ACMilan-bg.com: Милан - Торино - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (7 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Милан - Торино

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Любим играч:Руй Коща
  • Фен от:1996

Публикувано 08 January 2017 - 21:09

Купа ТИМ
12.01.2017 | 22:00 ч.
четвъртък
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

• (7 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#2 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 08 January 2017 - 21:49

Не мисля, че тази година имаме сериозни шансове за Купата, но пък ще е грозно да излезем с 11 резерви срещу силен отбор като Торино. Надявам се на някакъв баланс. Един Романьоли, например, не бива да напуска защитата, защото с чисто нова двойка /Гомес-Сапата, например/ ще се пропукваме много по-лесно. Също не бих вадил Сусо, тъй като алтернативата му Хонда, освен че е доста лимитиран откъм възможности, надали е и особено мотивиран, тъй като е възможно още януари да напусне. Може би Соса ще получи един от последните си шансове да покаже, че става поне за резерва с епизодичен принос към мачовете. В нападение няма спор - Лападула титуляр. Интересно и дали Сторари ще направи повторен дебют, утре /уж/ подписва, а за Купата поначало играят резервните вратари.

Няма да съм особено разочарован, ако отпаднем, но се надявам да подходим към мача сериозно, както миналата година при Миха, който, иронично, сега е на съперниковата скамейка.
Posted Image
1

#3 Потребителят е онлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любим играч:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 08 January 2017 - 22:19

Донарума; Калабрия, Романьоли, Гомес, Антонели; Соса, Локатели, Бертолачи/Поли; Сусо, Лападула, Нианг/Хонда.
Публикувано изображение
0

#4 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола
  • Регистр: 10-January 14
  • Любим играч:maldini

Публикувано 08 January 2017 - 22:22

Не знам доколко мотивирани ще бъдем в този мач , но със сигурност ще видим промени в титулярният състав . Очаквам нещо подобно : Габриел , Де Шилио ( спокойно може да се заложи и на Калабрия ) , Сапата , Романъоли , Антонели , Бертолачи , Поли , Соуса , Хонда , Лападула и Бонавентура . С този или друг състав , си пожелавам победа и класиране за следващит етап .
0

#5 Потребителя е офлайн   stanislav 

• Фен на Милан
  • Регистр: 22-July 12
  • Любим играч:Alessandro Nesta
  • Фен от:2002

Публикувано 08 January 2017 - 23:06

Миха определено ще иска да ни накаже, ще ги надъха на максимум, предвид и факта, че победителят най-вероятно ще домакинства на Юве на 1/4 финал.
AVANTI MILAN
0

#6 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 08 January 2017 - 23:15

Излизаме сериозно и с титулярите. Все пак играем рядко играем по два мача на седмица
0

#7 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Филипо Индзаги
  • Фен от:1999

Публикувано 09 January 2017 - 12:51

Нека поне 1 кръг от Купата да преодолеем, че иначе срамота... За мен ще е добре за Де Шильо, Бертолачи и Нианг да са титуляри!

П.С. Иронично или не, май средващия ни мач за първенство отново е срещу Торино! :D
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 20
2. Mбайе Нианг - 12
3. Рикардо Монтоливо - 9
4. Сусо - 7
5. Лука Антонели - 5
0

#8 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола

Публикувано 10 January 2017 - 03:14

Не знам какво е в главата на Монтела , но логиката диктува , че поне трима титуляри от мача с Каляри ( Абате , Локатели и Нианг ) няма да започнат мача с Торино . Абате е получил лека контузия в коляното и би следвало да остане на пейката с оглед усложняване на контузията , Локатели виси с 5-ти жълт картон и едва ли Монтела
ще го рискува в мача за купата , а Нианг с оглед слабата му игра и освиркванията от трибуните , също би следвало да остане резерва , защото нов провал на французина ще доведе до окончателен срив в тъй и нестабилната му нервна система .

Очаквам също "почивка" да получат Бака , Палета и Сусо . Първият за слабата си игра срещу Каляри , Палета следва да вземе малко въздух преди гостуването на Торино , като да не забравяме, че именно срещу торинци в мача за първенството защитника получи червен картон и едно ново "нещастно" обстоятелство в този мач , може да доведе до сериозно психично разстройство за футболиста преди следващият мач на Милан срещу "биковете" , който е само след няколко дена , а Сусо просто е най добре представящият се футболист на росонерите в последните срещи, и едва ли е разумно да се позволи на Торо да прави експерименти с неговото опазване по един или друг начин , което неменуемо ще повлияе на представяне на Сусо в гостуването на стадио Олимпико . По презумция , че за купата пазят резервните вратари на отборите , следва , че Донарума също ще седне на пейката за сметка на Габриел .

Следвайки горната логика , Донарума , Абате , Палета , Локатели , Сусо , Бака и Нианг ще останат резерви в този мач . Дали обаче Монтела може да си позволи този лукс, да извади 7 от титулярите от последният мач с Каляри ? и кои ще бъдат заместниците ?, при положение , че за никого не е тайна "куцата" ни резервна скамейка .
0

#9 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 10 January 2017 - 09:04

На мен ми е интересно дали Миха че пусне всичко най-добро в този мач? Или ще видим играчи като Падели, Де Силвестри, Вивес, Бойе, Макси Лопез... :D
Публикувано изображение

2. Mбайе Нианг - 12
3. Рикардо Монтоливо - 9
4. Сусо - 7
5. Лука Антонели - 5
0

#10 Потребителят е онлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Любим играч:Пипо Индзаги
  • Фен от:2006

Публикувано 10 January 2017 - 13:54

Габриел, Калабрия, Гомез, Романьоли, Антонели, Соса, Бертолачи, Поли, Хонда, Лападула, Бонавентура. Мисля, че съставът ще бъде подобен, но направо си отпадаме ако излезем така. Михайлович показа, че Купата не е безразличен трофей за него и според мен ще излезе с най-доброто, с което разполага.
`
0

#11 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на футбола
  • Регистр: 27-January 16
  • Любим играч:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.
  • Фен от:1995

Публикувано 10 January 2017 - 13:57

Виж мнениетоDjoković написа на 09 January 2017 - 12:51 :

Нека поне 1 кръг от Купата да преодолеем, че иначе срамота... За мен ще е добре за Де Шильо, Бертолачи и Нианг да са титуляри!

П.С. Иронично или не, май средващия ни мач за първенство отново е срещу Торино! :D

Не е! ;) Следващият ни мач е на 8-ми февруари, когато ще си отиграем отложения срещу Болоня мач. Чак след това на 16-ти февруари играем пак с Торино (с които и започнахме сезона, само че тоя път гостуваме). ;) Точно заради това считам, че трябва да си играем мача с титулярите и да го вземем, 'щото това реално е последен мач, след който идва паузата за полусезона ;)

Този пост е редактиран от Don Corleone: 10 January 2017 - 13:59

Публикувано изображение
0

#12 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 January 2017 - 14:07

Виж мнениетоDon Corleone написа на 10 January 2017 - 13:57 :

Не е! ;) Следващият ни мач е на 8-ми февруари, когато ще си отиграем отложения срещу Болоня мач. Чак след това на 16-ти февруари играем пак с Торино (с които и започнахме сезона, само че тоя път гостуваме). ;) Точно заради това считам, че трябва да си играем мача с титулярите и да го вземем, 'щото това реално е последен мач, след който идва паузата за полусезона ;)

Ко? :D

На 16-ти демек тоя понеделник ни е гостуването в Торино за първенството, а това с паузата за полусезона нещо не го разбрах :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#13 Потребителя е офлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Любим играч:Който се раздава за емблемата!
  • Фен от:2005

Публикувано 10 January 2017 - 14:50

Мердине, това да не ти е междусрочна ваканция, бре? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Няма таквива магии в Серия А.

О, объркал съм потребителя. Искрени извинения на Мердин! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Този пост е редактиран от vik rossonero 96: 10 January 2017 - 14:54

Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#14 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на футбола
  • Регистр: 27-January 16
  • Любим играч:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.
  • Фен от:1995

Публикувано 10 January 2017 - 15:01

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 10 January 2017 - 14:07 :

Ко? :D

На 16-ти демек тоя понеделник ни е гостуването в Торино за първенството, а това с паузата за полусезона нещо не го разбрах :D

Да, бе, така е. Сори, аз съм се заблудил заради отложеното гостуване на Болония на 8-ми февруари. Объркал съм се ;) Явно резерви ще има в тоя мач, а след него пак ще си играем с Торино, но в по-важен за нас мач :)

Виж мнениетоvik rossonero 96 написа на 10 January 2017 - 14:50 :

Мердине, това да не ти е междусрочна ваканция, бре? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Няма таквива магии в Серия А.

О, объркал съм потребителя. Искрени извинения на Мердин! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

То, пауза пак има, ама много кратка :D :D :D

Този пост е редактиран от Don Corleone: 10 January 2017 - 15:00

Публикувано изображение
0

#15 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 10 January 2017 - 15:51

Имаме 2 поредни мача с Торино! Факт! :D Mачът с Болоня въобще не е скоро, също факт! :D
Публикувано изображение

2. Mбайе Нианг - 12
3. Рикардо Монтоливо - 9
4. Сусо - 7
5. Лука Антонели - 5
0

#16 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 10 January 2017 - 22:23

И двата мача са важни и ще са трудни
0

#17 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 11 January 2017 - 11:31

Не знам за вас, ама домакинския мач ми е по на сърцето :D

0

#18 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 January 2017 - 16:13

Антонели и Нианг не са в групата, повикан е Кутроне. :) Интересно дали Донарума, Абате и Палета ще започнат, или нещо свръх-палаво като Сторари-Поли-Сапата. :D
Posted Image
0

#19 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 11 January 2017 - 16:33

Нианг трябваше да играе в този мач, за да е резерва в Серия А :D
Публикувано изображение

2. Mбайе Нианг - 12
3. Рикардо Монтоливо - 9
4. Сусо - 7
5. Лука Антонели - 5
0

#20 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола

Публикувано 12 January 2017 - 02:28

Как ли ще се зарадва Синиша, когато види в титулярният състав на Милан бившите си играчи Поли , Сапата , Хонда ... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Със сигурност обаче щеше да отвори и бутилка шампанско , ако можеше по някакви неведоми пътища да се появи и Де Йонг между титулярите ... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Оставайки емоциите на Синиша настрана , лично аз бих се зарадвал да видя в игра Калабрия и Ели . Единствно се "страхувам" да не вземе Давиде да направи един запомнящ се мач ( сигурен съм че го може ) , че видиш ли пък Абате да вземе да се комплексира , въпреки неспирните похвали от Монтела по негов адрес . :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (7):
0

• (7 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни