ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: -----

#1 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 June 2016 - 00:16

Публикувано изображение

Име: Винченцо Монтела

Дата на раждане: 18.06.1974

Националност: Италия

Позиция:
Старши-треньор на Милан

Договор: до юни 2018 г.

Заплата: 2.3 млн на година

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Други мнения в тази тема

#781 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 13 September 2017 - 11:02

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоMaivata написа на 13 September 2017 - 01:09 :

...

Приемете го и го подкрепяйте ако желаете доброто на отбора. Имам чувството, че половината хора тук желаят лошото на Монтела, съответно на отбора. Срам ме е че любимия ми отбор може да има такива пишман фенове.

Всъщност трябва да те е срам единствено от последното ти изречение. :rolleyes:

Що се отнася до първата част от мисълта ти, извини ме, но да твърдиш, че който не подкрепял Монтела, желаел лошо на отбора, е такава чутовна глупост, че ми се струва излишно дори да се впускам в обяснения. Нещо подобно би било да кажеш, че който например не подкрепя премиер министъра, не е българин и желае само злини на България. :D

GRAZIE PRESIDENTE!!!

3

#782 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 13 September 2017 - 11:06

Напротив, много прав е Майвата. В темата за Аустрия някои хора написаха, че предпочитат да загубим, за да се отстрани Монтела. За мен това не са фенове на Милан.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#783 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо
  • Истинско име:Живко

Публикувано 13 September 2017 - 12:42

Виж мнениетоCapaldi написа на 13 September 2017 - 11:06 :

Напротив, много прав е Майвата. В темата за Аустрия някои хора написаха, че предпочитат да загубим, за да се отстрани Монтела. За мен това не са фенове на Милан.

Айде, айде, много добре знаеш, какво исках да кажа, и че бях подвластен на емоциите точно след мача.
А мнението ти, че не съм фен на Милан познай колко ме вълнува. :D

Доколкото помня ти подкрепяше свирепо и Индзаги, нали? И разправяше как сме направили чутовна простотия с уволняването му. Къде е Пипо като треньор сега? И как върви кариерата му? И друго - какво е постигнал Винченцо Монтела дотук през своята?
Публикувано изображение
0

#784 Потребителя е офлайн   dadino 

• Фен на футбола
  • Регистр: 25-February 12
  • Фен от:2007
  • Любими играчи:Йозил, Ел Фараоне!, Тиаго Силва, Фернандо Торес!

Публикувано 14 September 2017 - 12:24

Нормално е Сусо да почине малко, както и Рикардо Родригез. Мисля, че те са играли във всички мачове от началото, а има още много до края. Това се отнася и за Мусакио. Аз лично бих оставил Бонучи резерва, но статута му на звезда май пречи на Монтела, а и е и капитан - доста сложно става. Иначе очаквам рутинна победа с 2, 3 гола разлика и без напрежение. Дано загубата от Лацио не повлияе на играчите. Тъкмо ще видим и как е с 3 централни.
VIVA Rossonero
Публикувано изображение
0

#785 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 September 2017 - 12:44

Бонучи трябва да играе, за да навлиза във форма и постепенно да упражнява менторството и върху останалите, защото само с име и капитанска лента, без реално каляване в мачовете, няма как да стане.
Posted Image
0

#786 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 14 September 2017 - 12:52

Бонучи ще се окопити.Няма как играч от такъв калибър да продължи с подобна игра.А и в интерес на истината, срещу Лацио наистина имаше далеч по-големи длъжници от него.Дори ако не беше Калабрия, мачът можеше да завърши X, защото Лацио нямаха почти никакви положения освен головете и в последните 10 минути.Ако Кеси за пореден път не беше подарил гол на съперника, или ако Монтела за пореден път не пускаше състав от 9 човека...ех много ако-та станаха.Да си опичат мозъците и треньорския щаб и играчите.Че нещата не отиват на добре.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#787 Потребителя е офлайн   Rivaldo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 14-January 16
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Rivaldo, Filippo Inzaghi, Shevchenko, Gattuso, Pirlo, Maldini, Nesta, Kaka, Dida, Cafu

Публикувано 14 September 2017 - 19:19

Има ли аплодисменти за Монтела и отбора след 18-мин игра?
0

#788 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 14 September 2017 - 20:21

Казвам ви,Монтела ни чете форума! Гледайте какви смени прави и кога ги прави :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#789 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 14 September 2017 - 20:55

И какво, ще го уволняваме ли? :rolleyes:
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#790 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 14 September 2017 - 21:21

Добре проведен мач,но истинските изпитания ще са в серия А.Ако записваме и такива резултати срещу отбори като Удинезе и Сампдория тогава вече може да се каже,че вървим в правилната посока.
0

#791 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 14 September 2017 - 21:57

Виж мнениетоCapaldi написа на 14 September 2017 - 20:55 :

Щеше да го гледаш ти, как шпаклова Великата китайска страна, ама дано завъртим няколко победи в следващите месеци, че да му се размине.
И дано си вземе поука !
0

#792 Потребителят е онлайн   milanist_stz 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 14 September 2017 - 22:33

Не и когато не прави тъпотии, както не е правил днес.
0

#793 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 15 September 2017 - 09:38

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоRivaldo написа на 14 September 2017 - 19:19 :

Има ли аплодисменти за Монтела и отбора след 18-мин игра?

Майко мила! Ама и двамата имате сериозни проблеми. Даже май бяхте трима...
Защо след мач, в който Монтела прави това, в което ЦЯЛА саедмица се опитват да ви убедят поне 15 човека от този форум, излизате и задавате най-тъпия си въпрос?!? Сериозно ще попитам, вие някакви проблеми ли имате, или просто се чудите какво да напишете?

Фактите обориха треньора, драги му поддръжници! Действията, които Монтела трябваше да направи преди поне 5 мача, дадоха своят плод и добра игра и обориха неговите собствени и вашите доводи. Доводи, които вие всъщност така и не успяхте да възпроизведете в безкрайните си опити да покажете какъв разбирач е тренера. И то не само за избора на схема, а и също така за играчи, които ТОЙ твърдеше, а ВИЕ в хор повтаряхте, как не били във форма. Същите изнесоха мач, който е доста по-сложен от тези срещу румънци и македонци. Това стана вчера. Доживяхме да видим Нещото, за което апелираме от два месеца. Но не само ние, лаиците на бг форума, ами и медиите в цяла Италия. Само няколко нежни душици тук защитавахте досегашните му действия и те ви харесваха. Сега, чисто по мъжки, следва да запретнете ръкави и да защитите собствените си мнения отпреди седмица, относно схеми и изпълнители. Обаче, знаете ли какво, няма да го направите.

Сега, уважаеми поддръжници на монтеловите тъпотии, стана ли ви ясно "какво ви пее радиото"? Толкова елементарно и просто бе всичко това да бъде проумяно и да се случи след средата на август и нещата да са далеч по-лесни. Не само срещу Лацио. Само с надежда чакам подобна схема и подредба, но с Родригез пред Романьоли и Кутроне вместо почти незабележимия Калинич. А, да и Конти, който в Аталанта игра там 2 сезона.

Кирилов, специално за теб имам въпрос относно Чалханоглу и това, какво може и къде трябва да играе...всъщност, не...по-добре обясни на Монтела!

3

#794 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 September 2017 - 09:51

Само не знам как ги виждате нещата без Сусо.Това няма да се случи просто.Испанецът ни е най-силният футболист към момента.Ще играе и в схема 8-1-1 дори.A при Гасперини в Дженоа играеше точно във формация 3-4-2-1.

Колкото до Хакан.Едно голямо евала на Монтела.Успя да го върне към играта след 7-8 месеца без официален мач по възможно най-добрият начин.Така се прави.Бавно и методично, за да има дълготраен ефект.

Да се надяваме, че след Нова година ще имаме и по-сработена защита.Очевидно е, че Бонучи се чувства далеч по-комфортно с 3ма отзад.За Конти и РР също ще е предимство.
Публикувано изображение

0

#795 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 September 2017 - 15:51

Как да ни класира за Топ4?!

Сезонът не беше започнал, Сусо и Алесио бяха контузени. Бонавентура пък се контузи в 3тия мач.Това са 3ма титуляри, не провели пълноценна подготовка.Билия пристига, директно получава травма - 4ма.И сега за капак на всичко Конти се контузва 2 пъти подред, без дори да играе с нашата фланелка! А втората контузия го вади поне до Март месец.

Е няма такава пародия.Сърдете се преди всичко на лекарския щаб и кондиционните треньори.Това са банда некадърници, абсолютни аматьори!

Вън от Милан, нещастници! :mad: (n)
Публикувано изображение

0

#796 Потребителят е онлайн   Last samurai 

• Фен на футбола
  • Регистр: 30-May 17
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Maldini

Публикувано 16 September 2017 - 21:41

Монтела :"Сусо пасва и във 3-5-2, да заместим Конти имам една идея,която ще ви изненада " Публикувано изображение
Прочетох в Milannews.com кратко изявление на Монтела,и мисля след толкова критики към човека тук във форума да му дам право на отговор..Публикувано изображение

За Сусо :"Сусо остава много важен играч за нас,може да играе перфектно и в 3-5-2 ,и в 3-4-2-1."

За Бонучи -Гледал съм в много мачове,когато играе в защита от четирима,мисля че е способен спокойно да играе и в двата модула.Разбира се,в защитна линия от трима той израстна много чисто футболно и технически,затова той ще ни помогне много за по-бърз преход към тази схема "

За Конти -Ще ви кажа,че играчът току що излезе от операционната,всичко е минало добре.Съжалявам много за нещастието,което му се случи,но ние имаме много играчи,способни да играят на неговата позиция.Имаме и играчи,които биха се приспособили.

Според мен е много важно да имаме централен защитник в схема с трима,който да играе с ляв крак,и затова отсъствието на Алесио обърка малко моите планове.Въпреки това имаме и други играчи,които могат да играят на тази позиция като Антонели и Рикардо Родригез.

За Калинич -хареса ми много как игра срещу Австрия Виена,това е важен играч,който ни дава повече гаранция напред.

За Чалханоглу : Видях много качествен играч,показа и много желание да отнема топката и да се жертва за отбора.Трябва още да ускори мисленето си в играта,но е футболист с много талант и съм сигурен,че ще се адаптира към нашата игра.

За Йонхон Ли : Днес е рожденият ден на нашия президент ,честитя му от сърце и го очакваме по-скоро и по-често тук в Миланело."

Пак да кажа,че италианския го ползвам колкото да си прочета новините за Милан и далеч нямам претенции за точност.
Просто,както се казва,на прима виста да споделя как вижда нещата и самия Монтела Публикувано изображение

Публикувано изображение
1

#797 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Вчера, 16:04

Няма конкретна тема за това, така че го поствам тук:

Montella said that Kessie, Romagnoli and Paletta can replace Bonucci in case he wants to rest him.

Posted Image
0

#798 Потребителя е офлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано Вчера, 19:02

Това горното и твърдението, че Абате бил по-близо до Конти като характеристики ме разсмиват искрено... Конти би рекорди за голове и асистенции за бек , а Калабрия има асистенции за 5 мача колкото Абате за сезон. За Кеси централен защитник даже няма да го коментирам. Монтела понякога не го слуша главата какви ги ръси.
2

#799 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Вчера, 22:54

Аз на изказванията му за играчите почти спрях да обръщам внимание. Ръси си ги едни, които, убеден съм, самият той после не помни. Сравнява Силва с Ван Бастен/Шевченко, но не го пуска в игра, Абате бил по-близо до Конти като характеристики, но се очертава Калабрия да е същинският заместник на Андреа. Чалханоглу не бил в добра форма, нямало кой да смени Романьоли отляво, но на Бонучката е идентифицирал заместник в лицето на Кеси и... Палета /?!?!/. Въпрос на време е и за Борини да увери, че спокойно може да играе халф-бек. Важното ще е малко от тези неща наистина да виждат реализация на терена, защото и на това е способен мистерът, не спира да го доказва.
Posted Image
0

#800 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано Днес, 13:20

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 19 September 2017 - 22:54 :

Сравнява Силва с Ван Бастен/Шевченко, но не го пуска в игра, Абате бил по-близо до Конти като характеристики, но се очертава Калабрия да е същинският заместник на Андреа. Чалханоглу не бил в добра форма

Това е от рубриката "звездите ми го говорят", а не реални изказвания на Монтела.
Публикувано изображение

0

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема