ACMilan-bg.com: Покупка на билети за мач на Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Покупка на билети за мач на Милан Оцени темата: ***** 1 Гласа

#61 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 10 January 2018 - 20:58

Втория етаж първите редове.Но никога не взимай първи, втори, че дори и трети ред, защото оградата пречи на гледката. Постоянно ще виждаш винкела пред теб, макар и малък да е. Дразни много. Ако ще взимаш първите редове от 4-ти на горе.
Втория етаж цената е двойно и тройно по евтина от първия особено ако е червения сектор. Обаче за там билети едва ли с куорето ще намериш.
Моя съвет е така и така предполагам, че ходиш 1 път в годината, не се скръндзи за 50 евро примерно, а си вземи хубави места поне да се насладиш на гледката.
И на дербита задължително влизай на стадиона един час по рано, защото курва суд св надпява с курва норд и става шоу.

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 10 January 2018 - 20:59

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
1

#62 Потребителя е офлайн   Kigwancha 

• Новак
  • Регистр: 07-January 18
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 10 January 2018 - 22:14

Това за оградата е много важно уточнение, определено ще го имам предвид. Аз съм си маниак на тема "изглед". Веднъж бях на стадион "Божик" в Будапеща за мач на местния Хонвед (унгарските росонери, хаха), и се побърках с тия поддържащи колони в трибуна "Пушкаш" :D
0

#63 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 10 January 2018 - 22:36

Бе не е съвсем вярно това за първите редове на втория етаж. :D Сядал съм там няколко пъти и специално на първия ред си се вижда чудесно между тръбите на оградата, конструирана е доста интелигентно. Пък и си е абсолютен кеф да се метне човек на въпросната ограда когато вкараме гол - никои други места не предлагат подобна опция. :D

Виж мнениетоKigwancha написа на 10 January 2018 - 19:38 :

Добре, супер си! Според вас, горни редове на първи етаж или долни редове на втори етаж е най-добре като гледка?

Като гледка няма да има кой знае каква pазлика. но виж цените са доста pазлични, да не кажа двойни. Освен ако не става дума за фотьойлчетата на пъpвото ниво на втоpия оpанжев етаж напpимеp, които също са много скъпи. Pазгледай добpе цените на схемата на стадиона и понеже точно за Деpбито едва ли ще успеете да се вpедите със супеp центpални места, специално за местата на чеpвената или оpанжевата тpибуна гледайте да сте по-близо до синята тpибуна, т.е. по-близо до Curva sud. Иначе ако сте близо до зелената, ще чувате повече оpките. :D
На мен любима ми е оpанжевата тpибуна - втоpи етаж. Гледката е супеp, цената също. А и единствено когато си на оpанжевата, виждаш само тpиетажни тpибуни от всякъде и на хоpата, които стъпват за сефте на стадиона, им висват ченетата. От лични впечатления го казвам. :D

FORZA MILAN!!!

0

#64 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 10 January 2018 - 22:37

Виж мнениетоKigwancha написа на 10 January 2018 - 22:14 :

Това за оградата е много важно уточнение, определено ще го имам предвид. Аз съм си маниак на тема "изглед". Веднъж бях на стадион "Божик" в Будапеща за мач на местния Хонвед (унгарските росонери, хаха), и се побърках с тия поддържащи колони в трибуна "Пушкаш" :D

Ха ха Аз съм бил на Ференцварош на стадиона , който им е и национален , както и в Дебрецен . Август месец гледах Дебрецен - Ференцварош 0:0 . Голяма скука бе :D
Като искаш гледка втора оранжева център. Идеална гледка към терена . 2-те ултрас трибуни с хореографията им и от среща резервните скамейки . Но пак казвам там билети с куоре едва ли ще намериш.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
1

#65 Потребителя е офлайн   Kigwancha 

• Новак

Публикувано 10 February 2018 - 12:08

Здравейте отново!

Купих Куоре Росонеро, но още не съм ходил в Италия, тоест не съм регистрирал картата докрай, имам само номер и самата карта. Искам да попитам, мога ли с тази карта да взема общо три билета за мач на Сан Сиро - един за себе си и два за други двама човека, или не?
0

#66 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 10 February 2018 - 13:49

Виж мнениетоKigwancha написа на 10 February 2018 - 12:08 :

Здравейте отново!

Купих Куоре Росонеро, но още не съм ходил в Италия, тоест не съм регистрирал картата докрай, имам само номер и самата карта. Искам да попитам, мога ли с тази карта да взема общо три билета за мач на Сан Сиро - един за себе си и два за други двама човека, или не?

Можеш без абсолютно никакъв проблем.
Публикувано изображение
0

#67 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 10 February 2018 - 14:52

Имах същата дилема, да, можеш, но при първото си посещение се отбий до гишето за активиране на картата, иначе няма да можеш да влезеш. Така ми отговориха от Милан.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
1

#68 Потребителя е офлайн   Kigwancha 

• Новак

Публикувано 12 February 2018 - 09:04

Виж мнениетоCapolavoro написа на 10 February 2018 - 14:52 :

Имах същата дилема, да, можеш, но при първото си посещение се отбий до гишето за активиране на картата, иначе няма да можеш да влезеш. Така ми отговориха от Милан.

А къде се намира гишето?
0

#69 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 12 February 2018 - 09:09

Изпрати запитване до cuore.rossonero@acmilan.it с всичките ти въпроси. Иначе не ти отговарям с конкретно гише, защото имейла съм го изтрил. Не ти пречи да влезеш в магазина и да питаш къде да си активираш картата.

Куорето дойде ли ти? Ако не, изчакай да дойде, има лист с упътвания.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#70 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 12 February 2018 - 10:41

Картата се активира с първият билета който заредиш на нея. Като си купуваш има опция да заредиш на кутрето или хартиен, дай опция зареди на кутрето и си готов.
Публикувано изображение
0

#71 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 12 February 2018 - 10:42

Моята значи е активирана вече, след като закупих за мача с Лудогорец, така ли да разбирам? Защо тогава ме караха да ходя до някакво гише за активация?
Публикувано изображение
0

#72 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 12 February 2018 - 11:04

Билета трябва да е зареден на куорето,за да се активира автоматично, а активацията на Сан Сиро е супер елементарна. Както влизаш на решетките ако не те пусне, точно до тях има вътрешни каси, които даже може и хартиен билет да ти извадят само с лична карта, Без куоре дори.
Ще видим какво ще става лятото, защото искат да премахват картите.
Публикувано изображение
1

#73 Потребителя е офлайн   Kigwancha 

• Новак

Публикувано 12 February 2018 - 16:29

Виж мнениетоCapolavoro написа на 12 February 2018 - 09:09 :

Изпрати запитване до cuore.rossonero@acmilan.it с всичките ти въпроси. Иначе не ти отговарям с конкретно гише, защото имейла съм го изтрил. Не ти пречи да влезеш в магазина и да питаш къде да си активираш картата.

Куорето дойде ли ти? Ако не, изчакай да дойде, има лист с упътвания.

Изпратих им, но няколко дни не отговориха и дойдох да питам тук. Куорето дойде. На листа с упътвания са написали:

The Card bought via ACMILAN website becomes fully effective only after being enabled. To enable the Card bought online, when using it for the first time to buy an individual ticket or a season ticket, the Holder must go to a special counter at the San Siro G. Meazza Stadium to be identified, against presentation of his/her identification document used for subscription. Please check for opening times.
IMPORTANT NOTICE: until the above procedure has not been fulfilled, the card:
Can be used to buy a season ticket.
Can be used to buy a ticket.
CANNOT be used to buy tickets on behalf of others.
CANNOT be used to transfer tickets to others.

Аз получих Куорето преди дни, но искам да взема три билета, а не само за себе си, и за това питам хората с опит, дали при още неактивирано Куоре би могло да купя билети за други хора.

Този пост е редактиран от Kigwancha: 12 February 2018 - 16:42

0

#74 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 12 February 2018 - 16:47

Най-сигурният начин да си отговориш на въпроса е утре да направиш опит за покупка на билети за дербито с Интер. В 11 българско стартира продажбата за притежатели на Cuore Rossonero.

На мен ми отговориха, че МОГА да купя до 4 билета, но утре и аз ще пробвам, за да съм сигурен, че е така.

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 12 February 2018 - 11:04 :

Билета трябва да е зареден на куорето,за да се активира автоматично, а активацията на Сан Сиро е супер елементарна. Както влизаш на решетките ако не те пусне, точно до тях има вътрешни каси, които даже може и хартиен билет да ти извадят само с лична карта, Без куоре дори.
Ще видим какво ще става лятото, защото искат да премахват картите.

Какво означава да са заредени на куорето?
Публикувано изображение
0

#75 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 12 February 2018 - 20:32

Ще бъда в Милано през април и ще посетя Мегастора в центъра. Въпросът ми е дали автоматично ще мога да пазарувам с отстъпката или трябва първо да се активира някакси куорето?
0

#76 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 13 February 2018 - 01:37

Като купуваш билет от сайта на Милан има опция да го заредиш на куорето. Куорето има баркод, баркода се сканира на решетката и ти я отворя.
За фен стора на Милан става и без да си я активирал, те сканират въпросния баркод, макар, че във фен стора са ебаси цените. По хубаво да си купуваш неща на курва суд от стадиона от колкото на Милан от фен шопа. Поне в България,никои няма да има нищо като теб.
Аз в Лондон като нося тениските и суитчърите на курва суд всеки италианец ми отстъпва място в метрото 😂😂😂 хахахахах
Публикувано изображение
1

#77 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 13 February 2018 - 11:12

Kigwancha, току що пробвах в сайта, мога да купя 4 билета с моята карта, която все още не е активирана. Това, което ми прави лошо впечатление, са орязаните места за избор, едва ли стадионът е свършил по всички сектори, които не са активни.

Ако на някой му трябват билети за дербито, да пише, ще му взема.
Публикувано изображение
0

#78 Потребителя е офлайн   Kigwancha 

• Новак

Публикувано 13 February 2018 - 12:54

Виж мнениетоCapolavoro написа на 13 February 2018 - 11:12 :

Kigwancha, току що пробвах в сайта, мога да купя 4 билета с моята карта, която все още не е активирана. Това, което ми прави лошо впечатление, са орязаните места за избор, едва ли стадионът е свършил по всички сектори, които не са активни.

Ако на някой му трябват билети за дербито, да пише, ще му взема.

Аз купих желаните три билета, но не стана да ги заредя в Куорето, а ги взех на хартиен носител. Дава ми, че трябва да ги разпечатя. За Куорето нищо не казва.

Този пост е редактиран от Nesta™: 14 February 2018 - 18:27

0

#79 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 13 February 2018 - 13:15

Но куоре може само 1 да се зарежда твоя...никои друг. Има опция като въвеждаш данните.
Публикувано изображение
0

#80 Потребителя е офлайн   Kigwancha 

• Новак

Публикувано 14 February 2018 - 07:58

Мамка му, вчера взех три билета за първи оранжев. Нямаше три места едно до друго, така че взех каквото имаше. И днес гледам, че пак има билети за първи оранжев, при това по няколко места накуп. И то при положение, че вчера към 1 на обяд целият първи оранжев беше разпродаден. Някой знае ли дали има начин да смениш закупено място за друго? И каква е изобщо причината тези свободни места да се пoявят чак сега?
0

#81 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 14 February 2018 - 10:01

Тикетинг офисът са пълни аматьори и подхождат повече на македонски отбор, отколкото на великия Милан. Мейд ин Чайна.
1

#82 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 14 February 2018 - 12:06

Не може да сменяш места на билети след като си ги купил вече. Може да ги продадеш на някои и да си вземеш нови.
Както каза колегата по -горе. Целият билетен център на Милан са пълни ***** .
0 customer service
Публикувано изображение
0

#83 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 14 February 2018 - 21:26

Виж мнениетоKigwancha написа на 14 February 2018 - 07:58 :

И каква е изобщо причината тези свободни места да се пoявят чак сега?

Притежателите на сезонни билети са се отказали от местата си след като си купил вече. Или поне тогава са го ъпдейтнали. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

По-тъпото е защо не можеш да сменяш вече веднъж закупени места, ако за свободните така или иначе няма кандидати.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни