ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (26 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: -----

#1 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 June 2016 - 00:16

Публикувано изображение

Име: Винченцо Монтела

Дата на раждане: 18.06.1974

Националност: Италия

Позиция:
Старши-треньор на Милан

Договор: до юни 2018 г.

Заплата: 2.3 млн на година

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

• (26 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Други мнения в тази тема

#501 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 20 May 2017 - 15:36

Виж мнениетоCapaldi написа на 20 May 2017 - 15:04 :

Петров, ти сериозно ли си вярваш, че има треньор, който да надскочи очакванията и да ни вкара в 3-ката със селекция Ванджони, Пашалич и Лападула?

По твоята логика всички италиански треньори от Нерео Роко насам са посредствени. Карлето изпадна от четворката в годината, в която бяхме европейски и световен клубен шампион, а на Сан Сиро бяхме в негативна серия от 10 месеца без домакинска победа в шампионата /между април 2007 и януари 2008-ма/. Капело също не постигна нищо с Англия, а с Русия дори отпадна още в групите.
Трапатони също така и не надскочи очакванията с бойкият тим на Ирландия и отпадна безславно в група с Испания, Италия и Хърватска. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Нали по това се познават Големите, все пак, четвърти щяхме и аз и ти да ги класираме. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Карлето се беше поизчерпал за този отбор тогава, а Серия А беше 10 пъти по силна, отколкото е сега! Малко поувеличаваш с тия 10 месеца, тъй като броиш 3-4, в които не се играе футбол, ама айде това така и така :D

Националните отбори са съвсем различно нещо от клубните - за какво ги даваш пример? Англия е толкова зле от години, че не Капело, а Господ не може да спечели нещо с тях. Имат си манталитет на загубеняци и смешници, дано Б.Б. от Диемата не ме чуе, че ще вземе да се гътне :D

С Русия постигна максимумът, ти какво си очаквал от него в този си престой, при положение, че на Русия в момента поколението е такова? Когато Капело пое Русия, Аршавин, Павлюченко, Погребняк, тия дето ги теглеха напред се отказаха, а техните "заместници" са меко казано зле. Как да накара 2-метровата пръчка Дзюба да е класен нападател? :)

Трапатони още след епичния фейл на Италия през 2004-та година трябваше да се откаже от треньорската професия. Още тогава беше на 64-65 години - в следващите 7-8 години с нищо не доказа, че е треньора от миналото, който умее да спечели нещо. Вече е вероятно на близо 80 години, така че не виждам и смисъл да го слагаме в картинката с "активни треньори" :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#502 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 20 May 2017 - 16:45

Джовани Трапатони е легенда на Милан и институция в италианския футбол, а познанията му за играта са направо енциклопедични. Това е първият футболен треньор, който успява да спечели всяка футболна надпревара, в която е участвал, докато води Ювентус - Серия А, КЕШ, Копа Италия, КНК, Купата на УЕФА, Суперкупата на Европа, Интерконтиненталната купа т.н.
Алегри и Конте пред Трапа, са като третокласници пред професор от Оксфорд.

Не виждам какъв фейл е претърпял на Евро 2004-та, ако си спомняш тогава Дания и Швеция спретнаха едно скандинавско театро, защото беше ясно, че при резултат 2:2 се класират без значение от завършека на мача между България и Италия. Друг е въпросът, че тогава Скуадрата изоставаше в резултата и накрая спечелиха с гол на Касано в 92-рата минута. Италия завърши групата с 5 точки - колкото и лидера Швеция.

Мисълта ми беше не да критикувам Анчелоти и Капело, които са в топ3 най-успешните треньори в цялата история на Милан, а да илюстрирам нагледно, че дори най-големите понякога грешат и се провалят зверски. На базата на това, не можем да очакваме чудеса от млад треньор като Монтела, особено със селекция като сегашната. При цялото ми уважение към играчи като Соса, Лападула и Пашалич, но те подхождат повече за Торо или Дженоа, отколкото за отбор с амбиции за първата петица.
Два сезона са абсолютният минимум, които трябва да се дадат на един треньор, за да наложи вижданията си. Изключвам наставници като Кларънс и Пипо, за които беше ясно, че ще са моментни опции. Виждате в един Ливърпул колко пари се изсипаха и какъв картбланш се даде на Клоп, виждате и какво се случва в Юнайтед на Моуриньо. Забравете за Гуардиола от 2008-ма, един отбор се гради с години, а не за няколко месеца.
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#503 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team

Публикувано 20 May 2017 - 17:22

Виж мнениетоCapaldi написа на 20 May 2017 - 16:45 :

При цялото ми уважение към играчи като Соса, Лападула и Пашалич, но те подхождат повече за Торо или Дженоа, отколкото за отбор с амбиции за първата петица.

Не написа ли преди една седмица, че Пашалич е единственият играч на Милан, който може да отиде в по-силен отбор от нашия? :D

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 20 May 2017 - 17:25

0

#504 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Група: AC Milan Admin team
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 20 May 2017 - 18:15

Виж мнениетоCapaldi написа на 20 May 2017 - 15:04 :

Петров, ти сериозно ли си вярваш, че има треньор, който да надскочи очакванията и да ни вкара в 3-ката със селекция Ванджони, Пашалич и Лападула?

По твоята логика всички италиански треньори от Нерео Роко насам са посредствени. Карлето изпадна от четворката в годината, в която бяхме европейски и световен клубен шампион, а на Сан Сиро бяхме в негативна серия от 10 месеца без домакинска победа в шампионата /между април 2007 и януари 2008-ма/. Капело също не постигна нищо с Англия, а с Русия дори отпадна още в групите.
Трапатони също така и не надскочи очакванията с бойкият тим на Ирландия и отпадна безславно в група с Испания, Италия и Хърватска. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Нали по това се познават Големите, все пак, четвърти щяхме и аз и ти да ги класираме. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Всъщност, имах предвид, че всеки треньор тип Монтела, с правилната адекватна селекция ще надскочи очакванията на хората. Изобщо не съм се засилил да сравнявам онази Серия А с настоящият цирк.

Всъщност историята на Саки и после на Капело е достатъчно показателна за думите ми, но пък тогава Играта имаше друг смисъл в главите на треньори и играчи, а Италия - най-богатата държава в Южна Европа :)

Минало-бешело, Кирилов. Сега просто чакаме някой, тип Симоне Индзаги да дойде и да направи това, което визирам. Да направи опит да върне вярата в тифозите, че чистият комерс все пак няма да надскочи Цар Футбол и средно-приличен отбор като Лацио, с правилна селекция се бори за своето място с игра и чест. И треньор, който знае как да използва наличното и какви цели има, вместо журналисти да коментират преди предстоящият му мач решенията от миналия кръг. Сега разбра ли ме? :D

0

#505 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 20 May 2017 - 19:15

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 20 May 2017 - 17:22 :

Не написа ли преди една седмица, че Пашалич е единственият играч на Милан, който може да отиде в по-силен отбор от нашия? :D

Той не просто може, той ще отиде в по-силен отбор - този на Челси. Има договор до 2018г.
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#506 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 20 May 2017 - 19:24

Джовани Трапатони е легенда на Милан и институция в италианския футбол, а познанията му за играта са направо енциклопедични. Това е първият футболен треньор, който успява да спечели всяка футболна надпревара, в която е участвал, докато води Ювентус - Серия А, КЕШ, Копа Италия, КНК, Купата на УЕФА, Суперкупата на Европа, Интерконтиненталната купа т.н.

Не виждам какъв фейл е претърпял на Евро 2004-та, ако си спомняш тогава Дания и Швеция спретнаха едно скандинавско театро, защото беше ясно, че при резултат 2:2 се класират без значение от завършека на мача между България и Италия. Друг е въпросът, че тогава Скуадрата изоставаше в резултата и накрая спечелиха с гол на Касано в 92-рата минута. Италия завърши групата с 5 точки - колкото и лидера Швеция.

Мисълта ми беше не да критикувам Анчелоти и Капело, които са в топ3 най-успешните треньори в цялата история на Милан, а да илюстрирам нагледно, че дори най-големите понякога грешат и се провалят зверски. На базата на това, не можем да очакваме чудеса от млад треньор като Монтела, особено със селекция като сегашната. При цялото ми уважение към играчи като Соса, Лападула и Пашалич, но те подхождат повече за Торо или Дженоа, отколкото за отбор с амбиции за първата петица.
Два сезона са абсолютният минимум, които трябва да се дадат на един треньор, за да наложи вижданията си. Изключвам наставници като Кларънс и Пипо, за които беше ясно, че ще са моментни опции. Виждате в един Ливърпул колко пари се изсипаха и какъв картбланш се даде на Клоп, виждате и какво се случва в Юнайтед на Моуриньо. Забравете за Гуардиола от 2008-ма, един отбор се гради с години, а не за няколко месеца.

Не съм имал намерение да омаловажавам успехите на Трапатони - те са факт! Но идеята ми е, че всичко това е в ДАЛЕЧНОТО минало, през новия век той така и не успя да спечели нещо. Мисля, че с Бенфика веднъж взе първенството и това е, но той дори не беше и треньор на по силен отбор. В Италия като цяло престоя му е провал, СП 02 не го споменах, тъй като там наистина имаше яко тесли от онзи еквадорски г*й, който в последствие хванаха с наркотици и арестуваха, но...дори до този мач с Корея, Италия не играеше особено убедително и не мисля, че имаше реален шанс за нещо. За Европейското съм съгласен за това 2:2, но...отново Италия не играеше добре, а не може да кажем, че не е имал играчи, особено 02 погледни с какъв състав разполагаше - Неста, Канаваро, Малдини и т.н, а в нападение е достатъчно просто да сравним Индзаги-Виери и Дел Пиеро с Едер-Имобиле-Пеле и...става смях :D

Трапатони си е легендарен италиански треньор, но според мен трябваше много по рано да спре с футбола, авантюри от типа на Щутгарт и Ирландия бяха излишни.

Иначе трансферната ни политика и като цяло решенията ни трябва да са на 180 градуса спрямо тези на Ливърпул и Манчестър Юнайтед - както и по рано бях писал в тази тема, това са отбори, в които се пилеят пари без да се мисли изобщо защо, как и да има някакви планове, спокойно се пръскат по 50-60-70 милиона за играчи, които не струват и 20 дори и това виждаме до какво доведе - Клоп разчита на 2-3 имена, които да му теглят отбора - едно наказание, контузия или отсъствие на някой от тях (или пък на всичките) и всичко се разпада. Моуриньо пък няма и да го коментирам, нито защитници има, нито нападение, добре че 36 годишният БЕЗПЛАТЕН Ибра беше там, че не свършат около 10-11 място в класирането този сезон!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#507 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 20 May 2017 - 19:24

Не съм имал намерение да омаловажавам успехите на Трапатони - те са факт! Но идеята ми е, че всичко това е в ДАЛЕЧНОТО минало, през новия век той така и не успя да спечели нещо. Мисля, че с Бенфика веднъж взе първенството и това е, но той дори не беше и треньор на по силен отбор. В Италия като цяло престоя му е провал, СП 02 не го споменах, тъй като там наистина имаше яко тесли от онзи еквадорски г*й, който в последствие хванаха с наркотици и арестуваха, но...дори до този мач с Южна Корея, Италия не играеше особено убедително и не мисля, че имаше реален шанс за нещо. За Европейското съм съгласен за това 2:2, но...отново Италия не играеше добре, а не може да кажем, че не е имал играчи, особено 02 погледни с какъв състав разполагаше - Неста, Канаваро, Малдини и т.н, а в нападение е достатъчно просто да сравним Индзаги-Виери и Дел Пиеро с Едер-Имобиле-Пеле и...става смях :D

Трапатони си е легендарен италиански треньор, но според мен трябваше много по рано да спре с футбола, авантюри от типа на Щутгарт и Ирландия бяха излишни.

Иначе трансферната ни политика и като цяло решенията ни трябва да са на 180 градуса спрямо тези на Ливърпул и Манчестър Юнайтед - както и по рано бях писал в тази тема, това са отбори, в които се пилеят пари без да се мисли изобщо защо, как и да има някакви планове, спокойно се пръскат по 50-60-70 милиона за играчи, които не струват и 20 дори и това виждаме до какво доведе - Клоп разчита на 2-3 имена, които да му теглят отбора - едно наказание, контузия или отсъствие на някой от тях (или пък на всичките) и всичко се разпада. Моуриньо пък няма и да го коментирам, нито защитници има, нито нападение, добре че 36 годишният БЕЗПЛАТЕН Ибра беше там, че да не свършат около 10-11 място в класирането този сезон!!!

Този пост е редактиран от George Weah: 20 May 2017 - 19:26

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#508 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 20 May 2017 - 19:44

Обаче продължават да се дават примери с треньори, които са се провалили след като са постигнали огромни успехи. Монтела ще остане, това е ясно, ама тези примери и сравнения не са на място.
0

#509 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 20 May 2017 - 20:50

Виж мнениетоCapaldi написа на 20 May 2017 - 19:15 :

Той не просто може, той ще отиде в по-силен отбор - този на Челси. Има договор до 2018г.

Аха, ясно. :D Защо тогава не добави Деулофеу, който отива в Барселона и, за разлика от Пашалич, има дори някакви шансове да поиграе в предсезонната подготовка? :D
0

#510 Потребителят е онлайн   ceco_acm 

• Новак
  • Регистр: 24-July 11
  • Любим играч:Марко ван Бастен, Андрий Шевченко, Паоло Малдини
  • Фен от:1990

Публикувано 20 May 2017 - 23:11

Мисля, че в момента треньора ни е по-малкият проблем. По-важното е Фасоне и Мирабели да са точни, че без кадърни хора на тези постове сме обречени.
0

#511 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Група: AC Milan Admin team
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 21 May 2017 - 11:08

Не е проблем треньорът на Лацио за отбора си. Защото знае с какво разполага и как да го ползва. Същото за колегата му от Аталанта, който незнайно как винаги успява да ни създава проблеми в директни мачове, независимо кой отбор води. Това важи и за Маурицио Сари, още от преди времето, когато пое Наполи. Три прекрасни примера за треньори, които познават играчите си и противника и са подготвени точно за почти всеки мач.
Това в Монтела от януари 2017 година не го виждам. Даже няма да се връщам назад в мислите си за невероятния късмет, а не треньорски умения, който имахме преди това и се въртяхме около третото място преди този януари.

0

#512 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 21 May 2017 - 14:49

Пешо, да се слагат в едно изречение Монтела и Сари е направо обидно. :D Последния го избраха за треньор на годината даже пред специалиста по ШЛ. :D
0

#513 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 21 May 2017 - 14:56

Обидно е и да има фенове на Милан, които се кефят повече на легенди на Ювентус и треньори на Наполи, отколкото на каквото и да е друго.
0

#514 Потребителя е офлайн   forze 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-August 11
  • Фен от:1995

Публикувано 21 May 2017 - 18:24

Няколко думи за Монтела, въпреки, че има още един мач до края. Последния месец беше много слаб, но все пак премина границата от 60 точки, което беше непосилно за четиримата преди него. За шестото място и класирането в ЛЕ, може кажем, че са успешно изпълнени цели, като вземем предвид наличната селекция и постоянната несигурност заради смяната на собествеността. Според мен Монтела си заслужи шанса да води отбора през следващия сезон, където с очакваната селекция, целта трябва да е завръщане в ШЛ.
2

#515 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 21 May 2017 - 19:46

Виж мнениетоforze написа на 21 May 2017 - 18:24 :

Няколко думи за Монтела, въпреки, че има още един мач до края. Последния месец беше много слаб, но все пак премина границата от 60 точки, което беше непосилно за четиримата преди него. За шестото място и класирането в ЛЕ, може кажем, че са успешно изпълнени цели, като вземем предвид наличната селекция и постоянната несигурност заради смяната на собествеността. Според мен Монтела си заслужи шанса да води отбора през следващия сезон, където с очакваната селекция, целта трябва да е завръщане в ШЛ.

Подкрепям
0

#516 Потребителят е онлайн   Ringo 

• Ултрас на Милан

Публикувано 23 May 2017 - 10:28

Цитат

“I know for a fact that AC Milan are working very hard to keep Gigio Donnarumma, but he has to make a decision as well.”

Montella also took the time to answer some questions about the transfer market, where he discussed Keita, as well as new signing Mateo Musacchio.

“Keita is an interesting player but every time we speak about a Lazio player, Lotito raises his price. Deulofeu has given us a lot. We can’t decide the next destination of the player, but he’s done great things here.

“Who will be the next number nine, between Keita, Kalinic and Morata? Maybe none of them. For the time being, the number nine shirt belongs to Lapadula.

“Musacchio? He is a great player, and is appreciated by all parties.”

0

#517 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 May 2017 - 23:06

Спечелил е доверието на китайските собственици и новото клубно ръководство, които в обозримо бъдеще ще започнат преговори с него за нов договор.
В момента тимът има 63 точки, при победа в Сардиня ще завършим сезонът с 66. Последният път, когато се класирахме за ШЛ, завършихме сезона само с шест точки в повече - 72. Китайците изразяват увереност, че с необходимото подсилване през лятото, тимът ще е в състояние да се пребори за участие в груповата фаза на Шампионска Лига през следващия сезон.

Не бива да забравяме, че догодина и четвъртото място ще ни праща директно в групите на турнира. В момента Лацио заемат четвъртата позиция с актив от 70 точки.
0

#518 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 26 May 2017 - 00:09

Остава, ясно е
0

• (26 Страници)
  • +