ACMilan-bg.com: Екип на Милан сезон 2017/2018 - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (6 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Екип на Милан сезон 2017/2018 Оцени темата: -----

#61 Потребителят е онлайн   Jack Bauer 

• Фен на футбола
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 01-September 14
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Филипо Индзаги, Паоло Малдини, Дженаро Гатузо, Оливър Биерхоф, Андрий Шевченко

Публикувано 11 October 2017 - 12:49

Виж мнениетоCapaldi написа на 10 October 2017 - 13:20 :

Ние от Адидас прибирахме по 20, как си представяш Under Armour ни дават тройно повече? Ако не докопаме поне до 25, лично за мен ще е лоша сделка. Адидас ни плащаха по 20 и имахме договор с тях до 2023-та, който незнайно защо е прекратен по взаимно съгласие.

До момента американците обличат предимно второразредни отбори, като най-тлъстия им договор във футбола е със Саутхямптън, които получават по 8 милиона паунда годишно. Останалите им клиенти са Сейнт Паули, АЗ Алкамаар и неевропейски клубове.

В индивидуалните спортове имат две по-добри сделки - с Антъни Джошуа и Анди Мъри, но нас ни интересува футболната екипировка.

И това че Адидас е по-популярна марка в Европа означава че прави по-качествена екипировка ли? Ако ще са Under Armour целта им е ясна, да надградят над сегашните си футболни отбори понеже Милан все още е марка, която ще се опита да завладее безкрайния китайски пазар. И със сигурност ще дадат доста повече пари. А и използвал ли си нещо на Under Armour или по презумция от адидас по "престижно" няма?
Prometto di esserti fedele sempre!
0

#62 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 11 October 2017 - 13:21

Виж мнениетоCapaldi написа на 11 October 2017 - 12:23 :

Това за Great Wall е едно хубаво пожелание, но нашите китайци вероятно имат по-малко общо с компанията Great Wall, отколкото Гриша Ганчев. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Е това го написах условно.Мисълта ми е, че дори и Лада да ни спонсорира, няма да има никакво значение ако финансовите параметри са по-добри, от тези на Ауди. :)

Честно казано, не бих имал нищо против и някакви йероглифи на фланелката, ако това ще ни донесе добър кеш.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#63 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 11 October 2017 - 13:52

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 13:21 :

Честно казано, не бих имал нищо против и някакви йероглифи на фланелката, ако това ще ни донесе добър кеш.

Интересно е с Fly Emirates какво ще се случва. До изтичането на договора ни с тях остава малко повече от година, така че е време и на този фронт да задействаме нещата и започнем с преговорите за нов спонсор.
Сделката впрочем не е никак лоша, но някак си не си представям дългосрочно партньорство между китайски собственици и арабски спонсори. Получаваме по 17 милиона на сезон от тях, което е доста повече от договорите на Ювентус с Jeep и на Интер с Pirelli.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#64 Потребителя е офлайн   F.Inzaghi_9 

• Фен на Милан
  • Регистр: 17-December 09
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Filippo Inzaghi

Публикувано 11 October 2017 - 13:53

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 11 October 2017 - 07:46 :

Задължително трябва да са повече. :D

Щом китайците са решили да се откажат от Адидас, определено търсят повече пари, така че най-вероятно ще е по-голяма сумата при новия спонсор. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Виж мнениетоJack Bauer написа на 11 October 2017 - 12:49 :

И това че Адидас е по-популярна марка в Европа означава че прави по-качествена екипировка ли? Ако ще са Under Armour целта им е ясна, да надградят над сегашните си футболни отбори понеже Милан все още е марка, която ще се опита да завладее безкрайния китайски пазар. И със сигурност ще дадат доста повече пари. А и използвал ли си нещо на Under Armour или по презумция от адидас по "престижно" няма?

Той си е наумил, че Адидас е "топа на топовете" и това е. Написах достатъчно неща за UA, но ... някои не приемат чуждото мнение.
0

#65 Потребителят е онлайн   The Pharaoh 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 11 October 2017 - 14:30

Сусо оставал на 100%? Точно преди два дни се появиха слухове за Сусо и евентуално негово напускане в посока Мадрид.

Юнайтед не били топ отбор? Добре, обясни го това на DHL и Шевролет, които сключиха мултимилионни сделки с тях точно след пенсионирането на Фъргюсън. Вярваш или не, Юнайтед си остават най-популярния английски клуб по света и продължават да продават най-много артикули, а сезонните им билети са най-скъпи.
Това показва, че въпреки няколкото години на свободно падене след отказването на САФ, това не е повлияло на репутацията им по никакъв начин. Двата трофея миналия сезон и ударното начало на настоящата кампания само затвърждават този факт. Освен всичко друго, продължават да са притегателна сила на футболисти от Световна величина - миналата година бяха Ибрахимович и Погба, тази година са Лукаку и Матич.

Сделката с Адидас не била добра? Това в кой свят? Защото в италианския, само Ювентус получава повече от нас (25 милиона на година от същите Адидас), а Интер получава колкото нас (20) от Nike. Такива са фактите.
Не ми показвайте колко припечелват Реал и клубове, които играят в по-гледаеми първенства и разполагат с по-скъпи селекции. Няма смисъл да сравняваме ябълки с портокали.

Искате да си пишем истината, но се сърдите и цъкате минусчета като споделям с вас фактите - Реал привлича Световни звезди, Милан привлича Андре Силва. Това е.
Затова Адидас им наливат повече пари - защото знаят, че там ще има връщаемост при продажбата на фланелки с разпознаваемо име на гърба.
Андре Силва дори новият Бог на футбола да е, Португалия е колкото България по население. Тоест, представлява един малък, ограничен пазар. Не стане ли световна звезда, няма да ни докарва дори и 10% от парите, които Бейл, Каземиро и Кроос докарват на Реал.

Време е за reality check. Нито Under armour са по-добра спортна марка от Адидас, нито някога ще бъдат, а лично мен силно ме съмнява, че ще вадят и повече пари от тях. Ако все пак се окаже последното, нека видим каква е разликата. Тогава ще преценим дали ръководството е сключило добра сделка или не. На този етап обаче, се вивжда отстъпление на сериозни компании от Милан, след оттеглянето на Берлускони.
Това за Great Wall е едно хубаво пожелание, но нашите китайци вероятно имат по-малко общо с компанията Great Wall, отколкото Гриша Ганчев. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

И затова ли Андре Силва е виновен?
0

#66 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 12 October 2017 - 08:49

Много нагласяш контекста, така че да ти е угоден на теб.

Сусо оставал на 100%? Точно преди два дни се появиха слухове за Сусо и евентуално негово напускане в посока Мадрид.

Коментирахме новия договор на Сусо, който е факт от няколко дни. Сусо и ръководството признаха, че са отказани оферти от Интер, Ювентус и още 1 топ отбор. В същото време Сусо през смях каза: "На Реал трудно бих отказал .... шегувам се разбира се, искам да остана в Милан". Ти както искаш го тълкувай, аз го тълкувам че би отказал дори на Реал Мадрид. Вече дали преценява, че би бил резерва на "Бернабеу" е друг въпрос.

Цитат

Юнайтед не били топ отбор? Добре, обясни го това на DHL и Шевролет, които сключиха мултимилионни сделки с тях точно след пенсионирането на Фъргюсън. Вярваш или не, Юнайтед си остават най-популярния английски клуб по света и продължават да продават най-много артикули, а сезонните им билети са най-скъпи.
Това показва, че въпреки няколкото години на свободно падене след отказването на САФ, това не е повлияло на репутацията им по никакъв начин. Двата трофея миналия сезон и ударното начало на настоящата кампания само затвърждават този факт. Освен всичко друго, продължават да са притегателна сила на футболисти от Световна величина - миналата година бяха Ибрахимович и Погба, тази година са Лукаку и Матич.

Пак манипулираш с изкривяване над умите, които съм написал. Никъде не съм твърдял, че Юнайтед не е най-популярният клуб, нито че продават артикули и билети. Казах, че не са топ отбор, защото резултатите им след САФ чак този сезон започват да стават приемливи. Ето и какво съм написал "Относно Манчестър, какъв топ отбор са Юнайтед след Фъргюсън? Те са пазарен продукт, доста успешен, но не и топ отбор. А самият факт, че Милан ще започне да стъпва все по-сериозно на китайския пазар е предпоставка да се доближим до тяхната разпонаваемост на марката "Манчестър"."

Цитат

Сделката с Адидас не била добра? Това в кой свят? Защото в италианския, само Ювентус получава повече от нас (25 милиона на година от същите Адидас), а Интер получава колкото нас (20) от Nike. Такива са фактите.
Не ми показвайте колко припечелват Реал и клубове, които играят в по-гледаеми първенства и разполагат с по-скъпи селекции. Няма смисъл да сравняваме ябълки с портокали.

Защо по дяволите сравняваш Милан с Интер и Ювентус след като и двата ни конкурентни отбора в калчото са пълна пародия в Европа? Милан трябва да се сравнява именно с Реал Мадрид, Барселона, Байерн Мюнхен. Ние въпреки по-големите успехи от тях във времето, никога не сме били с по-изгодни договори. "Слочаенос? Не мисла!" ?

Цитат

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Тук ме разсмя, не пожелавам на Милан да има фалирал спонсор, дори на Интер не го пожелавам, защото ми е приятно да ги шляпаме периодично с по няколко гола разлика.
Публикувано изображение
1

#67 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 12 October 2017 - 09:05

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоCapolavoro написа на 12 October 2017 - 08:49 :

......
Пак манипулираш с изкривяване над умите, които съм написал. Никъде не съм твърдял, че Юнайтед не е най-популярният клуб, нито че продават артикули и билети. Казах, че не са топ отбор, защото резултатите им след САФ чак този сезон започват да стават приемливи. Ето и какво съм написал "Относно Манчестър, какъв топ отбор са Юнайтед след Фъргюсън? Те са пазарен продукт, доста успешен, но не и топ отбор. А самият факт, че Милан ще започне да стъпва все по-сериозно на китайския пазар е предпоставка да се доближим до тяхната разпонаваемост на марката "Манчестър"."
......

Между другото, ето нещо интересно относно популярността на отборите в Китай:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
5

#68 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 October 2017 - 10:07

Цитат

Under Armour And Real Madrid Reportedly In Talks For $160 Million A Year Sponsor Deal

Явно са сериозни тези.Ако са решили да навлизат в големия футбол, вероятно са ни предложили доста солидни цифри.

Милан може и да няма топ играчи, но фенската маса си я има.А с един дебел спонсорки договор е силно вероятно да направим и някой друг звезден трансфер, от който и самия спонсор да намаже.
Публикувано изображение

2

#69 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 12 October 2017 - 14:03

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Under Armour са брутална американска фирма за спортна екипировка, чиито приходи са в непрекъснат растеж, при положение че компанията е основана само преди 20-ина години. Впрочем, цените на продуктите им съвсем не са по-ниски от тези на Адидас, та даже ги и надвишават в някои продуктови секции и изобщо не би било "непрестижно" да ни обличат те, даже напротив - марката става все по-модерна и в момента е на гребена на вълната, не само в Щатите. Такива са фактите. А Кирчо разбира се има пълната свобода да плюе колкото си иска, вече трябваше да сте му свикнали. :D

FORZA MILAN!!!

7

#70 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 October 2017 - 21:46

Радостинчо, и къде прочете да пиша, че Under armour са непрестижна компания? Май пак получаваш имейли от друга галактика. :rolleyes:

Марката била на гребена на вълната, защото еди кой си я носел и подобни лаишки приказки, си ги приказвай пред бакалията с бай Иван. Факт е, че най-големите футболни клубове в света биват обличани от стожерите в занаята - Адидас и Nike. Under armour засега обличат само Саутхямптън, мексиканският Толука и други по-скромни тимове като третодивиознния шотландски Куинс Парк. :D Това са фактите тук, на планетата Земя.
Другото са си твои лични мнения и вербални еквилибристики, които доста слабо ме вълнуват. :drinks:
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
-1

#71 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 October 2017 - 22:38

Виж мнениетоCapolavoro написа на 12 October 2017 - 08:49 :

Много нагласяш контекста, така че да ти е угоден на теб.

Коментирахме новия договор на Сусо, който е факт от няколко дни. Сусо и ръководството признаха, че са отказани оферти от Интер, Ювентус и още 1 топ отбор. В същото време Сусо през смях каза: "На Реал трудно бих отказал .... шегувам се разбира се, искам да остана в Милан". Ти както искаш го тълкувай, аз го тълкувам че би отказал дори на Реал Мадрид. Вече дали преценява, че би бил резерва на "Бернабеу" е друг въпрос.

Защо по дяволите сравняваш Милан с Интер и Ювентус след като и двата ни конкурентни отбора в калчото са пълна пародия в Европа? Милан трябва да се сравнява именно с Реал Мадрид, Барселона, Байерн Мюнхен. Ние въпреки по-големите успехи от тях във времето, никога не сме били с по-изгодни договори. "Слочаенос? Не мисла!" ?

По-скоро ти изманипулира думите ми. Никъде не съм написал, че не било престижно да ни облича Under armour. Просто изразих съвсем основателни опасения, че нито спортната им екипировка и по-конкретно футболните екипи са по-добри от тези на Адидас, нито ще ни плащат много повече от немците.

Като искаш да се конкурираме с Реал, защо пропускаш факта, че Реал отказа да сключи сделка с Under Armour през февруари и преподписа с Adidas за десет години? :rolleyes:

Като искаш да сме конкурентни на Барселона и Байерн Мюнхен, защо пропускаш факта, че тях ги обличат Nike и Адидас, а не New Balance и Under armour? :rolleyes:

Като твърдиш, че Юнайтед не е топ-отбор, осъзнаваш ли, че те спечелиха ШЛ по-наскоро от нас, последната им титла също е от по-скоро, а освен това завършиха миналия сезон с два трофея, единият от които международен?
Защо тях ги искат DHL и Шевролет, а от нас се отказват Fly Emirates и Ауди?

Ние играем в италианския шампионат, където Ювентус е хегемон. Ако наистина вярваш, че можем да направим по-изгодна сделка от тях, явно не разсъждаваш трезво. Пазарът диктува цените, а не това кой е по-успешен отбор на международно ниво в историята си.
Абсолютна фантазия е, че Ювентус и Интер получават по 20-25 милиона, а ние ще подпишем за 50 или 60 милиона. Това няма да стане и мога да се обзаложа с всеки един от този форум на каквато сума кажете. Просто такива са реалностите и няма как да ги надскочим, при положение, че нито сме по-напред от тях в класирането, нито участваме в Шампионска Лига, нито имаме по-разпознаваеми играчи от техните. Това е истината.

Не знам на кое място сме по популярност в Китай, но Адидас изнесе данни, че за 2016-та ювентус са продали близо двойно повече фланелки от нас. Това не са измислени цифри от мен, а статистика от продажбите, предоставена от компанията. На базата на тази статистика, Адидас пожела да намали тези 20 милиона, които ни даваха. Е, Under armour няма как да ни даде двойно повече, при положение, че според сегашния ни спонсор дори 20 са ни много. Просто в бизнеса си има логика и всяко решение е обосновано, а всеки договор се сключва на база икономическа логика, а не по симпатии или на принципа "да изсипем едни пари, пък каквото стане".
Публикувано изображение

0

#72 Потребителят е онлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 12 October 2017 - 23:07

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Айде и аз ще се намеся тук, макар да се старая по-рядко вече да пиша във форума, защото се водят само някакви махленски спорове без кой знае какви доводи и тези. Като прясно завърнал се от четири месеца в Щатите мога да ви кажа, че там веднага след издигнатото в култ Найки, Under Armour е втората най-носена марка за спорт и свободно време. Мноооого пред Адидас, The North Face, Пума, New Balance и Асикс. Допреди пет/шест години им стигаше само Американския пазар, но вече решиха да се разширяват и завземат все повече пазари. В Европа допреди две години бяха само във Великобритания, но отскоро влязоха в почти всички страни от ЕС, включително и унас преди година някъде.

Достатъчно говори фактът, че са партньори с атлети като Стеф Къри, Джошуа, Мъри (все почти или номер 1 в съответните си спортове), шият екипите на гимнастиците на Щатите (да, предпочитат ги пред Найк :) ), та даже един от най-следените фитнес атлети батьо ви Дуейн Джонсън си прекрати контракта с Найк, за да носи "броните". Колкото до футболните отбори, е нормално все още да нямат кой знае какво портфолио, след като става въпрос за американци и това не ги влече чак толкова. Факт е, че в предните няколко сезона обличаха Тотнъм, а сега Саутхемтън също са им в листа.

Факт е, че продуктите им са на много високо ниво, казвам го от личен опит, и ако имат желание да ни дадат повече от Адидас, то това ще е перфектна сделка. Защото извинявайте, ама за 20 години сътрудничество да ми плащаш такива пари на година, като се има предвид колко взимат Юнайтед и Реал ми е смешно. :rolleyes:

Този пост е редактиран от vik rossonero 96: 12 October 2017 - 23:09

Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
3

#73 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 12 October 2017 - 23:29

Виж мнениетоCapaldi написа на 12 October 2017 - 21:46 :

Радостинчо, и къде прочете да пиша, че Under armour са непрестижна компания? Май пак получаваш имейли от друга галактика. :rolleyes:

Марката била на гребена на вълната, защото еди кой си я носел и подобни лаишки приказки, си ги приказвай пред бакалията с бай Иван. Факт е, че най-големите футболни клубове в света биват обличани от стожерите в занаята - Адидас и Nike. Under armour засега обличат само Саутхямптън, мексиканският Толука и други по-скромни тимове като третодивиознния шотландски Куинс Парк. :D Това са фактите тук, на планетата Земя.
Другото са си твои лични мнения и вербални еквилибристики, които доста слабо ме вълнуват. :drinks:

Кое е другото бе Кирчо, дето не те вълнува? :D Че цените на продуктите на Under Аrmour са не по-ниски /а в доста случаи и по-високи/ от тези на Адидас, или че компанията бележи непрекъснат растеж в приходите през последните години? Щото ако за теб това е лично мнение или вербална еквилибристика, сериозно ще затвърдиш всеобщото впечатление, че напоследък стабилно ти се е разхлопала дъската. :rap:

И като се запениш за някоя простотия чисто по илиянстоиловски, чак забравяш какво си писал, че и не се усещаш какво пишеш след това. Обличали само селски отбори, обаче нямаш предвид, че са непрестижна марка. А вземи си прочети и предните постове, току виж си припомниш какви си ги писал. :D При Берлускони минахме от Долче и Габана, на Дизел - за официалните облекла. За това пак ли бяха виновни новите, бъдещи собственици, или Дизел правят по-престижни и скъпи костюми от онея двамата педали, дето на всичкото отгоре са и миланци? :sarcastic:
Ако продължа още да ти удисвам на акъла да ти отговарям на глупостите, да взема да те питам ти къде прочета аз да съм написал, че ти си написал, че Under Аrmour е непрестижна марка? :D
Аз съм абсолютен фен на Адидас от както започнах да различавам марките и от години си купувам основно техни неща, но в случая ме интересува единствено Милан да получи повече пари. Ако новият договор е за по-ниска сума, е провал. Ако обаче се окаже, че ще е за по-висока /както се очаква/, нали осъзнаваш колко нелепо ще изглеждаш след всичките простотии, които предварително изписа? :drinks:

FORZA MILAN!!!

1

#74 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 October 2017 - 08:16

Цитат

Puma is set to replace Adidas as Milan’s new technical sponsor. Milan will earn around €10-15m/year, contract duration unknown [La Stampa]

:surrender: :facepalm:
Публикувано изображение

0

#75 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 13 October 2017 - 08:30

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 13 October 2017 - 08:16 :

:surrender: :facepalm:

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Това е скалъпена статийка. "Ла Стампа" не са изобщо достоверен източник, така че спокойно.

Виж мнениетоCapaldi написа на 12 October 2017 - 22:38 :

Като твърдиш, че Юнайтед не е топ-отбор, осъзнаваш ли, че те спечелиха ШЛ по-наскоро от нас, последната им титла също е от по-скоро, а освен това завършиха миналия сезон с два трофея, единият от които международен?
Защо тях ги искат DHL и Шевролет, а от нас се отказват Fly Emirates и Ауди?

На няколко пъти повтори за "Fly Emirates", че ни оставят. Къде си чел подобно нещо. Вчера потърсих и не намерих. Имаме договор до 2019-та, но никъде не срещам че ще разтрговаме.

А да сравняваш Ауди с Шевролет и Dhl с Fly Emirates ми се струва точно толкова нелепо колкото се опитваш да изкараш сравнението между UA и Adidas.
Публикувано изображение
0

#76 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 13 October 2017 - 08:46

Виж мнениетоCapolavoro написа на 13 October 2017 - 08:30 :

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Това е скалъпена статийка. "Ла Стампа" не са изобщо достоверен източник, така че спокойно.

Дано е така.Аз няма да повярвам, докато не видя черно на бяло.Но, Фасоне не би трябвало да сключва по-неизгодна сделка от финансова гледна точка в никакъв случай.
Публикувано изображение

0

#77 Потребителя е офлайн   brah 

• Новак
  • Регистр: 07-July 14

Публикувано 13 October 2017 - 13:52

В случая Адидас не са доволни от Милан и искат да ни плащат дори по-малко от сключеният договор който е до 2023 и Милан се съгласява смятайки че могат да намерят някой който да плаща повече от Адидас който иска да плаща по-малко. Слухове за това имаше още през Май:

http://www.footyhead...n-kit-deal.html

Първо Ауди се отказаха от нас, сега и това, Долче и Габана се отказаха от нас със Берлускони и Галиани и минахме на Дизел, така че и това не важи. Това ясно показва колко пропадна Милан като клуб и Серия А като първенство сравнено с конкурентите си за жалост. Дано не се окажат вярни слуховете че ако наистина се окаже истина че новият спонсор който и да е той дори няма да дава повече от това което Адидас ни плаща в момента ще си е трагично отвсякъде и голяма загуба за нас за съжаление.
0

#78 Потребителя е офлайн   brah 

• Новак
  • Регистр: 07-July 14

Публикувано 13 October 2017 - 13:52

.

Този пост е редактиран от brah: 13 October 2017 - 13:53

0

#79 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 13 October 2017 - 14:09

За жалост е така-в момента изобщо не можем да се съревноваваме с отбори дори ксто Арсенал и Ливърпул финансово.И вината за това е изцяло на старото ръководство колкото и някои хора да казват,че това било заради новите собственици.Единствения ни плюс е популярността ни в Китай.Може би с този коз ще опитат да излезнат Фасобели пред бъдещите спонсори и да се надяваме да испеем да увеличим стойността на договорите.
1

#80 Потребителят е онлайн   iLDiavolo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 13 October 2017 - 14:45

Аз едно не разбирам или всъщност не виждам да е уточнено - окончателно ли е прекратен договора с Адидас? Защото в противен случай не сме длъжни да го прекратяваме, освен ако няма някоя измислена клауза. В смисъл - защо да се лишаваме от няколко милиона при по-лоша оферта от страна на UA, NB и т.н. като си имаме договор и Адидас са си виновни, ако не са доволни. Това ме навежда на мисълта, че и за нас ще е по-добре прекратяването и нов спонсор и екипи, а това значи повече пари.

Този пост е редактиран от iLDiavolo: 13 October 2017 - 14:48

0

• (6 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема