ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (31 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 29
  • 30
  • 31
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 June 2016 - 00:16

Публикувано изображение

Име: Винченцо Монтела

Дата на раждане: 18.06.1974

Националност: Италия

Позиция:
Старши-треньор на Милан

Договор: до юни 2018 г.

Заплата: 2.3 млн на година

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

• (31 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 29
  • 30
  • 31

Други мнения в тази тема

#601 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 29 July 2017 - 23:48

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 29 July 2017 - 21:54 :

Що се отнася до дясното крило.Или аз не схващам това с "опцията" и Бонавертура, или отново не получавам отговор кой трябваше да играе на мястото на Ниaнг при отсъствие на Сусо.

Колкото до Бонавертура, да има 9 мача на фланга и 12 като халф през изминалия сезон.Може да играе и в нападение, но защо Монтела във всяко интервю заявява, че имаме нужда от крило? Точно, за да не ти се налага да гледаш Нианг.А като не искаш да гледаш франсето, не виждам защо пишеш подобни неща:

До някъде си прав тук, но в момента точно защото не конкурираме никой с никого, гледаме Нианг.Само че не виждам защо се обвинява Монтела.А просто не се приеме, че е имало логична и резонна причина Хакан да не бъде повикан.Особено след като треньорът се изказа ласкаво за турчето многократно.

Относно схемата, към момента играем 4-3-3.Монтела я харесва и държи на нея очевидно.Може да си прав, че не разполагаме с нужните изпълнители.Може и да не си.Докато не се изпробва и опита нещо друго за период от време, няма как да сме сигурни.Аз като фен бих искал да гледам нещо съвсем различно(4-4-2(4-2-2)).Но нямам никакви аргументи, че схемата на игра, която харесвам, ще е печеливша за този Милан.Или всъщност, за който и да е отбор.На хартия с още един нападател ще имаме изпълнители за подобна постройка, но на практика може да е коренно различно.

Иначе докачливостта ми идва от провокациите.Казваш ми да не защитавам Монтела с еди си какви аргументи.Хмм, всъщност това е форум и стига да не нарушавам правилника, мога да пиша каквото си поискам.А не смятам, че малко доводи в полза на треньора са в разрез с правилата.И пак казвам, не съм някакъв фен на Винченцо, просто намирам голяма част от решенията му за рационални.Когато налагаше Де Шильо и Пашалич и аз съм му се чудил, и съм сигурен, че съм го критикувал.Същото се отнася за Монтоливо.Като в първото ми мнение след мача засегнах именно тази тема.Че Рикардо вече няма място в Милан.Не само на терена.

Хм, не че нещо, но откровено си мисля за лявото крило, а си пиша дясно. :D Поне заради имената, ако не заради друго го казвам. Иначе сега виждам дясно и се бия по челото. Моя е грешката, не в твоето мнение.
По отношение на Бонавентура и броят му мачове на крилото, и в халфовата линия - не лошо да се провери, но леко се съмнявам да са в полза на втората позиция. Въпреки че многократно миналият сезон призовавах в няколко мнения именно за това. Аз лично не го видях като някаква константа и 9 към 12 ми е леко абстрактно. Ако събереш статистика, ще ми е интересно да я видя.

Както и да е, сам казваш, че схема, която не сме изпробвали няма да знаем дали работи. Ами той Монтела точно това не прави и си вътри старата плоча. 4-2-2-2 вероятно си имал предвид, но нашата цел е да се извлича максимумът. Затова Ченцо, вместо да налага едно и също да си погледне изпълнителите и малко да промени изтърканото и лишено от скорост и мисъл 4-3-3. Време е да се разбере дали друго е възможно, защото месец вече е пропилян за нищо. Мнението за последното си е мое и търпеливо ще дочакам края на август. Останалото ще мазохизъм за тифози, играчи и самият Монтела.

1

#602 Потребителя е офлайн   METO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 19-July 11
  • Любим играч:Паоло Малдини, Алесандро Неста, Кларънс Сейдорф, Дженаро Гатузо, Рикардо Кака и мн.др.
  • Фен от:1994

Публикувано 30 July 2017 - 11:22

Виж мнениетоhotboyz написа на 29 July 2017 - 23:33 :

Друго ми е питането, защо Монтела си промени мнението за Нианг?

Аз лично не мисля, че си го е променил.
Монтела винаги е твърдял, че вижда потенциал и качества в Нианг, но всичко си зависи от него да го реализира.
Има месец до затваряне на прозореца, а Нианг отряза единственият отбор, който беше готов да даде някакви пари за него.
При това положение нищо няма да загубим, ако му дадем един последен шанс до края на Август, да покаже може ли да е полезен поне за ротационен играч.
Далеч съм от мисълта, че Монтела ще тръгне да налага Нианг за сметка на Чалханоглу, Бонавентура или Сусо.
Но честно казано дали ще гледам Борини или Нианг ми е все тая.
Чака ни дълъг сезон и малко повече ширина в състава няма да ни навреди.
Пък ако Нианг не оползотвори и този шанс, то най-вероятно ще последва съдбата си от миналия сезон и до края на Август няма да е в отбора.
Публикувано изображение
1

• (31 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 29
  • 30
  • 31

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема