ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (79 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: ***-- 2 Гласа

#461 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 09 May 2017 - 18:39

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 09 May 2017 - 17:12 :

Хаха, този ако поеме Рома ще им залипсват времената, в които бяха само евроид*оти с добро представяне на местно ниво. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Троле, подобни ги ръсеше и за Алегри, а сега е треньор номер 1 в Европа.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 09 May 2017 - 18:40

Публикувано изображение
0

#462 Потребителя е офлайн   billy_costacurta 

• Фен на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 09 May 2017 - 18:50

И за мен не трябва да се притесняваме за нов треньор поне за новоя сезон.Та реално Монтела завари същите карикатури от последните няколко сезон,дори без играчи като Менез и Ел Шаарауи,които ни спасиха от дори още по-големи унижения през последните години.Бяха ми докарани поредния чувал с анонимноци и средняци като Ванджиони,Соса,Мати и Лападула,които са си за отбор от ранга на Дженоа.Еми с такива играчи не виждам какво може да недоволствате от Монтела-6тото място си е точно това,на което отговарят качествата на играчите ни.Вече ако направим една лятна селекция по негов вкус и се провали след това-прав му път.Но да се търси тепърва нов треньор с нови виждания ще е най-малкото хаотично към този момент.
2

#463 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 09 May 2017 - 18:58

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 09 May 2017 - 18:50 :

И за мен не трябва да се притесняваме за нов треньор поне за новоя сезон.Та реално Монтела завари същите карикатури от последните няколко сезон,дори без играчи като Менез и Ел Шаарауи,които ни спасиха от дори още по-големи унижения през последните години.Бяха ми докарани поредния чувал с анонимноци и средняци като Ванджиони,Соса,Мати и Лападула,които са си за отбор от ранга на Дженоа.Еми с такива играчи не виждам какво може да недоволствате от Монтела-6тото място си е точно това,на което отговарят качествата на играчите ни.Вече ако направим една лятна селекция по негов вкус и се провали след това-прав му път.Но да се търси тепърва нов треньор с нови виждания ще е най-малкото хаотично към този момент.

Нови виждания? При положение че ще подменяме повече от половината отбор надали точно това ще е проблем. Не искам Манчо, защото е некадърник и играе футбол, от който ми се повръща, но говоря принципно. Последните 2-3 лета имаше много интересни свободни треньори на хоризонта, но този път далеч не е така. Освен ако не се насочим към някой от новото поколение немски треньори, което е рисково поради някои обективни фактори, то не сме оставени с голям избор. Мисля си за Гасперини, впрочем, но Милан не е Аталанта, дето гласи клишето. Иначе според мен си е най-качественият треньор, който не води отбор с големи амбиции. Дали ще се окаже новият Делнери или новият Сари, вече е отделен въпрос, на който не мога да отговоря. Не приемам сериозно престоя му в интер, където го третираха, както Дзампа третира своите треньори, т.е. няколко мача и довиждане. Едно е сигурно - вече ще е възможно да играем с трима защитници без порицаване от горните етажи. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#464 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 09 May 2017 - 19:31

Хаха, този ако поеме Рома ще им залипсват времената, в които бяха само евроид*оти с добро представяне на местно ниво. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Той и Михайлович беше безалтернативен тука, а Алегри дори не беше топ-треньор. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Година по-късно: Масимилиано Алегри коронясан за номер 1 в Европа и близо до втори финал на ШЛ за две календарни години. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Този пост е редактиран от Capaldi: 09 May 2017 - 19:32

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#465 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 09 May 2017 - 19:35

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 09 May 2017 - 18:58 :

Нови виждания? При положение че ще подменяме повече от половината отбор надали точно това ще е проблем. Не искам Манчо, защото е некадърник и играе футбол, от който ми се повръща, но говоря принципно. Последните 2-3 лета имаше много интересни свободни треньори на хоризонта, но този път далеч не е така. Освен ако не се насочим към някой от новото поколение немски треньори, което е рисково поради някои обективни фактори, то не сме оставени с голям избор. Мисля си за Гасперини, впрочем, но Милан не е Аталанта, дето гласи клишето. Иначе според мен си е най-качественият треньор, който не води отбор с големи амбиции. Дали ще се окаже новият Делнери или новият Сари, вече е отделен въпрос, на който не мога да отговоря. Не приемам сериозно престоя му в интер, където го третираха, както Дзампа третира своите треньори, т.е. няколко мача и довиждане. Едно е сигурно - вече ще е възможно да играем с трима защитници без порицаване от горните етажи. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Ами кой искаш, троле, сигурно Емери, който има ебахти отбора, доведоха му играчи за 150 милиона, а ПСЖ за пръв път от 4 години няма да спечелят титлата във Франция, а в ШЛ записаха един от най-позорните резили.

Клоп ли искаш, дето не спира да губи точки от слабаците във ВЛ и не е постигнал нищо за 2 сезона в Пуул.

Гасперини искал трола, дето за 25 години в треньорската професия не е постигнал нищо.
Публикувано изображение
0

#466 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 09 May 2017 - 19:42

Фасоне вчера каза, че бъдещето на Монтела не е на дневен ред и ще бъде треньор на Милан, ама да видим
0

#467 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 09 May 2017 - 19:43

Кирчо, това за Михайлович не го разбрах? Иначе Макс не е топ-треньор, това го каза Саки, не скромният аз. :D И ти беше съгласен, преди за кой ли път да смениш позицията си. :D Дон Конте му завеща чудовище. Мога с теб да хвана форумно басче, че Алегри няма да има успех в следващия си отбор, който и да е той. ;)

А и какво общо има всичко това с Монтела? Форумни закачки? :D
0

#468 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 09 May 2017 - 20:38

Той самият Саки не е топ-треньор, всъщност не е дори треньор, в последните 15-20 години.
Моите уважение към големия Ариго, но той отдавна не е в позицията да се изказва като последна инстанция по всеки футболен казус.

Към Алегри имах своите резерви и критики в първите му два сезона, когато с лека ръка се отказа от услугите на Роналдиньо, Пирло и Пипо. После видях, че проблемът в Милан е системен. Няма как да решиш системен проблем с треньорски рокади. Близко е до акъла, но всички /включително аз/ правехме грешката да гоним, макар и словестно, всеки треньор от Анчелоти насам. Човекът си имаше маниер на водене на мачовете и висок професионализъм, дори когато бяхме паднали до 11-то място в последния му сезон.
Дори тогава не съм твърдял, подобно на някои тука, че става само за Ливорно и Каляри. Откакто пое Ювентус ви казах, че доста хора ще бъдат опровергани за тези си твърдения.

Аз не знам какво печелиш с тези тролски изблици. При положение, че Монтела игра полуфинал на ЛЕ с Фиорентина, не успявам да видя кое е смешното в случая. Единственото смешно е състоянието на любимия ни отбор в момента.
И мога също да хвана бас, че освен Монтела и Пашалич, вероятно никой от сегашния ни състав няма да бъде трансфериран в по-силен отбор от нашия. Което само по себе си ще покаже от какви футболисти е изграден Милан понасоящем. Няма как да гониш високо класиране със селекция от Серия bwin и остарели звезди на турската Суперлига.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
2

#469 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 09 May 2017 - 20:53

Виж мнениетоCapaldi написа на 09 May 2017 - 20:38 :

И мога също да хвана бас, че освен Монтела и Пашалич, вероятно никой от сегашния ни състав няма да бъде трансфериран в по-силен отбор от нашия.

:shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

Ако приемем, че Монтела наистина може да иде в Рома, а те в момента са по силни от нас...ти сериозно ли мислиш, че този житен бегач и типичен дърводелец Пашалич ще отиде в някой по добър отбор от Милан??? А ако ли не, сериозно ли вярваш, че Челси, които са готови да вадят по 60-70-80 милиона за най добрите играчи в света ще го запазят тоя пън? Колкото и да не харесвам Конте, точно 2 тренировки ще направи с него лятото и ще го засили с 200 от отбора му, повярвай ми :)

Този пост е редактиран от George Weah: 09 May 2017 - 20:53

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#470 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 09 May 2017 - 21:02

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 09 May 2017 - 19:43 :

Кирчо, това за Михайлович не го разбрах? Иначе Макс не е топ-треньор, това го каза Саки, не скромният аз. :D И ти беше съгласен, преди за кой ли път да смениш позицията си. :D Дон Конте му завеща чудовище. Мога с теб да хвана форумно басче, че Алегри няма да има успех в следващия си отбор, който и да е той. ;)

А и какво общо има всичко това с Монтела? Форумни закачки? :D

Троле, в сегашния Ювентус играят Алвеш, Алекс Сандро, Кедира, Пянич, Манджукич, Дибала и Игуаин, които Алегри наложи, единствените останали титуляри от машината на Конте, която едвам минаваше групите в ШЛ са Буфон, Бонучи и Киелини, Алегри освен това смени и схемата на игра.
Не знам дали Capaldi си сменя мнението, но ти го правиш доста често.
Публикувано изображение
0

#471 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 09 May 2017 - 22:52

Да загубиш титлата в домакинства на Фиорентина и Болоня със сигурност не е системен проблем, но чувствай се свободен още 12 пъти да смениш мнението си за Алегри, както и да вярваш, че знаеш повече за Играта от Саки, понеже, докато ти си цъкал Фифа след училище той не е бил треньор и съответно си му наваксал преднината. :D

П.П.
В пост, в който казваш, че от този Милан само Пашалич ще отиде в по-силен отбор, ме обвиняваш в "тролски изблици"??? Ноу комент. :D
1

#472 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 10 May 2017 - 00:34

Аз не искам да ви се намесвам в спора за Алегри, казвал съм си мнението за престоят му при нас и няма да си променя мнението. Не ми се дават пак сума ти примери.
Феновете на гобите мразят Анчелоти, примерно,като го наричат свинар. Тях явно не ги интересува, че само той и Боб Пейсли са печелили ушатата купа по 3 пъти. Тук скоро написах, когато Алегри направи това(ако изобщо стане) моагат да бъдат сравнявани, защото това често се прави тук.

А Ариго Саки винаги ще е в позицията да се изказва на тема италиански футбол и това изобщо не трябва да се коментира. Историята помни Милан на Саки, като най-великият отбор( според някои източници) на 20 век.
1

#473 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 10 May 2017 - 08:37

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 09 May 2017 - 22:52 :

...
В пост, в който казваш, че от този Милан само Пашалич ще отиде в по-силен отбор, ме обвиняваш в "тролски изблици"??? Ноу комент. :D

Бе ти стискай палци да спечели баса, че иначе Донарума и Романьоли... нали се сещаш.Публикувано изображение

MONTELLA VATTENE!!!

0

#474 Потребителя е офлайн   Rivaldo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 14-January 16
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Rivaldo, Filippo Inzaghi, Shevchenko, Gattuso, Pirlo, Maldini, Nesta, Kaka, Dida, Cafu

Публикувано 10 May 2017 - 22:37

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 09 May 2017 - 22:52 :

Да загубиш титлата в домакинства на Фиорентина и Болоня със сигурност не е системен проблем, но чувствай се свободен още 12 пъти да смениш мнението си за Алегри, както и да вярваш, че знаеш повече за Играта от Саки, понеже, докато ти си цъкал Фифа след училище той не е бил треньор и съответно си му наваксал преднината. :D

П.П.

Много си закачлив тези дни, а? Сякаш вдъхновен от успеха на Джуфе? Само хулиш Монтела и Милан, а Буфон се бил "объркал" в интервюто, че няма гол на Мунтари... Не се ли усещаш, че се издаваш и дразниш фенове на Милан или нарочно го правиш и си провокаторче?
1

#475 Потребителя е офлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 11 May 2017 - 00:12

Виж мнениетоSeedorf! написа на 09 May 2017 - 21:02 :

Троле, в сегашния Ювентус играят Алвеш, Алекс Сандро, Кедира, Пянич, Манджукич, Дибала и Игуаин, които Алегри наложи, единствените останали титуляри от машината на Конте, която едвам минаваше групите в ШЛ са Буфон, Бонучи и Киелини, Алегри освен това смени и схемата на игра.
Не знам дали Capaldi си сменя мнението, но ти го правиш доста често.

Кой от тия играчи има нужда от налагане ? Става ми смешно от такива коментари понякога.От изброените само манджукич е спорен, другите са си били доказани класни играчи и дори много от тях си бяха изявени лидери в отборите си- Игуаин, Пянич, Дибала. Алегри има да играе 15тина мача на сезон, малко като ПСЖ. Искам да ги видя без Игуаин какви нули ще са както се закопаха и ПСЖ без Златан . Моето мнение за Алегри съм го казал и преди и сега е същото - само поза е и футбола , който практикува е безидеен, просто изпълнителите му са мега в момента и са абсолютен топ на всеки пост в Италия, че някъде и смените има са в топ 3 на конкретни постове. Но това са си мои мнения, за мен големия спасител на гобите е Конте и той доказва класа в далеч по-заплетената Висша лига.

Този пост е редактиран от dawnweaver: 11 May 2017 - 00:13

0

#476 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 11 May 2017 - 01:38

Виж мнениетоdawnweaver написа на 11 May 2017 - 00:12 :

Кой от тия играчи има нужда от налагане ? Става ми смешно от такива коментари понякога.От изброените само манджукич е спорен, другите са си били доказани класни играчи и дори много от тях си бяха изявени лидери в отборите си- Игуаин, Пянич, Дибала. Алегри има да играе 15тина мача на сезон, малко като ПСЖ. Искам да ги видя без Игуаин какви нули ще са както се закопаха и ПСЖ без Златан . Моето мнение за Алегри съм го казал и преди и сега е същото - само поза е и футбола , който практикува е безидеен, просто изпълнителите му са мега в момента и са абсолютен топ на всеки пост в Италия, че някъде и смените има са в топ 3 на конкретни постове. Но това са си мои мнения, за мен големия спасител на гобите е Конте и той доказва класа в далеч по-заплетената Висша лига.

Как така хем Конте ги е направил отбор, хем 8 от титулярите и схемата на игра са различни. Как така Конте едвам минаваше групите на ШЛ, а Алегри вече е с 2 финала. И това, че са доказани играчи, по какъв начин лишава Алегри от заслугата му да ги нареди в точната схема и да ги накара да играят като отбор. Аз никъде не казвам, че изброените не са класни играчи, казвам, че това далеч не е Ювентус на Конте. Да, Конте възроди отбора след Калчополи, но Конте до момента няма друг успех, освен титла в първенството. Докато Алегри - 2 финала в ШЛ за 3 години, е това ако не е успех, не знам какво е. Пича цял свят го призна, през тази година е определян почти навсякъде за треньор номер 1 в света, но тук във форума на Милан е определян като безидеен, некадърен, селянин ставащ само за Каляри, сега най-новото от теб, което дори не мога да схвана "само поза е", каква поза те гони, аз Алегри не съм го чул и веднъж да се изхвърля пред медиите, да е в някакви скандали или нещо подобно.

В негово лице виждам един страхотен треньор, който вече в трети отбор постига много добри резултати с оглед на качеството, с което разполага. Та нас с една камара боклуци + амортизирани бивши звезди и Ибра и Тиаго ни изведе до титла, с Каляри имаше страхотни сезони, а сега, 2 финала в ШЛ за 3 години, когато разполага с повече от двама качествени играчи.

И не ми обяснявай колко доказани и класни са играчите на Юве, защото повечето са изритани или провалили се в предните си отбори - Кедира, Алвеш, Манджукич, Куадрадо. Нито можеш да ме убедиш, че Пянич е някаква супер класа, единствените им скъпи трансфери на играчи от световна класа в страхотна форма са Игуаин, Алекс Сандро и Пянич, както и младия талант Дибала.

Колкото и да пишем, абсолютен факт си е, че в Ювентус на Конте основните фигури бяха Бардзали, Маркизио, Лихщайнер, Асамоа, Видал, Погба, Тевез, Пирло. Половината при Алегри са предимно резерви, а другата половина ги няма изобщо. Това не са 2 или 2 играча, а цели 8.

Същото, което казваш за Алегри, е все едно да кажеш, че успеха на Конте в Челси се дължи на Моуриньо и предните им треньори - щото разбираш ли половината им отбор забележи, е същият, който спечели титлата преди 2 години, значи дефакто Конте не е никакъв треньор, а в момента печели титлата заради отбора на Моуриньо. А при Алегри дори не е половин отбор, а са точно 3-ма от Юве на Конте - Бонучи, Буфон и Киелини и хайде да добавим Маркизио.

Смешна ви е логиката просто. Конте вече от 3 години не е в Ювентус, отдавна го няма неговия отбор, това си е Ювентус на Алегри.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 11 May 2017 - 01:43

Публикувано изображение
1

#477 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-April 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Михаел Лаудруп

Публикувано 11 May 2017 - 10:09

Виж мнениетоdawnweaver написа на 11 May 2017 - 00:12 :

Не знам какво още трябва да се случи за да може някои фенове да разберат, че изгонихме единствения треньор след ерата на Карло Анчелоти, който беше в състояние да върне Милан сред най-добрите! @Seedorf! много добре ти е обяснил ситуацията със сегашния Ювентус! Не знам какви са тези нападки към Алегри, след като той се доказва все повече с всяка изминала година като най-добрия тактик в света! Кой отбор играе по-организирано от Ювентус? Кой отбор ги надигра през този сезон? Такива безпочвени обвинения и умаловажане на всепризнатите успехи на Ювентус откакто Алегри е начело на тима им са смешни, жалки и прекалено хейтърски! Аз съжалявам, че заради бездушните играчи в Милан, които заради финансовото състояние на клуба бяха на мода през последните години се разделихме с такъв специалист!
Публикувано изображение
0

#478 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 May 2017 - 10:15

Виж мнениетоHristiyan написа на 11 May 2017 - 10:09 :

Не знам какво още трябва да се случи за да може някои фенове да разберат, че изгонихме единствения треньор след ерата на Карло Анчелоти, който беше в състояние да върне Милан сред най-добрите! @Seedorf! много добре ти е обяснил ситуацията със сегашния Ювентус! Не знам какви са тези нападки към Алегри, след като той се доказва все повече с всяка изминала година като най-добрия тактик в света! Кой отбор играе по-организирано от Ювентус? Кой отбор ги надигра през този сезон? Такива безпочвени обвинения и умаловажане на всепризнатите успехи на Ювентус откакто Алегри е начело на тима им са смешни, жалки и прекалено хейтърски! Аз съжалявам, че заради бездушните играчи в Милан, които заради финансовото състояние на клуба бяха на мода през последните години се разделихме с такъв специалист!

Той хубаво е голям специалист, но може и умее единствено да работи с доказани играчи! Ако беше останал в Милан, като нищо щяхме да се борим за спасяване под неговото ръководство, точно поради простата причина, че за да печели Алегри се нуждае от играчи световна класа. Разбира се, не всеки треньор го умее и това нещо, лично аз имам сериозни съмнения, че Монтела ще успее да ни върне там където ни е мястото дори и със супер силно меркато, но...такова е положението!

Този пост е редактиран от George Weah: 11 May 2017 - 10:16

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#479 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 11 May 2017 - 10:22

Аз пък не знам как по-точно да ви се каже. Алегри с играчите при нас нищо повече нямаше да направи. Абсолютно приключил с безпаричния Милан. Слепи ли сте, или на такива се правите. Как може да сравнявате Милан без пари и продаващ звездите си, с юфентус, който купува всичко качествено в Италия и не само. Мен това, което много ме дразнеше в него е, че не искаше да си тръгне. Вижда, че няма да стане по-добре, че дълбае дъното и продължава да се инати. Това е за Алегри. Очевидно с играчи се справя добре, това е.

Този пост е редактиран от hotboyz: 11 May 2017 - 10:23

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#480 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-April 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Михаел Лаудруп

Публикувано 11 May 2017 - 10:40

Не става въпрос за Милан и Ювентус! А за това, че колегата спори за отбора на Конте и този на Алегри като казва, че едва ли не той просто жъне след Конте! Да ама не! А за Милан не знам дали има още някой, който мисли, че проблемът след Карло са треньорите! С трици маймуни не се ловят, обаче очакванията на феновете винаги са като за нова ШЛ! И за Монтела е същото, помия след помия върху него след всеки мач с негативен резултат! Кой да вкара? Кой да подаде? Кой да спре атака? Никой няма! Очакванията към сегашната група, пардон трупа, са същите като в годините, в които се борехме за титла! Колко треньори сменихме без успех, а играчите? От 2012 в Милан няма играч от световна класа и след поредния неуспех виновен е треньорът! Че не разполага с Ибра, а Матри/Бака/ЛАПАДУЛА! Че отзад разчита на Алекс/Запата, а не Тиаго! Най-големите ни звезди тогава сега са резерва в Рома и титуляр в Лас Палмас! Кажете ми кой треньор ще се справи с тая пасмина, в която никой не се нагърбва да застане и да поеме инициативата, да покаже лидерство! Едно време от Милан казваха, че преди всичко са привличали личности с високи качества като мъже! Кой от сегашните е такъв? 6-то място ни е много!!!
Публикувано изображение
1

• (79 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема