ACMilan-bg.com: Андре Силва - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (14 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Андре Силва Оцени темата: -----

#41 Потребителя е офлайн   SamRGF 

• Фен на футбола
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 31-August 10

Публикувано 13 June 2017 - 08:36

Super-agent Jorge Mendes believes Andre Silva will become the best player in Italy and has hailed the professionalism of Milan’s new directors.

Silva’s transfer came as a surprise, given a deal was only reported on Sunday evening, but Mendes believes the lack of media leaks is testament to the work done by CEO Marco Fassone and sporting director Massimiliano Mirabelli.

“He’s a young lad with so much quality,” he told Sky Sport Italia.

“He can become one of the best strikers in the world, he has everything to be so.

“Now he plays for his national team with the best player in the history of football, CR7, but what matters is that Andre wants to learn every trick and everything else from Ronaldo.

“Having an example and role model like Cristiano, it can only do him good.

“He’s a hard-worker who wants to improve every day. He’s aggressive but with a lot of technique.

“He’ll certainly be the best [player] in Italy in the next few years.

“Cristiano Ronaldo’s blessing? He’s very happy for Andre. He told [Andre] he would play for one of the best clubs in the world and, in general, history.

“He has everything to succeed and he’s chosen Milan to prove what he’s capable of.

“Similar to strikers of the past? He can’t be compared with [strikers of] the past, he has his own characteristics.

“We’re talking about a lad who has already scored seven goals for his national team.

“The Rossoneri fans will be very happy: I don’t remember a Milan player of recent years like him.

“Credit for these negotiations must be shared between Fassone and Mirabelli.

“At the moment, Milan are very well represented, they know what they want and it’s the first time, I believe, that we’ve had a deal with a big club without anyone else knowing anything first.

“It was only yesterday that Andre was already undergoing medical examinations, which shows their great professionalism. With them, Milan will restore their former glories.

“Diego Costa to Milan? What I talk to Milan about, I won’t tell the Press...

“In December, 3-4 big clubs wanted Silva, but Porto were pursuing all their objectives.

“President Da Costa didn’t want to sell him midseason. Eventually, fate took him to Milan.”

Ето го пълното изказване на Мендеш.През зимата 3-4 големи отбора са го искали,но президента на Порто не е искал да го продава по средата на сезона. Като цяло по това,което чета изглежда наистина затопляме отношенията с Мендеш. Райола сигурно се насира някъде в момента.

Този пост е редактиран от SamRGF: 13 June 2017 - 08:37

0

#42 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 13 June 2017 - 11:33

Виж мнениетоnik написа на 12 June 2017 - 23:44 :

Нека пожелаем успех на Силва с екипа на Милан . Колко голям талант е ще разберем съвсем скоро .

Статистиките с които ни залива тука един "голям разбирач" в повечето случай не означават нищо . Има обаче един факт, който е леко притеснителен . Ако въпросният португалец беше такава голяма изгряваща звезда на световния футбол , дали вече нямаше да бъде капариран от финасовите колоси на тази игра : Реал М , Барселона и една дузина английски отбори ? Ние реално от два месеца разполагаме с някое и друго евро в джоба, като допреди седмица-две в полезрението ни бяха съвсем други играчи . Как така завършихме тази сделка за няма и десетина дена , без нито един друг отбор да ни влезе в конкуренция ? Мирабели и Фасоне може да са отлични менаджери , но не са магъосници ! Може би пък да сме извадили луд късмет. А дано .

Отивай да пишеш в гол.бг или гонг, както ти казах вече, там коментиращите са точно на твоето интелектуално ниво. Можеш да си намериш съмишленици, да си пишете за конспирациите около Ювентус, бермудския триъгълник и календара на маите. Тук сме фенове на Милан, а не като теб антифен на Ювентус. Хубаво те бяха питали, уфолог ли си?

Статистиките съм ги написал, за да покажа, че както може Андре Силва да бъде сравняван с провали като Габигол, което някои хора направиха още преди да е представен официално, така може и да бъде сравнен с най-големите нападатели в момента и написах в мненията си, че всичко това са предположения, няма как да знаем дали ще излезе по-добър от Левандовски и Игуаин, или по-зле от Габигол и Мбайе Нианг. Факт е, че момчето разполага с изумителен талант и на неговите години малко играчи имат бройката му голове, ти ако искаш, можеш да си търсиш конспирации защо сме го взели и защо никой друг отбор не е до момента.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 13 June 2017 - 11:40

Публикувано изображение
0

#43 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 13 June 2017 - 11:51

На мен лично много повече ми допада Мендеш като сгент от дебелия алчняр.Виждамд,че се изказва много професионално и мисли за развитието на футболистите си.Затова и Роналдо стана един от най-добрите в историята,а Погба е може би най-известния бидон към момента.Същата работа и с Ибра-има страхотни качества,но смени 1000 отбора.Пък и най-малкото в момента Португалия е пълна с таланти и защо да не се възползваме.От другата страна имаме един дебел алчняр,който единствено се чуди как да пробута талаша си.
0

#44 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 13 June 2017 - 14:16

Виж мнениетоSeedorf! написа на 13 June 2017 - 11:33 :

Отивай да пишеш в гол.бг или гонг, както ти казах вече, там коментиращите са точно на твоето интелектуално ниво. Можеш да си намериш съмишленици, да си пишете за конспирациите около Ювентус, бермудския триъгълник и календара на маите. Тук сме фенове на Милан, а не като теб антифен на Ювентус. Хубаво те бяха питали, уфолог ли си?

Статистиките съм ги написал, за да покажа, че както може Андре Силва да бъде сравняван с провали като Габигол, което някои хора направиха още преди да е представен официално, така може и да бъде сравнен с най-големите нападатели в момента и написах в мненията си, че всичко това са предположения, няма как да знаем дали ще излезе по-добър от Левандовски и Игуаин, или по-зле от Габигол и Мбайе Нианг. Факт е, че момчето разполага с изумителен талант и на неговите години малко играчи имат бройката му голове, ти ако искаш, можеш да си търсиш конспирации защо сме го взели и защо никой друг отбор не е до момента.

Ще ти отговоря и на теб : гинеколог съм . Виждам ,че имаш сериозни проблеми и ще те препоръчам на някой колега .

Колкото до психиатричната помощ от която имаш очевадна нужда , предполагам , че трябва вече да си взел мерки . Ако не си , ще говоря с колега психиатър да пробва да ти помогне и в тази област . Толкова от мене , хапчетата ще си ги пиеш сам .
0

#45 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 13 June 2017 - 18:58

Цитат

Silva told Milan TV: 'I chose Milan because they're a club with great history in the Champions League, I'm happy that Milan wanted me and I couldn't pass up this opportunity.

'I hope to help Milan in the coming seasons. With the level of the team, I hope to win the League, to win as many games as possible.

'On a personal level, I want to do my best to help Milan reach our objectives. Now I'll play the Confederations Cup, and I hope it all goals well, then I'll come here to give my all.'

Думите на Силва след трансфера. Звучи като доста отдаден на спорта и скромен младеж, за разлика от Джиджо Райола.

Аз от сега имам някакво предчувствие, че от момчето ще излезе наистина нещо голямо, за Бака познах, че ще е пълен провал, за Ибра, че ще мачка при нас, дано наистина Андре Силва се наложи бързо и да имаме качествена 9ка.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 13 June 2017 - 19:03

Публикувано изображение
0

#46 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 13 June 2017 - 19:21

Дано да е така, но аз лично не споделям оптимизма ти. Не и до такава степен. Всъщност дори не знам на базата на какво даваш прогнози - Бака и Ибрахимович бяха напълно познати имена на футболната общественост преди да се присъединят към Милан. Силва допреди 2 години е не е бил познато име дори в собствената си родина и честно казано, ако заявиш, че си му изгледал повече от четири-пет пълни мача този сезон - не бих ти повярвал. На този етап 38 милиона са изцяло рискова инвестиция за футболист с един сезон като титуляр зад гърба си. Помним и какво стана с Джаксън Мартинес, който Слава Богу, така и не акостира при нас в крайна сметка.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#47 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 13 June 2017 - 19:31

Виж мнениетоCapaldi написа на 13 June 2017 - 19:21 :

Дано да е така, но аз лично не споделям оптимизма ти. Не и до такава степен. Всъщност дори не знам на базата на какво даваш прогнози - Бака и Ибрахимович бяха напълно познати имена на футболната общественост преди да се присъединят към Милан. Силва допреди 2 години е не е бил познато име дори в собствената си родина и честно казано, ако заявиш, че си му изгледал повече от четири-пет пълни мача този сезон - не бих ти повярвал. На този етап 38 милиона са изцяло рискова инвестиция за футболист с един сезон като титуляр зад гърба си. Помним и какво стана с Джаксън Мартинес, който Слава Богу, така и не акостира при нас в крайна сметка.

Е, то по тази логика дай да купуваме само най - котираните играчи на пазара, щото другите, видиш ли, може да се провалят. Те и Реал извадиха 80 млн за Хамес, 60 млн за Кака, но и на двамата престоя им там не е особено впечатляващ, а и двамата дойдоха като големи имена, особено Рики. Според мен момчето много добре е преценило и знае на какво ниво е в момента, къде отива и какво ще се очаква от него. За това пак ще се повторя, че всички предпоставки да стане нападател от световна величина са налице.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#48 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 13 June 2017 - 20:26

Подкрепям. Аз се радвам най-много за това, че отбора се реши да даде сериозна сума за изгряващ талант. Тоест ако се развие, то много години ще им ада берем плодове. Още помня как изтървахме Торес когато бе в Атлетико и Джеко когато бе във Волфсбург. Първият просто бе феноменален в Ливърпул и даде точно най-добрите си години там, които иначе щеше да даде на Милан. Сега може да сме уцелили. Ако не, няма да е края на света. С цялото ми пристрастие към Италианците, винаги съм казвал, че искам такива в Милан и Белоти ми се искаше, но това не значи, че със Силва няма да се получат нещата. Ако пък не става, този 5 годишен договор води до това, че все може да го продадем на някой и да не сме набутани кой знае колко, но ще сме натрупали опит с подобни трансфери. Сега всичко в Милан се гради наново след като 12 години бяхме на самотек. Не трябва да сме скептични.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

0

#49 Потребителя е офлайн   drzzd 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-August 10
  • Фен от:2004

Публикувано 13 June 2017 - 21:09

Виж мнениетоSeedorf! написа на 13 June 2017 - 18:58 :

Думите на Силва след трансфера. Звучи като доста отдаден на спорта и скромен младеж, за разлика от Джиджо Райола.

Пръскаш мА от смях, честно! :D Мине се не мине, все Джиджо ти е виновен и ти е в устата. Бая ти е повлиял.
Нямам търпение да започнете отново да му целувате задника идния сезон.

Не, честно, недей да се доверяваш на това колко е скромен португалеца, щото и Донарума допреди месец спеше в кампуса и се возеше в автомобила на гаджето си и беше най-скромния тип, а сега му е*ахте мамито заради врътките със Свино Райола.
Силно препоръчвам да изчакаме известно време и тогава да си правим изводи за когото и да било, дори и за толкова скромно изглеждащия Андре Силва, щото нЪли... играхме го т'ва вече.
0

#50 Потребителя е офлайн   alexboss 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Роберто Баджо,Андрий Шевченко,Дидие Дрогба,Кака,Паоло Малдини,Кристиан Виери,Фабио Канаваро,Алесандро Неста,Джанлука Дзамброта

Публикувано 13 June 2017 - 23:09

Силва ми се струвс доста перспективен, но може и да му трябва аклиматизация за това ни трябва един ветеран като Ибра. Спокойно може да изиграе още три сезона на много добро ниво.
0

#51 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2004

Публикувано 14 June 2017 - 07:02

Цитат

In André Silva, Milan are buying a player who could become the best playmaking center forward in world football.

https://twitter.com/...647658085974016

Компилация с асистенция и ключови пасове на Андре, която загатва, че е доста по-комплексен нападател от това, което предполагат повечето. :)

Този пост е редактиран от niksaan: 14 June 2017 - 07:03

Публикувано изображение
0

#52 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 14 June 2017 - 09:15

Добре де Кирчо Публикувано изображение, тоя такъв, оня онакъв, Силва бил рисков, другият не бил достатъчно класен или не си заслужавал парите, това го разбрахме и принципно си прав. В тая връзка обаче, аз бих се радвал да видя в крайна сметка ти на кой нападател би се радвал в Милан. Само моля те отговорът да не е Белоти за 100 милиона. Публикувано изображение

FORZA MILAN!!!

0

#53 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 14 June 2017 - 15:42

Казвал съм вече - Джеко, Белоти, Имобиле, Кавани, Алексис Санчес. Всеки един от тези би бил неимоверно надграждане спрямо моментното положение на тима в нападение. Преди всичко имаме нужда от нападател тип консуматор, който да бележи чистите положения и след това всичко останало. През изминалия сезон такъв в Милан липсваше и се видяха резултатите. На мнение съм, че халфовете създаваха немалко положения, особено през пролетта, които положения биваха опропастявани.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#54 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 14 June 2017 - 16:27

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 June 2017 - 15:42 :

Казвал съм вече - Джеко, Белоти, Имобиле, Кавани, Алексис Санчес. Всеки един от тези би бил неимоверно надграждане спрямо моментното положение на тима в нападение. Преди всичко имаме нужда от нападател тип консуматор, който да бележи чистите положения и след това всичко останало. През изминалия сезон такъв в Милан липсваше и се видяха резултатите. На мнение съм, че халфовете създаваха немалко положения, особено през пролетта, които положения биваха опропастявани.

Белоти и Имобиле хич не са рискови, единия с 1 добър сезон в кариерата си и му искат 70+ милиона (за такава сума минимума голове, който трябва да вкара е 25), а Имобиле провалил се в Дортмунд и Севиля, с 2 силни сезона от последните 5. Алексис пък за близо 10 сезона в Европа, има 1 с над 20 гола за първенство и той е този сезон, какъв голаджия само... Кавани и Джеко са вече реално топ нападатели, но са на съответно 30 и 31, а трансферните им суми ще са съответво 70+ и 40+ милиона, което не си заслужава за 2-3 сезона. Отделно, Кавани е непродаваем и взима 10+ милиона евро заплата.
Публикувано изображение
0

#55 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 14 June 2017 - 18:34

За Джеко влака отдааааавна го изтървахме, аз писах за него и Торес като примери за изтървани футболисти, които трябваше да вземе когато напусакаха съответно Волфсбург и Атлетико М. Санчез го гледам, че след 3-4 месеца прави 29. А и няма да е без пари, плюс заплатата му няма да е малка. За Белоти като слезнат малко на земята за исканата сума, тогава може да говорим. Спомнете си Джилата като вкарваше куп голове и го взехме, да не би при нас да стана топ нападател? Бориело също имаше сезони с голове. Това, че някой си е вкарал голове, особено за средняшки отбор, съвсем не значи, че ще му се получи работата в Милан. А за мен определено значи, че не трябва да се дават супер крупни суми. И аз както казах исках Белоти, но не и на тая цена.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

0

#56 Потребителя е офлайн   Nescafe 

• Фен на Милан
  • Регистр: 10-January 10
  • Любими играчи:Марко ван Бастен

Публикувано 14 June 2017 - 19:01

то се видя и с Бака, скъсваше се да вкарва със Севиля във важни мачове, спечели купата на УЕФА, а при нас на празна врата пропуска. Поне платиха 30 млн за него. А Белоти дето има един силен сезон в слабата сериа А и изведнъж някакви извънземни изисквания :facepalm:
0

#57 Потребителят е онлайн   The Pharaoh 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 14 June 2017 - 21:32

Мога само да му пожелая успех и да ни радва много с екипа на Милан, пък колко добър футболист е ще разберем като започне новия сезон.
0

#58 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 15 June 2017 - 02:23

Цитат

Бившият национал на Португалия Деко заяви, че новото попълнение на Милан Андре Силва си прилича много по стил на игра с Фернандо Торес. Силва бе привлечен за 38 млн. евро от Порто. “Андре играеше като полузащитник в Салгейрош, подобно на плеймейкър, какъвто бях и аз. В началото му викаха Деко и всеки път, когато се засичахме, се шегувахме помежду си. Той е млад, има огромен потенциал. Вкара много голове за Порто и националния отбор на Португалия и беше основен играч. В Порто можеше да играе и като основен нападател, и като нападател от втора позиция. Страхотно движение има и смятам, че в Милан ще се докаже като завършен нападател. Бих казал, че в първия си сезон ще вкара най-малко 10 гола. Това няма да е лошо постижение като за първа година. Все пак е трудно да се каже подобно нещо за италианското първенство. И още едно хубаво нещо в играта му - той създава много положения за съотборниците си. Напомня ми на Фернандо Торес. Има качествата да бъде нападател в наказателното поле, както и извън него, коментира Деко.

Публикувано изображение
0

#59 Потребителя е офлайн   kondov_rossonero 

• Фен на футбола
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Alessandro Nesta

Публикувано 15 June 2017 - 09:02

Цитат

Ospite di Sportitalia, il direttore sportivo del Crotone, Beppe Ursino, ha speso parole d’elogio per André Silva, attaccante che il dirigente calabrese aveva visionato qualche anno fa: "Cercavamo un centravanti, mio figlio vede questo ragazzo della seconda squadra del Porto e me lo mostra: straordinario. Proviamo a prenderlo e telefoniamo al Porto, ma chiedono 15 milioni di euro. Per il Milan è un acquisto indovinatissimo. Io l’ho visto a 18-19 anni, mi ha colpito subito la sua tecnica. È fortissimo in campo stretto: il vero calciatore si vede quando riesce a dribblare e tirare nello stretto. È uno che fa giocare bene la squadra, è l’ideale per il 4-3-3 di Montella".

Спортният директор на Кротоне Бепе Урсино се изказал доста ласкаво за нападателя Андре Силва."Търсехме нападател,моят син видя този младеж от втория отбор на Порто и ми го показа:невероятен.Пробвахме да го вземем и се обадихме по телефона на Порто,искаха ни 15 милиона евро.
Видях го на 18-19 годишна вързаст веднага ме грабна неговата техника.Много е силен в тясно пространство:истинският футболист се вижда когато умее да дриблира и стреля на тясно.Той умее да прави играта на отбора си по-добра,идеален е за 4-3-3 на Монтела".
Публикувано изображение
0

#60 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 16 June 2017 - 16:35

В неделя от 18:00 е първият мач на Португалия и Силва ще бъде вероятно титуляр. Излизат срещу Мексико, а ние се надяваме да се представи добре и най вече да се пази от контузии!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

• (14 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »