ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (82 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: ***-- 2 Гласа

#741 Потребителя е офлайн   Jimmy 

• Фен на футбола
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-October 10
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Alessandro Nesta, Andrey Shevchenko

Публикувано 11 September 2017 - 14:02

Виж мнениетоb3yr0nD написа на 11 September 2017 - 12:30 :

И аз не знам какъв е този вой срещу Монтела. То не беше наричан ид*от, със селски манталитет, не знам си какво. Бил чакал със смените до еди коя си минута. Не говорихте ли същото и за Алегри? Треперкото и селянин, който също не правил смени. Или се бъркам?
Всъщност той не игра ли два финала в ШЛ? А, да, извинете... Постигна всичко с инерцията на Конте. :D :D :D Да видим Конте дали този сезон за пореден път няма да бъде развенчан в ШЛ. Ама и да стане така ще почнат оправдания, че не му докарали играчи да вдигнели нивото. Без да си давате сметка на какво ниво са играчите на Челси и нашите.
Направо ме убивате с филосостванията си, а после се засягате като някой Ви нарече специалисти, защото не се аргументирал. Къде е Вашето аргументиране срещу Монтела. Не ми се слушат безкрайните обяснения за Борини, Монтоливо и смените. И преди да се хабите излишно ще отговоря, че и аз не искам Борини титуляр, но това не прави Монтела такъв, какъвто го изкарахте.
Уникални сте, признавам Ви го. Клоп от най-добрият мотиватор през последните години сега го изкарахте, че не ни трябва, защото видиш ли трябвал точно такъв, а той не бил. :D Монтела както никой не можел да му отрече работата с младите играчи вчера пък беше изкаран, че заради него те не се развиват – пускал Монтоливо и това им спирало инерцията и доброто представяне от предната кампания. :D Този бил такъв, онзи бил онакъв.
Имам въпрос към Вас. Кой е нужно да поеме Милан, за да сте доволни и да виждате това, което искате? И не искам отговори от типа Манчини или еди кой си щял да стане до края на сезона, защото щял да ни вкара в 4-ката, а пък после ще търсим треньор отново. За мен голямата разлика между един отбор, който се има за гранд, естествено имайка качествени играчи, и такъв, който наистина е гранд, е в това, че истинският гранд не си сменя треньорите на 1-2 сезона. Нашето вече минава всякакви граници. Който и да ни доведат хората в този форум няма да са доволни.
Още един въпрос. Някой видят ли второто полувреме как СПАЛ за 30 минути навряха Интер в тяхната половина на Меаца...? Ама иначе Спалети е сто пъти по-голям треньор от Монтела, разбира се...

И аз имам въпрос(и) за теб- можеш ли да ми опишеш стила на Монтела в Милан последните две години(поне 2-3 положителни елемента по една от линиите ако няма типичен стил ?), да дадеш пример кога рЕзко е променял нещо по време на мач, някой футблист да е надградил нещо някъде освен Сусо, колко дербита имаме спечелини срещу топ-отборите или в кои мачове им дадохме отпор освен два мача с Юве и едно гостуване на Рома, в колко мача гоним Михаля, след като падаме с 2 или 3:0 първите 30 минути, кога сме натискали за втори гол, ако вкараме първи( дори на Меаца), смените дори не искам да се пише за тях, защото сменяме бекове, когато търсим голове и пускаме Лападула в 85 мин при 1:1 с някой анонимен гост. Оставя се треньор, на когото са му назрели идейте в главата или чака обиграване или попълнения, не виждам нито едното да важи за Самолетко, виждам хаос и някакво сляпо налучкване на играчи и позиции, имаше зверска вързия миналата есен и с това ще си остане запомнен, този човек си симпатизира на някакви смахнати убеждения и прикллючили с футбола играчи, което е ок за отборите, които е водил- биеш един път, паднеш 2 пъти, то и никой не е очаквал друго и като увеличиш победите минаваш за много преспективен млад тренер във Фио и Сампдория със собствена "визия" за играта и всякакви клишета, а реално имаш треньор, който ако беше останал Пашалич щеше да играе най-вероятно на мястото на Кеси или Билия.
UN SOGNO PER ALCUNI...UN INCUBO PER ALTRI!
1

#742 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 11 September 2017 - 14:09

Наляха се 200 млн... сега вече много лесно да се вини треньора за всичко. Общо взето за всяка несполука може да се обвини той, за това Пеле май беше казал, че само луд човек може да стане треньор, след като те го отнасят за всичко, което се случи :D, пък да не говорим след такова лято, като ти изсипят нов състав.

Ясно е, че залога е голям, но прага на доверие към Монтела пак казвам е много рано да се изчерпва, нов състав, контузии и т.н.
Той ли беше виновен, че като вкараха 1 гол и всичките ни играчи замръзнаха? Кво да направи, да ще ги скастря ще се опитва да ги оформи акто хаактери, ама като тва е по-скоро закаляване, кеото повечето нямат. За това, че иска някой да е на 100% готов за да го пусне да играе, няма да го съдя. Борини е слабак, ама тва има. На Кесие Монтела ли му е виновен, че два мача е като напушен ??

Не казвам, че е най-добрия и опитен, но да омеси нещо от това тесто си трябва малко време.

Ето другия мач ще пробваме нова схема, може да излезне по-подходяща, аз също не харесвам напълно как играят по таази схема, дори и в победите, и ето експермента ще бде в Виена.

Сега ако до зимата този отбор продължава да няма лице, е друга тема. Но за момента гледаме напълно очакван сценарии.

Другото нещо е, че и ако искаха да подсигурят отбора повече срещу такива неадекватни представяние можеха да вземат Абумеянг да име кой да спасява положенито когато останалите не наясно какво да правят. Тва е друга тема де, нито щеше да ни измъкне и той срещу Лацио.
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
1

#743 Потребителя е офлайн   Nescafe 

• Фен на Милан
  • Регистр: 10-January 10
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко ван Бастен

Публикувано 11 September 2017 - 14:23

За какво ни е Обумеянг след като имаме слаб треньор, който и от Меси/ Роналдо няма да може да извлече полза? Нали се видя срещу Лацио, водят ни с 4:0, нашият гранде треньор тъпее на линията и не смее да пусне нападател, пази резултата :icon_ (57): Времето за експерименти приключи, срещу десетия в Румъния и петия в Македония можеше да си позволи да ги прави, макар че и срещу тях пак си излизаше с познатите любимци + Нианг. Тепърва идват трудните мачове срещу Сампдория, Рома и Интер, с тази игра от Каляри и Лацио не се вижда как ще им се противопоставим. Горкият Монтоливо, пак ще е зрител на терена.
-1

#744 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 11 September 2017 - 14:38

Виж мнениетоcap7ainjack написа на 11 September 2017 - 14:09 :

Наляха се 200 млн... сега вече много лесно да се вини треньора за всичко.

Разбира се, че основната вина носят тези бездушници на терена, защото първото полувреме всички до един бяха именно такива. Поне да бяхме видели хъс за победа, а те се разхождаха.

Обясни ми обаче защо Монтела не предприе нищо на почивката? Самият той каза, че е бил разочарован от всички до един, включително и от него (придружено със смях). Господин специалист, щом не си доволен от 11 човека за 45+ мин. игра, защо не взе нещата в свои ръце и да опиташ да промениш нещо на почивката, а чакаш тези 11 човека да те разочароват още 10 минути и чак тогава да предприемеш ход. Аз бих отговорил, защото така са го учили на Коверчано. Ама Капело не са го учили на Коверчано и като играеш зле те сменя на 15-та минута.

Монтела е доста бавен в реакциите си и затова винаги бива надхитрен от треньорите с по-голям опит. Няма я изненадата, с която да матираш противника, а прави праволинейни смени в стремежа си да запази схемата от първата до последната минута.

А атаките му ва банг са предимно с високи топки изсипани в наказателното поле. При положение, че ни разчекнаха задниците от статични положения през последните 2-3 години, как се очаква да бележим с глава?
Публикувано изображение
2

#745 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 11 September 2017 - 14:47

Цитат

Montella: "We appeared in terrible shape against Lazio, 3-man defense was already planned. We owe the management and fans a reaction."

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
2

#746 Потребителя е офлайн   Jack Bauer 

• Фен на футбола
  • Регистр: 01-September 14
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Филипо Индзаги, Паоло Малдини, Дженаро Гатузо, Оливър Биерхоф, Андрий Шевченко

Публикувано 11 September 2017 - 14:54

Виж мнениетоcap7ainjack написа на 11 September 2017 - 14:09 :

Наляха се 200 млн... сега вече много лесно да се вини треньора за всичко. Общо взето за всяка несполука може да се обвини той, за това Пеле май беше казал, че само луд човек може да стане треньор, след като те го отнасят за всичко, което се случи :D, пък да не говорим след такова лято, като ти изсипят нов състав.

Ясно е, че залога е голям, но прага на доверие към Монтела пак казвам е много рано да се изчерпва, нов състав, контузии и т.н.
Той ли беше виновен, че като вкараха 1 гол и всичките ни играчи замръзнаха? Кво да направи, да ще ги скастря ще се опитва да ги оформи акто хаактери, ама като тва е по-скоро закаляване, кеото повечето нямат. За това, че иска някой да е на 100% готов за да го пусне да играе, няма да го съдя. Борини е слабак, ама тва има. На Кесие Монтела ли му е виновен, че два мача е като напушен ??

Не казвам, че е най-добрия и опитен, но да омеси нещо от това тесто си трябва малко време.

Ето другия мач ще пробваме нова схема, може да излезне по-подходяща, аз също не харесвам напълно как играят по таази схема, дори и в победите, и ето експермента ще бде в Виена.

Сега ако до зимата този отбор продължава да няма лице, е друга тема. Но за момента гледаме напълно очакван сценарии.

Другото нещо е, че и ако искаха да подсигурят отбора повече срещу такива неадекватни представяние можеха да вземат Абумеянг да име кой да спасява положенито когато останалите не наясно какво да правят. Тва е друга тема де, нито щеше да ни измъкне и той срещу Лацио.

Съгласен съм че е доста рано да "уволняваме" Монтела, НО именно той е виновен ако играчите ни се сковават при допускане на гол! Подготовката за всеки мач, тактическа, физическа и психическа си е негова отговорност и на щаба му. Осъзнавам че отбора е нов, че трябва време за сплотяване, и юнайтед миналия сезон бяха доста непостоянни, но когато Борини 2 мача не прави нищо по-добре пробвай друг, било то Хакан, Силва или дори някоя юноша. И както много хора тук спонават, щом след такова първо полувреме излизат и за 3 мин пускат 2 гола явно работата в съблекалнята куца.

Никой не е очаквал такъв разгром май, и такава апатия. Затова и са доста изострени коментарите. Монтела има време точно до 1ви октомври (мача ни с Рома). До тогава има доста мачове, ако има колебание и започнем да изоставаме 100% ръководството ще има план за заместник (един Шева или Бастен например) :)
Prometto di esserti fedele sempre!
1

#747 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола

Публикувано 11 September 2017 - 15:08

В съблекалнята не го знам как дейста, но не винаги се получава да ги респектираш толкова, Фъгюсън ги замерваше с калеври, псуваше ги и не знам си какво. Имат много да градят и монтела и тая сборна формация дето иска да стане отбор.

Иначе, да октомври, ноември, аз предполагам че отбора ще напредне в тия отношения, ако не се получава ясно, но... рано ми е за тия преценки.
|| champions-league 7 ||
1

#748 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 September 2017 - 15:49

Виж мнениетоb3yr0nD написа на 11 September 2017 - 12:30 :

Направо ме убивате с филосостванията си, а после се засягате като някой Ви нарече специалисти, защото не се аргументирал. Къде е Вашето аргументиране срещу Монтела. Не ми се слушат безкрайните обяснения за Борини, Монтоливо и смените. И преди да се хабите излишно ще отговоря, че и аз не искам Борини титуляр, но това не прави Монтела такъв, какъвто го изкарахте.

Не виждаш аргументи именно защото "не ти се слушат безкрайни обяснения за Борини, Монтоливо и смените". Що за лаф е това? Все едно някой да се аргументира защо Зидан се очертава като много добър треньор, а насреща друг да твърди, че не му се слуша как печели титли в ШЛ и Испания. :D Ако за теб не са аргументи грешките в стартовия състав, провеждането на мача, избора на схема, направените смени, всичко това довело до разгромна загуба от отбор, който е по-слаб от нас на хартия, кое по-точно е аргумент, че един треньор е слаб? Със сигурност има треньори, които намираш за слаби - е, по какво ги оценяваш като такива? Любопитно ми е, наистина.
0

#749 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-March 12
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 11 September 2017 - 16:00

Цитат

Кой трябва да дойде ли? Трябва да дойде човек, който е гъвкав и нагажда системата спрямо естеството на мача - домакинство или гостуване, дерби или не. Трябва човек, който може да открие силните страни на играчите и да ги използва на максимум. Трябва човек, който може в хода на мача да прави промени както в постройката, така и в нагласата на играчите. Трябва ни човек, който е истински мотиватор. Като кресне и играчите да се стряскат. Трябва човек, който буди респект както у играчите, така и у противниците и техните треньори. Трябва да дойде човек с топки като кокосови орехи, който може да каже истината в очите на всички и да поеме отговорността за загубите и провалите. Дори в българската А група редовно виждаме примери как треньори излизат и съвсем открито казват, че те са сбъркали и ще си понесат последствията. Трябва да дойде човек, който не робува на имена и мениджърски интереси, а наистина пуска най-доброто, с което разполага. И на последно място, трябва да дойде човек, който е постигнал нещо повече от "няколко влизания в четворката с Фиорентина".

Не знам кой е този някой. Не ми е това работата. Просто така изглеждат треньорите, които са наистина големи и успяват. Не е задължително да покриват всички "изисквания", но поне някои.

Всичко е много хубаво, само че в реалността в момента разполагаме с този състав и Монтела начело.

Цитат

Много точно казано.Абсолютно на същото мнение съм.

Кое всъщност е абсолютно точно казано, колега? Все едно аз да кажа, че този сезон искам скудето, а догодина 8-ма ШЛ във витрината и не ме интересува кой ще доведат Фасоне и Мирабели за тази цел, защото не е моя работа. Вярно, че не е твоя работа. Всъщност това не е работа на никой във форума, но точно това имах предвид. Лесно е да дадем описание на какво искаме, но нещата няма как да се случат на момента и затова е нужно да покажем уважение към треньора и да се надяваме да изпълни поставените пред него цели. А ако не успее, да последва най-логичното нещо, когато не си вършиш работата – уволнение. Но поне засега е прекалено рано за такива действия.
0

#750 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

• Фен на футбола

Публикувано 11 September 2017 - 16:13

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 11 September 2017 - 15:49 :

Не виждаш аргументи именно защото "не ти се слушат безкрайни обяснения за Борини, Монтоливо и смените". Що за лаф е това? Все едно някой да се аргументира защо Зидан се очертава като много добър треньор, а насреща друг да твърди, че не му се слуша как печели титли в ШЛ и Испания. :D Ако за теб не са аргументи грешките в стартовия състав, провеждането на мача, избора на схема, направените смени, всичко това довело до разгромна загуба от отбор, който е по-слаб от нас на хартия, кое по-точно е аргумент, че един треньор е слаб? Със сигурност има треньори, които намираш за слаби - е, по какво ги оценяваш като такива? Любопитно ми е, наистина.

Явно не мога да се изкажа точно, за да ме разберете. Ясно е, че изброените неща от теб определят качествата на един треньор, но в моите разбирания генерални оценки трябва да се дават в края на даден период, било то в края на сезона или до когато един треньор е начело. Иначе ако теглим чертата след определен кръг в дадено първенство рискуваме да изпаднем в интересни парадокси – например, че Клоп е некадърник или пък Зидан се излага, имайки 5 точки след 3 мача, докато отслабената Барселона е с пълен точков актив. Само че ако погледнем цялостно виждаме какво е постигнал Клоп с Дортмунд, а за успехите на Зидан с Реал няма смисъл от коментар.

Няма как да съм в главата на Монтела и да знам защо е подходил по този начин в конкретния мач, с което отговарям и на колета @hotboyz и неизползването на 3-5-2 през подготовката. Монтела е имал някакви виждания, може би е очаквал крило, но както и да са били нещата сега виждаме необходимостта от обиграването на друга схема. Когато видим нещата пречупени през призмата на времето е много по-лесно. Ако бяхме се сдобили с качествено крило и имахме само победи досега, гарнирани със супер игра, едва ли някой щеше да се оплаква.

Също така според мен се изпуска и един друг много важен момент. Казваш, че Лацио са по-слаб отбор от нас, но „на хартия“. Дори като единици да отсъпват на нас на повече позиции, в такива мачове знаеш, че значение има сработката. Ние излизаме с нов отбор и чакаме да правим чудеса, само че те няма как да станат. Иска се работа в една насока дълго време, за да берем плодовете на нашите усилия. А с непрестанни смени на треньорите това няма да стане.

Този пост е редактиран от b3yr0nD: 11 September 2017 - 16:13

2

#751 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Фен на футбола

Публикувано 11 September 2017 - 16:21

Има дост истини в горния пост. Просто много хоре се подтават на маркетинговите глупости или по-скоро на спортно-новинарските истерии.
|| champions-league 7 ||
0

#752 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

• Фен на футбола

Публикувано 11 September 2017 - 16:30

Виж мнениетоJimmy написа на 11 September 2017 - 14:02 :

И аз имам въпрос(и) за теб- можеш ли да ми опишеш стила на Монтела в Милан последните две години(поне 2-3 положителни елемента по една от линиите ако няма типичен стил ?), да дадеш пример кога рЕзко е променял нещо по време на мач, някой футблист да е надградил нещо някъде освен Сусо, колко дербита имаме спечелини срещу топ-отборите или в кои мачове им дадохме отпор освен два мача с Юве и едно гостуване на Рома, в колко мача гоним Михаля, след като падаме с 2 или 3:0 първите 30 минути, кога сме натискали за втори гол, ако вкараме първи( дори на Меаца), смените дори не искам да се пише за тях, защото сменяме бекове, когато търсим голове и пускаме Лападула в 85 мин при 1:1 с някой анонимен гост. Оставя се треньор, на когото са му назрели идейте в главата или чака обиграване или попълнения, не виждам нито едното да важи за Самолетко, виждам хаос и някакво сляпо налучкване на играчи и позиции, имаше зверска вързия миналата есен и с това ще си остане запомнен, този човек си симпатизира на някакви смахнати убеждения и прикллючили с футбола играчи, което е ок за отборите, които е водил- биеш един път, паднеш 2 пъти, то и никой не е очаквал друго и като увеличиш победите минаваш за много преспективен млад тренер във Фио и Сампдория със собствена "визия" за играта и всякакви клишета, а реално имаш треньор, който ако беше останал Пашалич щеше да играе най-вероятно на мястото на Кеси или Билия.

Признавам, че за отделните линии трудно може да се правят описания за миналия сезон, най-малкото заради играчите, с които разполагахме.

Реално погледнато, като си дадеш сметка с какви единици разполагахме е нормално това, което постигнахме в дербитата. Въпреки че аз мисля, че се представихме добре в повечето от тях. Записахме първа победа срещу Ювентус за първенство от бог знае колко време, първия мач срещу Рома най-вероятно щяхме да го спечелим ако Нианг не беше изпуснал втора поредна дузпа. Веднъж победихме Лацио, а втория път спомняш ли си какво стана? Подарена дузпа след симулация на Имобиле и несвирена такава за нас след нарушение срещу Абате в наказателното. Победихме веднъж Фиорентина, а срещу Интер заслужавахме най-малко една победа в двата мача. Вярно, в единия мач с Наполи тотално се оляхме, но този на Сан Сиро си е пример за такъв, в който да дадем отпор, както каза ти. След двата им гола от съблекалнята, между 30 и 60-тата минута, неаполитанците буквално не знаеха къде се намират и само гредата ги спаси от наше изравняване. Тогава играхме с много висока преса и играчите бяха крайно мотивирани и се раздаваха, но вероятно мислиш, че смятаните от мнозина за играещи най-красив футбол в Европа в момента, бяха мачкани половин мач от онзи Милан и същият този Монтела отново няма заслуги.

И в крайна сметка какво излиза? Че изобщо не сме се представили толкова зле в дербитата. И какво значение имат тези дербита. С Алегри не можехме да бием почти никого от топ 6 и реално след първите му два сезона щяхме да сме с 2 титли...

Другото, което можеш да провериш, е онази статистика, според която сме отбора спечелил най-много точки за миналия сезон, след като е повел. Наистина беше неприятно, че в някои мачове изглеждаше, че заиграваме чак след като ни отбележат, но след това поне се борихме до последно, за разлика от предишни случаи с други треньори. А лично за мен това са позитиви.
1

#753 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 11 September 2017 - 16:46

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоb3yr0nD написа на 11 September 2017 - 16:00 :

Всичко е много хубаво, само че в реалността в момента разполагаме с този състав и Монтела начело.

Кое всъщност е абсолютно точно казано, колега? Все едно аз да кажа, че този сезон искам скудето, а догодина 8-ма ШЛ във витрината и не ме интересува кой ще доведат Фасоне и Мирабели за тази цел, защото не е моя работа. Вярно, че не е твоя работа. Всъщност това не е работа на никой във форума, но точно това имах предвид. Лесно е да дадем описание на какво искаме, но нещата няма как да се случат на момента и затова е нужно да покажем уважение към треньора и да се надяваме да изпълни поставените пред него цели. А ако не успее, да последва най-логичното нещо, когато не си вършиш работата – уволнение. Но поне засега е прекалено рано за такива действия.

Няма много общо това, което съм написал с примера ти, честно казано. Аз ти изброявам какво прави един треньор голям, а ти ми говориш какво си мечтаеш да стане.

Някои хора продължават да не разбират в колко деликатна ситуация се намираме. Резултати трябват сега. Нямаме време да даваме на Монтела да опипва почвата и да разбере от 15-ия път, че Борини не става за крило или че Олимпико не е най-добрата възможност за изява на Калабрия. Разберете, че ако не влезем в ШЛ през сезон 17/18 ще изядем голямо дърво. Ние сега не можахме да вземем голяма звезда нито в халфовата линия, нито в нападение. Да не мислите, че догодина ще е по-различно ако пак играем в ЛЕ? Обама и Агуеро ще се карат кой пръв да дойде и да играе с Работнички и Жалгирис. На всичко отгоре ще сме принудени да продадем освен Долара, който за мен е пътник така или иначе, поне още двама от най-добрите си играчи, за да покрием загубите. И какво ще правим тогава? Ще продадем Донарума, Романьоли и Кесие (примерно), ще ги заменим с играчи с подобни характеристики, ще добавим още един-двама от същото качество, понеже по-високо няма да има как да вземем и ще се надяваме Монтела най-накрая да постигне нещо. В същото време отборите в топ 4 ще стават все по-силни. Е, докога?

Не играем в българското първенство, че да си правим експерименти и да чакаме резултатите да дойдат ей така. Имаме огромна конкуренция за топ 4. Дъртата и Наполи на 101% ще завършат преди нас. Рома имат доста добър състав, който е доста по-обигран и ако не бяха гредите срещу мердите сега щяха да са на гребена на вълната и третото място вече да се очертава при кого отива. Мердите къде на късмет, къде на мускули вече ни водят с 3 точки, а въпреки че не играят нищо имат едни Перишич и Икарди, които сами им печелят мачовете. Лацио най-вероятно доста ще се напънат за четворката също, а не изключвам и някоя изненада като Аталанта от миналия сезон. И там някъде сме ние, които на Сан Сиро не можем да укротим Каляри. Нали осъзнавате, че ни предстоят страшно много мачове, една камара, от които ще трябва да взимаме с част от резервите, понеже титулярите няма как да играят постоянно? Та ние не можем да направим чисто положение срещу Университатя (даже не знам дали така се пише), измъкваме се с късмет срещу Каляри, а Лацио ни спукват от бой. Как я виждате тази работа? Да не мислите, че отбори като Аустрия и АЕК ще паднат сами?

Разберете най-накрая, че играем като хванати от гората. Няма организация, няма стил на игра, няма дори живец. Правят ни контра, при която Имобиле си изплюва дроба, а Луис Алберто спринтира около него, а нашите пичове се влачат и сякаш не обръщат много внимание на ситуацията. Това са защитниците, а и дума не може да става някой халф да се върне. Лацио стрелят вече към вратата и на хоризонта се задава някой наш хубостник. Губим с 4 гола разлика и никой не понечва да направи нещо различно от това да подаде на Сусо. Всички са примирени. Монтела стои и си подпира главата. Нямаме адекватна тактическа промяна от скамейката. Правим смени при пасив от 4-0 или след 80-тата минута. Пускаме хора на позиции, които не са им удобни. Даваме безброй шансове на инвалиди като Борини. Преди това същото беше с Пашалич, Шилето и Нианг. Те собственоръчно ни отнемат точки, но ние пак си ги пускаме. Лападула ни спасява задниците в последните секунди, после сяда на пейката и чакаме Бака да се научи да си спира топката. Не виждате ли, че Монтела с нищо не показва, че има селекция за над 200 млн? Играем си като миналата година. Тотална безидейност гарнирана с апатия. И най-гадното в случая е че някак си успяваме сами да си убием инерцията и формата. Идва РР и ниже асистенция след асистенция в първите мачове, после никакъв го няма напред. Идва Кесие и е най-добрият в подготовката, после потъва в дупка. Бонучи идва с ремоне на играч от топ 3 на позицията си, а го няма никакъв. Конти идва като най-резултатния защитник в Европа, а не можем да му видим лицето в нападение. Борини идва като последна дупка на кавала и е неизменен титуляр. Изсипваме един чувал с пари за Андре Силва, той вкарва 2 гола в дебюта си като титуляр, след което бива закотвен за пейката. 3 мача от Серия А, а той има точно 28 минути. Монтоливо се връща от втора тежка контузия и играе всяка една възможна минута. Е, наистина ли не виждате нищо странно във всичко това? Не обвинявам Монтела за всичко, но очевидно нещо не върви в този отбор и най-очевидната промяна е именно на треньора. Нямаме време да му се надяваме да напипа правилния състав и баланс в отбора.
Публикувано изображение
6

#754 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 September 2017 - 17:00

П.П. При нас в момента не е проблем липсата на сработка. Ние имаме базови проблеми като това, че не знаем как да вкараме гол ако Сусо не е на висота и не можем да се защитаваме ефективно. 5 гола в 3 мача е статистика за Каляри или Палермо, не за Милан.

П.П.2 някой да ми обедини постовете.
Публикувано изображение
0

#755 Потребителя е офлайн   b3yr0nD 

• Фен на футбола

Публикувано 11 September 2017 - 17:05

Виж мнениетоGeorgiA. написа на 11 September 2017 - 16:46 :

Няма много общо това, което съм написал с примера ти, честно казано. Аз ти изброявам какво прави един треньор голям, а ти ми говориш какво си мечтаеш да стане.

Някои хора продължават да не разбират в колко деликатна ситуация се намираме. Резултати трябват сега. Нямаме време да даваме на Монтела да опипва почвата и да разбере от 15-ия път, че Борини не става за крило или че Олимпико не е най-добрата възможност за изява на Калабрия. Разберете, че ако не влезем в ШЛ през сезон 17/18 ще изядем голямо дърво. Ние сега не можахме да вземем голяма звезда нито в халфовата линия, нито в нападение. Да не мислите, че догодина ще е по-различно ако пак играем в ЛЕ? Обама и Агуеро ще се карат кой пръв да дойде и да играе с Работнички и Жалгирис. На всичко отгоре ще сме принудени да продадем освен Долара, който за мен е пътник така или иначе, поне още двама от най-добрите си играчи, за да покрием загубите. И какво ще правим тогава? Ще продадем Донарума, Романьоли и Кесие (примерно), ще ги заменим с играчи с подобни характеристики, ще добавим още един-двама от същото качество, понеже по-високо няма да има как да вземем и ще се надяваме Монтела най-накрая да постигне нещо. В същото време отборите в топ 4 ще стават все по-силни. Е, докога?

Не играем в българското първенство, че да си правим експерименти и да чакаме резултатите да дойдат ей така. Имаме огромна конкуренция за топ 4. Дъртата и Наполи на 101% ще завършат преди нас. Рома имат доста добър състав, който е доста по-обигран и ако не бяха гредите срещу мердите сега щяха да са на гребена на вълната и третото място вече да се очертава при кого отива. Мердите къде на късмет, къде на мускули вече ни водят с 3 точки, а въпреки че не играят нищо имат едни Перишич и Икарди, които сами им печелят мачовете. Лацио най-вероятно доста ще се напънат за четворката също, а не изключвам и някоя изненада като Аталанта от миналия сезон. И там някъде сме ние, които на Сан Сиро не можем да укротим Каляри. Нали осъзнавате, че ни предстоят страшно много мачове, една камара, от които ще трябва да взимаме с част от резервите, понеже титулярите няма как да играят постоянно? Та ние не можем да направим чисто положение срещу Университатя (даже не знам дали така се пише), измъкваме се с късмет срещу Каляри, а Лацио ни спукват от бой. Как я виждате тази работа? Да не мислите, че отбори като Аустрия и АЕК ще паднат сами?

Разберете най-накрая, че играем като хванати от гората. Няма организация, няма стил на игра, няма дори живец. Правят ни контра, при която Имобиле си изплюва дроба, а Луис Алберто спринтира около него, а нашите пичове се влачат и сякаш не обръщат много внимание на ситуацията. Това са защитниците, а и дума не може да става някой халф да се върне. Лацио стрелят вече към вратата и на хоризонта се задава някой наш хубостник. Губим с 4 гола разлика и никой не понечва да направи нещо различно от това да подаде на Сусо. Всички са примирени. Монтела стои и си подпира главата. Нямаме адекватна тактическа промяна от скамейката. Правим смени при пасив от 4-0 или след 80-тата минута. Пускаме хора на позиции, които не са им удобни. Даваме безброй шансове на инвалиди като Борини. Преди това същото беше с Пашалич, Шилето и Нианг. Те собственоръчно ни отнемат точки, но ние пак си ги пускаме. Лападула ни спасява задниците в последните секунди, после сяда на пейката и чакаме Бака да се научи да си спира топката. Не виждате ли, че Монтела с нищо не показва, че има селекция за над 200 млн? Играем си като миналата година. Тотална безидейност гарнирана с апатия. И най-гадното в случая е че някак си успяваме сами да си убием инерцията и формата. Идва РР и ниже асистенция след асистенция в първите мачове, после никакъв го няма напред. Идва Кесие и е най-добрият в подготовката, после потъва в дупка. Бонучи идва с ремоне на играч от топ 3 на позицията си, а го няма никакъв. Конти идва като най-резултатния защитник в Европа, а не можем да му видим лицето в нападение. Борини идва като последна дупка на кавала и е неизменен титуляр. Изсипваме един чувал с пари за Андре Силва, той вкарва 2 гола в дебюта си като титуляр, след което бива закотвен за пейката. 3 мача от Серия А, а той има точно 28 минути. Монтоливо се връща от втора тежка контузия и играе всяка една възможна минута. Е, наистина ли не виждате нищо странно във всичко това? Не обвинявам Монтела за всичко, но очевидно нещо не върви в този отбор и най-очевидната промяна е именно на треньора. Нямаме време да му се надяваме да напипа правилния състав и баланс в отбора.

Съгласен съм с написаните от теб неща и четох интервюто, в което се казва какво ще стане, ако не се класираме в ШЛ, но какви реални алтернативи имаме в момента? Добре, нека уволнят Монтела, но кой ще дойде? И дори новият да е много по-добър, нали ще е нужно време да наложи стила си, а както казваш ти и което е така, време нямаме. Т.е. неспирното плюене по Монтела не помага по никакъв начин, просто остава да се надяваме да постигнем целта си, пък ако после имаме по-добри алтернативи няма да се сърдя на никого ако го сменят. Важното в крайна сметка е Милан отново да е голям отбор.
0

#756 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 September 2017 - 17:56

Виж мнениетоb3yr0nD написа на 11 September 2017 - 16:13 :

Също така според мен се изпуска и един друг много важен момент. Казваш, че Лацио са по-слаб отбор от нас, но „на хартия“. Дори като единици да отсъпват на нас на повече позиции, в такива мачове знаеш, че значение има сработката. Ние излизаме с нов отбор и чакаме да правим чудеса, само че те няма как да станат. Иска се работа в една насока дълго време, за да берем плодовете на нашите усилия. А с непрестанни смени на треньорите това няма да стане.

Ами то всички отбори в Италия са по-сработени, при нас има 3-4 човека титуляри от миналия сезон, значи ще приемеш за нормално всеки мач да ядем бой поне до декември, когато евентуално ще сме по-сработени? Че то сезонът вече ще е заминал. Колкото и да ни липсва сработка, това все пак донякъде се компенсира от значително повишеното качество. С тези играчи всеки следващ мач трябва да е някакъв градеж, а при нас се наблюдава точно обратното. Бихме си аматьорите в ЛЕ, извадихме късмет събитията да са на наша страна срещу Кротоне и срещу Каляри вече лъсна истината. Те също щяха да ни вкарат четири гола, ако вместо Марко Сау и Жоао Педро имаха по-класни нападатели. Милан изглежда като отбор, който въобще не е провел лятна подготовка. Нямаме ясна тактическа ориентация на терена, отстъпваме във всяко единоборство, преливаме от защита в атака /и обратно/ отчайващо бавно, а у играчи, струващи над 200 млн. се наблюдава същата апатия и статичност, както през миналия сезон. Каква може да е причината, ако не слаб треньор, неспособен да ги мотивира, подреди и използва оптимално? Защо ми е да знам какво му е в главата на Монтела? Това не са първите му мачове в Милан, че да е голяма загадка за мен какво цели. Същите простотии ги правеше през целия минал сезон и докато доста хора ми обясняваха, че в ограничения състав нямало значение кой ще играе, аз и още няколко човека ви уверявахме, че не е баш така и има начини да сме по-добри дори с миналогодишните изпълнители. Е, това вече се потвърждава в пълна сила. Имаме класните играчи, но него това хин не го вълнува. Нямам представа, нито пък ме интересува какво лежи в психологическото обяснение за действията му, може би иска да изпъкне като голям треньор, ако побеждава с по-слаби футболисти на терена, може да вижда нещо на тренировките, които никой друг на света не вижда, може да е всичко, но това е без значение. Аз като фен на Милан гледам какви са резултатите от работата му. Как ще чакаме края на сезона, като кретенизмите му дотогава може да са ни оставили извън Топ 4 и да се наложи да продаваме половината от тия играчи, които взехме + поне двама между Донарума, Сусо, Романьоли и Джак. Мислиш ли, че на този фон ще е голяма утеха уволнението на Монтела и замяната му с друг средняшки треньор, защото никой друг няма да се навие да доближава един клуб, който очевидно не се развива. Отказът на този човек да се промени, да си вземе поука от слабите мачове - това е най-фрапиращото и не знам как очакваш от феновете на Милан да не го коментират. Та нали затова е форумът, да не си очаквал, че при 0:4 срещу Лацио, след цяла седмица, в която бяха коментирани и акуратно прогнозирани какво ще произведат решенията на треньора ни, ти ще прочетеш в темата суперлативи и оптимизъм, че "следващият път ще е по-добре"? Няма как да стане, Монтела е на кормилото на един от най-големите клубове в света, а влизането в Топ 4 е абсолютно задължително. Когато играта и резултатите поне на този етап изглеждат безкрайно далеч от това, което би трябвало да бъдат, този инат ще си търпи напълно заслужените критики и обиди. Аз не подкрепям сляпо всеки, работещ за Милан, а само тези, които допринасят с нещо или поне дават всичко от себе си за доброто на отбора.
1

#757 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 11 September 2017 - 18:22

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 11 September 2017 - 11:42 :

Не знам какъв е този вой срещу Кеси. Момчето до тук игра супер. Направи 1-2 по-слаби мача, продиктувани от цялостната ни слаба игра и веднага трябва да бъде изкаран от състава за доста дълго време ? Хубаво, ами вчера какво играха другите ? Не бяха ли умопомрачително слаби и те ? Твоя любимец Сусо какво направи ? Той не трябва ли да бъде изкаран за дълго от титулярния състав по същата тази причина ? Локатели игра изключително слабо в мачовете , които беше титуляр , нима той трябва да бъде налаган титуляр ?

Относно схемата съм съгласен с оточнението , че сме за 3-5-2, а не за 3-4-2-1. Вчера с 3 халфа не можахме да спечелим средата на терена , та камоли с 2. Халфовата линия трябва да бъде съставена от Кеси , Билия и Бонавентура , а Хакан трябва да играе зад нападателя в свободна роля. Видя се вчера , че с влизането си за нула време създаде една камара положения.

А ако Монтела продължава да разчита на 4-3-3 , за която е ОЧЕВАДНО , че няма изпълнители може да се чувства готов да си тръгва мигновено.

Няма никакъв вой.Виждам ОЧЕВАДНО не подготвен тактически футболист, заради когото ни вкарват първи гол в два поредни мача.И то заради елементарни грешки, които един Куцка никога нямаше да допусне.Локатели също никога не е правил такива простотии, изключвайки едно прегаряне срещу Ювентус.Като там и съдията ни беше спишил сериозно.

А ако искаш Сусо вън от състава, то бягай във форума на ладри или гоби.Испанецът ни е най-добрият играч към момента и без него щяхме да правим компания на отборите от втората половина на таблицата.Или много бързо забрави, че има 2 гола и 2 асистенции в първите два мача.Докато пък Кеси има на сметката си 2 подаръка за Каляри и Лацио.Гарнирани с една камара грешки.Просто не е готов за титуляр и е редно Лока да получи шанс.За разлика от африканецът успя да изпъкне срещу далеч по-силни съперници от трактористите в ЛЕ.

А в 3-4-2-1 имаш повече халфове от 3-5-2.В случай че не знаеш. ;)
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#758 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-April 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Михаел Лаудруп

Публикувано 11 September 2017 - 18:43

Пишете ли пишете. Кой защитава Монтела, кой не...

Но едно е ясно. Селекцията завърши рано за да има време да се постигне нещо, а насреща НИЩО!

Борини титуляр във всеки един мач - КАКВО ПОВЕЧЕ ДА КОМЕНТИРАМЕ?????? Една от най-високите заплати в Милан, 10x Мирабелка!

Чалхана СЕ ИЗКАЗВА ПРЕД МЕДИИТЕ, че не може да играе в центъра и иска да играе там, където ще е най-полезен! Обаче, БОРИНИ Е ТИТУЛЯР ТАМ!

Има много добри акценти, засегнати от колегите и от двата лагера, но както бе написано - време няма, трябват бързи резултати. Промяна в стила на игра няма, само изпълнителите!

4 парцала от Лацио(без дългогодишният си капитан и черната перла), а отсреща виждаме познатата ни усмивка и заученото - "видях доста позитивни неща" - В.М....

Този пост е редактиран от Hristiyan: 11 September 2017 - 18:46

Публикувано изображение
2

#759 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 September 2017 - 19:21

Виж мнениетоb3yr0nD написа на 11 September 2017 - 17:05 :

Съгласен съм с написаните от теб неща и четох интервюто, в което се казва какво ще стане, ако не се класираме в ШЛ, но какви реални алтернативи имаме в момента? Добре, нека уволнят Монтела, но кой ще дойде? И дори новият да е много по-добър, нали ще е нужно време да наложи стила си, а както казваш ти и което е така, време нямаме. Т.е. неспирното плюене по Монтела не помага по никакъв начин, просто остава да се надяваме да постигнем целта си, пък ако после имаме по-добри алтернативи няма да се сърдя на никого ако го сменят. Важното в крайна сметка е Милан отново да е голям отбор.

Там идва тънкият момент, който трима-четирима човека видяхме още през миналата есен. Ако отвориш произволна тема от мачовете след третия кръг и преди Нова година ще видиш, че болшинството фенове казват "постигаме добри резултати" (факт, не мога да си кривя душата (май бяхме по едно време на второ място)) и пренебрегваха очевидните ни слабости, а само аз и още двама-трима колеги обяснявахме, че играем ганкиното и си взимаме мачовете на магия. Логично късметът ни свърши по някое време и спукахме гуми - три поредни загуби в Серия А и отпадане за Купата. Серията загуби приключи с първия в историята на Калчото мач (така четох някъде), в който отбор вкарва и побеждава, играейки с 9 човека. Демек нов брутален късмет. Това е то. Отборът разчита единствено на това някой от офанзивните играчи да има добър ден. Миналата година бяха Сусо и Деулофеу, тази година са (до момента) Сусо и Кутроне. Промяна в играта няма, въпреки мащабната селекция. Ние вчера не направихме слаб мач. Ние вчера изиграхме едни обичаен мач за Милан на Монтела - безидейна игра в нападение и нестабилна игра в защита. Запазената ни марка.

Този пост е редактиран от GeorgiA.: 11 September 2017 - 19:30

Публикувано изображение
1

#760 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-April 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Михаел Лаудруп

Публикувано 11 September 2017 - 19:31

Виж мнениетоGeorgiA. написа на 11 September 2017 - 19:21 :

Това е то. Отборът разчита единствено на това някой от офанзивните играчи да има добър ден. Миналата година бяха Сусо и Деулофеу, тази година са (до момента) Сусо и Кутроне. Промяна в играта няма, въпреки мащабната селекция. Ние вчера не направихме слаб мач. Ние вчера изиграхме едни обичаен мач за Милан на Монтела - безидейна игра в нападение и нестабилна игра в защита. Запазената ни марка.

За жалост си прав. Балотели, Ел Ша, Менез, Сусо, Деулофеу, Джак...тъжната тенденция сезонът(1/2 сез.) да зависи от формата на 1-2ма измежду цял отбор играчи! Но този проблем го имаме още от продажбата на Тиаго и Ибра.

В близките месеци тази тема се очертава като най-актуалнтата :)
Публикувано изображение
0

• (82 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема