ACMilan-bg.com: Марко Фасоне - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (12 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Марко Фасоне изпълнителен директор Оцени темата: **--- 3 Гласа

#221 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 18 December 2017 - 14:57

http://www.milannews...montella-278738

Ръководството е убедено, че зад проблемите се крият физически проблеми, свързани с тренировъчната методология на Монтела. Ъм, ноу шит, Шерлок? :facepalm: Не, тия двамата просто не спират да ме удивляват с откритията си. Това не само, че беше напълно ясно от септември миналата година, когато след четири кръга бяхме според официални данни най-малко тичащият отбор в шампионата, но и продължи в пълна сила до лятото, когато беше всъщност един от основните аргументи защо, драги откриватели, трябваше да биете шута на този некадърник, преди да повлече и новите играчи в тинята на тренировките, с които се ебава не друг, а Андреа Бертолачи /!!!/. Вие въпреки това напълно игнорирахте този и още други аргументи, за да достигнете до прозренията си в средата на сезона. Монтела водил грешни тренировки, уау! А какво всъщност са гледали, когато обясняваха, че всеки ден са на Миланело, следят тренировките и имат пълно доверие на треньора?! Тия хора въобще информират ли се какви са съвременните критерии за тренировъчния процес и в какви случаи той влияе зле на играчите? Явно не, щом след задълбочени анализи достигат до извод, който е ясен на обикновения фен от 15 месеца насам. То е напълно достатъчно да видиш 1) резултатите на отбора, 2) факта, че трупахме безумен процент владеене на топката, но понякога без цяло полувреме да влезем в наказателното поле на съперника и 3) статистиката, според която и този сезон сме най-малко бягащият отбор в Серия А /!!!/, за да заключиш, че нещо е брутално сбъркано именно на Миланело.

Едва ли ще са нужни услугите на Еркюл Поаро, за да си обясним защо Милан ще е поредният клуб, в които Фасоне и Мирабели оставят противоречиви впечатления. С подобни осъзнавания година и половина по-късно не се прави нито бизнес, нито Голям футбол.
1

#222 Потребителя е офлайн   cinzano 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 07-May 14
  • Любими играчи:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано 19 December 2017 - 21:28

Fassone: "I've known Kaka short time ago. He took a month in order to think what he wants to do in his life. We will speak again before Christmas, not just for greetings. On Monday evening we exchanged opinions with Gattuso and decided to put the players in a retreat. We have seen what happened against Verona as a humiliation, it must not happen anymore."
0

#223 Потребителят е онлайн   Sheva 

• Фен от:1989
  • Любими играчи:Shevchenko,Van Basten,Baresi, Gullit Rijkard,Maldini,Nesta,Rui Costa, Kaka, Seedorf

Публикувано 23 December 2017 - 21:06

Трябва да ти е ясно,че за да имаш печеливш отбор не е нужно само да намериш футболистите,ТРЯБВА И ТРЕНЬОР,КОЙТО ДА ИГРАДИ ОТБОР ,ОТБОР!!!!!
0

#224 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 23 December 2017 - 22:46

Този, заедно с деградиралия си селски колега заслужава да бъде пребит с пръчки и камъни насред Милано!!!

Може ли Монтела да записва толкова време слаби резултати, да решиш да го уволниш и преди това да не си се застраховал по някакъв начин с треньор с някакъв ОПИТ, а да изсипеш Гатузо, пък каквото стане...

Имаш Мадзари, имаш Блан, имаш Хидинк, имаш 1 тон треньори, които в момента са без работа и може с тях да не спечелим нищо и да не направим нищо, но поне са хора, които са работили в СЕРИОЗНИ първенства, някои от тях дори са играли и печелили в престижни турнири като ШЛ, все някой от тях щеше да се навие да дойде при нас и да довърши сезона...

Вместо това, според слуховете единствения човек, с който се е говорило е Владимир Петкович (който беше и на стадиона на мача със СПАЛ) и то при условие, че Швейцария не се класират на Световното, което беше крайно невероятно предвид съперника им на баражите...

Това показва какви двама баламурняци са на ръководни позиции в този отбор, явно все още си мислят, че са в Съндърланд и тем подобни селски тимчета и 9-10 място в първенството е успех, а пък в ЛЕ и за Купата...квото сабя покаже.............
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#225 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 30 December 2017 - 16:27

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Хакайте ми минусите, ама по-голямата грешка на Фасобели (според мен!) не е, че прекалено дълго чакаха, за да махнат Монтела, а че го замениха с Гатузо.
Съжалявам, ама играем уникално грозен футбол, не съм виждал друг ТОП отбор в цяла Европа да играе по този отвратителен начин - 4-5-1 срещу отбори като Фиорентина.
Масовото мнение е, че раздялата с Монтела беше нужна, независимо с кого, трябваше промяна в отбора. Аз още тогава не бях напълно съгласен. Винаги може да стане и по-зле, въпреки че един от девизите на българите е "давай бе, не може да стане по-зле". :D Даже бях по-склонен на вариант като Мадзари, който щеше да породи противоречиви реакции, но има солиден опит в професията, отколкото Гатузо, който е масов любимец на феновете (включително и мой), боец, миланист, но с никакъв опит в елитния футбол.

Както и да е, дойде Рино, имаше някакъв ентусиазъм в първите 1-2 седмици (за съжаление не и на терена, защото кошмарът там продължи), повтаряше се как Гатузо ще ги шамари, ще предава уроци по Миланолюбие :D на наемниците, които изведнъж ще станат Миланисти до костите си. И най-важното - ще започне да пуска играчите, които заслужават да играят, защото дипломата Монтела явно не разбира и затова залага сляпо на Калинич и Борини. Виждаме какво става при Гатузо - не мислех, че е възможно, но минутитите на Силва са дори още по-малко в сравнение с тези при Монтела. :D
Аз лично, предвид историите с предишните отбори на Гатузо, мислех, че поне малко от малко и ще стабилизира играта ни в дефанзивен план, ако не друго, но и това не стана. Риека ни вкараха два гола, последният и предпоследният отбор в Калчото ни вкараха общо пет... Нищо от това не се сбъдна. И затова за мен Гатузо дотук си е провал, въпреки изключително ниските очаквания, които лично аз имах към него (подбор на правилните играчи на правилните позициии /включително налагане на Силва и Кутроне като нападателна двойка/, стабилизиране на играта в дефанзивен план), не съм имал никакви претенции за задължителни победи, минимален тачков актив до края на годината или разни такива. Равносметката на Гатузо е - 8 мача - 2 победи, 2 равенства, 3 загуби и отстраняването на мердите за Купата в най-лесна серия за целия полусезон. Вече само можем да гадаем, всеки през собствената си призма да пречупи представата за едно бъдеще, в което Монтела все още да ни е треньор, и да си каже за себе си какво би се случило, но според мен щеше да събере повече точки от Гатузо. Ченцо може да е всичко (особено през този сезон :D ), но мачовете с малките отбори ги взимаше, а в тази серия, освен интер за Купата, не срещнахме нито един отбор, който да ни превъзхожда осезаемо.

Това всичко го пиша не като фен на Монтела или привърженик на идеята да го бяхме оставили досега да води отбора, а се опитвам да бъда обективен. И аз бях на мнение, че трябваше пътищата ни да се разделят, но моята основна причина на беше като масовата - че не ставал за голям отбор (според мен това не е така, но в годините ще си проличи най-добре, както си пролича и с Алегри), просто в момента не беше подходящото време за Ченцо в Милан. Грешката беше, че не взехме треньор с опит. Можеше да бъде и някой като Вентура, дори Мaдзари, но просто да е минал през това да води елитен отбор, а не да разчитаме на Гатузо да шамари Донарума, Билия и Чалханоглу и да им разправя истории колко велик отбор е Милан, а те, окрилени, изведнъж да преоткрият себе си. Това става по филмите. В реалността ни трябва човек, който е тактически грамотен, има опит, може и да не е голямо име, но да може да научи едни добри футболисти с качества как да играят заедно. Това е.

Този пост е редактиран от Maldini: 30 December 2017 - 16:29

Публикувано изображение
3

#226 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 30 December 2017 - 16:34

Напълно съм съгласен с всичко, без частта с Вентура. Последният е тотален футболен ивалид и изобщо си няма и идея как да накара един отбор да направи смислена атака. Отбор с играчи като Инсиние, Белоти, Имобиле, Верати и т.н. Този никога не трябва да стъпва на Миланело.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#227 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 30 December 2017 - 17:56

Виж мнениетоMaldini написа на 30 December 2017 - 16:27 :

Съжалявам, ама играем уникално грозен футбол, не съм виждал друг ТОП отбор в цяла Европа да играе по този отвратителен начин - 4-5-1 срещу отбори като Фиорентина.

Имаш право. При Монтела играехме не по-малко грозен футбол, но никой, включително той, не знаеше в каква схема, та поне с това не се обременявахме.
1

#228 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 31 December 2017 - 17:51

Не мога да се съглася, че при Монтела сме играли толкова грозен и дефанзивно-нерезултатен футбол. Да, тотално оплеска схемите, цареше хаос, непрекъснато пускаше футболисти извън титулярните им позиции, но не сме играли толкова грозен футбол, при който отбори като Фиорентина и Аталанта на Меаца да ни надиграват. Срещу по-слабите и отборите от нашата черга налагахме стил на игра с продължително владение на топката, диктуване на темпото от наша страна и високо изнесена защитна линия.
А сега, едно на ръка че се защитаваме с 9 човека при 0-0 с Фиорентина, а дори и Кутроне е зад централната линия на терена, но не се опитваме дори да упражняваме някаква преса от страната на тройката в атака, защото загубим ли веднъж топката, крилата веднага се прибират до Кеси и Бонавентура. Това не е футболът, който трябва да практикува Милан. Поне не и срещу Фиорентина. Не и при 0-0.
Публикувано изображение
0

#229 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 01 January 2018 - 16:38

А знаеш ли, че чисто статистически над 70% от точните ни пасове са между двойката ЦЗ и вратаря? Това не е владеене на топката и налагане на стил. Това е безпомощност за нейното правилно изнасяне. Тази статистика е от началото на сезона, а не само при Гатузо.

Аз лично не виждам никаква разлика от мачовете, в които записахме 6 загуби от тези пред нас, спрямо загубата от Аталанта при Гатузо. Нито по начина на владеене на топката, нито в друг уж превъзхождащ компонент.

Не можем да кажем същото за мача за Купата с Интер, защото там просто бяхме една идея над Интер. Но мачът с Фиорентина дойде 2 дни по-късно и там, ЗА ЖАЛОСТ, настройката бе да не загубим. Казвам го, защото гледах малко и Интер - Лацио, където първите бяха домакин, но не си личеше. 120 минути футбол 2 дни преди обеден шампионатен мач не е предпоставка да макчаш отбор, който над 500 минути нямаше допуснат гол в Серие А. Зазяпах се в мача на Интер, за да видя дали има значение този факт и се оказа, че има. Лацио нямаше да е незаслужено да бият.

За нас не е оправдание, за Гатузо още по-малко. Ние трябва да се съревноваваме с топ 6 в Италия, не с онези от 6 то до 11 то място. Ще се види след двуседмичната пауза къде ще сме.

0

#230 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 02 January 2018 - 00:49

Maldini написа на 31 December 2017 - 17:51 :

Не мога да се съглася, че при Монтела сме играли толкова грозен и дефанзивно-нерезултатен футбол. Да, тотално оплеска схемите, цареше хаос, непрекъснато пускаше футболисти извън титулярните им позиции, но не сме играли толкова грозен футбол, при който отбори като Фиорентина и Аталанта на Меаца да ни надиграват. Срещу по-слабите и отборите от нашата черга налагахме стил на игра с продължително владение на топката, диктуване на темпото от наша страна и високо изнесена защитна линия.
А сега, едно на ръка че се защитаваме с 9 човека при 0-0 с Фиорентина, а дори и Кутроне е зад централната линия на терена, но не се опитваме дори да упражняваме някаква преса от страната на тройката в атака, защото загубим ли веднъж топката, крилата веднага се прибират до Кеси и Бонавентура. Това не е футболът, който трябва да практикува Милан. Поне не и срещу Фиорентина. Не и при 0-0.

А какъв, ако не грозен, бе футболът с продължително владеене на топката? Как така хем е царял хаос, хем сме диктували темпото, сам си противоречиш? По-слабите отбори често пъти играят така. Колкото и жалък да е Милан, излизат, за да си чакат шансовете да контраатакуват и стоят прибрани в своята половина, това по никакъв начин не е индикатор, че сме играли някакъв футбол при Усмихнатия, дори напротив - да не влезеш цяло полувреме с топката в наказателното поле на... АЕК Атина, чисто и просто значи, че въпросният отбор или няма треньор, или този треньор е некадърник от епични мащаби. Не само АЕК, но и Каляри ни надиграха тотално на Сан Сиро, измъкнахме се от загуба след спестен червен картон на Бонучи, тяхна греда и гол на Сусо от фаул. Кои са по-силни отбори - Аталанта и Фиорентина или АЕК и Каляри? Толкова и по този издишащ аргумент, а в момента даже и не се опитвам да защитавам Гатузо, просто смяна трябваше да има на всяка цена. Толкова окаян футбол сме играли само при Индзаги. Рино няма опит и е очевидно, че не може веднага да промени положението, може всъщност и до края на сезона да не успее, но не се заблуждава относно проблемите на отбора и дава всичко от себе си, за да ги оправи. На мен това повече ми допада от онзи душевноболен олигофрен, който след всеки позор виждаше позитиви и разправяше как след шестте загуби от преки конкуренти най-лошото било зад гърба му. Подобни приказки са петно върху традициите и историята на клуб като Милан.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 02 January 2018 - 00:51

0

#231 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 02 January 2018 - 11:53

Ами при цялата некадърност :rolleyes: на Гатузо в тактически план, все си мисля, че чисто физически би надградил дори над Михайлович. И друго, което наистина не може да се отрече за Рино - излиза и говори това, което реално се вижда. Ники го е споменал. "Не ставаме за гледане" са думи на треньора на Милан, където последният си е оставял белия дроб по терените. Абсолютна противоположност на Пипо и особено Монтела в това отношение. Чест му прави всичко, с изключение на глупостите по оста Калинич - Борини.

1

#232 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 02 January 2018 - 12:41

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 02 January 2018 - 11:53 :

Ами при цялата некадърност :rolleyes: на Гатузо в тактически план, все си мисля, че чисто физически би надградил дори над Михайлович. И друго, което наистина не може да се отрече за Рино - излиза и говори това, което реално се вижда. Ники го е споменал. "Не ставаме за гледане" са думи на треньора на Милан, където последният си е оставял белия дроб по терените. Абсолютна противоположност на Пипо и особено Монтела в това отношение. Чест му прави всичко, с изключение на глупостите по оста Калинич - Борини.

Това няма кой да го оспори, но според мен изобщо не трябваше да се съгласява да оправя кашата надробена от други. Убеден съм, че и получава символично възнаграждение в сравнение с Монтела, но като знае че е с лимитирани възможности трябваше да разбере, че няма как да тръгнем нагоре с него, вместо сега и той да се учи на занаят. Абсолютен миш-маш е при нас последните треньорски назначения и с всяко едно такова губим все повече интереси на истинските специалисти, които биха ни свършили работа...
Публикувано изображение
0

#233 Потребителят е онлайн   Sheva 

• Любими играчи:Shevchenko,Van Basten,Baresi, Gullit Rijkard,Maldini,Nesta,Rui Costa, Kaka, Seedorf

Публикувано 03 January 2018 - 17:38

Дам,нещата са много зле финансово,Фасоне щял да лети на спешна среща с Лий.Да се опитат да вкарат американски фонд да закърпи положението....

Пълен цирк,ако някой ще застава зад клуба да застава ако не тия циганета да изчезват викам аз.
0

#234 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 03 January 2018 - 18:34

Лятото ще си проличи, ако не кой, то поне какъв е новият президент на Милан. Остави ли тези двама ретарди да копаят още по-дълбоко гроба на 700-милионния гранд, значи сме го закъсали повече, отколкото можем да предположим. Хайде, при Берлускони и плешивия беше ясно защо така стоят нещата, но тия китайци едва ли имат дългогодишна приятелска връзка с Фасоне и Мирабели, която не им позволява след тази катастрофа просто да направят това, което би направил всеки работодател. Онези и без това са пътешественици, всяка година в нов отбор, едва ли особено ще се трогнат.
0

#235 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 04 January 2018 - 12:04

Всъщност важното е кой даде 740-те милиона на Йонхон Ли и кой му гарантира 300-милионния заем към хедж фонда. Ако този въпрос получи отговор, няма проблем президент да си се води Йонхон Ли. :D

А ако отговорът на този въпрос е обнадеждаващ, нищо чудно догодина в отбора да цъфнат Рикардо Кака' и Паоло Малдини, например. :D

FORZA MILAN!!!

0

#236 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 04 January 2018 - 14:49

Мхм... :D

0

#237 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 04 January 2018 - 15:22

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 04 January 2018 - 12:04 :

Всъщност важното е кой даде 740-те милиона на Йонхон Ли и кой му гарантира 300-милионния заем към хедж фонда. Ако този въпрос получи отговор, няма проблем президент да си се води Йонхон Ли. :D

А ако отговорът на този въпрос е обнадеждаващ, нищо чудно догодина в отбора да цъфнат Рикардо Кака' и Паоло Малдини, например. :D

Т.е и в Милан по подобие на България, може да ползваме хаштаг-а #Кой. Та наистина, #КОЙ мамка му даде близо 500 мил. на чичко ЛИ? Относно хедж фонда, там явно има друга врътка :).
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

• (12 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: