ACMilan-bg.com: Покупка на билети за мач на Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Покупка на билети за мач на Милан Оцени темата: ***** 1 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Ghost 

• Новак
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 12-August 16

Публикувано 12 August 2016 - 10:31

Здравейте,
искам да закупя билет като подарък на мой приятел за рожден ден и съм харесал като дата мача на Милан срещу Лацио на 21.09. Въпросът ми е от къде може да се закупи билет, тъй като в официалния сайт не намерих такава информация? Ще се радвам някой, ако може, да ми помогне!

Благодаря предварително!

Поздрави
1

#2 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 12 August 2016 - 11:06

https://tickets.acmilan.com/ Рано е, пускат максимум 3 мача предварително. Има и други сайтове, но чети внимателно условията, да не ти вземат парите и после да ти търсят карта Cuore Rossonero.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
1

#3 Потребителя е офлайн   Ghost 

• Новак

Публикувано 10 September 2016 - 18:31

Благодаря за отговора. Понеже времето наближава, моля за още малко насоки. В кой сектор на стадиона се настанява гостуващата агитка, в кой сектор са лудите тифози, за да ги избегна по възможност? Ще ми се мястото хем да е добро за гледане, но и да е по-далеч от агитките, защото моят човек не си пада по крайностите.
1

#4 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Фен от:1988

Публикувано 11 September 2016 - 12:07

Зад вратите. Синият сектор, втори етаж са нашите, зелен сектор треъи етаж са гостите, но за там няма да ти продадат билет на касите и да искаш. Казвам касите, защото там ще има билети със сигурност за този мач :)

1

#5 Потребителя е офлайн   Ghost 

• Новак

Публикувано 11 September 2016 - 19:38

А как стои въпросът с местата в червения и жълтия сектор?
0

#6 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 12 September 2016 - 09:31

Как да стои? Ако питаш за цени, избираш място и плащаш според него - колкото си по-нависоко, толкова е по-евтино.

1

#7 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 12 September 2016 - 10:10

http://www.acmilan.c...ng-biglietteria
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#8 Потребителя е офлайн   Ringo 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 19 September 2016 - 11:17

Може ли и аз да помоля за малко информация тука, за да не отварям нова тема :)

Значи дойде и моят ред да ида на най-хубавия стадион за мача със Сасуоло. Сега гледам билетите и на сайта и имам два въпроса.

ГОляма ли е разликата между цените на сайта и цените на касите ? Знам, че на касите са по-евтини, но ако разликата не е голяма, то ще си спестя едно ходене до стадиона предния ден, а и, честно казано, ще ми е много по-спокойно, ако съм ги поръчал предварително и знам, че само трябва на входа да им покажа нещо изпринтено, предполагам (нали не трябва с резервацията или там каквото получавам от сайта да ходя пак на касите да си взема истинския билет?)

Вторият и по-важен въпрос е да ми препоръчате места. Не ми се дават много пари за някакви "по-луксозни" места и затова се двоумя (тиумя даже :) ) между следните три сектора:

Poltroncine Arancio
Прикачен файл  Poltroncine Arancio.JPG (54.95K)
Брой сваляния: 22

Secondo Anello Rosso
Прикачен файл  Secondo Anello Rosso.JPG (53.4K)
Брой сваляния: 27

и този

Secondo Anello Arancio
Прикачен файл  Secondo Anello Arancio.JPG (54.88K)
Брой сваляния: 18

На пръв поглед първите билети, като най-скъпи, би трябвало да са най-добри. В смисъл, че ще се вижда най-хубаво от там, ама си мисля, че може отгоре да се вижда по-добре. Не знам колко е далече човек на втория етаж и как се виждат играчите. Дайте съвет откъде ще се вижда най-добре и като цяло ще е най-хубаво.

Мерси на всички отзовали се! Казвайте какво да правя и да тръгвам за мача :D

Този пост е редактиран от Ringo: 19 September 2016 - 11:18

1

#9 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 19 September 2016 - 12:51

Здрасти,
Poltroncine Arancio са много гъзарски, Secondo Anello ако намериш по-централни са си съвсем прилични.
Аз лично не съм забелязал да са на касите ралични цените, ако си го купуваш през сайта (но може би е с карта Куоре россонеро)
AC MILAN OLD STYLE
2

#10 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 19 September 2016 - 14:25

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Връзка към онлайн продажбите: https://tickets.acmi...oduct/8060/3113
Има разлика, на касата е по-скъпо. Ето за ориентир:
Билети онлайн: http://www.acmilan.c...ng-biglietteria
На билетарията пред "Сан Сиро" http://www.acmilan.c...dio_2016_17.pdf
Публикувано изображение
3

#11 Потребителя е офлайн   Ringo 

Публикувано 19 September 2016 - 14:34

Мерси и на двамата! Само не мога да разбера какви са тези Fascia A, B, C? Някакви редове са, но нали са в един и същ сектор, защо цените се различават така. Като ида на самата страница, на която се поръчват, там ги няма тези разделения на А, В и С. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (6):
1

#12 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Любими играчи:Малдини

Публикувано 19 September 2016 - 14:39

Ха странно, не съм забелязал кога са променили политиката с касите.
Btw, можеш да си купиш билет и от каза милан, ако мислиш да минеш през музея.

Този пост е редактиран от pissarov: 19 September 2016 - 14:40

AC MILAN OLD STYLE
2

#13 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 19 September 2016 - 15:35

Виж мнениетоRingo написа на 19 September 2016 - 14:34 :

Мерси и на двамата! Само не мога да разбера какви са тези Fascia A, B, C? Някакви редове са, но нали са в един и същ сектор, защо цените се различават така. Като ида на самата страница, на която се поръчват, там ги няма тези разделения на А, В и С. Публикувано изображение

Фашите са остатъци от времето на Мусолини. В Италия Дучето все още го уважават. Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Това са различните ценови категории за отделните мачове, Иво. Преди бяха само две, сега са ги разделили на три. Дербитата са фаша А, селските мачове са фаша С. Всеки отделен мач е от една ценова категория и за него цените на билетите са от съответната фаша. Винаги ги обявяват кой мач от коя фаша е, със сигурност го има и някъде в сайта, трябва да поровиш.
Сасуоло най-вероятно ще е фаша В, така че гледай тея цени. Иначе за място - почти винаги сядаме на втори оранжев етаж - Secondo Anello Arancio, на третата ти картинка. Вижда се прекрасно и цените са търпими. Poltroncine са по-скъпи и разликата е, че са малко по-надолу, т.е на долната част на оранжевия втори етаж, който сам по себе си е разделен на два подетажа, така да се каже. И не си заслужава да се ръсиш.

FORZA MILAN!!!

2

#14 Потребителя е офлайн   Ringo 

Публикувано 19 September 2016 - 15:43

Еее, супер, мерси много, Радо! И аз почти се бях решил за втория етаж, понеже предполагах, че не е чак толкова далече, че да не се разбира кой играч кой е, ама реших да попитам хората с опит ;)

Иначе, разлика между втори червен и втори оранжев няма, нали ? Просто са от двете страни на терена, но се вижда еднакво добре, предполагам ?
2

#15 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 19 September 2016 - 17:28

Гледай със Сасуоло да не го сложат фаша А, че то си е голямо дерби последните години :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Иначе доколкото имам спомен, в Каза Милан са по-евтини от билетарията пред "Сан Сиро". Цените са така: Онлайн < Каза Милан < Сан Сиро.
Публикувано изображение
1

#16 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

Публикувано 19 September 2016 - 20:19

Виж мнениетоRingo написа на 19 September 2016 - 15:43 :

Еее, супер, мерси много, Радо! И аз почти се бях решил за втория етаж, понеже предполагах, че не е чак толкова далече, че да не се разбира кой играч кой е, ама реших да попитам хората с опит ;)

Иначе, разлика между втори червен и втори оранжев няма, нали ? Просто са от двете страни на терена, но се вижда еднакво добре, предполагам ?

Идеално се вижда. Трибуните са доста стръмни, така че всичко ти е отдолу и не си чак толкова отдалечен от терена. Втори червен и втори оранжев са точно както си ги представяш, един вид сектор А и сектор В, само дето на червената трибуна са местата за журналистите, а и най-скъпите места, един вид - чорбаджийските, дето сяда Дедо и дето обикновено спят Галиани и синът му. :D Това леко ограничава избора на места, но за простосмъртните е все тая.
Другият тънък момент е, че както знаеш - единствената трибуна на два етажа от целия стадион, е оранжевата. Което ще рече, че като седнеш там, виждаш триетажни трибуни от всички страни и е доста... по-мащабно, някак. Публикувано изображение

Виж мнениетоCapolavoro написа на 19 September 2016 - 17:28 :

Гледай със Сасуоло да не го сложат фаша А, че то си е голямо дерби последните години Публикувано изображение Иначе доколкото имам спомен, в Каза Милан са по-евтини от билетарията пред "Сан Сиро". Цените са така: Онлайн < Каза Милан < Сан Сиро.

Хахахахх, чак дотам не вярвам да я докараме. Верно редовно си ни дрънкат, но някакси не върви да си признаем. Публикувано изображение
Иначе цените ги промениха откакто откриха Каза Милан, преди това беше все тая от къде купуваш. А сега май онлайн и Казата е едно и също /или почти/, но малко повече те дялкат на касите, което си е черна несправедливост, но за жалост нищо не може да се направи. Те щом беройчетата я подхванаха тая мода, смятай. Публикувано изображение

FORZA MILAN!!!

2

#17 Потребителя е офлайн   Ringo 

Публикувано 20 September 2016 - 08:40

Отново мерси на всички, много ми помогнахте :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
2

#18 Потребителя е офлайн   Falkoneto 

• Новак
  • Регистр: 13-September 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 09 November 2016 - 18:31

Здравейте, тъй като ми предстои пътуване утре да Италия и има много голяма вероятност да ми остане малко време и да отида до стадиона. Полетът ми е от Бергамо. Въпросът ми кой е най лесният начин за стигане до стадиона. също така после връщане до Бергамо от там. Ако знаете и работното време на стадиона също ще ми е от полза. Благодаря предварително.
0

#19 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

Публикувано 10 November 2016 - 11:05

Виж мнениетоFalkoneto написа на 09 November 2016 - 18:31 :

Здравейте, тъй като ми предстои пътуване утре да Италия и има много голяма вероятност да ми остане малко време и да отида до стадиона. Полетът ми е от Бергамо. Въпросът ми кой е най лесният начин за стигане до стадиона. също така после връщане до Бергамо от там. Ако знаете и работното време на стадиона също ще ми е от полза. Благодаря предварително.

Ако тръгващ от централна гара - Stazione centrale (Centrale FS), най-бързо е да се качиш на зелената линия на метрото в посока Cologno Nord или Gessate и слизаш на втората спирка - Loreto. Там се прикачаш на Червената линия на метрото - в посока Rho Fiera. като трябва да стигнеш до спирка Lotto, където имаш два варианта - или да се прикачиш на лилавата линия в посока San Siro и да слезеш на третата/последната спирка, която е стадионът, или да слезеш на Lotto и да вървиш пеша до стадиона, около 10-15 минути е.

Работното време го виж на официалния сайт, или просто питай на място като стигнеш дали са отворени стадионът, магазинът и музеят, хората са любезни и ще ти кажат. :D.

FORZA MILAN!!!

0

#20 Потребителя е офлайн   Ringo 

Публикувано 10 November 2016 - 12:53

Обиколките на стадиона са всеки ден от 9>30 до 17:00, освен в дните на мачове. Тогава май беше изцяло затворено за туристи, но не съм сигурен за това, трябва да се провери. Музеят работи даже до по-късно, май беше до 18:00 но неговото разписание го има на официалния сайт, трябва да видиш. Мисля, че беше при "Tickets".

Иначе аз ходих с лилавата линия ама се прекачвах, както е написал Радо. С червената пък имаш малко да ходиш пеша, както ти е кеф, общо взето :)
0

#21 Потребителя е офлайн   MartinKo07 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 10-August 13
  • Фен от:1991
  • Любими играчи:Weah, van Basten

Публикувано 10 November 2016 - 13:34

В дните на мачове стадиона е отворен до 12 часа на обяд, а музеят е изцяло затворен. Цена на билета е 12 евро.
0

#22 Потребителя е офлайн   angelov909 

• Новак
  • Регистр: 23-January 17

Публикувано 23 January 2017 - 17:33

Здравейте,

Имам въпрос, днес си закупих билети за мача с Фиорентина, платих ги през картата и получих имейл. Когато въвеждах данните единствената опция за доставка, която можех да избера за да продължа беше доставка до страна в ЕС срещу 10 евро, направих и това, а в мейла пише че може да използвам хоум принт, но след като го цъкна ме препраща в сайта, натискам да се принтират и ми дава ерор и до там. Като цяло за да завърша заявката трябваше да оставя и адрес за доставка, та въпроса ми е сега ще ми доставят билетите на адреса или аз някак трябва да си ги изпринтирам и ако ги доставят на адрес дали ще се случи със сигурност преди мача, който е на 19 а аз на 17 летя за Милано.
2

#23 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 23 January 2017 - 19:34

Не се притеснявай, доставка от Италия до България едва ли ще отнеме повече от 4-5 работни дни.
Публикувано изображение
2

#24 Потребителя е офлайн   Aliken 

• Регистр: 12-January 14

Публикувано 23 January 2017 - 21:47

Ако се изпращат по куриерска фирма пристигат на адрес, ако е по БГ пощи - до най-близката поща спрямо посочения адрес. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
В двата случая би трябвало да са ти изпратили линк, на който да следиш доставката.
2

#25 Потребителя е офлайн   angelov909 

• Новак
  • Регистр: 23-January 17

Публикувано 24 January 2017 - 14:39

Ами единственото, което съм получил на мейла е номер на резервацията и местата, няма линк за следене на резервацията, но ще изчакам няколко дни сигурно ще получа нещо на телефона.

Този пост е редактиран от angelov909: 24 January 2017 - 14:39

1

#26 Потребителя е офлайн   Bermudeca 

• Новак
  • Регистр: 27-February 17
  • Фен от:1998
  • Любими играчи:Кака'

Публикувано 08 March 2017 - 16:36

може ли някой да ми каже от къде да си купя билет за мача или ако има някаква организирана група от хора , които ще ходят на мача да се включа и аз
0

#27 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 08 March 2017 - 16:53

Клик

За Дженоа вече са ги пуснали гледам, най евтините билети са 20е, най скъпите 300е :)

Този пост е редактиран от George Weah: 08 March 2017 - 16:53

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#28 Потребителят е онлайн   GeorgiA. 

• Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 30 August 2017 - 09:37

Я някой да ме осветли дали се спазват местата на билетите или е като в градския транспорт? :D И защо по дяволите още не са пуснали билетите на официалния сайт. Бях намерил едни билети по 21$ в viagogo.com, ама ми иска някакъв номер, който не мога да предоставя :D
Публикувано изображение
0

#29 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 30 August 2017 - 09:47

Виж мнениетоGeorgiA. написа на 30 August 2017 - 09:37 :

Я някой да ме осветли дали се спазват местата на билетите или е като в градския транспорт? :D И защо по дяволите още не са пуснали билетите на официалния сайт. Бях намерил едни билети по 21$ в viagogo.com, ама ми иска някакъв номер, който не мога да предоставя :D

Колкото пъти съм бил на мач в Италия винаги са се спазвали местата, не само на "Сан Сиро", а и на "Франки", и на "Армандо Пики", и на "Ренато Кури".
Публикувано изображение
1

#30 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

Публикувано 30 August 2017 - 13:51

Виж мнениетоGeorgiA. написа на 30 August 2017 - 09:37 :

Местата винаги се спазват, в това нямай съмнение. А и организацията на стадиона е направена така, че си влизаш от входа, водещ до твоя сектор, плюс разбира се тези около него и няма как да се отклониш много от зоната, за която имаш билет. Ако след започването на мача са останали незаети места наоколо, можеш да се преместиш, никой няма да те спре, но ще става въпрос за преместване с няколко метра, примерно, не да смениш трибуната или етажа. :yes:

FORZA MILAN!!!

0

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни