ACMilan-bg.com: Леонардо Бонучи - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (11 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Леонардо Бонучи Оцени темата: -----

#1 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 13 July 2017 - 23:38

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Име: Леонардо Бонучи
Рождена дата: 1 Май 1987 г.
Националност: Италия
Ръст: 190 см.
Позиция: Защитник
Номер: 19
Заплата: 6.5 мил.
Договор: 2022 година.
Бивши отбори: Ювентус(2010-2017), Бари(2009-2010), Пиза(2009), Тревизо(2007-2009), Интер(2005-2009)

Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
13

• (11 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#21 Потребителя е офлайн   Aliken 

• Фен на футбола
  • Регистр: 12-January 14

Публикувано 14 July 2017 - 18:25

Бързо са се разбрали за номера. Кеси едва ли е имал право на глас :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
0

#22 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 14 July 2017 - 18:34

Цитат

Сестрата на Киелини заклейми "паричкото" Бонучи

Абе имам въпрос, някой знае ли как изглежда сестрата на Киелини, че ме е страх да си представя дори? :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#23 Потребителя е офлайн   T.W.I.M. 

• Фен на футбола
  • Регистр: 22-January 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:A.Shevchenko

Публикувано 14 July 2017 - 18:42

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 July 2017 - 18:34 :

Абе имам въпрос, някой знае ли как изглежда сестрата на Киелини, че ме е страх да си представя дори? :D

Амиии, как да ти кажа... има малко Сашка Васева излъчване, така като я гледам :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Този пост е редактиран от T.W.I.M.: 14 July 2017 - 18:44

0

#24 Потребителя е офлайн   Nescafe 

• Фен на Милан
  • Регистр: 10-January 10
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко ван Бастен

Публикувано 14 July 2017 - 18:42

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 July 2017 - 18:34 :

https://www.instagra...iellini3/?hl=it

доста снимки има с Бонучи :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Този пост е редактиран от Nescafe: 14 July 2017 - 18:44

0

#25 Потребителя е офлайн   Zlatan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 31-January 16
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Неста, Кака

Публикувано 14 July 2017 - 18:43

Направо не знам какво да мисля за този трансфер. Като от нищото се появи слухът и след 2-3 дни Бонуч е вече наш. Като си помисля какви неща съм споменавал по негов адрес или по-точно по адрес на майка му... :D. Желая му успех при нас, да ни поведе към титлата в Италия (не веднъж) и големи вечери в ШЛ. Forza Milan
0

#26 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 July 2017 - 18:44

Тая като я гледам е водила тълпата на Торино Прайд :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#27 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 July 2017 - 18:54

И аз не се блазня много от идеята нов играч да стане автоматично капитан, но в крайна сметка има логика това да се случи. Не може Монтоливо или Абате с пет-шест мача на сезон, несигурно бъдеще и заобиколени от по-класни играчи да стоят капитани и да командват останалите. Бонучи притежава изключителни лидерски качества и в този изцяло нов Милан няма по-подходящ от него да наставлява останалите на терена. Можеше да се помисли за Бонавентура, но както и да е, последните години видях Мунтари и Сапата с капитанската лента, така че нямам претенции. А най се радвам, че не я дадоха на Долара според някоя клауза, изискана от свиньо.
1

#28 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 14 July 2017 - 19:01

Абе преди няколко дни четох някъде слухове за Бонучи, ама ей така си рекох, че вече медиите се занасят с нас, понеже свикнаха всеки ден едва ли не някой да вземаме. Рекох си, че няма как да стане в този момент защото онези няма да го пуснат(не, че той няма да иска да дойде някъде, където реално може да спечели нещо повече от подарени титли)и днес сутринта по Зий-рок даже казаха, че се очаквало да подпише през деня още. :blink: Викам хайде ще се прибера и ще видя във форума, че нямах изобщо време през деня. Сега гледам и вече съм хем :blink: хем съм :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Трансферът на сезона изглежда това. Милан винаги е бил Милан със силни защитници. Мисля ще е надъхан да покаже и на ювето къде и защо са сгрешили(убеден съм, че има нещо за да ги напусне така СКОРОСТНО)както и да се докаже в Европа.
Абе Алегри да не се окаже наистина Троянски кон там, тоя доказан некадърник? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Така или иначе дори той не можа да оака първенството в крайна сметка с този състав(а и федерацията си бе в готовност да помага когато трябва)а в Европа нямаше силите, та спокойно може да работи за нас. Това е единия вариант.

Другият, който ми се върти в главата е, че има устна уговорка догодина да им пращаме долара и малкия цент(в пакет разбира се)и това да е било условието ни. Разбира се и голямата сума, която ще ни цакнат. Тъй като те не мислят, че долара може да се провали, спокойно ще лапнат кукичката.

Във всеки случай безплатен обяд няма, чувал съм, ама не вярвам в това. Просто няма как ей така той само и само за да заиграе в истински голям отбор да жертва една година извън ШЛ и да подхване риска въпреки статута на Милан да дойде във все пак изграждащ се състав, който има някакъв, макар и малък шанс да не успее да тръгне веднага нагоре.
Така или иначе съм доволон и то много.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#29 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 14 July 2017 - 19:11

Бонучи капитан е правилен ход и откъм футболно естество, и откъм послание, което отправяме към "старите" играчи и футболната общественост като цяло. Послание, че Милан се променя и вече не е това отбора, който беше последните 6-7 години, че за да искаш да играеш в Милан трябва да си късаш задника на тренировка и да гориш в мачовете. Така че аз адмирирам това решение на ръководството.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#30 Потребителя е офлайн   MVBasten 

• Новак
  • Регистр: 28-June 17

Публикувано 14 July 2017 - 19:49

https://pbs.twimg.co...AFNqa.jpg:large

Извинявам се,малко е грубичко ама ми се иска да споделя
1

#31 Потребителят е онлайн   pendov 

• Новак
  • Регистр: 05-July 09

Публикувано 14 July 2017 - 19:49

Фундаментален трансфер. По времето, когато Милан закупи Неста, се говорише, че трансфера на този футболист може да промени баланса в Сериа А. Тогава разбира се нещата бяха различни, но сега, сега в този​ точно момен, това е уау! Наближавам четиридесетте и съм фен на росонерите почти откакто Берлускони ги купи. Обичаше той да се фука и вземаше дълги години за Милан​ само най-доброто. Обаче толкова знаков ход не си спомням да е правил. Разбира се обстоятелства са спомогнали за осъществяването на целта, но почерка на новото ръководство определено радва. Смея да направя едно обосновано твърдение, че догодина Ювентус става основен фаворит за подписа на Донарума.
2

#32 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 14 July 2017 - 19:55

Някой знае ли те как приемат трансфера? В смисъл подозирали ли са нещо, имало ли е индикации, защо е станало така? Нещо въобще дали знаят извън разтягането на локуми и празни обвинения.

Публикувано изображение

0

#33 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 14 July 2017 - 19:56

Твърдо против да му се дава капитанската лента. Хора, които бяха против същата да се даде на Джиджоне Донарума, сега прегръщат идеята новопристигнал от Торино и юноша на Интер да я получи. :acmilan (1): Един играч трябва да си извоюва лидерството в съблекалнята и лентата, а не да я получава наготово преди да е облякъл екипа още.
Да не говорим, че характерът му е от избухливите и ако възникне някоя кавга с по-дългогодишен футболист на Милан, цялата съблекалня ще е срещу него, както стана и на Ювентус Стейдиъм.

Фасоне както е тръгнал с раздаването на тлъсти договори и капитански ленти, при последващ трансфер на някой лакомник тип Диего Коща, сигурно и дъщеря си ще включи като част от сделката. Абсолютен spendacholic, който върши такива глупости понякога, за които Галиани щеше да бъде разкръстван денонощно. Помня, че в Интер беше тръгнал да наказва финансово легендата Джузепе Барези, защото дъщерята на Бепе критикувала Манчини по социалните мрежи. :mellow:
Да си гледа техническата част и движи комуникацията с УЕФА около ФФП без да се меша в селекцията и подписването на нови договори.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#34 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 14 July 2017 - 19:59

Виж мнениетоTop Gun Maverick написа на 14 July 2017 - 19:55 :

Някой знае ли те как приемат трансфера? В смисъл подозирали ли са нещо, имало ли е индикации, защо е станало така? Нещо въобще дали знаят извън разтягането на локуми и празни обвинения.

Еми то още от пролетта при мачовете с Порто се очакваше такъв развой на събитията - Алегри беше извадил Бонучи от групата и го остави да гледа единия мач мисля, че беше от публиката...без причина. Медиите спекулираха, че се били толкова скарали, че стигнало до ръкопашен бой преди това :D

И ако приемем, че и на финала на ШЛ е имало искри, което е напълно възможно, предвид това, че второто Реал ги хептем попиляха, то...при условие, че Алегри остава треньор в Ювентус, явно просто е нямало как да продължи тяхното съжителство, а в същото време както написах и в "Трансферни слухове", доколкото знам едно от децата на Бонучи има сериозни здравословни проблеми и затова семейството му не иска да напуска Италия, лисунгерите Фасоне и Мирабели са били наясно с това как стоят нещата и явно още от доста време са задействали нещата :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#35 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 14 July 2017 - 20:10

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 July 2017 - 19:56 :

Твърдо против да му се дава капитанската лента. Хора, които бяха против същата да се даде на Джиджоне Донарума, сега прегръщат идеята новопристигнал от Торино и юноша на Интер да я получи. :acmilan (1): Един играч трябва да си извоюва лидерството в съблекалнята и лентата, а не да я получава наготово преди да е облякъл екипа още.
Да не говорим, че характерът му е от избухливите и ако възникне някоя кавга с по-дългогодишен футболист на Милан, цялата съблекалня ще е срещу него, както стана и на Ювентус Стейдиъм.

Фасоне както е тръгнал с раздаването на тлъсти договори и капитански ленти, при последващ трансфер на някой лакомник тип Диего Коща, сигурно и дъщеря си ще включи като част от сделката. Абсолютен spendacholic, който върши такива глупости понякога, за които Галиани щеше да бъде разкръстван денонощно. Помня, че в Интер беше тръгнал да наказва финансово легендата Джузепе Барези, защото дъщерята на Бепе критикувала Манчини по социалните мрежи. :mellow:
Да си гледа техническата част и движи комуникацията с УЕФА около ФФП без да се меша в селекцията и подписването на нови договори.

Ами ние реално сме с нов отбор и на този етап никой от досегашните ни играчи не е извоювал правото да бъде лидера на голям отбор. Докато Бонучи идва изграден играч, с доказани лидерски качества, освен това е италианец. Знае как да дава пример и да вади отбора от трудни ситуации. Все неща, които в тази новосъздадена ситуация, говорят че най - логичния избор за капитан е той.

Докато Донарума има още много баки с чай да изпие и доста тави с хляб да изяде, че да изгради качества и характер, достойни за капитан.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#36 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 14 July 2017 - 20:11

Поредния играч, играл за Интер, Ювентус и МИЛАН! Другите кои бяха: Пирло, ИБрахимович, Вийера, Давидс, Виери, сещате ли се за други? :D :D
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 21
2. Сусо - 11
3. Рикардо Монтоливо - 10
4. Андре Силва - 6
5. Лука Антонели - 5
5. Патрик Кутроне - 5

[След Интер - Милан]
0

#37 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2004

Публикувано 14 July 2017 - 20:12

Виж мнениетоpendov написа на 14 July 2017 - 19:49 :

Смея да направя едно обосновано твърдение, че догодина Ювентус става основен фаворит за подписа на Донарума.

Ами те клаузите му в договора така или иначе са фиксирани, така че гобите ако го искат може да вадят пачките за трансферната сума и още по 15-16 милиончета на сезон за заплата за малък Долар, голям Долар и татко Свиня. :D

Този пост е редактиран от niksaan: 14 July 2017 - 20:12

Публикувано изображение
0

#38 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 14 July 2017 - 20:22

Т'ва с лентата обаче е прекалено според мен.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#39 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 14 July 2017 - 20:24

Виж мнениетоMaverick написа на 14 July 2017 - 20:10 :

Ами ние реално сме с нов отбор и на този етап никой от досегашните ни играчи не е извоювал правото да бъде лидера на голям отбор. Докато Бонучи идва изграден играч, с доказани лидерски качества, освен това е италианец. Знае как да дава пример и да вади отбора от трудни ситуации. Все неща, които в тази новосъздадена ситуация, говорят че най - логичния избор за капитан е той.

Докато Донарума има още много баки с чай да изпие и доста тави с хляб да изяде, че да изгради качества и характер, достойни за капитан.

Ние и 2001-ва, а след това и през 2010-та градяхме нов отбор, но никой не си е помислял да нарушава установената клубна йерархия и да отнема лентата от Паоло или Амброзини, за да я даде на Ибрахимович или друга звезда.

Не знам за какви доказани лидерски качества става дума, при положение, че напуска Ювентус именно заради скандал със съотборници и треньор. Не става дума за логичен избор, а за това, че лентата на Малдини бива предлагана от Фасоне на всеки, под път и над път. :rolleyes: При положение, че я предложи на Донарума само преди няколко седмици, е видно, че на преден план не стоят лидерските качества.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#40 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 14 July 2017 - 20:26

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 July 2017 - 19:56 :

Помня, че в Интер беше тръгнал да наказва финансово легендата Джузепе Барези,

Помниш, ама Джузепе Бергоми се казва тяхната легенда.
Иначе има логика в доводите ти, но забравяш едно нещо, че Милан сега е граден на ново отбор и не виждам кой ще носи лентата - доларума ли? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Няма да я сменяме всеки сезон я. А и отделно се очаква Бонучи да не стои тук сезон-два. Иначе те подкрепям в това, че трябва да се извоюва, но току виж я извоювал още от раз. Ето, долу Маверика го е казал правилно. Предлагаха я на доларума, но мислеха, че у него има индикации да стои тук куп сезони, а той показа обратното. Този сега идва и то с ясната идея, че другаде в Италия трудно ще иде(имам предвид в отбор с претенции)ако се оака тук. Та аз съм сигурен, че го очакват доста сезони.
Когато дойде Ибрахимович си имаше играчи, които доста сезони бяха в Милан и то важни играчи. Сега такива май няма. Според мен дори да е прекалено това с лентата, отдава му се повече значение, отколкото трябва. Нов отбор се гради, нов. И за щастие не със стари курви. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 14 July 2017 - 19:59 :

Еми то още от пролетта при мачовете с Порто се очакваше такъв развой на събитията - Алегри беше извадил Бонучи от групата и го остави да гледа единия мач мисля, че беше от публиката...без причина. Медиите спекулираха, че се били толкова скарали, че стигнало до ръкопашен бой преди това :DИ ако приемем, че и на финала на ШЛ е имало искри, което е напълно възможно, предвид това, че второто Реал ги хептем попиляха, то...при условие, че Алегри остава треньор в Ювентус, явно просто е нямало как да продължи тяхното съжителство, а в същото време както написах и в "Трансферни слухове", доколкото знам едно от децата на Бонучи има сериозни здравословни проблеми и затова семейството му не иска да напуска Италия, лисунгерите Фасоне и Мирабели са били наясно с това как стоят нещата и явно още от доста време са задействали нещата :)

Имам предвид индикации за преминаване в Милан, а не трансфер някъде по света.

Виж мнениетоMaverick написа на 14 July 2017 - 20:10 :

Ами ние реално сме с нов отбор и на този етап никой от досегашните ни играчи не е извоювал правото да бъде лидера на голям отбор. Докато Бонучи идва изграден играч, с доказани лидерски качества, освен това е италианец. Знае как да дава пример и да вади отбора от трудни ситуации. Все неща, които в тази новосъздадена ситуация, говорят че най - логичния избор за капитан е той.Докато Донарума има още много баки с чай да изпие и доста тави с хляб да изяде, че да изгради качества и характер, достойни за капитан.

Този пост е редактиран от Top Gun Maverick: 14 July 2017 - 20:30

Публикувано изображение

0

• (11 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Сподели темата: