщането на Билия и то успешно, неведнъж съм писал, че аржентинецът изобщо не е лош в ролята на реджиста, играта му в защита е малко по слабичка, но пък срещу отборите извън ТОП 10, които повече се бранят е доста полезен с пасовете си. За съжаление обаче, за момента е в транферната ни листа и Монтела като цяло не го харесва.

Точно заради това според мен е най разумно да предложим на Фиорентина някаква размяна Монтоливо за Бадел, защото аз лично от този 32 годишен играч, който е някакво мнооооого БЛЕДО копие на играча отпреди 4-5-6 години не очаквам абсолютно нищо, докато хърватина има опит в Серия А и е много добър в дефанзивната част на играта. Не мисля, че има смисъл да се харчат здрави финанси за по класен футболист, тъй като Билия има още поне 2 силни сезона зад гърба си, а и като цяло в момента нападението ни е МНОГО по сериозен проблем...

Като прибавим и факта, който @pippo споменава, а именно, че има немалка вероятност Монтела да налага Монтоливо на мястото на Билия, а не Локатели, особено в Серия А, то...предложението ми за Бадел на мястото на Рикардо е доста добро! :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#42 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 11 August 2017 - 18:56

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 11 August 2017 - 16:26 :

Обаче вие все още си вярвате, че ще е само месец, за толкова години така и не се научихте, че при нас в над 70% от случаите, това което се пише като срок, трябва да се умножи по минимум 2, за да може да се добие реална представа колко ще отсъства дадения играч :rolleyes:

И ти си прав :)
AC MILAN OLD STYLE
0

#43 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 11 August 2017 - 19:19

Монтела ако пусне Монтоливо вместо Локатели, ще го пръсна от критика.Но не вярвам.Просто няма логика.Монтоливо ни е може би най-слабият играч от очертаващите се оставащи заедно с Борини, Нианг и Сапата.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#44 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 12 August 2017 - 11:10

Миланело на цялата им реклама, че са най-, най-, имам чувството, че от 10 години сме най-чупливия отбор в Калчото. Кой знае какви връзкарски истории са и там..
AC MILAN
0

#45 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 13 August 2017 - 10:51

Цитат

Corriere dello Sport: Milan will likely rely on Locatelli to fill the void while Biglia recovers from his injury.

Спокойно, момчета. :)
Публикувано изображение
1

#46 Потребителя е офлайн   goshostoo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 29-December 10
  • Фен от:2007
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 13 August 2017 - 12:07

Абе ще се наредят нещата! След паузата за националните би трябвало да сме в пълен състав! След това остава да се надяваме, че другите играчи ще се опазят от контузии и да ги почваме! :milanello:
TU SEI TUTTA LA MIA VITA - A.C. MILAN !!!
Публикувано изображение
0

#47 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-April 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Михаел Лаудруп

Публикувано 28 August 2017 - 13:10

Лукас с/у Каляри

https://www.youtube....h?v=Z5izFZT6VVw
Публикувано изображение
1

#48 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола

Публикувано 02 September 2017 - 12:00

Лукас с/у Уругвай
https://www.youtube....h?v=1vXI_mwMr5M
Публикувано изображение
0

#49 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 15 September 2017 - 00:22

Заради позицията си на терена много не се набива на очи,но за мен към момента от всички нови той най-добре се включи.Внася страшно спокойствие в играта му и като се сработи цялостно отбора ще изглежда дори още по-добре.Точно заради него можем да си позволим така лесно да затворим мовете след 2 гола разлика и да убием напълно темпото.Ако бяхме с бат Монто в центъра със сигурност австрийците щяха да упражнят поне някакъв хаотичен натиск и като нищо можеше да върнат интригата.Много подценен цялостно футболист е Билия и рядко се забелязва на терена,обаче на мен от новия Милан ми е сред любимците.
1

#50 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 15 September 2017 - 09:39

...и доста по-бързо работи с топката, дори и след 1:4 и лежерно темпо.

0

#51 Потребителя е офлайн   Milancolin 

• Фен на футбола
  • Регистр: 21-October 09
  • Фен от:1899

Публикувано 15 September 2017 - 09:53

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 15 September 2017 - 00:22 :

Заради позицията си на терена много не се набива на очи,но за мен към момента от всички нови той най-добре се включи.Внася страшно спокойствие в играта му и като се сработи цялостно отбора ще изглежда дори още по-добре.Точно заради него можем да си позволим така лесно да затворим мовете след 2 гола разлика и да убием напълно темпото.Ако бяхме с бат Монто в центъра със сигурност австрийците щяха да упражнят поне някакъв хаотичен натиск и като нищо можеше да върнат интригата.Много подценен цялостно футболист е Билия и рядко се забелязва на терена,обаче на мен от новия Милан ми е сред любимците.

Яко рутина има в играта си. Идоволствие е да гледаш как на някой му се получава играта, без да личи особено. Не се забелязва, защото не греши. :D
0

#52 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 18 September 2017 - 13:27

Никой нищо не казва за Билия, но играта му до момента, да не го урочасам де, обаче напълно оправдава очакванията ми и се радвам, че не го изпуснахме! Имаше хора тук, които бяха против даването на 20-25 милиона за 31 годишен играч, но сами можете да видите разликата в средата на терена с Билия пред защитата и Локатели пред защитата, да не говорим пък Монтоливо :)

Този пост е редактиран от George Weah: 18 September 2017 - 13:27

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#53 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 18 September 2017 - 13:50

Никой не казва нищо,защото общо взето такава му е работата и на терена.Не се забелязва много,но за сметка на това върши адски много работа и във вчерашния мач за мен си бе МОМ.Засега се справя перфектно,както сте споменали отдавна не сме имали такъв играч.Надявам се Локатели да научи всичко,което може от него.
1

#54 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 18 September 2017 - 14:22

Изобщо не съм изненадан.Лукас е страхотен футболист, почти винаги е на ниво и за Аржентина.Много е интелигентен и според мен ще изкара поне 3 сезона още на високо ниво.Само да се пази от по-сериозни травми.

Към момента Билия и РР са ни най-добре и най-постоянно представящите се нови попълнения.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

#55 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 18 September 2017 - 15:51

Също мисля, че Билия го чакат 3 доста добри сезона, дано не се контузва и засега дава много добри заявки, точно на каквото се надяваха всичко с този трансфер.
:milanello: :milanello:
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
1

#56 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола

Публикувано 18 September 2017 - 17:10

https://www.youtube....h?v=8k-vu6ylRzI

Милан - Удинезе

Определено вече мога да кажа, че е най-умният ни трансфер. В този толкова млад и нов отбор, в който се търсят бързи резултати ролята на Билия е най-важна. Играе с голямо спокойстиве, все едно кара 5-10ти сезон в Милан, винаги се открива в добра позиция и има този страхотен пас, с който може от дълбочина да изведе друг играч в ситуация за директна стрелба. Надявам се да се опази от контузии и да научи младите ни играчи на футбол.

Този пост е редактиран от Hristiyan: 18 September 2017 - 17:14

Публикувано изображение
1

#57 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 18 September 2017 - 20:37

Като движение ми напомня на Марк Ван Бомел. Винаги се стреми да е свободен за пас и сигнализира на владеещия топката за това. Не задържа и не "лъже" с изкуствени финтове, подобно на Монтоливо. Отиграва бързо и точно на късо разстояние, което вчера, за разлика от предни сезони ни помогна много да излизаме от пресата на Удинезе. Да, с помощта на бековете, разбира се. Но това ни бе проблем последните три сезона, а сега се забелязва подобрение в изнасянето.

1

#58 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 18 September 2017 - 21:49

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 18 September 2017 - 20:37 :

Като движение ми напомня на Марк Ван Бомел. Винаги се стреми да е свободен за пас и сигнализира на владеещия топката за това. Не задържа и не "лъже" с изкуствени финтове, подобно на Монтоливо. Отиграва бързо и точно на късо разстояние, което вчера, за разлика от предни сезони ни помогна много да излизаме от пресата на Удинезе. Да, с помощта на бековете, разбира се. Но това ни бе проблем последните три сезона, а сега се забелязва подобрение в изнасянето.

Много ме кефи как си дал въртенето като пумпал с топката в крака на Монтоливо с футболни термини: "не задържа и не лъже с изкуствени финтове" :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#59 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 19 September 2017 - 09:37

На мен ми се струва доста по-интелигентен от Бомел. Последният остави страхотни впечатления в два полусезона при нас, но преди това в Байерн беше неописуемо противно ренде, което редовно провокираше и правеше мръсни фаулове, пред които периодичните прояви на Бонучи изглеждат като шпагатите на Сандро Неста. Научено на голям футбол момче е Билия, то се вижда с просто око. Рутината и спокойствието в играта му неусетно допринасят за цялостния ни облик в двете фази. Без груби нарушения, без наизустени пасове, на каквито майстор е тъкмо Монтоливо. Просто, прецизирано, ефективно. Това ни трябваше в предмостието на ариергарда, където доскорошното дередже варираше от наченки на тревога до Сюлей Мунтари като капитан-regista.
0

#60 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 20 September 2017 - 13:49

Чак по-интелигентен от Бомел. :D Холандецът беше един от най-силните на поста си в продължение на десетилетие, както на клубно, така и на национално ниво. Нищо против Билия, но на него точно отнемането на топката му куца най-много, докато Бомел беше безпощаден в този компонент от играта и вероятно за един мач печелеше повече единоборства, отколкото Билия за цял полусезон.
Аржетинецът не е лош футболист като цяло, но не е лошо някой да му каже, че трябва да помага по-активно и в дефанзивен план. Не всичко се изчерпва с изнасянето на топката граденето на атаките с пасове на по пет-шест метра. Харесва ми погледът му върху играта, когато около него няма противникови футболисти, пуска и по някое дълго извеждащо подаване от време на време, но трябва да е по-сигурен, когато го пресират.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

• (5 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема