ACMilan-bg.com: Андре Силва - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (12 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Андре Силва Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 12 June 2017 - 13:50

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Име:Андре Силва
Рождена дата: 6. ноември 1995 г.
Националност: Португалия
Ръст: 185 см.
Позиция: Нападател
Номер: 9
Заплата: 1.9 мил.+ бонуси
Договор: 30 юни 2022г.

Публикувано изображение
7

• (12 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#21 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 12 June 2017 - 18:10

Отива му нашата фланелка! :)

Прикачени миниатюри

• Прикачено изображение: 00668951.jpg

Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 21
2. Сусо - 11
3. Рикардо Монтоливо - 10
4. Андре Силва - 6
5. Лука Антонели - 5
5. Патрик Кутроне - 5

[След Интер - Милан]
0

#22 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 12 June 2017 - 18:20

Абе не съм особено очарован от Куарешма, Лисандро Лопез, Хълк и Мартинез.Единственият нападател, който успя от Порто е Фалкао.Дано Андре Силва да е следващият.

Цитат

Andre Silva will earn €1.9m+bonuses/year at Milan (Five-year contract) [Sky]

Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#23 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 12 June 2017 - 18:23

Хълк си е класа, просто в главата му никога не е имало други образи, освен финикийски знаци. В ШЛ и ЛЕ със Зенит никога не разочарова, но тези десетина мача на сезон бяха всичко, което масовият зрител виждаше от него. Сега вече в Китай не знам даже дали да го броя като активен футболист. Джаксъна е доста странна история, но съм благодарен, че трансферът му пропадна. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Не мисля, че точно Симеоне ще подцени "неразбрания гений" на някой подобен мангал.
0

#24 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 12 June 2017 - 18:31

За сравнение с Белоти не може и да става дума. 26 гола в Серия А тежат много повече от 16 в португалската Примейра лига. Напомням, че бившият футболист на ЦСКА (София) Бруно Морейра отбеляза 14 попадения в същия шампионат.При цялото ми уважение към португалските таланти и техните агенти, оставам по-скоро скептик. Андре Силва показва силни игри в ШЛ и за националния на Португалия, но като цяло Португалското първенство произвежда повече халфове. Този пич ми напомня доста на Хълк като характеристики. Не е случайно, че тъкмо Зенит, които продадоха бразилеца в Китай, бяха по следите на Силва.

А когато си говорим за възраст, 24-25-годишен нападател с опит в Италия при всички положения е по-добре от 21-годишен такъв, без опит в Калчото. Доколкото разбирам, е имало разнобой в самото ръководство за тази покупка. Фасоне бил твърдо За трансфера, докато Мирабели бил по-скоро против. Мнението на Монтела не се знае.
Ще видим какво ще излезе от този, но засега оставам умерен песимист. Прави впечатление, че въпреки провалът на Фасоне в Интер, той продължава да купува предимно изгряващи звезди от чужди лиги, вместо да инвестира в доказани футболисти.
Аз все още смятам, че вратите за Белоти не са затворени.

Този пост е редактиран от Capaldi: 12 June 2017 - 18:32

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#25 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 12 June 2017 - 18:35

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 12 June 2017 - 18:20 :

Абе не съм особено очарован от Куарешма, Лисандро Лопез, Хълк и Мартинез.Единственият нападател, който успя от Порто е Фалкао.Дано Андре Силва да е следващият.

За Куарешма и Мартинез не споря - първият си пробва шансовете къде ли не и в крайна сметка не излезе нищо от него освен играч за турското първенство/средняшки отбори и някакъв street пич, дето може да прави номера с топката, а втория направи 2 силни сезона в Порто и то на 27-28 години и привлече вниманието на по големите отбори, ама...

Лисандро Лопез обаче не беше лош нападател, даже в Лион си вкарваше доста често, според wiki има ~ 120 мача и 60 гола, това не е лоша статистика, просто поради една или друга причина не премина в голям отбор, там не се знаеше как щеше да му се развие кариерата. Хълк си е пък типичен представител на бразилците - има качества, избра парите в Зенит, а след това избра ОЩЕ по големите пари в Китай. Не съм се интересувал от биографията му, но е много вероятно да е бил от някой беден бразилски квартал и сега...комплекси имат яко да се избиват и той се справя добре в това де :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#26 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 12 June 2017 - 18:47

Лисандро Лопез си го спомням много добре.Ако погледнеш в търсачката, сигурно ще видиш, че бях един от най-големите почитатели на идеята да го привлечем.Обаче, така и не успя да се доразвие и изгради като голям нападател.А Хълк, както сте отбелязали, си е типичен циганьор.Иначе има безспорни качества, да.

Колкото до Андре Силва, по всичко личи, че не e такъв човек.Избира да играе в гранд, па макар и съживяващ се такъв, а не актуален.Идва за доста малка заплата(сами виждаме как ни изнудва юноша на клуба, който до скоро беше носен на ръце от феновете).Също така, за разлика от повечето гореспоменати, изгрява на доста крехка възраст.Вече е и титуляр за една много силна Португалия(7 гола и няколко асистенции за 8 мача ).Аз лично ставам по-оптимистично настроен към момчето.Дано му потръгне и това да е човекът в нападение за години напред.

Адмирации и за Жорже Мендес.Нищо общо с райола.Истински професионалист, който гледа какво е най-добро за клиента му.Направи няколко срещи с Мирабели и Фасоне.Видя, че са точни хора.Убеди се и в проекта ни.И явно прецени, че Андре Силва може да се развие най-добре именно в този Милан.Цифрите по трансфера са доста добри.Особено заплатата.Да се надяваме, че това сътрудничество ще продължи.Ако има някакъв шанс да докара Хамес, изграждаме отбор мечта. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#27 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 12 June 2017 - 19:18

Да ви кажа честно от 4-те готини трансфера, които направихме досега, най-много се радвам за този! :)
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 21
2. Сусо - 11
3. Рикардо Монтоливо - 10
4. Андре Силва - 6
5. Лука Антонели - 5
5. Патрик Кутроне - 5

[След Интер - Милан]
0

#28 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 June 2017 - 19:27

Виж мнениетоDjoković написа на 12 June 2017 - 19:18 :

Да ви кажа честно от 4-те готини трансфера, които направихме досега, най-много се радвам за този! :)

Това е голямо признание за Андре с оглед предпочитанията ти към Джилардино и Бориело, спрямо които кой ли нападател не нарече посредствен или прехвален. :D
0

#29 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 12 June 2017 - 20:15

Виж мнениетоCapaldi написа на 12 June 2017 - 18:31 :

За сравнение с Белоти не може и да става дума. 26 гола в Серия А тежат много повече от 16 в португалската Примейра лига. Напомням, че бившият футболист на ЦСКА (София) Бруно Морейра отбеляза 14 попадения в същия шампионат.При цялото ми уважение към португалските таланти и техните агенти, оставам по-скоро скептик. Андре Силва показва силни игри в ШЛ и за националния на Португалия, но като цяло Португалското първенство произвежда повече халфове. Този пич ми напомня доста на Хълк като характеристики. Не е случайно, че тъкмо Зенит, които продадоха бразилеца в Китай, бяха по следите на Силва.

А когато си говорим за възраст, 24-25-годишен нападател с опит в Италия при всички положения е по-добре от 21-годишен такъв, без опит в Калчото. Доколкото разбирам, е имало разнобой в самото ръководство за тази покупка. Фасоне бил твърдо За трансфера, докато Мирабели бил по-скоро против. Мнението на Монтела не се знае.
Ще видим какво ще излезе от този, но засега оставам умерен песимист. Прави впечатление, че въпреки провалът на Фасоне в Интер, той продължава да купува предимно изгряващи звезди от чужди лиги, вместо да инвестира в доказани футболисти.
Аз все още смятам, че вратите за Белоти не са затворени.

Белоти на 21 има 6 гола за Палермо, на 22 е вкарал 12 за Торино и сега вече на 23 направи тези 26 гола.

Андрето и 12-13 гола да отбележи, аз лично ще съм доволен и все пак смятам, че поне 15 ще ги направи, което за дебютен сезон в Серия А не би било никак зле. Няма шанс за Белоти вече, пробвахме се до последно, но Кайро явно е твърде нагъл. Няма да изсипем 100 милиона само за нападатели. А и Мирабели и Фасоне ясно заявиха, че ще вземат един млад и един опитен нападател (Силва и Калинич напълно отговарят на описанието).

Интересно ми е защо винаги новите млади играчи се сравняват с провалените такива, както има и провали, така има и топ трансфери сред такива таланти. Никой не може да даде гаранция, че ще се провали, ако пък вземе, че вкара 25 гола в първия си сезон в Серия А, което хич не е невъзможно с качествена халфова линия, не знам къде ще трябва да се криете песимистите.

Вместо да го сравнявате с всички трансферни провали, редно е да му се пожелае успех и да го оценяваме чак след първите му 15-20 мача.

Малцина са нападателите като португалеца, които блесват на толкова ранна възраст, спомнете си силните на деня - Левандовски, Санчес, Белоти, Мората, Диего Коста, Суарез и т.н, повечето на 21 даже не сме ги чували. То дори Меси и Роналдо не могат да се похвалят с головете на Андре Силва на неговата възраст.
Публикувано изображение
0

#30 Потребителя е офлайн   Kaiser Franco 

• Фен на Милан
  • Регистр: 26-February 12

Публикувано 12 June 2017 - 20:39

Хубав трансфер. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
0

#31 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 June 2017 - 21:16

Кога ще разбереш, че всеки си има свое мнение и виждане върху нещата? Не знам защо все се опитваш насила да ми налагаш твоето. Нито ще харесам повече Силва по този начин, нито ще ме убедиш, че ще стане световна звезда от него. И за Мората твърдеше, че бележел повече от Игуаин за възрастта си, но след кратка справка се убедих, че няма нищо такова.
Меси на 21 вече беше спечелил Златната Топка, с общо 38 гола за Барселона през сезон 2008/2009. Силва има 16 попадения в един от най-невзрачните отбори на Порто за последните петнайсетина години и тепърва трябва да се доказва. Не знам дали гледаш някой маргинален сайт или просто ти куца събирането и изваждането, но Силва е много далеч като цифри от Меси и Роналдо на същите години. Да не говорим, че подобни сравнения сами по себе си са изцяло несъстоятелни, понеже само в дясното кутре на Бълхата има повече талант отколкото във всички нападатели в португалското първенство взети заедно. Разбира се, че му желая успех и стискам палци да успее, но е факт, че тепърва има да се доказва. Белоти вече се е доказал в Серия А и затова струва двойно повече от него.

Преди така си беше харесал Таарабт и Виктор Ибарбо и не даваше дума да се издума против тях. Видяхме докъде стигнаха - единият е крайна резерва в Дженоа, а другият се подвизава в... японската Джей-лига. Разбери, че твоите лични предпочитания не винаги кореспондират с реалностите. И аз например симпатизирам на Алберто Палоски, но не държа на негов трансфер, нито твърдя, че на 17 години е бил по-успял от Ван Бастен само заради онзи гол срещу Сиена.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#32 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 12 June 2017 - 21:44

Виж мнениетоCapaldi написа на 12 June 2017 - 21:16 :

Кога ще разбереш, че всеки си има свое мнение и виждане върху нещата? Не знам защо все се опитваш насила да ми налагаш твоето. Нито ще харесам повече Силва по този начин, нито ще ме убедиш, че ще стане световна звезда от него. И за Мората твърдеше, че бележел повече от Игуаин за възрастта си, но след кратка справка се убедих, че няма нищо такова.
Меси на 21 вече беше спечелил Златната Топка, с общо 38 гола за Барселона през сезон 2008/2009. Силва има 16 попадения в един от най-невзрачните отбори на Порто за последните петнайсетина години и тепърва трябва да се доказва. Не знам дали гледаш някой маргинален сайт или просто ти куца събирането и изваждането, но Силва е много далеч като цифри от Меси и Роналдо на същите години. Да не говорим, че подобни сравнения сами по себе си са изцяло несъстоятелни, понеже само в дясното кутре на Бълхата има повече талант отколкото във всички нападатели в португалското първенство взети заедно. Разбира се, че му желая успех и стискам палци да успее, но е факт, че тепърва има да се доказва. Белоти вече се е доказал в Серия А и затова струва двойно повече от него.

Преди така си беше харесал Таарабт и Виктор Ибарбо и не даваше дума да се издума против тях. Видяхме докъде стигнаха - единият е крайна резерва в Дженоа, а другият се подвизава в... японската Джей-лига. Разбери, че твоите лични предпочитания не винаги кореспондират с реалностите. И аз например симпатизирам на Алберто Палоски, но не държа на негов трансфер, нито твърдя, че на 17 години е бил по-успял от Ван Бастен само заради онзи гол срещу Сиена.

Не искам да ти налагам мнение, просто е ненужно да се сравнява със всякакви ментета, провалили се в други отбори. Аз не искам да те убеждавам в нищо, нито съм казал, че ще стане световна звезда, нито нещо подобно. Просто няма смисъл от критикарски мнения и от предположения като кой щял да стане, още преди да е изиграл официален мач в отбора.

Колкото до статистиките, Меси на 20 има сезон с 40 мача и 16 гола в Ла Лига, на 21 точно прави първия си наистина силен сезон с общо 51 мача и 38 гола. А Роналдо на 21 има общо 47 мача и 12 гола за Юнайтед.

На мен ми е ясно, че сравненията не са никакъв фактор, просто ти показвам, че както може да бъде сравнен с Габигол и с други неразгърнали потенциала си момчета, така може да бъде сравнен и с най-добрите към момента, това точно се опитвам да ти обясня, че няма нужда да се сравнява с който и да било.

Таарабт реално ми беше симпатичен играч, още от КПР в Чемпиъншип, таланта си го имаше, но пренпочете купоните и живота, вместо тренировки и развитие. И все пак, никога не съм му бил някакъв болен фен. А това за тази пръчка Ибарбо не знам откъде си го измисли, този никога не съм го харесвал, Фоссата беше доста запален по него.

Аз ти показвам с факти, че на 21, Андре Силва бележи повече, отколкото са го правили 90% от най-добрите нападатели в момента, ако не помниш, Обамеянг на 21 го ритахме по наеми и не знаехме как му се произнася името. Левандовски до 20 играе в Полша, тъкмо на 21 преминава в Дортмунд и има в първия си сезон общо 43 мача и 9 гола. Диего Коста на 21 е ритал във Валядолид и има 36 мача и 9 гола, Алексис Санчес на 21 риташе в Удинезе и има 36 мача и 6 гола. За Белотката ти казах вече, на 21 риташе за Палермо и има 6 гола. Просто са единици нападателите с бройката голове на Силва на неговите години, той има 40 мача и 20 гола за Порто този сезон. Повечето нападатели на 22-23-24 правят тепърва силните си сезони и с всеки следващ до 32-33 вдигат бройката.

Взимаме един от най-големите таланти в световния футбол, ако трябва да се сравнява с някой, то трябва да е с момчета на неговите години, защото на 25-26 както може да бележи по 10 гола на сезон и да рита по опашкарите, така може и да вкарва по 30-40 гола и да е най-добрия в света, не може да се гадае какво ще стане, времето ще покаже, просто няма смисъл от сравнения, критики и супер високи очаквания, а да сме търпеливи към него и да му желаем успех, да тренира здраво и да се подобрява, той реално още е в юношеска възраст, ако се работи правилно с него, след 2-3 години може да стане абсолютен звяр.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 12 June 2017 - 21:51

Публикувано изображение
0

#33 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 June 2017 - 22:17

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Такива сравнения не са много удачни. Още не се е появил играч, който да се сравнява с головете и асистенциите на Роналдо и Меси и възрастта на която са ги правили. Абсурдно е първо защото няма такъв играч към момента, който да се мери с тях и второ - защото и двамата когато бяха по на 21 г. си бяха завършени играчи.
Мнението ми е че шефовете знаят защо дават такива пари за него. Не съм имал възможност да следя мачовете на Порто, затова и не мога да кажа нищо за играча. На Тубата и на Фифата всеки може да бъде гений, както и обратното. Нека дадем шанс на момчето, без да го хулим след всяка ситуация. :)
3

#34 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 12 June 2017 - 22:24

И още нещо важно - играча да отиде на правилното място, където да се развие и разгъне потенциала си. Именно за това си мисля, че Милан и Монтела ще направят от Силва нападател от световна класа. За сега проявява всички признаци за това - много талантлив, привидно не е алчен и се очертава да играе със супер съотборници. Само да се опази от контузии, защото Пато на по - малко години и по - голям потенциал като го подпукаха контузиите и не успя да се превърне в това, което всички очаквахме.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#35 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 12 June 2017 - 22:52

Успех му желая на момчето. Идва в Голям отбор, дано очакванията не му натежат и покаже това, което съм сигурен, че умее. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
1

#36 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шевченко, Малдини, Индзаги, Кака',Неста, Уеа, Бобан, Бирхоф, Костакурта,Роналдо (Феномена),Гатузо, Сейдорф, Тоти, Дел Пиеро, Зидан, Сусо.

Публикувано 12 June 2017 - 23:25

Пичове, няма смисъл изобщо да поставяме Силва в едно изречение с Меси и Роналдо - и двамата са извънземни от друга галактика. Дано Силва един ден да се е доближил до тях с нашата фланелка. На първо време му пожелавам един сезон, сходен с първия на Биерхоф, паралелът е само цифров, никаква прилика в стила на игра - да кажем, около 20 гола ще ме направят предоволен от трансфера, около 15 пак е ок. :D
Фасоне и Мирабели с китайските пари направиха Милан отново фактор на трансферния пазар. Началото е положено. :acmilan:

Този пост е редактиран от sheva7: 12 June 2017 - 23:26

Публикувано изображение
1

#37 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 12 June 2017 - 23:44

Нека пожелаем успех на Силва с екипа на Милан . Колко голям талант е ще разберем съвсем скоро .

Статистиките с които ни залива тука един "голям разбирач" в повечето случай не означават нищо . Има обаче един факт, който е леко притеснителен . Ако въпросният португалец беше такава голяма изгряваща звезда на световния футбол , дали вече нямаше да бъде капариран от финасовите колоси на тази игра : Реал М , Барселона и една дузина английски отбори ? Ние реално от два месеца разполагаме с някое и друго евро в джоба, като допреди седмица-две в полезрението ни бяха съвсем други играчи . Как така завършихме тази сделка за няма и десетина дена , без нито един друг отбор да ни влезе в конкуренция ? Мирабели и Фасоне може да са отлични менаджери , но не са магъосници ! Може би пък да сме извадили луд късмет. А дано .
0

#38 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 June 2017 - 00:24

Проблемът не е, че Силва е слаб футболист. Проблемът е, че ние имаме нужда от голова машина. Според мен Андре Силва е нападател тип Калинич, но една идея по-талантлив и доста по-млад. Прави ми хубаво впечатление, че има приличен брой голове в ШЛ и за националния отбор. Това говори, че в турнирните битки и със силни съотборници до себе си умее да бележи сравнително често. Сигурен съм, че ще ни е полезен в Лига Европа, но за Италия ще му е нужно определено време за адаптация. Според мен португалската лига е диаметрално противоположна като стил на игра на Серия А. Докато привикне с футбола в Италия, Милан ще играе официални мачове и ще има нужда от точки и победи, за да гони по-високо класиране и завръщане в Шампионска Лига през по-следващия сезон.

По-скоро ме дразни прибързаното решение на ръководството и по-конкретно на единия от ръководителите. Въпросът не е да натрием носа на Кайро, а да подсигурим по-добро бъдеще на клуба.
Милан има вопиюща нужда от истински реализатор, който да ни е лидер в предни позиции за години напред. Каквото и да си говорим, едно привличане на Белоти ще има съвсем друго отражение върху цялостния облик на отбора. Петела разполага с необходимия опит, а вече и самочувствие, играе му се в голям отбор и по-конкретно Милан, италианец е, и няма да има проблемите на Бака с публика и съотборници, нито езикова бариера с треньора. Все още не е късно да ги съберем заедно в нападението и да видим какво ще се получи. При всички положения имаме нужда от още един нападател, ако приемем, че Бака напуска на 100%.
Публикувано изображение

0

#39 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 13 June 2017 - 00:50

Не знам как изобщо има хора,които да се оплакват от този трансфер.За мен Силва има пълния потенциял да се превърне в един от най-добрите на поста си.Порто последното повече от десетилетие са може би клубът с най-добрата школа и съм сигурен,че португалецът има основата да се роевърне в отличен футболист.Разбира се има и изключения като Куарешма и Хълк например,но това си е по-скоро тяхна вина.Единият е по-скоро тип Божигол и не е достатъчно сериозен да се превърне в топ играч,а другият избра парите в Русия пред успехите.Според това,което казва агентът на Силва е отдаден и амбициран да успее и щом Роналдо го препоръчва със сигурност не е случаен играч.Има още трески за двлане със сигурност,но има всички качества да се превърне в голямо име и аз лично съм много радостен,че това може да се случи с нашата фланелка.Аз мога единствено да му пожелая успех,да се пази от контузии и да се превърне в голямата звезда,която от толкова години липсва на Миланело.
1

#40 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2004
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 13 June 2017 - 06:44

Виж мнениетоnik написа на 12 June 2017 - 23:44 :

Има обаче един факт, който е леко притеснителен . Ако въпросният португалец беше такава голяма изгряваща звезда на световния футбол , дали вече нямаше да бъде капариран от финасовите колоси на тази игра : Реал М , Барселона и една дузина английски отбори ? Ние реално от два месеца разполагаме с някое и друго евро в джоба, като допреди седмица-две в полезрението ни бяха съвсем други играчи . Как така завършихме тази сделка за няма и десетина дена , без нито един друг отбор да ни влезе в конкуренция ? Мирабели и Фасоне може да са отлични менаджери , но не са магъосници ! Може би пък да сме извадили луд късмет. А дано .

Повечето от големите играчи на пазара или търсят доказани нападатели или по-непретенциозни резерви. Поради факта, че Милан от съвсем скоро е финансово силен отбор е един от малкото, които могат да си позволят Силва и същевременно могат да му осигурят време на терена. Иначе няма да се учудя ако е имало интерес и от други отбори - Реал примерно имат кажи-речи перфектне състав и нямат нужда от трансфери, а същевременно пак са на някакви рекордни печалби от сезона, така че едва ли биха отказали да си подсигурят бъдещето с него, особено като е близък с Роналдо - но за разлика от цигането от Лацио, Силва явно има по-важни приоритети от това да търка пейка в някой голям отбор. :)
Публикувано изображение
1

• (12 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Сподели темата: