ACMilan-bg.com: Милан - Болоня - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Милан - Болоня 37 кръг

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: AC Milan Admin team
  • Регистр: 23-June 09
  • Любим играч:Руй Коща
  • Фен от:1996

Публикувано 15 May 2017 - 07:58

Серия "А" 37 кръг
21.05.2017 | 16:00 ч.
неделя
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9

Други мнения в тази тема

#161 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 21 May 2017 - 20:32

View Postradiinter, on 21 May 2017 - 19:27, said:

Учуди ме изказването на Фосата.Едва ли не за него е безмислено в момента Милан да се стреми към Шл щото не бил конкурентен.

Що за глупост, къде съм написал подобно нещо? Ясно е, че целта в Серия А през следващия сезон е влизане в зона ШЛ и ще се постараем с максимални усилия /надявам се/ да я постигнем. Този сезон бяхме за кратко в Топ 3, но беше ясно, че няма да завършим там, отборът просто не е достатъчно качествен. Изгледите Милан да стане по-конкуретен това лято с инвестиции от новите собственици са добри, но е факт, че този Милан в момента няма какъвто и да е шанс да постигне нещо сериозно в ШЛ. Не знам ти какъв фен си, щом те вълнуват повече приходите от фенската тръпка отборът да печели. Аз не съм собственик на Милан, че да гледам какви приходи правим, а в същото време на терена се мъчим срещу Лудогорец, какъвто беше случаят с Ливърпул преди няколко сезона, когато Суарес ги класира за ШЛ, но после без него бяха гола-вода и отпаднаха още в груповата фаза.

Вашият лузърски манталитет е пословичен, така че не ме изненадва начинът ти на мислене. Ако може служебно да завършите в Топ 3, защо ви е да се занимавате с Лига Европа. :D Три години гледахме как изглежда отборът без мачове в четвъртък - никой не остана доволен. На вашия отбор щом му е угодно да продължава този порочен модел, дерзайте. Тази година станахте за смях неколкократното си самопровъзгласяване за конкурент номер едно на Ювентус. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): Общо взето тия бисери идват баш от ежегодното ви очакване, че с чист календар в Серия А най-сетне ще реализирате потенциала си. Това обаче не е така, вижда се ясно, проблемът е другаде. Грешни трансфери, тотално разединена съблекалня, към която Форца Инда и останалите жълти костюмари не проявяват дори подобие на интерес, грешни треньорски назначения също така. От там идват проблемите, а не от Лига Европа.
0

#162 Потребителя е офлайн   hitrecii 

• Новак
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 05-February 13
  • Любим играч:Andriy Shevchenko, Paolo Maldini
  • Фен от:1995

Публикувано 21 May 2017 - 21:20

Има един много важен факт, който всички пропускат!
А това е, именно, клубният коефициент. В момента Милан е след отбори като Лудогорец и Спарта Прага (за следващия сезон дели 59тото място с Интер с 27,783) ... С този коефициент, в групите на ШЛ бихме били в 4-та урна. А това е място, отредено за отборите от Балканите или Съветския блок.
При една добра кампания в Лига Европа, в която вярвам, ще успеем поне да защитим коефициента си от сезон 2013/2014, с което евентуално да бъдем поставени в плейофите на ШЛ след това.
1

#163 Потребителят е онлайн   iLDiavolo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 13
  • Любим играч:Индзаги
  • Фен от:2000

Публикувано 21 May 2017 - 21:43

Виж мнениетоhitrecii написа на 21 May 2017 - 21:20 :

Има един много важен факт, който всички пропускат!
А това е, именно, клубният коефициент. В момента Милан е след отбори като Лудогорец и Спарта Прага (за следващия сезон дели 59тото място с Интер с 27,783) ... С този коефициент, в групите на ШЛ бихме били в 4-та урна. А това е място, отредено за отборите от Балканите или Съветския блок.
При една добра кампания в Лига Европа, в която вярвам, ще успеем поне да защитим коефициента си от сезон 2013/2014, с което евентуално да бъдем поставени в плейофите на ШЛ след това.

Доколкото съм наясно, още от следващия сезон първите 4 отбора в Италия ще се класират директно в групите на ШЛ, както и първите 4 от Англия, Германия и Испания, така че плейофите на ШЛ няма да ни бъркат, ако успеем да влезем в 4-ката.
0

#164 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 21 May 2017 - 23:15

За мен лично беше много важно да се класираме за Лига Европа и се радвам,че го направихме,въпреки посредствената ни игра през голяма част от сезпна и въпреки че ще минаваме през квалификации срещу отбори като Ботев Пловдив или ЦСКА.Важно беше да сд появим отново на футболната карта на Европа,пък било то и на Лига Европа.Там при едно добро меркато може да се опитаме да стигнем до крайните етапи на турнира,защото определено имаме нужда от нещо такова.Виждаме как последните години все повече позападнали грандове реално приоритизират спечелването на тази купа(Челси,Ливърпул,манчо).Та ние последните 3 години от Италия изобщо не сме излизали,определено момчета като Донарума и Романьоли,Локатели,Калабрия имат нужда да натрупат опит в такъв тип мачове.Пък и това ни дава поне една идея по-високи шансове да привлечем нови футболисти.Каквото и да е Лига Европа е футбол на международно ниво и съм сигурен,че всеки футболист предпочита това пред цял сезон мачове срещу отбори като Фрозиноне и Удинезе.
1

#165 Потребителя е офлайн   Rosonero_92 

• Фен на футбола
  • Регистр: 16-August 09
  • Любим играч:Рикардо Кака'
  • Фен от:2000

Публикувано 22 May 2017 - 11:29

Това за мотивацията е пълна глупост! Какво са печелили тези момчета (освен суперкупата на Италия), че да не се раздават на макс в ЛЕ? Това е възможност за тях да се докажат и да трупат опит пък след това ще дойде време и за ШЛ! ЛЕ изобщо не е толкова слаб турнир и при едно добро представяне и сериозно отношение ( в което не се и съмнявам ) може да стигнем доста далеч, защо не и да спечелим турнира!
MILAN CHAMPIONS FOREVER!!!
0

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема