ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (78 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: ***-- 2 Гласа

#441 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 08 May 2017 - 12:29

Виж мнениетоitsokk написа на 08 May 2017 - 00:05 :

Китайците да не го сменят.
Тотална обърквация. Говорим за ЛЕ, а видно я бойкотираме ....не знам

Тъй като никой не си прави труда да ми отговори на това нещо (вероятно не знае как), за ПОРЕДЕН път ще питам и тук...

Да приемем, че сега последните кръгове "бойкотираме", но защо аджеба този "бойкот" започна още отпреди няколко седмици, като реално, ако си бяхме взели задължителните мачове с Пескара, Кротоне и Емполи в момента щяхме да сме на...3 точки от Лацио, пред Аталанта, тоест на съвсем малко от 4-тото място, което ни вкарва директно в ЛЕ и няма предварителни кръгове и нищо друго!!! Лацио до края имат мачове с Фиорентина, Интер и Кротоне (които колкото и слаби да са, ако до края имат теоритичен шанс за спасение щяха с всички сили да им скочат), докато ние имаме Аталанта, Каляри и Болоня, като последните 2 тима не играят за абсолютно нищо, а просто довършват сезона, който за тях ще приключи някъде в средата или малко под средата на таблицата...

Та въпроса ми е, защо не опитахме за 4-тото място, при положение, че след мача с Интер имахме ОГРОМЕН шанс за него, а решихме да "бойкотираме"? Сега да не излезе, че Лига Европа е твърде малък и скромен турнир за името Милан и затова сме отказали изобщо да учсатваме под каквато и да е форма в него :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

За мен няма никакъв бойкот, защото АБСОЛЮТНО същата картинка я видяхме и януари-февруари - играчите спират да играят, не знаят изобщо какво става на терена, Монтела също няма никакви идеи как да промени това нещо и след мачове с посредствено представяне или редица пропуски противниците ни отмъкват X-а или както в случаите с Удинезе и Сампдория ни тресват и си тръгват ухилени с 3-ти точки! Не вярвам някой от вас да си мисли, че бойкотът е започнал още от началото на 2017-ма :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#442 Потребителя е офлайн   pippo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 08 May 2017 - 12:35

Да се хващат под ръка с хърватския си любимец и да се махат от тука! Най-страхливият треньор, който някога е водил Милан.
`
0

#443 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 08 May 2017 - 13:04

Ще го напиша тук. Току що излезе статия, в която става дума, колко ще спечелим от турнето - еми макса е 2,5 мил.. За участие в групите на Лига Европа сумата е 2,6 мил. Като както в Ш.Л. и тук има пари за победа и равен.
Нека всеки сам за себе си да помисли сериозно ли бойкотираме Л.Е..
Моето мнение е, че тези играчи след идването на китайците нямат стимул за игра. Искам да Ви питам ако вие бяхте на мястото на: Пашалич, Шилето, Сапата, Палета, Гомез, Соса, Мати, Окампус, Бертолачи, Лападула, Бака дали щяхте да имате мотив за игра. Несигурността, която ги е обзела си дава отражение.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#444 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 08 May 2017 - 13:27

Всеки с мнението си, Миро. Аз гледах същото и в края на миналия сезон, когато за китайци имаше само слухове. А и според мен логиката е, че трябва именно в такъв момент да докажеш, че имаш стойност да играеш за Милан, а не да се притесняваш, че по-добър футболист ще ти изяде мястото. Ако разсъждаваш по този начин, по-добре отивай да играеш в Каляри. Хайде, съгласен съм за мотивацията на играчите под наем, но сред изброените от теб има такива с действащи договори /Сапата, Палета, Гомес, Соса, Бертолачи, Лападула/, а Де Шильо сам иска да напусне. Каква несигурност ги гони тия заплатаджии, единият иска в Ювентус, другият иска в Барселона, третият се надява да си го върне Челси и т.н.
0

#445 Потребителя е офлайн   Maldin1 

• Фен на футбола
  • Регистр: 09-January 11
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Paolo Maldini
    Alessandro Nesta
    George Weah

Публикувано 08 May 2017 - 13:29

Повече от половината от играчите, които си изброил имат договори поне за още 1 година, като взимат заплати над 50 пъти повече от средно статистическия италианец. Съшият италианец, който снощи си беше платил билета да гледа тези бездушници. И ако не им харесва заплатата или не са професионалисти да ходят да правят пици в Неапол, Катаня, Палермо или друг южен град в Италия. Никой не може да ме убеди, че Монтела не вижда какво правят играчите и защо не взима мерки да ги остави извън състава!!! Не може месец и половина след като са махнали Галиани да си говорим за "Галианевите сметки" за летни турнета и купи. Другият сезон как ще ги пуска в игра като знае какви са "професионалисти" и лабилни психически?
1

#446 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 08 May 2017 - 13:42

Виж мнениетоMaldin1 написа на 08 May 2017 - 13:29 :

Повече от половината от играчите, които си изброил имат договори поне за още 1 година, като взимат заплати над 50 пъти повече от средно статистическия италианец. Съшият италианец, който снощи си беше платил билета да гледа тези бездушници. И ако не им харесва заплатата или не са професионалисти да ходят да правят пици в Неапол, Катаня, Палермо или друг южен град в Италия. Никой не може да ме убеди, че Монтела не вижда какво правят играчите и защо не взима мерки да ги остави извън състава!!! Не може месец и половина след като са махнали Галиани да си говорим за "Галианевите сметки" за летни турнета и купи. Другият сезон как ще ги пуска в игра като знае какви са "професионалисти" и лабилни психически?

Лесно, ще извади огромната усмивка и ще каже, че тези играчи са модерни и са голям колектив :D

По същата логика как пуска Пашалич постоянно при положение, че в това момче освен желание няма НИЩО друго. Вкара 4-5 случайни гола от 3 метра от гол линията и това е, отиграванията са му абсурдни, не може да задържи топката, бърка пасове от няколко метра, изобщо в почти всяко отношение е някаква бета версия на Андреа Поли, който по начало не е никаква класа и е за средняци от типа на Сампдория, Киево и Каляри! Хубаво има желание Пашалич, ама ебаго, на бас, че всеки един от форума, ако излезе на мач на Милан ще се старае също доколкото са му възможностите, с разликата, че на нас никой няма да ни предложи договор и да ни пусне :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#447 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 08 May 2017 - 13:45

Така е, Монтела е длъжен да поеме отговорност за случващото се, точно както Броки. Синиша реално беше уволнен след два или три подобни мача, онзи ден надъха дърводелците от Торино за победа на Ювентус Стейдиъм, от която ги разделиха две минути, ние тук се мъчим без успех да вкараме втори гол на Пескара и Кротоне. Прехвален треньор без никакви мотиваторски умения и тактически вече съвсем предвидим. Сусо и Деулофеу не са без вина за спада във формата си, но то беше ясно, че италианските треньори ще разучат играта им. Именно тук се изисква повече тактическа гъвкавост, промяна на схемата, въобще нещо, което да разсее цялата тази апатия и безразличие, дори за миг да приемем, че няма някакъв синхронизиран между играчите бойкот. Не може отборът ти за трети път през сезона да пада в тотална криза и схемата да ти стои непроменена от първия кръг, а атакуващите смени при негативен резултат да идват в 75-та минута.
2

#448 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 08 May 2017 - 14:55

Монтела с оглед показанто до тук от него не заслужава да води отбора и догодина. Просто не виждам живец у него по време на мачовете. Не гори в тях, както би трябвало да прави един треньор на гранд. Не че към момента заслужаваме да се наричаме такъв, но за да се върнем където бяхме ни трябва друг човек със сигурност!
Публикувано изображение
2

#449 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 08 May 2017 - 20:25

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 08 May 2017 - 12:29 :

Тъй като никой не си прави труда да ми отговори на това нещо (вероятно не знае как), за ПОРЕДЕН път ще питам и тук...

Да приемем, че сега последните кръгове "бойкотираме", но защо аджеба този "бойкот" започна още отпреди няколко седмици, като реално, ако си бяхме взели задължителните мачове с Пескара, Кротоне и Емполи в момента щяхме да сме на...3 точки от Лацио, пред Аталанта, тоест на съвсем малко от 4-тото място, което ни вкарва директно в ЛЕ и няма предварителни кръгове и нищо друго!!! Лацио до края имат мачове с Фиорентина, Интер и Кротоне (които колкото и слаби да са, ако до края имат теоритичен шанс за спасение щяха с всички сили да им скочат), докато ние имаме Аталанта, Каляри и Болоня, като последните 2 тима не играят за абсолютно нищо, а просто довършват сезона, който за тях ще приключи някъде в средата или малко под средата на таблицата...

Та въпроса ми е, защо не опитахме за 4-тото място, при положение, че след мача с Интер имахме ОГРОМЕН шанс за него, а решихме да "бойкотираме"? Сега да не излезе, че Лига Европа е твърде малък и скромен турнир за името Милан и затова сме отказали изобщо да учсатваме под каквато и да е форма в него :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

За мен няма никакъв бойкот, защото АБСОЛЮТНО същата картинка я видяхме и януари-февруари - играчите спират да играят, не знаят изобщо какво става на терена, Монтела също няма никакви идеи как да промени това нещо и след мачове с посредствено представяне или редица пропуски противниците ни отмъкват X-а или както в случаите с Удинезе и Сампдория ни тресват и си тръгват ухилени с 3-ти точки! Не вярвам някой от вас да си мисли, че бойкотът е започнал още от началото на 2017-ма :D

О, аз не констатирам, а просто си разсъждавам и тотално се бъркам.
Ще ти споделя едно мнение на фен във Фейсбук. Не искаме да играем в ЛЕ за да не ни засегне фин. феърплей, ако се инвестират много средства. Пак не констатирам, а споделям

Виж мнениетоhotboyz написа на 08 May 2017 - 13:04 :

Ще го напиша тук. Току що излезе статия, в която става дума, колко ще спечелим от турнето - еми макса е 2,5 мил.. За участие в групите на Лига Европа сумата е 2,6 мил. Като както в Ш.Л. и тук има пари за победа и равен.
Нека всеки сам за себе си да помисли сериозно ли бойкотираме Л.Е..
Моето мнение е, че тези играчи след идването на китайците нямат стимул за игра. Искам да Ви питам ако вие бяхте на мястото на: Пашалич, Шилето, Сапата, Палета, Гомез, Соса, Мати, Окампус, Бертолачи, Лападула, Бака дали щяхте да имате мотив за игра. Несигурността, която ги е обзела си дава отражение.

О, това с несигурността е сигурно
0

#450 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 08 May 2017 - 20:58

Виж мнениетоitsokk написа на 08 May 2017 - 20:25 :

О, аз не констатирам, а просто си разсъждавам и тотално се бъркам.
Ще ти споделя едно мнение на фен във Фейсбук. Не искаме да играем в ЛЕ за да не ни засегне фин. феърплей, ако се инвестират много средства. Пак не констатирам, а споделям

Аз не казвам, че ти си го измислил, на много места се пише + така наречените "жълти" вестници по Италия, просто няма логика това искам да кажа...

ФФП всички го избегват с лекота, а и предвид несигурността как ще се развие лятото и какви играчи ще дойдат, смятам че това в момента е последния ни проблем :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#451 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 08 May 2017 - 21:56

Виж мнениетоhotboyz написа на 08 May 2017 - 13:04 :

... Искам да Ви питам ако вие бяхте на мястото на: Пашалич, Шилето, Сапата, Палета, Гомез, Соса, Мати, Окампус, Бертолачи, Лападула, Бака дали щяхте да имате мотив за игра. Несигурността, която ги е обзела си дава отражение.

Те толкова си могат, несигурността даже трябва да им дава стимул, да ги кара да играят на ръба на възможностите.
Преди мача , за Рома също беше напрегнато, обаче излезнаха и ни убиха.
0

#452 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 09 May 2017 - 00:34

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 08 May 2017 - 20:58 :

Аз не казвам, че ти си го измислил, на много места се пише + така наречените "жълти" вестници по Италия, просто няма логика това искам да кажа...

ФФП всички го избегват с лекота, а и предвид несигурността как ще се развие лятото и какви играчи ще дойдат, смятам че това в момента е последния ни проблем :D

Иначе и аз съм на мнение, че съвсем нормално можеше да сме 5-ти и да играем плейоф, което нямаше да попречи на турнето, но...
0

#453 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 09 May 2017 - 11:32

Слухове, че Мончи искал Монтела да замени Спалети след края на сезона и работел в тази насока.

Честно казано, донякъде ще ми е кеф това да се случи, най-вече заради "критиците" на Монтела. Ще вземем следващия треньор, който тепърва ще свиква с отбора и догодина пак 6 място, а Монтела с Рома да ни напълни кошницата, точно както стана и с Алегри в Юве.
Публикувано изображение
0

#454 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 09 May 2017 - 12:00

Той с Фиорентина си ни биеше където и както поиска, какво остава с отбор от по-висок калибър.

Аз още отдавна ви писах, че ако Спалети поеме Ювентус, Рома най-вероятно ще се насочат към Монтела. Ромите опитаха три пъти с чуждестранни треньори и не им се получи особено добре, а в Серия А не бъка от млади и перспективни треньори. Съвсем естествено е да се спрат тъкмо на него.
Вече ги е водил веднъж, макар и като временен наставник и не се справи никак зле. Самият Мончи пък е работил с подобен треньор в лицето на Унай Емери, който с ограничен трансферен бюджет постигаше чудесни резултати в Ла Лига.

Ние най-вероятно ще се ориентираме към Манчини или друг опитен специалист.

Този пост е редактиран от Capaldi: 09 May 2017 - 12:00

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#455 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2003

Публикувано 09 May 2017 - 12:17

Манчини и специалист в едно изречение не ми се нрави нещо. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Ако ще вземем наистина качествен треньор, то нека Монтела да си ходи, но ако пак ще си правим експерименти ала Пипо и Броки предпочитам да не правим рокади.
1

#456 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 09 May 2017 - 12:21

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоSeedorf! написа на 09 May 2017 - 11:32 :

Слухове, че Мончи искал Монтела да замени Спалети след края на сезона и работел в тази насока.

Честно казано, донякъде ще ми е кеф това да се случи, най-вече заради "критиците" на Монтела. Ще вземем следващия треньор, който тепърва ще свиква с отбора и догодина пак 6 място, а Монтела с Рома да ни напълни кошницата, точно както стана и с Алегри в Юве.

Да се абстрахираме от теорията ти, че който и треньор да дойде му трябва преходен период, което до голяма степен е вярно. Само ми отговори на следните въпроси:
1. Монтела пуска ли винаги най-добрите си състезатели?
2. Монтела прави ли навременни и адекватни смени?
3. Монтела нагажда ли отбора и схемата спрямо противника?
4. Монтела необяснимо твърдоглав ли е относно някои играчи? Примери и в двете крайности - Пашалич и Антонели.
5. Монтела позволява ли отборът да изпадне в безтегловност и в продължение на седмици да не може да запише победа, независимо, че играе предимно с отбори извън топ 7?
6. Играем ли красив и нападателен футбол, каквито му бяха заявките?
7. "Гори" ли в мачовете? Дава ли ти вид на човек, който може да хване някого за ушите и да му се навика както трябва да може да прави един треньор?
8. Имаме ли изграден стил на игра?
9. Имаме ли минимална идея какво да правим, когато изоставаме в резултата? Кога сме успявали да осъществим истински финален натиск?
10. Падаме ли от всякакви мизерници насред Сан Сиро?
11. Отнасяме ли по 3-4 гола под път и над път?
12. Гениалните му решения за налагането на Шилето и Нианг костваха ли ни точки?
13. Губим ли постоянно точки срещу изпадащите?
14. Изглежда ли ти добър мотиватор?

Моите отговори са: 1. Не - редовно има поне по 1 сюрприз, 2. Не, 3. Не - 4-3-3 до края на света, освен ако не ни трябва гол и тогава в 88-мата минути я смeняме :D , 4. Да, 5. Да - 2 пъти, 6. Не - в повечето мачове играем откровено грозен футбол, 7. Не - дори ми изглежда незаинтересован, 8. Не - всъщност имаме, моя грешка - подай на Сусо/Деу, 9. Не - ние си разиграваме отзад като пичове, дори не изсипваме хаотично топката, 10. Да, 11. Да - 3 пъти сме допускали 4 гола, 12. Да - мързи ме да броя, но се сещам за поне 3 осрани мача именно от тези "убавци", 13. Да - не ми се смята, но са поне 12-13 точки. Половината от тях да бяхме взели, щяхме да сме сигурни за ЛЕ, 14. Определено не.

Е сори, ама кое точно да му харесвам? Нито играем нападателен футбол, нито постигаме някакви велики резултати, дори не използваме най-добрите си играчи :D

Е много ясно, че всеки ще ни го начука, ако поеме Рома. Ромите през последните 3-4 години са неизменно в тройката и имат играчи като Наинголан и Сала, за които можем само да мечтаем. И ти да водиш тази Рома, срещу този Милан, в мача от онзи ден, ще биеш с поне 2 гола.

Да, ако му се вземат по-добри играчи, ще постигне по-добри резултати, това е близко до акъла, но дали ще се борим за титлата и евентуално ШЛ след 2-3 сезона? Според мен не.

ЕДИТ: Пак го казвам - ако не беше лудият ни късмет от есента, сега щяхме да сме 4-5 точки под принтер/Фиорентина и щяхме да се борим за топ 10. Някои от вас удобно обаче, приписват тези точки на Монтела, а не на Фортуна.

Този пост е редактиран от GeorgiA.: 09 May 2017 - 12:25

Публикувано изображение
4

#457 Потребителя е офлайн   SamRGF 

• Фен на футбола
  • Регистр: 31-August 10

Публикувано 09 May 2017 - 14:15

Не съм върл фен на Монтела (дори последните мачове почвам да се замислям ,дали това е правилният човек за Милан) , но не пренебрегвайте факта , че той все още доиграва сезона ,със странният състав ,сглобен от Плешивия. Лятото входящите ни трансфери бяха - Лападула , Соса , Гомез , Мати Фернандез , Пашалич , Ваджони (обшо взето половината жмел в сегашният състав) и зимата Окампос и Деулофеул. Единствено последният беше някакво надграждане ,спрямо футболистите,с които разполагаме . Мисля че прекалено строго го съдите , предният сезон не беше много по различен , да Синишата беше мотиватор , но и той ядеше боя от опашкарите , нищо че сменяше и на 4-4-2. А при Инзаги пък беше съвсем грозна картинката. Та ,мисълта ми е че Монтела все пак с тази нелепа селекция успя да събере повече точки от тях , дали с късмет или не ,вече всеки за него си преценя. :)
0

#458 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 09 May 2017 - 15:18

Виж мнениетоGeorgiA. написа на 09 May 2017 - 12:21 :

Да се абстрахираме от теорията ти, че който и треньор да дойде му трябва преходен период, което до голяма степен е вярно. Само ми отговори на следните въпроси:
1. Монтела пуска ли винаги най-добрите си състезатели?
2. Монтела прави ли навременни и адекватни смени?
3. Монтела нагажда ли отбора и схемата спрямо противника?
4. Монтела необяснимо твърдоглав ли е относно някои играчи? Примери и в двете крайности - Пашалич и Антонели.
5. Монтела позволява ли отборът да изпадне в безтегловност и в продължение на седмици да не може да запише победа, независимо, че играе предимно с отбори извън топ 7?
6. Играем ли красив и нападателен футбол, каквито му бяха заявките?
7. "Гори" ли в мачовете? Дава ли ти вид на човек, който може да хване някого за ушите и да му се навика както трябва да може да прави един треньор?
8. Имаме ли изграден стил на игра?
9. Имаме ли минимална идея какво да правим, когато изоставаме в резултата? Кога сме успявали да осъществим истински финален натиск?
10. Падаме ли от всякакви мизерници насред Сан Сиро?
11. Отнасяме ли по 3-4 гола под път и над път?
12. Гениалните му решения за налагането на Шилето и Нианг костваха ли ни точки?
13. Губим ли постоянно точки срещу изпадащите?
14. Изглежда ли ти добър мотиватор?

Моите отговори са: 1. Не - редовно има поне по 1 сюрприз, 2. Не, 3. Не - 4-3-3 до края на света, освен ако не ни трябва гол и тогава в 88-мата минути я смeняме :D , 4. Да, 5. Да - 2 пъти, 6. Не - в повечето мачове играем откровено грозен футбол, 7. Не - дори ми изглежда незаинтересован, 8. Не - всъщност имаме, моя грешка - подай на Сусо/Деу, 9. Не - ние си разиграваме отзад като пичове, дори не изсипваме хаотично топката, 10. Да, 11. Да - 3 пъти сме допускали 4 гола, 12. Да - мързи ме да броя, но се сещам за поне 3 осрани мача именно от тези "убавци", 13. Да - не ми се смята, но са поне 12-13 точки. Половината от тях да бяхме взели, щяхме да сме сигурни за ЛЕ, 14. Определено не.

Е сори, ама кое точно да му харесвам? Нито играем нападателен футбол, нито постигаме някакви велики резултати, дори не използваме най-добрите си играчи :D

Е много ясно, че всеки ще ни го начука, ако поеме Рома. Ромите през последните 3-4 години са неизменно в тройката и имат играчи като Наинголан и Сала, за които можем само да мечтаем. И ти да водиш тази Рома, срещу този Милан, в мача от онзи ден, ще биеш с поне 2 гола.

Да, ако му се вземат по-добри играчи, ще постигне по-добри резултати, това е близко до акъла, но дали ще се борим за титлата и евентуално ШЛ след 2-3 сезона? Според мен не.

ЕДИТ: Пак го казвам - ако не беше лудият ни късмет от есента, сега щяхме да сме 4-5 точки под принтер/Фиорентина и щяхме да се борим за топ 10. Някои от вас удобно обаче, приписват тези точки на Монтела, а не на Фортуна.

1.Като изключим Де Шильо, не мога да кажа, че не пуска най-доброто. В халфовата линия нещата просто са трагични, Бертолачи тъкмо направи няколко силни мача и в лазарета. Соса се поокопити в средата на сезона, а между Моти и Пашалич ми е трудно да определя кой е по-слаб. Куцка също направи няколко мача, в които умело се конкурираше с хърватина по нещадърност. Общо взето няма варианти.Де Шильо, колкото и да е ялов, е поне едно ниво над Ванджиони. Може би Локатели трябваше да изиграе малко повече мачове, другото си е най-доброто, или по-скоро най-малко лошото. Бонавентура, Абате, Монтоливо са с тежки травми, Антонели имаше 5-6 различни периода в лазарета и може би е не само решение на Монтела, а и физически проблеми, Бертолачи също, направи 3 прилични мача и контузия. Това си е половин състав.

2.За смените важи почти същото, няма варианти просто. Лападула или Бака редовно си влизат при неблагоприятен резултат, но другите варианти за смяна са просто потресаващи - Хонда, Поли, Окампос, Моти, кой по-точно да влиза, като тези са доказано по-зле от титулярите.

3.Какво да нагажда, като няма и двама свестни полузащитника, двамата ни нападатели са еднакво дървени.

4.За Антонели съм си писал мнението, че е грешка на Монтела, но Лука явно има и травми този сезон. За Пашалич, определено не е играч за Милан, но Поли, Моти и Хонда са точно от същата черга, с разликата, че Пашалич поне няколко пъти се озова на точното място и 5 гола, са си 5 гола.

5.Тази безтегловност се дължи именно на безумно слабата ни резервна скамейка, контузиите на основни играчи и присъствието на една дузина играчи под наем, на които не им пука за Милан.

6.С кой да играем красив и нападателен футбол, с Бака и Лападула, дето не могат да си спрат топката, с рогачите Куцка, Поли и Пашалич в центъра, или с другите ни халфове Моти и Хонда, дето съм убеден, че ще ги надбягам и двамата на спринт. А, да не забравяме и бековете, с феноменалните си центрирания и пробиви.

7.Всеки треньор си има свои методи, Алегри и Анчелоти също не са от най-твърдите, но това не им пречи да са топ треньори.

8. Върни се на 5 и 6.

9. Същото.

10. Ей тук вина може би има Монтела, но и при Анчелоти и Алегри падахме на Сан Сиро доста често от опашкарите, тук вината пак не е само на Монтела, а до голяма степен на некадърниците на терена.

11. Чак под път и над път не бих казал, но е факт, че допускаме много голове, това би могло да се обясни най-вече с факта, че имаме точно 1 качествен защитник (Романьоли) и той беше мисля на 3 пъти в лазарета през сезона. Абате също не е слаб защитник, но и той с доста травми през сезона. С мистър червен картон, Сапата, Де Шильо и Ванджиони си обяснявам тези голове.

Нямам намерение да продължавам, просто с тези играчи и с толкова честите травми на малкото качествени в състава, според мен класирането е съвсем прилично.

Колкото до частта с фортуна, спечелихме няколко мача с голове в края, но пък имаше мачове, в които играхме добре и изтървахме редица положения, греди и т.н. Късмета си е част от играта. И при Монтела дори по-скоро липсва, Бонавентура, Монтоливо, Абате, Антонели, Бертолачи, Романьоли, пропуснаха огромна част от мачовете заради травми, това е всичко друго, но не и късмет за Монтела.
Публикувано изображение
2

#459 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 09 May 2017 - 17:12

Хаха, този ако поеме Рома ще им залипсват времената, в които бяха само евроидиоти с добро представяне на местно ниво. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
1

#460 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 09 May 2017 - 17:19

Според последните слухове ще има врътка от типа на:

Монтела е уволнен и заминава в Рома на мястото на Спалети, Спалети заминава в Интер на мястото на Пиоли, Пиоли остава безработен :D, а ние взимаме Манчини, който бил близък с Фасоне и Мирабели...

Като цяло Манчини за мен не е решение - има успехи на треньорско ниво, така е, но...не мисля, че е ТОП треньорът, от който се нуждаем...и все пак на възрастта на Монтела, Манчини вече имаше 3 титли в Италия :D, но пък за сметка на това забуксува бая сериозно след това, а не е като да не е водил отбори със стабилни играчи :rolleyes:
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

• (78 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25