ACMilan-bg.com: Жерар Деулофеу - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Жерар Деулофеу Оцени темата: ***** 1 Гласа

#41 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 08 February 2017 - 23:43

Много голям!!!

Този пич лятото, ако не го вземем, а върнем оная печка подвизаваща се в Уотфорд направо взимам пушката и заминавам към Милано!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#42 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 08 February 2017 - 23:52

Страхотен!
Публикувано изображение
0

#43 Потребителя е офлайн   acmilan1899_fen 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 21-April 14
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Mалдини ,Кака ,Дрогба

Публикувано 08 February 2017 - 23:57

Ако Сусо си върне формата ще направят страхотен тандем ! Страхотен мач направи !!!
0

#44 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 08 February 2017 - 23:58

Предвид китайските възможности :D трябва да го откупим дори само заради днешния мач. Повече раздаване и острота като фалшива девятка, отколкото Бака в целия му досегашен сезон. Пипа топката, играе на скорост с нея, старае се изключително много, жертва се и подава, когато трябва. Честно казано, очаквах доста по-малко. Това всичко, докато никой в отбора не му помага с каквото и да било, дори напротив.

Гранде Деу!
2

#45 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 09 February 2017 - 00:45

Напълни ми душата това момче!
Несъмнено МОМ
0

#46 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 09 February 2017 - 02:13

Малко ми напомня на Адел Таарабт, който също ни изненада навремето със свежа и разнообразна игра през пролетта! Ха дано да се представи и още по-силно! :)
Публикувано изображение
0

#47 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 09 February 2017 - 02:20

Единственият му кусур, върху който трябва да поработи е завършващия удар! То е ясно, че не е централен нападател и рядко ще излиза в СУПЕР чиста позиция, по скоро ще е както днес в началото на мача, но според мен трябва да поработи върху точността на удара, да го пласира така както Сусо при головете си срещу Интер! Поправимо е разбира се, та пича е само на 22, Нианг на същата възраст все още понякога има проблеми със спирането на топката :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#48 Потребителя е офлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 09 February 2017 - 07:29

Да отбележа само , че гола е от титулярната му позиция на дясното крило. Сусо е левичар, защо не си мине той вляво ? Тая тенденция а-ла Робен никога не ми е допадала лично на мен. Страхотно отиграване и поглед на няколко пъти в последните мачове, определено има футбол в него. Дано го слуша главата и се развие при нас. Поне изчистихме малко имиджа на "стар" отбор и може и да станем популярна дестинация на талантливи младежи освен за качествени футболисти. Малко офтопик, извинявам се, иначе поздрави за Деулофеу - така се прави име в нов отбор дори и под наем.
0

#49 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 09 February 2017 - 22:01

Публикувано изображение
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
1

#50 Потребителя е офлайн   Ringo 

• Член на Curva Sud Milano

Публикувано 10 February 2017 - 11:13

Цитат

“We honoured the jersey, as Milan is an historic club and must always be honoured with performances of such determination. I thought the red cards were harsh, though.

“These three points feel like they are worth six. In fact, let’s say they are worth 10! I’ve never seen a game like this, with nine against 11.

“I ran to the by-line and I saw Pasalic there. I don’t do easy things, I try to do the difficult things and when I saw him there, I had to try.

“Day by day, game by game, this Milan of young players with this hunger and character can go far.”

0

#51 Потребителя е офлайн   Bona 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 22-December 16
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Ronaldo Fenomeno

Публикувано 15 February 2017 - 18:07

Смятам че за момента деулофеу може би ни е най-идейния играч, а и доста се раздава. На мен лично ми прави голям кеф да го гледам с топката в крака. Дано покаже още по-добре игра.
0

#52 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 15 February 2017 - 18:59

Първите три мача и Георги Миланов ще е най-идейният и отдаденият. Ключът е в постоянството.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
2

#53 Потребителя е офлайн   itsokk 

Публикувано 15 February 2017 - 21:30

Барселона можело да задействат опцията си да го върнат за 8,5 милиона и след това да го продадат
0

#54 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло, Пипо,Кака',Неста, Уеа, Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино, Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро, Зидан

Публикувано 20 February 2017 - 00:40

Дотук ни е донесъл 6 точки. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
2

#55 Потребителя е офлайн   Ringo 

• Член на Curva Sud Milano

Публикувано 20 February 2017 - 13:19

Не очаквах такова сериозно отношение от него, но се радвам, че дотук ме опровергава. Надявам се само да не е напъване за постоянен трансфер, а ако въобще се стигне до такъв, догодина да не е толкова сериозен. Виждали сме такива периоди на мотивация при Балотели, Таарабт и други, последвани от периоди на тотално отпускане и лигавене. Аз лично все още имам едно на ум, но дотук съм много впечатлен от отношението на испанеца. Явно с Монтела си пасват добре.

Даже, ако си спомням добре, след мача с Болоня Деулуфеу беше много емоционален, показаха го в няколко кадъра на терена веднага след последния съдийски сигнал и ми направи много добро впечатление колко присърце взема нещата.
2

#56 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 20 February 2017 - 13:54

Има логика в казаното от Иво, към списъка мога да добавя Адил Рами, който изглеждаше като Тиаго Силва в полусезона под наем и после знаем какво стана, след като го откупихме.

Хубавото е, че Деулофеу не се слави като някакъв супер-проблемен характер, по-скоро го критикуват за склонност към егоистична игра, но това не е краят на света. Факт е, че откакто дойде прилича на освежена версия на Сусо в момент, в който самият Сусо е всичко друго, но не и свеж. Това е в основата на малкото ни радостни мигове през 2017. Единствената ми забележка е, че понякога се изключва от мачовете - това вече Сусо никога не го прави, колкото и понякога отиграванията му впоследствие да са еднотипни. Трябва повече да търси топката и, ако може, да показва старанието от второто полувреме срещу Болоня, когато най-добре от всички понесе върху плещите си тежките обстоятелства в мача.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 20 February 2017 - 13:55

1

#57 Потребителя е офлайн   itsokk 

Публикувано 20 February 2017 - 16:57

До тук е перфектен
1

#58 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 22 February 2017 - 10:31

Много добро начало за Деулофеу. А само ако имаше качествен нападател (който да не е изпаднал в дупка) до себе си... За съжаление в момента Бака си е фигурант...
Публикувано изображение
0

#59 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 27 February 2017 - 21:39

http://www.milannews...l-futuro-246040

Заглавието гласи нещо от сорта на "Нарцистичен? Деулофеу е полезен дори когато не блести." В материала пък анализират как и вчера помагаше на защитата през втората част. Аз бих добавил и че не действа егоистично в последната третина, заслужаваше две асистенции за Сусо, но накрая не получи нито една. Дотук испанчето определено се съобразява с останалите. Вчера имаше някои негативни коментари в темата, но според мен изигра мача на по-високо ниво от Сусо. Това, че рядко попадаше в кадър, докато се отбранявахме, все пак е съвсем разбираемо, то в този период никой не изпъкваше, освен защитниците, останалите просто трябваше да затварят пространства. Може би не е същата работна пчеличка като един Ел Шаарауи, но аз лично съм съгласен с MN, очаквах да е далеч по-разпасан. Дано продължава в този дух.
0

#60 Потребителя е офлайн   cinzano 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 07-May 14
  • Любими играчи:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано 27 February 2017 - 23:13

Тримата със Сусо и Окампос, дават много надежда, най-вече за игра на контра, когато е необходимо и когато са заедно в игра. Да се надяваме, че ще успеят да сработят още по-добре в следвщите мачове
0

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: