ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: -----

#1 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 June 2016 - 00:16

Публикувано изображение

Име: Винченцо Монтела

Дата на раждане: 18.06.1974

Националност: Италия

Позиция:
Старши-треньор на Милан

Договор: до юни 2018 г.

Заплата: 2.3 млн на година

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Други мнения в тази тема

#681 Потребителя е офлайн   vellev 

• Новак
  • Регистр: 10-May 16
  • Фен от:1991
  • Любими играчи:Paolo Maldini,Franco Baresi,Alessandro Nesta,Alessio Romagnoli,Marco van Basten

Публикувано 30 August 2017 - 15:01

Аз пак ще кажа, че не подкрепям в никакъв случай Монтела, но щом държиш ще ти отговоря, човека иска да играе 4-3-3 то и за друга схема няма нападатели, защото доскоро си имахме само двама. Билия и Бонавентура бяха контузени и логично играха Борини и Монтоливо, ... и победихме ... По ред причини, които лично аз не разбирам и не знам с точност не купихме поне едно крило още, пък било то и Гезал или Ел Гази. Пробвахме 3-5-2 - не се получи. 4-3-1-2 можем да пробваме вече като имаме 3-ма нападатели въпреки, че постоянното въртене на схеми не води до нищо добро. Нека Бонавентура и Билия влезнат в ритъм и се включат вместо Борини и Монтоливо от последния мач и да видим как ще изглежда отборът на този толкова лош Монтела, с тази схема 4-3-3, който спечели всички 6 официални мача досега с голова разлика 15-1 общо.

Този пост е редактиран от vellev: 30 August 2017 - 15:02

0

#682 Потребителят е онлайн   Altafini 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2003

Публикувано 30 August 2017 - 15:43

Дано скоро имаме щастието да разполагаме с всички играчи, за да видим кой прав, кой крив. С Билия в средата и Бонавентура на крилото, мисля че ще изглеждаме много по-различно. Според мен Джак изкара най-добрите си мачове при нас именно като крило. Лошото е, че няма адекватна алтернатива. И когато отсъства трябва да преминем към схема с двама нападатели.
Борини и Монтоливо не искам да ги коментирам. Стават единствено да влизат при решен мач да дават почивка на титулярите. За тях ще има време за купата и ЛЕ.
0

#683 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 10 September 2017 - 17:02

За съжаление към този момент очакванията към Монтела не се оправдават. Отбора играе така, както игра миналата година, с разликата, че сега има изцяло нов облик. Първоначалните победи в квалификациите за ЛЕ и първите два кръга на първенството си бяха къде заради слабите съперници (румънци и македонци за ЛЕ), къде заради късмет (ранен червен картон за Кротоне в първия мач и измъчена победа срещу Каляри). Продължавам да подкрепям Монтела и да се надявам, че тези ни игра са по - скоро плод на все още нестикования състав от класни играчи, отколкото на треньорски грешки. Наистина все още е прекалено рано да се дават оценки, лошото е, че на този етап първоначалните сигнали не са особено положителни и освен недобра отборна игра, се наблюдават и индивидуални грешки, което може би показва слаба момента форма. Дано с времето (следващите няколко кръга) нещата тръгнат както трябва, не само като резултати, но и като игра на терена. Иначе лошо, а хейта по Монтела е безсмислен, поне към този момент.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#684 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 10 September 2017 - 17:11

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

ОСТАВКА

Дотук бях с този треньор.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
3

#685 Потребителят е онлайн   stanislav 

• Фен на Милан
  • Регистр: 22-July 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Alessandro Nesta

Публикувано 10 September 2017 - 17:11

Оставка!!!!
AVANTI MILAN
0

#686 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 September 2017 - 17:15

Сериозно ли мислите, че този *** ще подаде оставка? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Вярвайте си...

Аз по слаб треньор начело на Милан не съм виждал - нито Терим, нито Алегри, нито Михайлович, нито ИНДЗАГИ дори са такива НЕКАДЪРНИЦИ и то навсичкото отгоре ИНАТЧИЙСКИ НЕКАДЪРНИЦИ! :)

Този пост е редактиран от Capolavoro: 11 September 2017 - 11:42
Причина за редакцията: 20% наказание за нарушаване на т.2 от правилата

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#687 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 10 September 2017 - 17:40

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Абе, стига, бе! До преди час и половина си стоях мирно и кротко, ама това вече преминава всякакви граници. Кви ги пишете, че било безпочвено да атакуваме Монтела и тем подобни. Кого да атакуваме?! Времето в Рим ли ни е виновно?! Борини и Монтоливо ли са виновни, че са в игра?! Чалханоглу, Калинич и Бонавентура ли са виновни, че са на пейката?! ФасоБели ли са виновни, че разкараха плява като Поли, Нианг, Бертолачи, Соси, Моси, Фернандесци и тем подобни и докараха едни от най-желаните млади играчи в Европа (признават го фенове на чужди отбори, не говоря за розови очила)?! Схемата 4-3-3 ли е виновна, че се налага като най-модерна в днешния футбол, ама трябва да имаш играчи, за да я налагаш, ама Монтела такива към момента няма, а и да има си стоят на пейката?! И докога ще чакаме да сме в пълен състав, да се върнел еди кой си, да влязал във форма еди кой си... винаги ще има отсъстващи и е работа на ТРЕНЬОРА това да не се усеща в такава степен. Ама като държиш на Борини и Монтоливо няма как да не се усети!

• СБЪРКАНА СХЕМА
  • СБЪРКАНИ ТИТУЛЯРИ
  • СБЪРКАНА ТАКТИКА
  • СБЪРКАНО ВСИЧКО

И виновен е всеки друг, ама не и ТРЕНЬОРЪТ...

Този пост е редактиран от iLDiavolo: 10 September 2017 - 17:42

3

#688 Потребителя е офлайн   Kaiser Franco 

• Фен на Милан
  • Регистр: 26-February 12

Публикувано 10 September 2017 - 17:42

Всички дружно - уволнявай...
Публикувано изображение
0

#689 Потребителя е офлайн   MartinKo07 

• Новак
  • Регистр: 10-August 13
  • Фен от:1991
  • Любими играчи:Weah, van Basten

Публикувано 10 September 2017 - 17:55

И аз искам да си ходи, но Гатузо ли да го замести!? Още в края на миналия сезон трябваше да бъде уволнен, а сега ще го търпим поне до зимата.
0

#690 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 10 September 2017 - 18:02

Виж мнениетоMartinKo07 написа на 10 September 2017 - 17:55 :

И аз искам да си ходи, но Гатузо ли да го замести!? Още в края на миналия сезон трябваше да бъде уволнен, а сега ще го търпим поне до зимата.

Какъв Гатузо, в този момент отборът ще играе по-добре и без треньор. Това днес беше толкова позорно и жалко, че не се сещам за негов еквивалент за последните сезони. Имаше такъв шедьовър в края на миналия сезон, когато ромите ни изнасилиха с 4:1 в Милано, но тогава никой нямаше мотивация, играчите бяха далеч по-слаби, а и Рома си бяха класа. Само ще припомня, че Лацио завършиха на този стадион 0:0 със СПАЛ само преди няколко седмици.

Този човек просто носи болестта от последните сезони със себе си, това е проблемът. Играчи от висока класа изглеждат като миналогодишните, на моменти и по-зле. Среднящината още е тук, по-жива отвсякога. Това се изкоренява само от Големи треньори, а един Бонучи далеч не е достатъчен, за да преобрази съблекалнята, то вече е очевидно.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 10 September 2017 - 18:02

Posted Image
1

#691 Потребителя е офлайн   Bianchis366 

• Новак
  • Регистр: 15-June 17
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 10 September 2017 - 18:02

Веднага оставка!!!
0

#692 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 10 September 2017 - 18:03

С Тухел как стоят нещата? Гледам, че е свободен. Интересно ми е и какво ви е мнението ви по въпроса?
0

#693 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 September 2017 - 18:04

Тази *** в никакъв случай няма да си подаде оставката, считайте, че сега ще е МАКСИМАЛНО позитивен на пресконференцията :)

А иначе за мача с Удинезе очаквайте Борини и Монтоливо отново титуляри :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#694 Потребителя е офлайн   Kaiser Franco 

• Фен на Милан
  • Регистр: 26-February 12

Публикувано 10 September 2017 - 18:05

Тухел е по-добър вариант, но аз се надявам на Перукан или да му писне живота в Лондон или Абрамчук да му бие шута.
Публикувано изображение
0

#695 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 September 2017 - 18:06

Виж мнениетоiLDiavolo написа на 10 September 2017 - 18:03 :

С Тухел как стоят нещата? Гледам, че е свободен. Интересно ми е и какво ви е мнението ви по въпроса?

Мнението ми е, че и Давиде Никола от Кротоне да дръпнем, няма да сме по зле от при този ИНАТЧИЙСКИ безумник!

Джампаоло със Сампдория му изнезе лекция миналия сезон, треньорът на Каляри дори го надигра този сезон, но с късмет ги бихме, просто това е НЕРЕАЛНО некадърен треньор! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#696 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 10 September 2017 - 18:07

Не знам, но преди малко четох, че Карлето зимата напускал Германия. Тайно се надявам Фасоне и Мирабели да имат пръст там, защото имаме крещяща нужда от нов треньор с визия, качества и характер, който да отговаря на реномето на отбора ни, защото Монтела за времето, което му беше дадено не показа нито едно от гореизброените!
Публикувано изображение
0

#697 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 10 September 2017 - 18:08

Той май е единственият по-добър вариант, който е свободен. И все пак съм убеден, че тази тема няма даже да се обсъжда след мача. Фасоне и Мирабели са професионалисти и още в сагата с Долара се видя, че могат да проявяват голямо търпение. Ако ще има раздвижване, отборът трябва да изиграе поне още 2-3 такива мача, което никого не би учудило. Както нееднократно вече е ставало дума, този сезон е много по-различен от предишните и постигането на целта Топ 4 е от ключово значение за краткосрочното бъдеще на целия клуб. Именно последното ми дава някаква надежда, че няма да го бавят при още някоя и друга трагикомедия като днешната.
Posted Image
0

#698 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 September 2017 - 18:11

Лошото на тоя *** е, че има САМОЧУВСТВИЕ и е огромен ИНАТ - Вили Вуцов да доведем да ни тренира, няма да има идея какво да прави, няма да има идея как да подхожда в различните мачове, но поне ще пусне най доброто, с което разполагаме, майка му стара, едно 14 годишно лапе да доведем, спрямо показателите на играчите във FIFA 17 ще ги нареди по добре от този *** ...

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

#699 Потребителят е онлайн   El Faraone 92 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Стефан Ел Шаравии,Алехандре Пато,Паоло Малдини,Дженаро Гатузо,Кака,Индзаги,Шевченко

Публикувано 10 September 2017 - 18:13

Не знам как стоят нещата с Тухел , но ако е същия като Клопо не- мерси. Клоп се доказа в Ливърпул като пълен средняк. Трябва ни мотиватор и тактик не средняци.
Публикувано изображение
0

#700 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 10 September 2017 - 18:15

Виж мнениетоKaiser Franco написа на 10 September 2017 - 18:05 :

Тухел е по-добър вариант, но аз се надявам на Перукан или да му писне живота в Лондон или Абрамчук да му бие шута.

Баш по средата на сезона, че даже и преди средата това няма да стане, евентуално може да има раздвижване другото лято...

Този пост е редактиран от George Weah: 10 September 2017 - 18:15

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36