ACMilan-bg.com: Патрик Кутроне - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Патрик Кутроне Оцени темата: -----

#21 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 23 July 2017 - 22:01

Гледах ги. :)
0

#22 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 23 July 2017 - 22:53

Има хляб в това момче! Въпроса е да се процедира правилно с него, а не отсега да го пращаме по селата.
Публикувано изображение
1

#23 Потребителя е офлайн   METO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 19-July 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Алесандро Неста, Кларънс Сейдорф, Дженаро Гатузо, Рикардо Кака и мн.др.

Публикувано 24 July 2017 - 11:21

Мисля че може да ни е полезен като ротационен играч, през този сезон.
В тези три мача показа подвижност и много борбеност, както и голов нюх.
Според мен, има заложбите да стане доста сносен нападател, ако се поработи по-сериозно с него.
Дано успеем да го развием и най-после, и в Милан, юноша да води успешно атаката на отбора.
Тогава ще си е струвало да изтърпим някой и друг Борко и Матри.

Този пост е редактиран от METO: 24 July 2017 - 11:22

Публикувано изображение
0

#24 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 24 July 2017 - 11:56

Дано да му оправят договора по-отрано, че вече всеки млад талант при нас ще иска по 6кк и да си води родата :D

Този пост е редактиран от Scorpions: 24 July 2017 - 11:56

14 кръг - Монтела - 18 точки зад първия в класирането

AC MILAN
0

#25 Потребителя е офлайн   Jack Bauer 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 01-September 14
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Филипо Индзаги, Паоло Малдини, Дженаро Гатузо, Оливър Биерхоф, Андрий Шевченко

Публикувано 24 July 2017 - 12:37

Виж мнениетоScorpions написа на 24 July 2017 - 11:56 :

Дано да му оправят договора по-отрано, че вече всеки млад талант при нас ще иска по 6кк и да си води родата :D

Четох вчера че договора му бил подновен без много шумотевица

Цитат

Milan have tied Cutrone down in total silence and defined his new contract recently [@PietroMazzara]

Prometto di esserti fedele sempre!
1

#26 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 24 July 2017 - 12:39

Кутроне е най-резултатният нападател на младежкия сектор на Милан за всички времена!!! 110 гола!!! Определено има талант момчето, а също и нюх към гола!! Инстинкт!! Мисля, че с трите гола в трите мача от последните дни + цялостното му представяне, определено заслужава шанс в първия отбор!!

Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

#27 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе

Публикувано 24 July 2017 - 12:43

Нямам големи спомени от Бобо Виери,но някой,който го е гледал,може ли да каже има ли прилики с нашия? Аз съм на мнение,че има.
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
0

#28 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 24 July 2017 - 12:58

Виж мнениетоGourcuff написа на 24 July 2017 - 12:43 :

Нямам големи спомени от Бобо Виери,но някой,който го е гледал,може ли да каже има ли прилики с нашия? Аз съм на мнение,че има.

Не бих казал, че има някаква прилика.. По-скоро на Лука Тони леко напомня. Факт е, че умее да бележи, а на мен най-вече ми харесва, че участва и в изграждането на самата атака. Не е чист консуматор на ръба на засадата в стил Пипо ;) Сигурен съм, че и на румънците ще нашие някой и друг гол, ако играе! :)

Този пост е редактиран от Don Corleone: 24 July 2017 - 13:05

Публикувано изображение
0

#29 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 24 July 2017 - 16:01

Виж мнениетоGourcuff написа на 24 July 2017 - 12:43 :

Само от любопитство - как така имаш детайлни спомени от таланта на Гуркюф :D , но разпитваш какъв е бил Бобо Виери и какво е станало през сезон 2011/2012? :D
1

#30 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
    Йоан Гуркюф
    Килиан Мбапе

Публикувано 24 July 2017 - 16:06

Не знам това пък откъде дойде,но Виери не е ли 10-тина години по-голям от Гуркюф,даже повече :D Пикът му е бил около края на 90-те до 2003-та,може би!? А онзи мач с Интер,наистина не съм го гледал,не ме нападайте. :sarcastic:
0

#31 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 24 July 2017 - 16:08

Е, ако разпитваш за пика му, да, но Виери си игра даже в Милан само година преди идването на Гуркюф, та като стил на игра си могъл да добиеш представа какво представлява.

Кутроне иначе не е баш като него, малко по-разчупен е. Участва в атаките от задна позиция, премества се на фланга, залъгва бранители. Напомня малко Манджукич, макар и все още с по-слаба физика от тази на хърватина, разбира се. Какво ще стане от него, само времето ще покаже. Само дано не се окаже бояджия като батко си Бобо, че ще се караме.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 24 July 2017 - 16:10

0

#32 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
    Йоан Гуркюф
    Килиан Мбапе

Публикувано 24 July 2017 - 16:13

А ти защо си мислиш,че имам ясни спомени от преди 10 години? Гуркюф детайлно съм го наблюдавал в Бордо,когато все още беше наша собственост,но отказа да се върне,както и последвалите му сезони,но това е сезон 08/09...ти ми говориш за 05/06,когато дори нямах кабелна и играех GTA San Andreas :D,всъщност,ти не знаеш ли на колко години съм? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
0

#33 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 24 July 2017 - 16:18

Ами не, откъде мога да знам? :D Той Гуркюф в Милан показа потенциал сезон 2006/2007, после в Бордо се представи силно сезон-два и ми е трудно да повярвам, че толкова те е главозамаял, но твоя работа. :D
1

#34 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
    Йоан Гуркюф
    Килиан Мбапе

Публикувано 24 July 2017 - 16:23

Влез ми в профила,знам ли :D Силно е "слабо" казано :D, но тия неща съм ги обяснявал и друг път,даже имах и дискусия с Capaldi,не ми се спами в темата на малкия Бобо.

Само ще вметна,Йоан е на 20-то място за Ballon d'Or след споменатият сезон,въпреки че играе за Бордо,въпреки че играе в Лига 1,и въпреки че отпада рано в ШЛ...да не говорим за френските експерти и тяхното мнение,и най-вече сравненията с един друг "магьосник". Накратко,Йоан е и си остава най-близкото до Зидан,което Франция е виждала,а и не само Франция. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (7):

Този пост е редактиран от Gourcuff: 24 July 2017 - 16:32

0

#35 Потребителя е офлайн   Maivata 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 01-November 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Marco van Basten

Публикувано 25 July 2017 - 11:27

Виж мнениетоDon Corleone написа на 24 July 2017 - 12:39 :

Кутроне е най-резултатният нападател на младежкия сектор на Милан за всички времена!!! 110 гола!!! Определено има талант момчето, а също и нюх към гола!! Инстинкт!! Мисля, че с трите гола в трите мача от последните дни + цялостното му представяне, определено заслужава шанс в първия отбор

Преди две години на европейското до 17 години в България изгледах всички мачове на Италия на живо и за мен футболиста с най-малко талант от нашите беше Кутроне. Нищо не показа за разлика от Локатели и Донарума. Имахме и още две момчета едното от който беше защитник и капитан на отбора, но не показа нищо кой знае какво и един централен халф също без особенни изяви. Така че не тая големи надежди за Кутроне, дано ме опровергае, но мисля че е втория Палоски.
Gianni Brera: "Van Basten the divine!"
Публикувано изображение
0

#36 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 04 August 2017 - 07:07

В Патрик виждам една доста подобрена версия на Филипо Индзаги. Очаква го голям футбол това момче. Нюхът му за пласиране е невероятен и при правилна работа след 4-5 години ще струва 222 млн. евро.
Публикувано изображение
1

#37 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 05-January 13
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 04 August 2017 - 08:27

Виж мнениетоCapolavoro написа на 04 August 2017 - 07:07 :

В Патрик виждам една доста подобрена версия на Филипо Индзаги. Очаква го голям футбол това момче. Нюхът му за пласиране е невероятен и при правилна работа след 4-5 години ще струва 222 млн. евро.

Подобрена версия на Индзаги... Пипо на тая възраст може да не е показвал такава игра, не съм го гледал, ама чакай.. много хляб има Патрик да яде.
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
0

#38 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Фен от:2004
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 04 August 2017 - 13:21

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Истински миланисти. :acmilan:
Публикувано изображение
8

#39 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 04 August 2017 - 17:07

Пожелавам му да има по-добра съдба от Алберто Палоски! :)
Публикувано изображение
0

#40 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 04 August 2017 - 19:12

Ако играеше за Порто, сега щяха да му искат поне 30 млн.

Прави ми впечатление, че Кутроне е от т.нар. модерни нападатели. Доста разчупено играе, често излиза на крилото и по този начин освобождава място в центъра. Освен това има и доста добър поглед над играта, много добре комбинира със съотборници и ги извежда в празни пространства. Добре залъгва 1 на 1 и има завидна техника за централен нападател. Общо взето с такива качества ще кажеш, че говорим за футболист крило/атакуващ халф. Е, скоростта не му е силна черта и това го отличава от фланговите футболисти. Но тук идва голямата разлика с типичните крила и плеймейкъри, която разлика прави Патрик много комплексен и специален, поне засега, футболист - има адския инстинкт да знае къде точно да застане, за да е на ръба на засадата, кога точно да тръгне и, въпреки че не разполага с голяма бързина, да успее да се освободи от защитника и да стреля. Разбира се, далеч е от головия нюх и прецизност на удара на Индзаги, но това е разбираемо предвид възрастта и малкия опит. По-скоро аз го оприличавам на Пипо, заради усета му къде да застане и как да се придвижи при статични положения - и голът срещу Байерн, и снощи вкара именно след такова. А това се учи по школите, но си личи, когато даден футболист просто го притежава като дарба. Самият факт, че е вкарал над 110 гола във всички юношески формации ни говореше, че това момче има нещо специално и не е като другите нападатели, излезли от школата и впоследствие затънали в изгнание по селата. Но сега вече като го видяхме в действие и срещу доста силни футболисти, макар и в приятелски мач, а и срещу по-посредствени такива, но в сериозни мачове пред пълен Сан Сиро, съм сигурен, че в това момче има нещо.

Естествено, че оттук-нататък в кариерата си ще израства и няма да развие всички тези качества еднакво добре. То иначе ще стане нещо като Марадона и Зидан в едно. :D Но самият факт, че има талант, за да бележи и да бъде хищник сред защитниците, който да развива с годините, и наченки на толкова други качества, отличаващи го от обикновените централни нападатели и които със сигурност ще развие с годините (кои повече, кои по-малко), ни дава повод да се надяваме, че от него наистина може да стане нещо голямо.

Дано не го дадем под наем, този сезон ще ни покаже със сигурност доколко може да развие всичките качества, които дотук показа, че притежава. Защото това също е от много голямо значение.
Може да не успее да надгради въобще - има много такива примери в историята. Последният даже още е в Милан, дано Гатузо му налее акъл, ако не е вече твърде късно. Но си мисля/надявам, че тук ще е различно.
Публикувано изображение
1

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: