ACMilan-bg.com: Франк Кесие - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (5 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Франк Кесие Оцени темата: ***** 1 Гласа

#61 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 11 September 2017 - 16:41

Виж мнениетоhotboyz написа на 11 September 2017 - 09:18 :

Един от най-добрите от началото на сезона.

Срещу Шкендия и 10 от Кротоне, да.Срещу по-силните отбори е абсолютно дезориентиран.Локатели за целия минал сезон не е правил толкова глупости, а играе на далеч по-отговорна позиция.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#62 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе

Публикувано 15 September 2017 - 20:09

Не знам дали заради визията му или поради нещо друго,но ми се струва,че част от вас забравят,че това е едно МОМЧЕ на само 20 години и подобни спадове са повече от нормални. Най-важното е,че загатна за доста голям потенциал и му трябва само работа и най-вече здраво учене на тънкостите в играта,другото си го има. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
0

#63 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 15 September 2017 - 20:13

Виж мнениетоGourcuff написа на 15 September 2017 - 20:09 :

Не знам дали заради визията му или поради нещо друго,но ми се струва,че част от вас забравят,че това е едно МОМЧЕ на само 20 години и подобни спадове са повече от нормални. Най-важното е,че загатна за доста голям потенциал и му трябва само работа и най-вече здраво учене на тънкостите в играта,другото си го има. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

Съгласен съм, има доста потенциал, ще видим какво ще излезе :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#64 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 21 September 2017 - 15:07

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Цитат

Kessie: "My father was a footballer, then he joined the army but died due to illness, when I was 11. The military gesture is for him."

Много, много силно и трогателно! Тук ми спечели уважението!

Публикувано изображение
Публикувано изображение

3

#65 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 25 September 2017 - 00:42

Интересно дали най-сетне ще получи почивка срещу Риека. Момчето направи абсолютния максимум, но натискът и умората видимо започват да влияят на играта му. Каляри, Лацио, днес... Надали някой в отбора тича повече от него, но въпреки това единствен той не почива съобразно Монтеловия аргумент, че трябват ротации, за да са свежи играчите. :D
Публикувано изображение
1

#66 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 25 September 2017 - 08:50

Забравяш Бонучи в списъка.

0

#67 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 25 September 2017 - 09:07

Бонучи издържа, той и за Ювентус играеше в поне 45 от сезонните мачове, защитник е, в някои мачове /Шкендия, СПАЛ/ не изпотява фланелката, ама Кеси... Заеби, на него самата му роля е да прекосява терена по 10 пъти на мач минимум. Отнема топката и тръгва напред. Той отдясно има повече пробиви, отколкото Сусо, Конти, Абате и Калабрия взети заедно. Има и момент на психологическо изчерпване, особено след грешки като тези в мачовете с Каляри и Лацио.

Все по-малко разбирам тия ротации, Пеше. Мусакио ли е по-изморен от Кеси? Или поредната травма на Монтоливо прави африканчето безалтернативвен? Булшит. По-добре един мач Хосе Маури с може би инертно, но безвредно присъствие в халфовата линия, отколкото дефанзивната токсика Кристиян. Пусни си даже Локатели бе, пич, защо пък малкият трябва да е ексклузивно фиксиран като опорен халф, все едно е достигнал експертизата на Билия и всичко друго ще му се явява противоестествено. А това касае ЕДИН мач, без значение кой, тъй като на Кеси не му е и нужно повече време за отдих.

Направо обещавам, че след месец ще пусна анкета кои играчи и защо трябва да бъдат ротирани. Според скромните мнения на форумните колеги. Защото, повтарям, на мен ми се струва, че това в момента се прави абсолютно без резон и на случаен принцип. Единствено редуването на Бона и Чалха изглежда смислено, останалото е нелогична манджа.
Публикувано изображение
0

#68 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 25 September 2017 - 09:18

Кеси наистина много бяга, но и мноо се заиграава, вместо да подаде тръгва към вратата и дори търси гол или изненадващ удар. Може да си спести някои от услията, които прави. Вижда се, че иска и да вкарва и му идва вповече това.

Малко се увлича в атакта вместо да подава. Според мен. И аз мислех, че още срещу СПАЛ ще му бъде дадена почивка, ама не би.
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
0

#69 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 25 September 2017 - 11:25

Кеси вчера е поставил един негативен рекорд за сериа а от началото на сезона.
-> Най - много загубени топки от полузащитник в един мач - 12.
Формата му падна драстично и няма помен от онзи танк от началото на пред сезонната подготовка. Дали от схемата, защото при 4-3-3 играеше като външен халф и имаше повече пространство , а сега е вътрешен. Или дали заради, че съквартиранта му и дружката му Нианг вече не е в отбора... кой знае :))) Но определено трябва да се работи персонално с него.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#70 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 19 November 2017 - 02:03

Все повече се убеждавам, че колкото по-малко импровизира на терена, толкова по-полезен ще е за отобора. Дет се вика, като отнеме топката да я дава на най-близкия човек и толкова.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#71 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 19 November 2017 - 11:47

За мен е един от най - слабите ни играчи последните мачове. Трагичен и в дефанзивен план, и когато опитва нещо в атака. Върха на сладоледа бе снощи в ситуацията, където скочи на гърба на Мертенс (не съм сигурен дали беше той) пред дъгата на наказателното поле и след това се строполи хванат за гушата - абсолютна симулация от страх да не получи втори жълт картон, видя се ясно на повторенията. В началото на сезона почна добре, след това рязко влоши играта си и в момента е пълно олицетворение на посредствеността. А не е като да няма качества, силно се надявам този преходен за него момент да мине по - бързо.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#72 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 19 November 2017 - 12:49

Не искам да звучи расистко, но все по-рядко се срещат силни африкански играчи.
Публикувано изображение

1

#73 Потребителя е офлайн   Stephan-EL92 

• Регистр: 04-December 10
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:(Малдини, Костакурта, НЕСТА, Гатузо, Кака, Шева, Пипо)

Публикувано 19 November 2017 - 13:10

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 19 November 2017 - 12:49 :

Не искам да звучи расистко, но все по-рядко се срещат силни африкански играчи.

Имаш право, но аз бих му дал повечко време при един стойностен треньор може да заиграе по-добре, все пак е младок. На моменти показва някои качества с по-слаби противници, друг път незнае на кой свят се намира :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Una Citta , Due Colori , 7 Coppe dei Campioni !
0

#74 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 19 November 2017 - 13:36

Неграмотен е. Това му е основният проблем.
Публикувано изображение

0

#75 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 19 November 2017 - 15:03

Виж мнениетоMaverick написа на 19 November 2017 - 11:47 :

За мен е един от най - слабите ни играчи последните мачове. Трагичен и в дефанзивен план, и когато опитва нещо в атака. Върха на сладоледа бе снощи в ситуацията, където скочи на гърба на Мертенс (не съм сигурен дали беше той) пред дъгата на наказателното поле и след това се строполи хванат за гушата - абсолютна симулация от страх да не получи втори жълт картон, видя се ясно на повторенията. В началото на сезона почна добре, след това рязко влоши играта си и в момента е пълно олицетворение на посредствеността. А не е като да няма качества, силно се надявам този преходен за него момент да мине по - бързо.

Втори жълт картон? Той нямаше първи и според мен Хамшик си го ритна при падането, не виждам защо ще симулира, в подобна ситуация съдията ако е решил да му дава картон за задържането, няма да го пощади само защото е пострадал в следваща фаза на единоборството, най-много да вдигне картон и на другия играч.

Като цяло изявите му са противоречиви, пробивите му отдясно понякога могат да са много впечатляващи, особено вчера в една ситуация с Борини, но не прави достатъчно от тях в хода на даден мач. Все пак е млад играч, в този безпорядък е най-нормално такива като него Локатели, Калабрия, Кутроне и т.н. да редуват силни със слаби изяви. Даже бих казал, че африканчето, ако не друго, всеки мач е сред най-инициативните и винаги е там, където е и топката. Факт е, че това понякога произвежда брутални индивидуални грешки, на каквито бяхме свидетели срещу Каляри и Киево, но в крайна сметка друг начин няма. Ако започне да се крие зад гърбовете на играчите като Пашалич и Бертолачи, никога няма да се изкачи на следващото стъпало.
Публикувано изображение
0

#76 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 19 November 2017 - 18:02

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 19 November 2017 - 15:03 :

Втори жълт картон? Той нямаше първи и според мен Хамшик си го ритна при падането, не виждам защо ще симулира, в подобна ситуация съдията ако е решил да му дава картон за задържането, няма да го пощади само защото е пострадал в следваща фаза на единоборството, най-много да вдигне картон и на другия играч.

Като цяло изявите му са противоречиви, пробивите му отдясно понякога могат да са много впечатляващи, особено вчера в една ситуация с Борини, но не прави достатъчно от тях в хода на даден мач. Все пак е млад играч, в този безпорядък е най-нормално такива като него Локатели, Калабрия, Кутроне и т.н. да редуват силни със слаби изяви. Даже бих казал, че африканчето, ако не друго, всеки мач е сред най-инициативните и винаги е там, където е и топката. Факт е, че това понякога произвежда брутални индивидуални грешки, на каквито бяхме свидетели срещу Каляри и Киево, но в крайна сметка друг начин няма. Ако започне да се крие зад гърбовете на играчите като Пашалич и Бертолачи, никога няма да се изкачи на следващото стъпало.

Да, нямаше първи жълт картон, моя грешка. Не знам защо съм останал с впечатление, че си изкара картон малко преди тази ситуация. Как да е, не се видя на никое повторение как точно Хамшик го е ударил в гушата, че да се държи така като прострелян.
Да, желание и енергия не му липсват, но ефективността му последните мачове е доста под необходимото, дори и за младо и неопитно момче като него. В крайна сметка бъдещето е пред него и той има възможността да разгърне потенциала си, който го доведе в уж проекта за нов Милан.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#77 Потребителя е офлайн   pippo 

• Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 19 November 2017 - 20:20

Виж мнениетоMaverick написа на 19 November 2017 - 11:47 :

Кеси нямаше картон преди ситуацията с Мертенс, а и получи силен удар в гърдите. Не знам как малоумният коментатор не го видя и 100 пъти повтори, че е нямало контакт.
`
0

#78 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 22 November 2017 - 14:08

Кеси понамали оборототите през последния месец, но все пак си остава най-доброто лятно попълнение, наравно с Рикардо Родригез. Истината е, че Кеси има нужда от някой като Фабрегас в халфовата ни линия или от активно крило, което да му дава още една опция за пас. В противен случай се изкушава да бъде лаком и да опитва да влезе с топката в наказателното поле, а понякога и в мрежата.
Със сигурност би бил още по-полезен, ако ограничи индивидуалната игра. Проблемът е, че в сегашния Милан, няма с кого да комбинира. Ако подаде на Билия, онзи ще я върне назад, настрани или обратно на Кеси. Този Милан нужда от футболисти, които да изострят атаките, а не такива, които неуспешно да имитират Пирло.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#79 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 December 2017 - 13:31

Добре де, няма ли кой вече ТОЛКОВА време да обясни на тоя пич, че от гол линията не може да се вкара гол, ъгъла е твърде нищожен?

Не, сериозно, пичагата радва с това, че е МНОГО силен и мощен физически, търчи яко бързо напред и в доста от ситуациите като пробие отдясно не могат да го спрат, обаче някой може ли да ми обясни, защо в едно 80% от случаите рита топката от толкова малък ъгъл и опропастява всичко, което е направил досега с пробива си? Дори вратарят да е МЕГА левак, пак е мнооооого трудно да го изненада от такава позиция и най много да спечели корнер...

Този пост е редактиран от George Weah: 11 December 2017 - 13:32

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#80 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 11 December 2017 - 13:41

КПД-то му е под всякаква критика. Здрав е физически, но се увлича в самостоятелна игра и опропастява доста ситуации по този начин. Даже леко ми напомня на Нианг от престоя му досега като игра. Има потенциал, но трябва да се работи здраво с момчето и да започне да комбинира със съотборниците си вместо винаги да опитва сам да завърши дадена атака, което виждаме не му се получава...
Публикувано изображение
0

#81 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 11 December 2017 - 13:54

За мен в много от ситуациите няма и с кой да комбинира и зтова пробва с далечни удари,които никак не са му силата.Особено първото полувреме с Калинич и Борко напред имаше много ситуации,в които напредваше сам с топка в крака и от двамата няма и следа.Иначр има определено много какво да подобрява като игра-доста често пасовете са му спорни,а технически е на нивото на Куцка-мощен физически,умее да прави някакви пробиви,но идва един момент,в който просто си няма на идея какво да прави с топката.
0

#82 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 11 December 2017 - 15:36

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 11 December 2017 - 13:54 :

За мен в много от ситуациите няма и с кой да комбинира и зтова пробва с далечни удари,които никак не са му силата.Особено първото полувреме с Калинич и Борко напред имаше много ситуации,в които напредваше сам с топка в крака и от двамата няма и следа.Иначр има определено много какво да подобрява като игра-доста често пасовете са му спорни,а технически е на нивото на Куцка-мощен физически,умее да прави някакви пробиви,но идва един момент,в който просто си няма на идея какво да прави с топката.

Съгласен съм за това, което казваш, но не съм съгласен, че Калинич и Борко са виновниците. Просто в мачовете ни много често се вижда една огромна празнина между централния нападател и халфовете, за което вина имат треньорите с тези тъпизми с крилата. Кеси се включва напред, но варианта му остава разтегляне на фланга или далечен удар.
Публикувано изображение
0

#83 Потребителя е офлайн   acpa4o 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1993

Публикувано 11 December 2017 - 18:43

Слаб футболист определено.

Този пост е редактиран от acpa4o: 11 December 2017 - 18:44

0

#84 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 17 December 2017 - 23:07

Кесито върви по трънливия път на Локатели от миналия сезон. Тръгва на гребена на вдъхновението, блестят едновременно всичките му качества, но е безалтернативен на позицията си и многото мачове само го предразполагат към грешки и все по-безлични продукции. Голяма грешка, че не запазихме Куцка за ротации. Този момък сам няма как да изкара сезона на високо ниво, те всъщност слабите му мачове ВЕЧЕ са повече от силните.
Публикувано изображение
1

#85 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 19 December 2017 - 15:12

Бичмето днес празнува РД. Не знам със сигурност на колко години става :D , но да е жив и здрав, по-малко удари в Курва Суд и асистенции за другия отбор, повече отборна мисъл и разум. Има потенциал да стане играч от най-висока класа, от него зависи как и дали ще го оползотвори.
Публикувано изображение
0

#86 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 19 December 2017 - 22:56

Туу, няма кой една новинка да постне... ЧРД!

0

#87 Потребителят е онлайн   The Pharaoh 

• Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 19 December 2017 - 23:02

ЧРД на Кесие!
0

#88 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 24 December 2017 - 15:56

Че положението е критично, е ясно на всички. И слабите игри на африканчето не са основният проблем, обаче той не просто е безполезен по терена, ами дори повече - само пречи с множеството грешни отигравания и губенето на топката в опитите си да преодолее противников играч. А Локатели е замразен на пейката... :headbang:
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#89 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 24 December 2017 - 20:26

Тоя, в първите два мача на Гатузо, бе друг играч. И съм убеден, че една нормална тридневна почивка по празниците и разговор с Гатузо, а не с Монтела, ще го върне в правия път. Въпрос на психология, която Виченцо буквално изтръгна от играчи, които трябваше да са в основата на успехите.

0

#90 Потребителя е офлайн   acmilan1899_fen 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 21-April 14
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Mалдини ,Кака ,Дрогба

Публикувано 24 December 2017 - 21:18

Срещу Аталанта беше напълно безличен може би донякъде това е било продиктувано и от липсата на СУСО ,Който му отваря не малко пространства .
0

• (5 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема