ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (28 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 June 2016 - 00:16

Публикувано изображение

Име: Винченцо Монтела

Дата на раждане: 18.06.1974

Националност: Италия

Позиция:
Старши-треньор на Милан

Договор: до юни 2018 г.

Заплата: 2.3 млн на година

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

• (28 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#481 Потребителя е офлайн   Denis22 

• Новак
  • Регистр: 13-January 15

Публикувано 11 May 2017 - 10:55

Абсолютно съгласен с тези играчи - толкова.Изиграхме много добър първи полусезон,но капацитета на отбора стига дотам.Изключителна грешка би било да се смени треньора.
0

#482 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Любим играч:Сеедорф, Неста, Абате
  • Фен от:1997

Публикувано 11 May 2017 - 11:36

Виж мнениетоhotboyz написа на 11 May 2017 - 10:22 :

Аз пък не знам как по-точно да ви се каже. Алегри с играчите при нас нищо повече нямаше да направи. Абсолютно приключил с безпаричния Милан. Слепи ли сте, или на такива се правите. Как може да сравнявате Милан без пари и продаващ звездите си, с юфентус, който купува всичко качествено в Италия и не само. Мен това, което много ме дразнеше в него е, че не искаше да си тръгне. Вижда, че няма да стане по-добре, че дълбае дъното и продължава да се инати. Това е за Алегри. Очевидно с играчи се справя добре, това е.

То това е пределно ясно, аз точно това се опитвам да обясня, че проблема не е в треньора, а в качеството на играчите, или по-скоро в липсата на такова. Който и да дойде, с тези некадърници в отбора, няма да постигне нито повече от Монтера, нито повече от Алегри. В последния сезон на Масимилиано при нас, ситуацията по едно време беше добила ужасяващ вид, като нямахме нито 1 силен играч, хубаво е отбелазал @Hristiyan, разчиташе се на едно талантливо момче в атака, дето сега е резерва в Рома, но никога не е бил топ играч, на вратата пазеше рибата Абиати, в защита бяхме с Де Шильо/Антонини и Абате бекове, а в халфовата линия "блестяха" имена като Ночерино, Боатенг и плачевния Де Йонг. Общо взето единствените ни прилични играчи по онова време бяха Абате, Монтоливо и Ел Шаарауи (като и тримата са просто добри играчи, нищо повече) и май имаше още 3-4 имена като Сейдорф, Ван Бомел, Пипо и Неста, които обаче бяха тотално амортизирани и на по 35+. С такъв състав, няма кой да постигне повече от това, което постигна Алегри тогава.

Ситуацията при Монтела не е много по-различна. Сега има малко повече прилични футболисти, но Бонавентура, Абате, Антонели, Монтоливо и Бертолачи, които според мен са такива, пропуснаха огромна част от сезона заради травми, включително и Романьоли е пропуснал над 10 мача заради различни контузии. Е, с какво остава Монтела, един Сусо, Донарума,Деулофеу от втория полусезон насам и до там. Всички останали са за отбори под 6-тото място, на което се намираме. Е, кажете кой треньор ще дойде и ще направи от Палета, Сапата, Де Шильо, Ванджиони, Соса, Моти, Пашалич, Бака, Лападула, Окампос и Куцка отбор борещ се за титла или топ 3. Като изключим Бака, Палета и Соса, които горе долу си отговарят на 6 място, останалите са за отбори от 10 място надолу, като със сигурност в Удинезе, Сасуоло, Сампдория, Киево и Торино тези хубавци дори няма да са и титуляри.

Именно за това защитавам Монтела, с тези играчи мисля, че 6 място е съвсем прилично постижение.
Публикувано изображение
1

#483 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Любим играч:Marco Van Basten
  • Фен от:1989

Публикувано 11 May 2017 - 15:17

Цитат

With one year still left in his contract, Montella's future as Milan coach depends on Europa League qualification [Sky].

Подготвяме почвата за чичо Манчо.

Този пост е редактиран от hotboyz: 11 May 2017 - 15:17

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#484 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 May 2017 - 15:36

Виж мнениетоhotboyz написа на 11 May 2017 - 15:17 :

Подготвяме почвата за чичо Манчо.

Е какво подготвяме, предвид супер леката проблема до края на сезона и това, че най тежкия ни мач е с Аталанта, а Интер и Фиорентина имат доста по тегави мачове, то ще си е престъпление ако не свършим 6-ти :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#485 Потребителя е офлайн   Hristiyan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-April 12
  • Любим играч:Паоло Малдини, Михаел Лаудруп

Публикувано 11 May 2017 - 16:52

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Назначаването на Манчини, не е надграждане! Ясно е, че Фасоне ще докара дружката си! Какво е постигнал Манчини? Има един паметен сезон във Висшата лига с милиарди евро зад гърба си и играчи от калибър,с които ние няма да разполагаме в обозримо бъдеще! В Европа е познат като г-н Никой! Поенеже има доста хора тук, които пишат от Неделя на Неделя и следят светът на футбола от вечерните емисии на БТВ, но въпреки това претендират, че разбират да ги освежа! Това е човека, който с отбор за 200млн. и 4ма играчи, вече печелили ШЛ, не успя да излезе от група с Аякс и Малага, когато съставът на Аякс струваше грубо 5млн. Евро. Пое Фиорентина в сходна ситуация с нашата, отбор без звезди, и какво стана - Фиорентина изпадна с 29 загуби от 34 мача! После отиде в Лацио и завърши зад Киево, когато в състава имаше играчи като Симеоне, Михайлович, Коуто, Стам, Станкович, Фиоре, Клаудио Лопез, Дино Баджо и т.н. Вярно, игра 1/2 финал в УЕФА, но до там стигна след Ксанти, Легия, Щурм Грац, Бешикташ...С Интер стана шампион и винаги бяха основен фаворит, но и там с куп звезди не успя да постигне нищо в Европа, един 1/4 финал, където ги отстранихме без напрежение. В Ман Сити след трансфери за над 200млн. Евро успя да спечели титла с по-добра голова разлика. В Европа отново едно нищо! 2 пъти отпадане в групите! Напусна Галатасарай, защото не искаха да харчат пари за трансфери! След това 2 пъти не успя да класира интер за ШЛ, даже едната година не играха никъде! Е добре, как може да се радваме на тази промяна! Аз не съм сигурен, аз съм убеден, че Монтела с правилните футболисти, които ТОЙ поиска и бъдат привлечени, ще се борим за ТОП3 в Италия и ще го постигнем!

Сега за Монтела! След уволнението на Раниери, който ги беше закопал в средата на таблицата(предният Интер стана шампион с 2т. пред тях), Монтела, тогава треньор на юношките в Рома, успя да ги стабилизира и да ги класира за УЕФА! Въпреки това беше уволнен и наследен от Луис Енрике(7мо място, аут от Европа и уволение, нормално за каталунския "спец"). Катаня набързо прилапа Монтела и играеха много приличен футбол, тогава за първи път бе направил сериозно впечатление в Италия като мениджър. Това привлече вниманието на Фиорентина, които бяха завършили зад Катаня в крайното класиране. Назначиха го и завършиха на 2т. зад нас, 4то място! Даже ни направи смешни на Сан Сиро(1-3). Той направи Фиорентина, това което беше в следващите сезони - лидерите и основата на тима бяха привлечени от него - Борха Валеро, Гонзало Родригез, Куадраро, Тони, Акилани, Пизаро...Така, че ето ви пример, че и той може да борави с много добри играчи, когато му бъде позволено! 3 пъти завърши 4ти, винаги пред нас! 1/2 финал в Европа също като чичо Манчо, но отпадна от Севиля, тогава носители и бъдещи шампиони в УЕФА! Кой направи Ляич отново топ играч, когато Делио Роси и Синиша се бяха отказали от него - Монтела!

За това съм твърдо против тази смяна, доказан мениджър с ограничени възможности и грандиозни провали в Европа с клубове смятани за основни фаворити за спечелване на ШЛ, да наследи един от най-перспективните треньори в Италия!

Forza Milan и дано Монтела остане и наистина му се даде шанс той да изгради състав от играчи, а не да управлява кораб без мачта и платна!
Публикувано изображение
4

#486 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 May 2017 - 17:12

Виж мнениетоHristiyan написа на 11 May 2017 - 16:52 :

Назначаването на Манчини, не е надграждане! Ясно е, че Фасоне ще докара дружката си! Какво е постигнал Манчини? Има един паметен сезон във Висшата лига с милиарди евро зад гърба си и играчи от калибър,с които ние няма да разполагаме в обозримо бъдеще! В Европа е познат като г-н Никой! Поенеже има доста хора тук, които пишат от Неделя на Неделя и следят светът на футбола от вечерните емисии на БТВ, но въпреки това претендират, че разбират да ги освежа! Това е човека, който с отбор за 200млн. и 4ма играчи, вече печелили ШЛ, не успя да излезе от група с Аякс и Малага, когато съставът на Аякс струваше грубо 5млн. Евро. Пое Фиорентина в сходна ситуация с нашата, отбор без звезди, и какво стана - Фиорентина изпадна с 29 загуби от 34 мача! После отиде в Лацио и завърши зад Киево, когато в състава имаше играчи като Симеоне, Михайлович, Коуто, Стам, Станкович, Фиоре, Клаудио Лопез, Дино Баджо и т.н. Вярно, игра 1/2 финал в УЕФА, но до там стигна след Ксанти, Легия, Щурм Грац, Бешикташ...С Интер стана шампион и винаги бяха основен фаворит, но и там с куп звезди не успя да постигне нищо в Европа, един 1/4 финал, където ги отстранихме без напрежение. В Ман Сити след трансфери за над 200млн. Евро успя да спечели титла с по-добра голова разлика. В Европа отново едно нищо! 2 пъти отпадане в групите! Напусна Галатасарай, защото не искаха да харчат пари за трансфери! След това 2 пъти не успя да класира интер за ШЛ, даже едната година не играха никъде! Е добре, как може да се радваме на тази промяна! Аз не съм сигурен, аз съм убеден, че Монтела с правилните футболисти, които ТОЙ поиска и бъдат привлечени, ще се борим за ТОП3 в Италия и ще го постигнем!

Сега за Монтела! След уволнението на Раниери, който ги беше закопал в средата на таблицата(предният Интер стана шампион с 2т. пред тях), Монтела, тогава треньор на юношките в Рома, успя да ги стабилизира и да ги класира за УЕФА! Въпреки това беше уволнен и наследен от Луис Енрике(7мо място, аут от Европа и уволение, нормално за каталунския "спец"). Катаня набързо прилапа Монтела и играеха много приличен футбол, тогава за първи път бе направил сериозно впечатление в Италия като мениджър. Това привлече вниманието на Фиорентина, които бяха завършили зад Катаня в крайното класиране. Назначиха го и завършиха на 2т. зад нас, 4то място! Даже ни направи смешни на Сан Сиро(1-3). Той направи Фиорентина, това което беше в следващите сезони - лидерите и основата на тима бяха привлечени от него - Борха Валеро, Гонзало Родригез, Куадраро, Тони, Акилани, Пизаро...Така, че ето ви пример, че и той може да борави с много добри играчи, когато му бъде позволено! 3 пъти завърши 4ти, винаги пред нас! 1/2 финал в Европа също като чичо Манчо, но отпадна от Севиля, тогава носители и бъдещи шампиони в УЕФА! Кой направи Ляич отново топ играч, когато Делио Роси и Синиша се бяха отказали от него - Монтела!

За това съм твърдо против тази смяна, доказан мениджър с ограничени възможности и грандиозни провали в Европа с клубове смятани за основни фаворити за спечелване на ШЛ, да наследи един от най-перспективните треньори в Италия!

Forza Milan и дано Монтела остане и наистина му се даде шанс той да изгради състав от играчи, а не да управлява кораб без мачта и платна!

Първо да уточня, и ПОДЧЕРТАЯ (преди да ми се преиначат думите, както често става тук :D), че съм против привличането на Манчини, защото за мен той е някаква бета-версия на Алегри - като има супер класни играчи има шанс в местното първенство да се бори за титлата и дори да я вземе, но с разликата, че Алегри доказа в Ювентус, че може да го направи това нещо и в ШЛ, докато Манчини...неведнъж е имал този шанс и то в продължителен период от време и винаги се е провалял!

И все пак...интересно ми е как редиш Манчини, че не бил успешен, обаче в същото време гарантираш, че на Монтела, ако му се доведе добър състав 100% ще ни вкара в ТОП 3...че то с качествен състав и толкова слаба Серия А, не Манчини, а и Раниери и Луиджи Симони :D ще ни вкарат в ТОП 3. Целият въпрос е да имаме треньор, който ще успее да сглоби от новите попълнения (да се надяваме наистина да са класни) един състав, който ще бъде РЕАЛНА конкуренция на Ювентус за титлата (не като Рома и Наполи, които изостанат с 10-12 точки и тогава станат постоянни). След това вече този отбор да се представя на ниво и в ШЛ и да побеждава. Аз лично имам ОГРОМНИ съмнения, че Монтела може да направи такова нещо, ама...ако остане ще разберем!

Този пост е редактиран от George Weah: 11 May 2017 - 17:14

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#487 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 11 May 2017 - 17:31

Аз Манчини не го искам хептен. Или взимаме наистина добър треньор (примерно Карло/Симеоне (малко вероятно)), или по-добре Монтела да остане. Ако просто ще скачаме от треньор на треньор без да надграждаме, то по-добре изобщо да не се занимаваме.
Публикувано изображение
1

#488 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на футбола
  • Регистр: 08-March 15
  • Любим играч:Yoann Gourcuff
    Paolo Maldini
    Sandro Nesta
    Edgar Davids
    Marcel Desailly
    Zlatan Ibrahimovic
    Javier Pastore
    Thomas Lemar
    Alexandre Lacazette
    Leroy Sane
    Kylian Mbappe
    Radja Nainggolan
  • Фен от:2001

Публикувано 11 May 2017 - 18:19

На мнение съм да му дадем една година с новите ни трансфери,ако не се справи ще го сменим другото лято с Леонардо Жардим,примерно :)

Цитат

Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
0

#489 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 May 2017 - 21:36

Виж мнениетоGourcuff написа на 11 May 2017 - 18:19 :

На мнение съм да му дадем една година с новите ни трансфери,ако не се справи ще го сменим другото лято с Леонардо Жардим,примерно :)

Аз пък викам стига сме рискували с недоказани пичове, особено след като вече толкова години сме си средняк...

Жардим изглежда обещаващ треньор, но...

За мен най добре е лятото да освободим Монтела и да вземем някой доказан треньор. Анчелоти трудно ще го вземем от Байерн, но пък аз съм за Фабио Капело или Марчело Липи. Вторият доколкото знам почна работа по Китай някъде, но първия е свободен...вярно, че вече е около 70 години, но с целия си опит мисля, че ако му се направи селекция качествена може без проблем да ни хвърли в битката за Скудетото, немалко години е бил треньор в Италия и знае как стоят нещата!

Очаквам пак някой да каже, че доказаните треньори в лицето на Моуриньо и Клоп се били провалили този сезон, но нека малко по навътре да погледнем нещата и да видим дали от тях е проблема - Манчестър хвърлиха 300 милиона за играчи, които НЕ струват дори и половината на тая сума, това че са хвърлили 50-60 милиона за някакви недоказани папагали като Марсиал изобщо не означава че имат реално качествен състав. Защитата им не прилича на нищо, Рууни е в трагична форма вече много време и като че ли е приключил с големия футбол, а Погба в дадени мачове прилича на Съли Мунтари, честно. И все пак има голяма вероятност да спечелят Лига Европа и да влезнат в зона ШЛ, може би наистина се очакваше по силно представяне от тях в Премиършип, но...със сигурност състава не им е толкова силен, колкото го изкарват. При Клоп важи същото нещо - Ливърпул набутват пари в касата на Саутхемптън за всякакви смешници и Лалани, а в същото време имат колеблива защита, вратари на ниво Пескара и беззъбо нападение водено от ОригНи. Единствените светли лъчове в състава, които ги дърпаха през есента и ги качиха временно начело в класирането бяха Коутиньо и Мане - първият се контузи за няколко месеца, втория замина за Купата на Африка и Ливърпул се срина. Не мисля, че Клоп има каквато и да е вина за това, че отбора му пръска пари за не толкова качествени играчи. Даже сега се очаква да изсипят 50 милиона за Ван Дайк от Саутхемптън...вярно е, че момчето не е лошо, обаче...50 милиона?!?!? Ай стига бе :D

Така че, както виждаме Моуриньо и Клоп не се представят както се очаква, но лично за мен те си вършат работата, като пускат най-доброто, с което разполагат. Нещо, което обаче в момента няма как да кажем за Монтела, защото съм сигурен, че никой от Моуриньо, Клоп, Манчини, Капело etc. ще траят НЕКАДЪРНИК като Пашалич всеки мач да се спъва в топката, тотално забозил тип като Де Шильо, преебващ всеки втори мач за сметка на не гениален, но пък доста добър бек като Антонели и т.н :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#490 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 11 May 2017 - 22:36

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 11 May 2017 - 21:36 :

Аз пък викам стига сме рискували с недоказани пичове, особено след като вече толкова години сме си средняк...

Жардим изглежда обещаващ треньор, но...

За мен най добре е лятото да освободим Монтела и да вземем някой доказан треньор. Анчелоти трудно ще го вземем от Байерн, но пък аз съм за Фабио Капело или Марчело Липи. Вторият доколкото знам почна работа по Китай някъде, но първия е свободен...вярно, че вече е около 70 години, но с целия си опит мисля, че ако му се направи селекция качествена може без проблем да ни хвърли в битката за Скудетото, немалко години е бил треньор в Италия и знае как стоят нещата!

Очаквам пак някой да каже, че доказаните треньори в лицето на Моуриньо и Клоп се били провалили този сезон, но нека малко по навътре да погледнем нещата и да видим дали от тях е проблема - Манчестър хвърлиха 300 милиона за играчи, които НЕ струват дори и половината на тая сума, това че са хвърлили 50-60 милиона за някакви недоказани папагали като Марсиал изобщо не означава че имат реално качествен състав. Защитата им не прилича на нищо, Рууни е в трагична форма вече много време и като че ли е приключил с големия футбол, а Погба в дадени мачове прилича на Съли Мунтари, честно. И все пак има голяма вероятност да спечелят Лига Европа и да влезнат в зона ШЛ, може би наистина се очакваше по силно представяне от тях в Премиършип, но...със сигурност състава не им е толкова силен, колкото го изкарват. При Клоп важи същото нещо - Ливърпул набутват пари в касата на Саутхемптън за всякакви смешници и Лалани, а в същото време имат колеблива защита, вратари на ниво Пескара и беззъбо нападение водено от ОригНи. Единствените светли лъчове в състава, които ги дърпаха през есента и ги качиха временно начело в класирането бяха Коутиньо и Мане - първият се контузи за няколко месеца, втория замина за Купата на Африка и Ливърпул се срина. Не мисля, че Клоп има каквато и да е вина за това, че отбора му пръска пари за не толкова качествени играчи. Даже сега се очаква да изсипят 50 милиона за Ван Дайк от Саутхемптън...вярно е, че момчето не е лошо, обаче...50 милиона?!?!? Ай стига бе :D

Така че, както виждаме Моуриньо и Клоп не се представят както се очаква, но лично за мен те си вършат работата, като пускат най-доброто, с което разполагат. Нещо, което обаче в момента няма как да кажем за Монтела, защото съм сигурен, че никой от Моуриньо, Клоп, Манчини, Капело etc. ще траят НЕКАДЪРНИК като Пашалич всеки мач да се спъва в топката, тотално забозил тип като Де Шильо, преебващ всеки втори мач за сметка на не гениален, но пък доста добър бек като Антонели и т.н :)

Човече, Анчелоти с далеч по-силен отбор не ни класира в топ 4. Ние разполагаме с 5-6 прилични играча, половината от които са с травми половината сезон, останалите са не на ниво 6 място, а повечето няма да са титуляри и в Удинезе, Сасуоло и Сампдория.
Колкото до Моуриньо и Клоп, не са слаби треньори, но и на тях им е нужно време, ако Монтела с този калпав материал ни класира 6, защо пък да не се бори за титла, когато му доведат 4-5 класни попълнения и Бонавентура, Монтоливо, Абате, Романьоли са здрави в малко повече от 20-25 мача през сезона.

Ако те питам с какво Мати, Поли и Куцка превъзхождат Пашалич, надали ще получа смислен отговор. Пашалич може да не е кой знае какъв играч, но има по-високо КПД от тези тримата, а по ирония на съдбата те са му конкуренти за позицията, когато Бертолачи и Бонавентура са контузене. Кой е по-добрия вариант, който Монтела не пуска? С Де Шильо същата работа, знаеш колко не го харесвам, но Абате го няма половината, а Антонели целия сезон, заради физически проблеми. Е оставаме с бекове Ванджони, Де Шильо и Калабрия. За Бака също ми знаеш мнението, но дали той или Лападула, значение няма, на ниво Удинезе/Сампдория са и двамата. Какво остана, Донарума, Романьоли (10+ мача отсъствие заради травми), Сусо и Деулофеу (по-атрактивен, отколкото ефективен).

Ако с този състав и тези проблеми с контузиите, очаквате нещо повече от Монтела, значи нещо във вас не е наред. Палета, Сапата, Ванджони, Моти, Пашалич, Окампос, Хонда, Куцка, Бака, Лападула, Поли, Де Шильо, това са играчи на ниво 10 място, а Монтела в момента с тях е на 6-то.

Монтела го иска отбор като Рома, който е много пред нас към момента, а повечето ни играчи и слабаците не ги искат, прави си сметка сам кой за къде е...

Този пост е редактиран от Seedorf!: 11 May 2017 - 22:40

Публикувано изображение
0

#491 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team

Публикувано 11 May 2017 - 23:28

Виж мнениетоHristiyan написа на 11 May 2017 - 10:40 :

Не става въпрос за Милан и Ювентус! А за това, че колегата спори за отбора на Конте и този на Алегри като казва, че едва ли не той просто жъне след Конте! Да ама не! А за Милан не знам дали има още някой, който мисли, че проблемът след Карло са треньорите! С трици маймуни не се ловят, обаче очакванията на феновете винаги са като за нова ШЛ! И за Монтела е същото, помия след помия върху него след всеки мач с негативен резултат! Кой да вкара? Кой да подаде? Кой да спре атака? Никой няма! Очакванията към сегашната група, пардон трупа, са същите като в годините, в които се борехме за титла! Колко треньори сменихме без успех, а играчите? От 2012 в Милан няма играч от световна класа и след поредния неуспех виновен е треньорът! Че не разполага с Ибра, а Матри/Бака/ЛАПАДУЛА! Че отзад разчита на Алекс/Запата, а не Тиаго! Най-големите ни звезди тогава сега са резерва в Рома и титуляр в Лас Палмас! Кажете ми кой треньор ще се справи с тая пасмина, в която никой не се нагърбва да застане и да поеме инициативата, да покаже лидерство! Едно време от Милан казваха, че преди всичко са привличали личности с високи качества като мъже! Кой от сегашните е такъв? 6-то място ни е много!!!

Стига глупости, очакванията били за титла?! Къде прочете това? Очакванията бяха да завършим поне на 5-то място и да участваме в ЛЕ без плейофи. Съвсем естествена цел с оглед играчите, които имаме. Конте с този ресурс щеше да влезе в тройката, Чоло и той. Клоп е в Топ 4 с доста по-слаб състав от този на Арсенал и Юнайтед, които са на път да останат извън ШЛ за следващия сезон. Треньорът е от значение именно в ситуации като нашата, когато играчите не са от най-високо ниво и трябва да намериш начин да извлечеш максимума от тях. Нямали сме Тиаго отзад, ебаси оправданието. Кого имат Аталанта? Едно перспективно момче в лицето на Калдара и двама абсолютни средняци като Толой и Мазиело.
Само оправдания търсите на този видимо посредствен треньор. Аз ако съм футболист и му гледам заспалата физиономия по време на мач, ще трябва да намеря някакъв наистина специален източник на вдъхновение, за да се мотивирам. Ебахти зомбито, честно. Държи се така, сякаш всичко е изчислил до последния детайл и му е под нивото да влага емоции. Много исках да го харесам, във Фиорентина показа треньорски потенциал, но след това в Сампдория и сега при нас единствено регресира. Анчелоти какъвто и инат да показваш в последния си сезон, вече беше спечелил два пъти ШЛ. Каква база за сравнение може да има? Монтела тепърва трябва да се доказва, по каква причина оневинявате ината му, при положение че нищо не е постигнал в кариерата си? Чакахме, чакахме, чакахме, резултатите до едно време се получаваха и това беше топ-аргументът ви, но ето че това вече е в миналото. От началото на годината глупостите му биват наказвани почти всяка седмица. Пашалич, Де Шильо, Бака, еднообразният стил, доколкото въобще може да се нарече така, придържането към една схема. Как може да заключите, че това е максимумът, без да видите как би играл отборът в различни тактически вариации? Никой не казва, че смяна на схемата щеше да ни направи конкурент на Юве за титлата, но със сигурност имаше някакъв шанс да стабилизираме представянето си в моменти на криза.
Изключително наивно е да се мисли, че толкова си можем. Даваш в случая Алегри като пример. Какъвто и да е, със състав по-слаб от сегашния влезе в тройката. Цял сезон в защита играха Сапата и Мексес, ляв бек беше Констант, а в халфовата линия - Фламини, Мунтари, Ночерино и Амброзини.
0

#492 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 May 2017 - 23:31

Виж мнениетоSeedorf! написа на 11 May 2017 - 22:36 :

Човече, Анчелоти с далеч по-силен отбор не ни класира в топ 4. Ние разполагаме с 5-6 прилични играча, половината от които са с травми половината сезон, останалите са не на ниво 6 място, а повечето няма да са титуляри и в Удинезе, Сасуоло и Сампдория.
Колкото до Моуриньо и Клоп, не са слаби треньори, но и на тях им е нужно време, ако Монтела с този калпав материал ни класира 6, защо пък да не се бори за титла, когато му доведат 4-5 класни попълнения и Бонавентура, Монтоливо, Абате, Романьоли са здрави в малко повече от 20-25 мача през сезона.

Ако те питам с какво Мати, Поли и Куцка превъзхождат Пашалич, надали ще получа смислен отговор. Пашалич може да не е кой знае какъв играч, но има по-високо КПД от тези тримата, а по ирония на съдбата те са му конкуренти за позицията, когато Бертолачи и Бонавентура са контузене. Кой е по-добрия вариант, който Монтела не пуска? С Де Шильо същата работа, знаеш колко не го харесвам, но Абате го няма половината, а Антонели целия сезон, заради физически проблеми. Е оставаме с бекове Ванджони, Де Шильо и Калабрия. За Бака също ми знаеш мнението, но дали той или Лападула, значение няма, на ниво Удинезе/Сампдория са и двамата. Какво остана, Донарума, Романьоли (10+ мача отсъствие заради травми), Сусо и Деулофеу (по-атрактивен, отколкото ефективен).

Ако с този състав и тези проблеми с контузиите, очаквате нещо повече от Монтела, значи нещо във вас не е наред. Палета, Сапата, Ванджони, Моти, Пашалич, Окампос, Хонда, Куцка, Бака, Лападула, Поли, Де Шильо, това са играчи на ниво 10 място, а Монтела в момента с тях е на 6-то.

Монтела го иска отбор като Рома, който е много пред нас към момента, а повечето ни играчи и слабаците не ги искат, прави си сметка сам кой за къде е...

Анчелоти с далеч по силен отбор (и все пак с доста проблеми в този отбор) не ни класира в ТОП 4, но пропускаш факта, че тогава Серия А беше едно 2 пъти, а може и 3 пъти по силна. Конкретно този сезон имаме може би най слабата Серия А, която аз съм гледал - имаме доминантен Ювентус, имаме Рома, която е на добро ниво, но не и нещо особено, видяхме какво стана в Лига Европа срещу Лион, имаме Наполи, които обаче не бяха постоянни, особено през първата половина на сезона и всичко зад тези 3 отбора е ЛЕШ - Лацио правят сносен сезон, ако го сравним с последните им 4-5 такива, но в общи линии не са нещо особено, двата Милански отбора са под всякаква критика, Фиорентина дори не смятам да я коментирам, сравни ги с онзи им сезон, когато Анчелоти не успя да ни вкара в ТОП 4 и сега, а останалите отбори са под средното ниво. За капак на всичко имаме не 3 отбора, а цели 6 (Пескара, Палермо, Кротоне, Емполи, Болоня и Дженоа), които не са изобщо на ниво Серия А, а половината от тези 6, дори и в Серия Б ще са някъде около 10-тото място и то при добро стечение на обстоятелствата. При всички тези фактори и толкова слаби отбор на едно място не мисля, че е уместно да се сравняват с времена, когато Серия А не беше също в подем, но със сигурност не е била толкова слаба.Е да, има една приятна изненада - Аталанта, ама на фона на всичко останало не мисля, че е от голямо значение. Та дори и Анчелоти да е имал 10 пъти по силен отбор!

Пашалич и високо КПД...сериозно? На кое викаш КПД между другото, търчането? :D Дай ще вземем в отбора Юсейн Болт или Асафа Пауъл, те тогава вече ще бием и Ювентус по КПД :D

Пашалич е най некадърния полузащитник, който аз съм гледал в отбора от 20-на години насам! В тази си листа включвам Емерсон, Мунтари, Ибрахим Ба, Траоре и всякакви подобни индивиди са МНОГО над това момче, което не може да си контролира топката дори, камо ли нещо друго да направи! Поли може да е некадърник, който не е за Милан, но като изключим издръжливостта по време на мач (а именно безцелното търчане от едното наказателно в другото 75 минути) слага в малкия си джоб Пашалич във всеки един компонент в този спорт! Вероятно ще споменеш 5-те гола дето вкара на празна врата, ами честно казано не мисля, че по какъвто и да е начин компенсират всеки негов грешен пас в разстояние от 5 метра и всяка негова изгубена топка, със сигурност е разсипал много повече атаки с тези свои грешки + лакомията си да стреля слабичко и неточно встрани от вратата, отколкото ни е помогнал с тия 5 гола!

Това за Антонели с контузиите ми изглежда мега странно, предвид, че в повечето мачове беше РЕЗЕРВА и Монтела го използваше като ляво крило, докато онзи некадърния продължаваше да върши простотии на бека...и за капак на това Монтела излиза и в интервю казва как имаме най добрия ляв бек в КАЛЧОТО, нещо, над което вероятно в Неапол и Торино са умрели от смех...виж, ако беше казал, че е най добрия ляв бек в Милано и не броим Антонели, тогава може и да излезе донякъде прав, че в Интер са ги събрали същите комици като при нас :D

И не, не очаквам Монтела с тоя състав да ни вкара в ШЛ, но според мен той НЕ излизаше с оптималното в редица мачове, а точно това е длъжен да направи всеки треньор, без значение дали ще е на Ювентус или на Пескара - да излезе с оптималното възможно и да се опита да изцеди максимума от наличните играчи. Ясно е, че сме пълни с талаш, но не съм съгласен, че отбора ни е на ниво "10 място", сами виждаме Гасперини, дето не е нищо повече от средняшки треньор какъв колектив изгради в Аталанта, да имат млади и талантливи играчи, които ще бъдат продадени за големи суми - Кеси, Калдара, Конти, включи и Папу Гомез, ако искаш, също става с този добър сезон, но от друга страна не мисля, че бурето Петаня с 5-те си гола и вечният талант Палоски, който май още не е и гол вкарал превъзхождат Бака и Лападула, нито пък Кристанте превъзхожда Бертолачи, камо ли пък Бонавентура...за албанския им вратар сравнен с нашия дори няма да коментирам...и все пак в края на сезона Аталанта ще завършат вероятно с доста голяма преднина спрямо нас, как се получава това нещо?

Да не говорим, че колкото и слаб да ни е състава, каквито и утепляци да имаме, не можеш да отречеш, че нямаме достатъчно играчи да победим Емполи, Кротоне и Пескара! Ясно е, че винаги стават издънки срещу по слабите отбори, но честно казано, ако си бяхме взели тези 3 мача, сега щяхме да сме в борбата с Лацио за 4-тото място! И не, не вярвам в измислици от типа на "бойкот", цялата работа е, че отбора изпада в някаква криза в даден период, нещата спират тотално да се получават и Монтела няма никаква идея как да промени това нещо!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#493 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 12 May 2017 - 09:31

По потенциал сме точно 5-ти. Аз много пъти съм писал, че отстъпваме по класа на отборите от топ 3, както и на Интер и Лацио. Интер се сринаха, а Аталанта е изненадата.
А тези сравнения между Анчелоти от 2008 и Монтела през 2017 са абсолютно нелогични. Моля ви се, говорим за различни величини.
0

#494 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 12 May 2017 - 12:15

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 11 May 2017 - 23:31 :

Анчелоти с далеч по силен отбор (и все пак с доста проблеми в този отбор) не ни класира в ТОП 4, но пропускаш факта, че тогава Серия А беше едно 2 пъти, а може и 3 пъти по силна. Конкретно този сезон имаме може би най слабата Серия А, която аз съм гледал - имаме доминантен Ювентус, имаме Рома, която е на добро ниво, но не и нещо особено, видяхме какво стана в Лига Европа срещу Лион, имаме Наполи, които обаче не бяха постоянни, особено през първата половина на сезона и всичко зад тези 3 отбора е ЛЕШ - Лацио правят сносен сезон, ако го сравним с последните им 4-5 такива, но в общи линии не са нещо особено, двата Милански отбора са под всякаква критика, Фиорентина дори не смятам да я коментирам, сравни ги с онзи им сезон, когато Анчелоти не успя да ни вкара в ТОП 4 и сега, а останалите отбори са под средното ниво. За капак на всичко имаме не 3 отбора, а цели 6 (Пескара, Палермо, Кротоне, Емполи, Болоня и Дженоа), които не са изобщо на ниво Серия А, а половината от тези 6, дори и в Серия Б ще са някъде около 10-тото място и то при добро стечение на обстоятелствата. При всички тези фактори и толкова слаби отбор на едно място не мисля, че е уместно да се сравняват с времена, когато Серия А не беше също в подем, но със сигурност не е била толкова слаба.Е да, има една приятна изненада - Аталанта, ама на фона на всичко останало не мисля, че е от голямо значение. Та дори и Анчелоти да е имал 10 пъти по силен отбор!

Пашалич и високо КПД...сериозно? На кое викаш КПД между другото, търчането? :D Дай ще вземем в отбора Юсейн Болт или Асафа Пауъл, те тогава вече ще бием и Ювентус по КПД :D

Пашалич е най некадърния полузащитник, който аз съм гледал в отбора от 20-на години насам! В тази си листа включвам Емерсон, Мунтари, Ибрахим Ба, Траоре и всякакви подобни индивиди са МНОГО над това момче, което не може да си контролира топката дори, камо ли нещо друго да направи! Поли може да е некадърник, който не е за Милан, но като изключим издръжливостта по време на мач (а именно безцелното търчане от едното наказателно в другото 75 минути) слага в малкия си джоб Пашалич във всеки един компонент в този спорт! Вероятно ще споменеш 5-те гола дето вкара на празна врата, ами честно казано не мисля, че по какъвто и да е начин компенсират всеки негов грешен пас в разстояние от 5 метра и всяка негова изгубена топка, със сигурност е разсипал много повече атаки с тези свои грешки + лакомията си да стреля слабичко и неточно встрани от вратата, отколкото ни е помогнал с тия 5 гола!

Това за Антонели с контузиите ми изглежда мега странно, предвид, че в повечето мачове беше РЕЗЕРВА и Монтела го използваше като ляво крило, докато онзи некадърния продължаваше да върши простотии на бека...и за капак на това Монтела излиза и в интервю казва как имаме най добрия ляв бек в КАЛЧОТО, нещо, над което вероятно в Неапол и Торино са умрели от смех...виж, ако беше казал, че е най добрия ляв бек в Милано и не броим Антонели, тогава може и да излезе донякъде прав, че в Интер са ги събрали същите комици като при нас :D

И не, не очаквам Монтела с тоя състав да ни вкара в ШЛ, но според мен той НЕ излизаше с оптималното в редица мачове, а точно това е длъжен да направи всеки треньор, без значение дали ще е на Ювентус или на Пескара - да излезе с оптималното възможно и да се опита да изцеди максимума от наличните играчи. Ясно е, че сме пълни с талаш, но не съм съгласен, че отбора ни е на ниво "10 място", сами виждаме Гасперини, дето не е нищо повече от средняшки треньор какъв колектив изгради в Аталанта, да имат млади и талантливи играчи, които ще бъдат продадени за големи суми - Кеси, Калдара, Конти, включи и Папу Гомез, ако искаш, също става с този добър сезон, но от друга страна не мисля, че бурето Петаня с 5-те си гола и вечният талант Палоски, който май още не е и гол вкарал превъзхождат Бака и Лападула, нито пък Кристанте превъзхожда Бертолачи, камо ли пък Бонавентура...за албанския им вратар сравнен с нашия дори няма да коментирам...и все пак в края на сезона Аталанта ще завършат вероятно с доста голяма преднина спрямо нас, как се получава това нещо?

Да не говорим, че колкото и слаб да ни е състава, каквито и утепляци да имаме, не можеш да отречеш, че нямаме достатъчно играчи да победим Емполи, Кротоне и Пескара! Ясно е, че винаги стават издънки срещу по слабите отбори, но честно казано, ако си бяхме взели тези 3 мача, сега щяхме да сме в борбата с Лацио за 4-тото място! И не, не вярвам в измислици от типа на "бойкот", цялата работа е, че отбора изпада в някаква криза в даден период, нещата спират тотално да се получават и Монтела няма никаква идея как да промени това нещо!

КПД викам на коефициента му на полезно действие, защото 5 гола в 22 мача не е малко. Защо Куцка, Мати и Соса нямат толкова? Пашалич, колкото и да е некадърен, тича повече от тези и показва повече желание. Колкото до пасовете му, има грешни и то не малко, но има 84% точни пасове, отново повече от Куцка, Моти и Поли. Нямаш смислен отговор с какво са по полезни, както и очаквах, Мати едвам се движи по терена, Куцка има 3 червени картона и 81% точни пасове. С какво са по-полезни питам от Пашалич?

Кристанте не превъзхожда Бертолачи и Бонавентура, но нашите хубавци имат по 17-18 мача през сезона и имат много травми. Е, определено мога да кажа обаче, че Кристанте, Кеси и Куртич превъзхождат Моти, Куцка и Пашалич. Сравняваш 3-ма играчи от Аталанта с най-силните наши. А пропускаш да отбележиш, че централните им защитници са много над Палета и Сапата този сезон, бековете им се представят със сигурност по-добре от нашите, а Папу Гомез слага в малкия си джоб Сусо и Деулофеу. Какво ни остана, имаме по-добър вратар, и няколко сносни играча, които обаче са в лазарета много често от зимата насам(Бонавентура, Абате, Монтоливо, Антонели, Бертолачи, Романьоли). Именно тези травми според мен са причината да се сринем от борба за топ 3, до 6 място. Здравите играчи са си точно на ниво Торино и Сампдория, а повечето от тях и там няма да са титуляри. Защо ги пропускате с лека ръка тези контузии, които ни преследват цял сезон, не че са много като бройка, но тази година губим все от малкото си прилични играчи.

Нека му дадем шанс на Монтела, вижда се, че 4-ти подред треньор (Алегри, Индзаги, Синиша, Монтела) не успява да ни класира в ШЛ с тази измет, явно проблема не е в треньорите.
Публикувано изображение
1

#495 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 12 May 2017 - 13:12

Виж мнениетоSeedorf! написа на 12 May 2017 - 12:15 :

КПД викам на коефициента му на полезно действие, защото 5 гола в 22 мача не е малко. Защо Куцка, Мати и Соса нямат толкова? Пашалич, колкото и да е некадърен, тича повече от тези и показва повече желание. Колкото до пасовете му, има грешни и то не малко, но има 84% точни пасове, отново повече от Куцка, Моти и Поли. Нямаш смислен отговор с какво са по полезни, както и очаквах, Мати едвам се движи по терена, Куцка има 3 червени картона и 81% точни пасове. С какво са по-полезни питам от Пашалич?

Кристанте не превъзхожда Бертолачи и Бонавентура, но нашите хубавци имат по 17-18 мача през сезона и имат много травми. Е, определено мога да кажа обаче, че Кристанте, Кеси и Куртич превъзхождат Моти, Куцка и Пашалич. Сравняваш 3-ма играчи от Аталанта с най-силните наши. А пропускаш да отбележиш, че централните им защитници са много над Палета и Сапата този сезон, бековете им се представят със сигурност по-добре от нашите, а Папу Гомез слага в малкия си джоб Сусо и Деулофеу. Какво ни остана, имаме по-добър вратар, и няколко сносни играча, които обаче са в лазарета много често от зимата насам(Бонавентура, Абате, Монтоливо, Антонели, Бертолачи, Романьоли). Именно тези травми според мен са причината да се сринем от борба за топ 3, до 6 място. Здравите играчи са си точно на ниво Торино и Сампдория, а повечето от тях и там няма да са титуляри. Защо ги пропускате с лека ръка тези контузии, които ни преследват цял сезон, не че са много като бройка, но тази година губим все от малкото си прилични играчи.

Нека му дадем шанс на Монтела, вижда се, че 4-ти подред треньор (Алегри, Индзаги, Синиша, Монтела) не успява да ни класира в ШЛ с тази измет, явно проблема не е в треньорите.

Това, че както написах не съм гледал по слаб халф от Пашалич, откакто съм фен на отбора, демек 17-18 години малко ли е като отговор? :D

Как да вкара един Поли толкова голове, като Монтела е забил хърватина титуляр, а Поли има-няма 6-7 мача този сезон и то предимно като резерва. Тия 84% не знам колко отговарят на истината, много ме съмняват, но ако тръгна да вадя и режа от мачовете всички простотии на Пашалич, всичките му умопомрачителни пасове, всичките му опити за удар...ще направя компилация от поне 10-на минути, жалко че нямам нужното време, интересно ще е иначе! Като за финал можем да добавим преспокойно едно негово ГЕНИАЛНО изпълнение срещу Фиорентина, което разсмя не само феновете на Фио, но и нашите :D

Както ти казваш кПд, "П"-то стои за "ПОЛЕЗНО", а в Пашалич единственото полезно нещо е БЕЗЦЕЛНОТО ТИЧАНЕ. Нито е по добър в единоборствата от Поли, нито има по добър удар от Поли, за контрола над топката дори няма да говорим Пашалич я пипа като тоталния дърводелец и нека не забравяме, че го сравняваме с ПОЛИ, който помним срещу Аталанта какво гениално нещо сътвори миналата година :D

Това мисля, че изчерпва изцяло темата Пашалич и тъй като както казах в ТОЗИ ОТБОР НА МИЛАН никой ама НИКОЙ треньор няма да го търпи този некадърник и да го пуска титуляр, като почнем Капело, минем през Манчини и стигнем до Георги Дерменджиев, вариантите за хърватското недоразумение са точно 2:

1. Има задкулисна врътка, в която той трябва да натрупа определен брой мачове/минути като титуляр/като цяло този сезон, след което някой ще прибере някакви пари или нещо ще стане, напълно възможно е такова нещо, в миналото са правени подобни врътки в Милан, не същите но подобни (Акуилани примерно).
2. Винченцо Монтела е луд.

Аз лично по скоро предполагам, че е вариант 1, но...you never know :D

Защитата на Аталанта да е по добра от нашата??? Вярно е, че Сапата си е неадекватен тип, ама Палета през първия полусезон беше много стабилен и бяха добра двойка с Романьоли. Кой точно те е толкова впечатлил в 3-ката защитници на Аталанта? Калдара е младо момче с потенциал, да. Обаче Толой и Мазиело ли са им класните защитници? Това вече не е сериозно. Колкото и дупки да имаме в защитата, няма начин някой да ме убеди, че отхвърлен преди 2-3 години 27 годишен бразилец никомуизвестен от Рома и 30 и няколко годишен пич изкарал цялата си кариера в Бари са по добри и стабилни защитници от нашите. И не, не сравнявам 3-ма играчи, а сравнявам цели звена - вратарският пост при нас е много по добър, централните ни защитници са по добри, за нападателите дори няма и да коментирам - Гомез има по добра статистика то Сусо и Деулофеу (въпреки че и Сусо има доста асистенции), но защо не казваш нищо за Петаня и Палоски? Пичовете общо имат 5-6 гола за сезона!

Колкото и да го гледаме, как и да го въртим Аталанта в никакъв случай нямат по добър отбор от Милан, а дори и да се съгласим, че имат качествен състав, сериозно ли мислиш, че разликата е толкова голяма с нас, че вероятно ще свършат с 10 точки пред нас в класирането? В момента разликата е 6, утре ако ни треснат става 9, а ние я си вземем мачовете с Каляри и Болоня, я не. Особено последните, както винаги ни скачат. И все пак и 6-7-8 точки да е разликата, това за мен е недопустимо, колкото и приятна изненада да са и Гасперини да си е свършил отлично работата...

Що се отнася до изминалите треньори, до голяма степен Монтела можем да го сравним с Михайлович, но в никакъв случай с Алегри в последния му сезон - вярно е, че сега състава ни също е пълен със средняци, ама тогава положението беше МАМА МИЯ, най добрите му играчи бяха Пацини :D и 100 годишен и хронично контузен Кака. И все пак като споменаваме Алегри, нека припомним, че със Сапата титуляр и халфове от рода на Мунтари и Ночерино постигна доста добри успехи, като ни вкара в ШЛ :)

Аз съм си казал личното мнение - нямам доверие на Монтела и мисля, че е нож с две остриета оставането му, защото ако се провали с класните играчи, то той ще бъде уволнен, това е ясно. Но това нещо ще стане най рано декември-янури, а тогава поредния сезон ще е приключил за нас...моето мнение е, че трябва да се вземе доказано име, доказан специалист, който е печелил в миналото. Нямаме и с него 100%-ви гаранции, винаги може и той да фейлне, но поне сме играли на сигурно, защото вече редица сезони изпуснахме поради много причини! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#496 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2003

Публикувано 12 May 2017 - 14:09

Мисля, че всеки ще се съгласи Монтела да си събере багажа ако на негово място дойде доказан специалист. Ама ако ще го заменяме с треньори от рода на Манчини, Ди Франченско и тем подобни. Няма нужда.
1

#497 Потребителя е офлайн   AndréSilva#9 

• Il Milanista!

Публикувано 12 May 2017 - 14:31

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 12 May 2017 - 13:12 :

Това, че както написах не съм гледал по слаб халф от Пашалич, откакто съм фен на отбора, демек 17-18 години малко ли е като отговор? :D

Как да вкара един Поли толкова голове, като Монтела е забил хърватина титуляр, а Поли има-няма 6-7 мача този сезон и то предимно като резерва. Тия 84% не знам колко отговарят на истината, много ме съмняват, но ако тръгна да вадя и режа от мачовете всички простотии на Пашалич, всичките му умопомрачителни пасове, всичките му опити за удар...ще направя компилация от поне 10-на минути, жалко че нямам нужното време, интересно ще е иначе! Като за финал можем да добавим преспокойно едно негово ГЕНИАЛНО изпълнение срещу Фиорентина, което разсмя не само феновете на Фио, но и нашите :D

Както ти казваш кПд, "П"-то стои за "ПОЛЕЗНО", а в Пашалич единственото полезно нещо е БЕЗЦЕЛНОТО ТИЧАНЕ. Нито е по добър в единоборствата от Поли, нито има по добър удар от Поли, за контрола над топката дори няма да говорим Пашалич я пипа като тоталния дърводелец и нека не забравяме, че го сравняваме с ПОЛИ, който помним срещу Аталанта какво гениално нещо сътвори миналата година :D

Това мисля, че изчерпва изцяло темата Пашалич и тъй като както казах в ТОЗИ ОТБОР НА МИЛАН никой ама НИКОЙ треньор няма да го търпи този некадърник и да го пуска титуляр, като почнем Капело, минем през Манчини и стигнем до Георги Дерменджиев, вариантите за хърватското недоразумение са точно 2:

1. Има задкулисна врътка, в която той трябва да натрупа определен брой мачове/минути като титуляр/като цяло този сезон, след което някой ще прибере някакви пари или нещо ще стане, напълно възможно е такова нещо, в миналото са правени подобни врътки в Милан, не същите но подобни (Акуилани примерно).
2. Винченцо Монтела е луд.

Аз лично по скоро предполагам, че е вариант 1, но...you never know :D

Защитата на Аталанта да е по добра от нашата??? Вярно е, че Сапата си е неадекватен тип, ама Палета през първия полусезон беше много стабилен и бяха добра двойка с Романьоли. Кой точно те е толкова впечатлил в 3-ката защитници на Аталанта? Калдара е младо момче с потенциал, да. Обаче Толой и Мазиело ли са им класните защитници? Това вече не е сериозно. Колкото и дупки да имаме в защитата, няма начин някой да ме убеди, че отхвърлен преди 2-3 години 27 годишен бразилец никомуизвестен от Рома и 30 и няколко годишен пич изкарал цялата си кариера в Бари са по добри и стабилни защитници от нашите. И не, не сравнявам 3-ма играчи, а сравнявам цели звена - вратарският пост при нас е много по добър, централните ни защитници са по добри, за нападателите дори няма и да коментирам - Гомез има по добра статистика то Сусо и Деулофеу (въпреки че и Сусо има доста асистенции), но защо не казваш нищо за Петаня и Палоски? Пичовете общо имат 5-6 гола за сезона!

Колкото и да го гледаме, как и да го въртим Аталанта в никакъв случай нямат по добър отбор от Милан, а дори и да се съгласим, че имат качествен състав, сериозно ли мислиш, че разликата е толкова голяма с нас, че вероятно ще свършат с 10 точки пред нас в класирането? В момента разликата е 6, утре ако ни треснат става 9, а ние я си вземем мачовете с Каляри и Болоня, я не. Особено последните, както винаги ни скачат. И все пак и 6-7-8 точки да е разликата, това за мен е недопустимо, колкото и приятна изненада да са и Гасперини да си е свършил отлично работата...

Що се отнася до изминалите треньори, до голяма степен Монтела можем да го сравним с Михайлович, но в никакъв случай с Алегри в последния му сезон - вярно е, че сега състава ни също е пълен със средняци, ама тогава положението беше МАМА МИЯ, най добрите му играчи бяха Пацини :D и 100 годишен и хронично контузен Кака. И все пак като споменаваме Алегри, нека припомним, че със Сапата титуляр и халфове от рода на Мунтари и Ночерино постигна доста добри успехи, като ни вкара в ШЛ :)

Аз съм си казал личното мнение - нямам доверие на Монтела и мисля, че е нож с две остриета оставането му, защото ако се провали с класните играчи, то той ще бъде уволнен, това е ясно. Но това нещо ще стане най рано декември-янури, а тогава поредния сезон ще е приключил за нас...моето мнение е, че трябва да се вземе доказано име, доказан специалист, който е печелил в миналото. Нямаме и с него 100%-ви гаранции, винаги може и той да фейлне, но поне сме играли на сигурно, защото вече редица сезони изпуснахме поради много причини! :)

Значи, средната оценка на Толой е 6,98, а на Масиело 7,06. Тази на Палета е 6,88, а на Сапата 6,95. Всичкото е от един и същ източник. Какво излиза, тези се представят над нашите, но хайде, да кажем, че са на едно ниво, а Романьоли горе долу е със статута на Калдара, млад и перспективен. За бековете, мисля, че дори няма смисъл да говорим, там Абате не е здрав половин сезон, а отляво сме пълна скръб. В халфовата линия, както казах, с Бонавентура, Бертолачи и Монтоливо определено ги превъзхождаме, но те са контузени. Пашалич, Куцка, Поли и Моти с нищо не са по-добри от халфовете на Аталанта. Петаня може да е бидон, но е с 6 гола и 7 асистенции и по-висока оценка от нашия бидон в атаката. За Деулофеу казах си мнението, по-атрактивен, отколкото ефективен. Сусо да кажем, че е на нивото на Папу Гомез. И какво остана, превъзхождаме ги на вратарския пост и евентуално централния нападател, което си е спорно. Пак казвам, 5 от нашите стойностни играчи, които превъзхождат тези на Аталанта, от зимата насам почти нямат мачове, а по някаква случайност, зимата бяхме 3-ти. Бонавентура, Абате, Монтоливо (има 8 мача и игра известно време), Романьоли пропусна доста мачове след зимата, Сусо също пропусна 4-5 двубоя заради травми, като добавим и непрестанните травми на Бертолачи и Антонели, това е половин състав. Останалите в отбора ни са по-слаби от играчите на Аталанта, като изключим Донарума и Бака да кажем хайде.

Колкото до Пашалич, вярваш или не 84% е точността на пасовете му, а тази на Куцка е точно 81,2%. Това, че има някои съвсем комични изяви хърватина си е друг въпрос. Мати пък както казах едвам се влачи по терена. Да кажем, че е грешка пускането на Пашалич, макар че останалите варианти са също толкова покъртителни.

Просто няма материал, с който да работи Монтела. За мен 6 място с оглед на контузиите на ключови играчи и комиците в състава си е съвсем резонно. Дори си е успех, че сме пред Интер и Фиорентина, чиито състави не са по-слаби от нашия в никакъв случай.

Казваш, ако Монтела се провали, ами ако обърнем другата страна на монетата и се справи страхотно с по-класни играчи? Това да говорим за бъдещето е много относително. За мен без значение кой е треньор е нужно време, за да се изгради отбор. Доказания треньор също ще има нужда от време да свикне с обстановката, да си опознае колектива и да намери точните изпълнители, така че е също толкова вероятно в първите си 15-20 мача да не постига добри резултати и тепърва да надгражда. И какво, тогава и него ли ще сменим зимата? Тази смяна на треньорите всеки сезон е абсолютна глупост.
Публикувано изображение
0

#498 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 12 May 2017 - 20:51

Яано, пичовете от Аталанта правят страхотно впечатление, ама нищо чудно да имат такива оценки само през този сезон
0

#499 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Група: AC Milan Admin team
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 20 May 2017 - 14:24

Пичове, много се палите по темата. Истината е, че всеки треньор с АДЕКВАТНА (не звездна или мултимилионна) селекция зад гърба си, ще надскочи очакванията и повиши класирането си спрямо предни сезони/отбори. Примери достатъчно. Особено това касае млади и преспективни треньори.

Тъпото е, че лимитираният треньор си личи от километри по решенията, които натрапва на тифозите седмица след седмица и няма никакво оправдание, без на отбора му да тежи евро-мачът в сряда вечер. Точно такъв треньор е Монтела на този етап.
Ако новите директори и собственици са решили да вземат 8 (примерно) нови играчи и махнат "безплатните наеми на Галиани", смяната или оставането на Монтела не означава нищо повече от "започване от нулата". Така че е все тая цялата работа, поне докато не направим, ПЪРВО, адекватни изходящи трансфери (не подаръци), а входящите не вдигнат нивото си до тези на Рома и Наполи, че дори и на Интер. Ювентус умипшлено не ги коментирам, защото с два финала в ШЛ за 3 сезона и новия стадион, те са 5 години пред всичко останало в Италия и само глупост или надскачане при останалите ще наруши хегвемонията им.

0

#500 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 20 May 2017 - 15:04

Петров, ти сериозно ли си вярваш, че има треньор, който да надскочи очакванията и да ни вкара в 3-ката със селекция Ванджони, Пашалич и Лападула?

По твоята логика всички италиански треньори от Нерео Роко насам са посредствени. Карлето изпадна от четворката в годината, в която бяхме европейски и световен клубен шампион, а на Сан Сиро бяхме в негативна серия от 10 месеца без домакинска победа в шампионата /между април 2007 и януари 2008-ма/. Капело също не постигна нищо с Англия, а с Русия дори отпадна още в групите.
Трапатони също така и не надскочи очакванията с бойкият тим на Ирландия и отпадна безславно в група с Испания, Италия и Хърватска. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Нали по това се познават Големите, все пак, четвърти щяхме и аз и ти да ги класираме. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

• (28 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Последна »