ACMilan-bg.com: Андреа Конти - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (5 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Андреа Конти Оцени темата: -----

#1 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 06 July 2017 - 18:59

Публикувано изображение
Име: Андреа Конти
Рождена дата: 02.03.1994г.
Националност: Италия
Ръст: 184см
Позиция: Десен краен защитник/халф бек
Номер: ?
Заплата: 2 милиона
Договор: 2021г.
Бивши отбори: Аталанта (2015-2017), Виртус Ланчано (2014-2015); Перуджа (2013-2014);

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

• (5 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#2 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 06 July 2017 - 19:02

Ако има проблем със зъбите, ще те държим теб отговорен! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Иначе да ни е честит Конти! Пожелавам му да надгради още и да се превърне в най-силният десен бек! Определено има голям потенциал.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

#3 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 06 July 2017 - 19:03

Имам огромни очаквания към него, определено много вдигна летвата през изминалия сезон :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Пожелавам му безброй радостни моменти и купи с любимия ни отбор :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
1

#4 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 06 July 2017 - 19:07

След като Аталанта в крайна сметка е приела офертата ни, смятам сделката за официализирана. Остава само да премине медицинските прегледи, което си е чиста формалност. Припомням, че още през миналата седмица играчът се разбра за личните си условия с клуба.

Още едно изказване на Конти от днес:

Цитат

Conti: ‘Can’t wait for Milan’

Andrea Conti “can’t wait to get started” with Milan after arriving to complete his move from Atalanta.

“I’m really excited, I can’t wait to get started with Milan,” the full-back told reporters at the airport.

“Milanello will be emotional. These have been intense hours and I’m really happy now.”

Момчето си спечели симпатиите ми само с факта, че се обясни в любов на Милан още когато сделката бе далеч от сигурна. Обикновено в такива моменти играчите си мълчат, за да не откажат други заинтересовани отбори, в случай, че сделката пропадне. Кандидати за подписа му бяха още Интер, Челси и Ливърпул.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#5 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 06 July 2017 - 19:25

За мен е с огромен потенциал да се превърне в един от най добрите десни бекове не само в Италия, но и в цяла Европа в следващите няколко сезона!

Още повече - резна Интер и каза, че иска само в Милан, какво повече може да се каже освен FORZA CONTI! :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#6 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 06 July 2017 - 20:50

Успех на Конти, но ми е леко тъжно за Абате! :( Ако не ме лъже паметта - последния ни "оцелял" войн от Скудето 18 :)
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 20
2. Рикардо Монтоливо - 10
3. Сусо - 10
4. Андре Силва - 5
5. Лука Антонели - 5

[След Милан - СПАЛ]
0

#7 Потребителят е онлайн   F.Inzaghi_9 

• Фен на Милан
  • Регистр: 17-December 09
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Filippo Inzaghi

Публикувано 06 July 2017 - 22:02

Успех на Конти ! Пожелавам му да бъде Еминем на десните бекове! :milan-flag: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
0

#8 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 06 July 2017 - 22:34

Кирилов не искаше нов десен бек, а сега ентусиазирано прави тема за Конти. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Успех на момчето, голям талант и много сърцат играч, който очевидно ще дава всичко от себе си за свещената фланелка. Много харесвам Калабрия и самият аз нямаше да съм против, ако бяхме останали с него и Абате, но трансферът на Конти е амбициозно надграждане в тази зона, което може само да ни радва.
Posted Image
0

#9 Потребителят е онлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 06 July 2017 - 23:03

Само да вметна, че Конти е ювентинец. Излязоха стари негово публикации в социалните мрежи. Това разбира се в съвременния футбол няма абсолютно никакво значение, стига да показва игрите от миналия сезон и да надгражда.

Само го отбелязвам, някой да не остане разочарован след някоя друга година, а пък и да изпреварят иначе неминуемите сравнения с някои наши легенди от близкото минало. :D

Иначе да ни е честит.

Този пост е редактиран от Maldini: 06 July 2017 - 23:04

Публикувано изображение
0

#10 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 06 July 2017 - 23:14

Не знам какъв е,но на мен ми направи страхотно впечатление с това,че отказа да играе при братчедите и заяви че иска да играе само в Милан.Пожелавам му много успехи с отбора и да се превърне в основен играч от връщането където ни е мястото.
0

#11 Потребителя е офлайн   Maldini_68 

• Новак
  • Регистр: 24-June 17
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 07 July 2017 - 00:25

Уникален бек, той и Запакоста са бъдещето на Италия на тази позиция :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
0

#12 Потребителят е онлайн   niksaan 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2004
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 07 July 2017 - 08:38

Честно казано, това е трансфера ни, към който съм най-скептично настроен до момента. 24 млн. не са малко пари за бек на 23 години с едва 1 силен сезон зад гърба си. Дармиан и Де Шилио също се водиха големи таланти, но се видя какво стана в последствие. Освен това Конти, така като гледам в whoscored, в 4-3-3 не е играл, поне не и предния сезон. Винаги е бил WBR или MR, а не чист десен защитник, така че не съм сигурен как би се вписал в схемата на Монтела. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (6): Има го и въпросът колко ни беше наложителна тази покупка при наличието на Абате и Калабрия, но както и да е, доверявам се на преценката на Фасоне, Мирабели и Монтела и пожелавам успех на момчето. Дано наистина се окаже дългосрочно решение за тази позиция. :)
Публикувано изображение
0

#13 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 07 July 2017 - 08:47

Виж мнениетоniksaan написа на 07 July 2017 - 08:38 :

Честно казано, това е трансфера ни, към който съм най-скептично настроен до момента. 24 млн. не са малко пари за бек на 23 години с едва 1 силен сезон зад гърба си. Дармиан и Де Шилио също се водиха големи таланти, но се видя какво стана в последствие. Освен това Конти, така като гледам в whoscored, в 4-3-3 не е играл, поне не и предния сезон. Винаги е бил WBR или MR, а не чист десен защитник, така че не съм сигурен как би се вписал в схемата на Монтела. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (6): Има го и въпросът колко ни беше наложителна тази покупка при наличието на Абате и Калабрия, но както и да е, доверявам се на преценката на Фасоне, Мирабели и Монтела и пожелавам успех на момчето. Дано наистина се окаже дългосрочно решение за тази позиция. :)

Абе това наличие на Абате и Калабрия нищо не ни гарантира. Абате отдавна не е същия играч от 2009-2010-2011, в атака винаги си е бил сравнително слаб и не е умел нито да пробива, камо ли да центрира, но преди в защита правеше стабилни мачове, докато сега този сезон не една засада покри и неведнъж се пропука защитата от неговата зона. Калабрия е млад талант да, но дава вид на доста стъклен играч - помним есента как 2+ месеца не игра, сега на Европейското до 21 на 2 места четох, че след мача с Испания пак е имал някакви проблеми. Може би наистина няма да е лошо за 1 година под формата на сух наем да го пратим в някой отбор от ранга на Сампдория, Удинезе и т.н, за да видим дали ще успее да понатрупа мачове и като цяло да видим как ще се представи!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#14 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 07 July 2017 - 10:03

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 06 July 2017 - 22:34 :

Кирилов не искаше нов десен бек, а сега ентусиазирано прави тема за Конти. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Успех на момчето, голям талант и много сърцат играч, който очевидно ще дава всичко от себе си за свещената фланелка. Много харесвам Калабрия и самият аз нямаше да съм против, ако бяхме останали с него и Абате, но трансферът на Конти е амбициозно надграждане в тази зона, което може само да ни радва.

Ааа, не е така, Кирилов още от самото начало се изказа много ентусиазирано за евентуалното привличане на Конти, въпреки наличието на Абате и Калабрия. Публикувано изображение

MONTELLA VATTENE!!!

0

#15 Потребителят е онлайн   Altafini 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2003

Публикувано 07 July 2017 - 12:37

Какви са тези сравнения с Шилето и Дармиян? Някой може и да ги е водил таланти ама Конти ги отвява само с един сезон. Мен повече ме притеснява каква ще е играта му като краен бранител. Предполагам, че ще е по-офанзивно настроения ни бек, а колегата му от ляво ще остава до централните защитници.
0

#16 Потребителя е офлайн   Last samurai 

• Фен на футбола
  • Регистр: 30-May 17
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Maldini

Публикувано 07 July 2017 - 13:03

Виж мнениетоAltafini написа на 07 July 2017 - 12:37 :

Какви са тези сравнения с Шилето и Дармиян? Някой може и да ги е водил таланти ама Конти ги отвява само с един сезон. Мен повече ме притеснява каква ще е играта му като краен бранител. Предполагам, че ще е по-офанзивно настроения ни бек, а колегата му от ляво ще остава до централните защитници.

Това каква схема е,приятелю ?Защото се предполага,че четиримата защитници играят в линия.Изграждат синхрон,теглят за изк.засади и т.н.
0

#17 Потребителят е онлайн   Altafini 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2003

Публикувано 07 July 2017 - 13:05

Това е схема Сержиньо, Кафу или Марсело. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Когато единия ти бек през по-голямата част от времето играе като крило. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Монтела да му мисли как ще ги нарежда.
0

#18 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 07 July 2017 - 13:24

Айде и аз да честитя Конти. Пожелавам му успехите на Сержиньо и представянето на Кафу. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Публикувано изображение
0

#19 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 07 July 2017 - 13:32

Конти е много силен и в играта 1 на 1 така че не мисля че ще има проблеми с играта в защита.Може би ще му трябва известно време да свикне да играе в схема с 4 защитника,но най-малкото са свикнали да играят с Кеси заедно и ще се допълват добре в дясната половина на терена.
0

#20 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на футбола
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 07 July 2017 - 14:31

Малко статистика за най-резултатните защитници през изминалия сезон в топ първенствата ;)

Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• (5 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Сподели темата: