ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (78 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 76
  • 77
  • 78
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: ***-- 2 Гласа

#1541 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано Днес, 00:19

Виж мнениетоIl Professore написа на 18 November 2017 - 23:58 :

Не искам да се заяждам изобщо, но би ли ми казал каква беше позицията на Бонавентура днес? Щото аз или съм тъп, или беше ляв халф-бек.
Не за друго, просто според теб избора му за състав бил ОК.

Очаквам скоро Романьоли да бъде направен плеймейкър. С подобни голове...

За мен в Милан нищо не е наред, за да сме неводолни от този мач и този резултат. Предполагам ти самият си от хората, очаквали да загубим разгромно. Е, в крайна сметка изгубихме мъжки. Ако Монтела трябва да бъде винен за нещо, то е, че цяла Италия знаеше с каква стартова единадесеторка ще излезе Милан още в петък сутринта. Това говори за нещо сбъркано.

Загубата днес не е 2:1 от Наполи, а контузията на Сусо. Без него, мачовете с австрийците и Торино стават доста въпросителни, да не кажа тройни.

Иначе, ако не друго, то второто полувреме днес даде отговор на въпросите с каква схема трябва да играе Милан.
Всичко различно от такава с двама нападатели, е загуба на време, средства и точки. Добри или лоши, за Калинич и Силва платихме общо 65 милиона. Не можем да си позволим единият от двамата да е на скамейката, а Кутроне да играе по 90 минути за месец. Искам Милан с двама в нападение не само в Лига Европа и когато изостава в резултата, а от първата минута срещу Торино, Беневенто и Болоня.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#1542 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано Днес, 00:23

Пази Боже от схема с двама нападатели и трима защитници едновременно...

Само 4-4-2 пасва на сегашните изпълнители.И то пак с условности.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#1543 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано Днес, 00:25

Montella: 'Happy with Milan performance'

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
0

#1544 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло, Пипо,Кака',Неста, Уеа, Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино, Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро, Зидан
  • Истинско име:Иван

Публикувано Днес, 00:41

Покрай Монтела дори изказванията на Галиани ми залипсваха. :D
Публикувано изображение
0

#1545 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано Днес, 01:57

Лошото е, че цари пълен хаос на терена и няма напредък в играта. Тройката в защита повече от нестабилна начело с ръкомахащия капитан. Халфовата линия даже не знам дали присъства на терана в по-голямата част от мачовете. Колкото до импотентното нападение, дали проблемът е основно в Калинич - едва ли, щото не го виждам да пропуска по 4-5 положения в мач (с леки изключения 😂). Мисълта ми е, че проблемът е в целият отбор, а не в една-две сбъркани позиции на терена.

Монтела е обречен. Поне аз не виждам как може да дигне отбора. Въпрос на време е да го уволнят, лошото е, че няма и кой да сложат, поне на този етап, а сезонът бавно си отива към нулев, за поредна година, което е жалко, имайки предвид надеждите, които имаха повечето от нас след похарчените пари.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#1546 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано Днес, 02:09

Виж мнениетоgLoRy написа на 19 November 2017 - 01:57 :

Лошото е, че цари пълен хаос на терена и няма напредък в играта. Тройката в защита повече от нестабилна начело с ръкомахащия капитан. Халфовата линия даже не знам дали присъства на терана в по-голямата част от мачовете. Колкото до импотентното нападение, дали проблемът е основно в Калинич - едва ли, щото не го виждам да пропуска по 4-5 положения в мач (с леки изключения 😂). Мисълта ми е, че проблемът е в целият отбор, а не в една-две сбъркани позиции на терена.

Монтела е обречен. Поне аз не виждам как може да дигне отбора. Въпрос на време е да го уволнят, лошото е, че няма и кой да сложат, поне на този етап, а сезонът бавно си отива към нулев, за поредна година, което е жалко, имайки предвид надеждите, които имаха повечето от нас след похарчените пари.

Само дето това "въпрос на време е", "дните му са преброени" и т.н се повтаря вече от 1 месец, а реално...няма никакви ИЗГЛЕДИ да бъде заменен, което доказва, че Фасоне и Мирабели или въртят някакви далавери, или са слабоумни :)

Разбира се, не можем да пропуснем и слуховете, които твърдят, че двамата празноглавци са му сложили в договора клауза, че ако бъде уволнен по средата на сезона, ще прибере 10-на милиона, това разбира се не е потвърдено, но...няма да се учудя и така да е и затова да го държат до края на сезона, което пък разбира се ще означава едно нещо - повторение на сезона на Интер от миналата година с леки подобрения - няма да отпаднем в групите на ЛЕ, а малко след това :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#1547 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Ултрас на Милан

Публикувано Днес, 02:20

Митак, абсурдно е да има такава висока клауза. Нито е Жозе, нито Карлето или пък Клоп.
Просто няма сериозно име, което да дойде в момента. Това е цялата работа. Мислих че Карлето ще е на ход, но да видим.
0

#1548 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано Днес, 02:33

Аргументът, че няма адекватен заместник отдавна издиша. Очевидно е, че играчите най-малкото имат нужда от промяна - каквато и да е тя. Ние не сменяме компютри, а хора. Това, че Мадзари не е спечелил някакви трофеи /той пък в кои отбори е имал дори минимален шанс за нещо подобно, изключвайки донякъде Наполи/ не означава, че няма да намери правилен подход към играчите.

За мен е напълно достатъчно да смениш треньора, когато футболистите с играта си показват, че не се разбират с него. Започнеш ли дори при това обстоятелство да си затваряш очите и да запазваш твърда позиция, не си никакъв ръководител, а откровен дебил.
0

#1549 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано Днес, 03:35

Този е за лудница или просто си чака неустойката.
Публикувано изображение
0

#1550 Потребителят е онлайн   dawnweaver 

• Фен на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано Преди 17 минути

Монтито си е за стендъп комедиант вече, само му трябва нов репертоар. Тая плоча се изтърка здраво. Момъка не само си я чака, а направо си я изисква неустойката и затова нарочно дразни с такива откровено дистанцирани от реалността изказвания след мачовете. А фактите са , че всеки отбор от шестицата ни пука как си иска с тренировъчно темпо. Пък ние си пускаме половин състав от чисто нови играчи на експериментални позиции в неграмотни формации. И за това нито играчите нито ръководството са виновни. Отделно дори да оставим настрана факта , че дори играчи от ранга на Бертолачи се подиграха публично на тренировъчния му процес на усмихнатия.

Този пост е редактиран от dawnweaver: Преди 16 минути

0

• (78 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 76
  • 77
  • 78
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

8 Потребител(и) четат тази тема