ACMilan-bg.com: Винченцо Монтела - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (18 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 16
  • 17
  • 18
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Винченцо Монтела Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 29 June 2016 - 00:16

Публикувано изображение

Име: Винченцо Монтела

Дата на раждане: 18.06.1974

Националност: Италия

Позиция:
Старши-треньор на Милан

Договор: до юни 2018 г.

Заплата: 2.3 млн на година

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

• (18 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 16
  • 17
  • 18

Други мнения в тази тема

#341 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team

Публикувано 11 March 2017 - 23:50

Виж мнениетоCapaldi написа на 11 March 2017 - 22:14 :

Това имах предвид и аз. Няма съществена разлика между това, което Милан представляваше през последните години и това, което представляваше вчера. Аз и в темата на мача си го написах - по едно време така ни бяха засилили, че абсолютно всяка атака им представляваше голова опасност пред нашата врата. Тук дори не включвам спасяванията на Донарума през първото полувреме.

Мисълта ми беше, че за пръв път от доста време снощи бяхме готови да си тръгнем с точки от Торино. Все пак е малко нереалистично да очакваме с кадрови проблеми Виченцо да ги победи и като гост, при положение, че от четирима наставника преди него, никой не е успявал.
За другото няма смисъл да коментираме отново и отново, но ми се струва дори ти отчиташ, че при Монтела, ако не друго, то поне представянето ни в мачовете с Ювентус е на задоволително ниво.

Не отричам, че играхме добре с Ювентус през есента, Монтела като цяло винаги знае какво да прави с тях, именно неговата Фиорентина записа може би най-впечатляващия резултат срещу Ювентус на Конте. Но конкретно за вчерашния мач не мога да си кривя душата. С един Сторари на вратата ни качваха на сериозна разлика. Ние се представихме по-добре дори за Купата, когато Локатели беше изгонен.
Аз като цяло нямам очаквания към дербитата и не помня да съм критикувал Монтела за тях, въпреки че загубихме всичките си досегашни мачове с Наполи и Рома. Ако съм имал критики, те ка касаели негови решения, а не това, че е загубил от Наполи и Рома. Например дузпата, която повери на Нианг, докато франсето дори не беше в състояние да е титуляр. Каквото и да си говорим, повечко треньорска рационалност в онзи момент можеше да ни донесе точка, а защо не три.
Даже напротив, критиките ни почти винаги са най-силни, когато става въпрос за по-слаб съперник, тъй като именно тогава по глупав начин си проваляме шансовете за Лига Европа. Експериментите му в Генуа, съставът срещу Сампдория, начинът ни на игра срещу пълните трагици Пескара и Палермо, където поне с голяма мъка взехме резултати. Натрупа се доста и изби в онзи период след победата над Каляри. Сега пак сме сравнително стабилни, дано продължим в този дух, за да извлечем максимума от програмата. Мен лично много ме притеснява липсата на Бонавентура и Сусо. Ако Деулофеу влезе в някаква слаба серия, което далеч не е изключено, нещата отпред ще зациклят тотално.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 11 March 2017 - 23:52

0

#342 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 12 March 2017 - 00:02

Аз пък не виждам с какво точно Монтела ни остави в мача, че го хвалите :D Винченцо изкара долу-горе най-доброто, с което разполага (с малки изключения по мое мнение) и се надяваше на чудо. Единственият, който ни държеше в мача е Донарума. Не виждам какво точно трябва да хвалим Монтела за вчерашния мач. Какво толкова направи? Не изнесе тактическа лекция на Алегри, не неутрализира атаките им с някаква гениална защитна схема, не ги тормозихме с висока преса и имахме всичко на всичко 2 добри атаки. Единствената причина, поради която не ни смазаха е Джиджо Донарумов. Ако на вратата ни беше още Абиати, щяха да ни сгънат поне с 3-0 и тогава нямаше да сваляте звезди на Монтела. Още преди 10-тата минута си ни бяха наврели в кучи гъз и голът се печеше. Просто имахме късмет да влезе само едно положение. Монтела "изигра" един напълно нормален мач, в който пусна според него най-подготвените си играчи и в следствие на редица причини бяхме в играта до последните секунди.
И не, това не е хейт. Не мога да кажа нищо лошо за вчерашния мач, освен може би необяснимото (поне за мен) отсъствие на Кучка за сметка на хърватския неадекватник, но не виждам и на базата на какво трябва да похваля треньора.
Публикувано изображение
0

#343 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Любим играч:Сеедорф, Неста, Абате
  • Фен от:1997

Публикувано 21 March 2017 - 22:16

Макар че все още не е свършил сезона, аз лично искам да поздравя Монтела, за разлика от Синиша, който имаше 49 точки след 32 кръга, Монтела успя да постигне 53 за 29 кръга. Просто постиженията им са несъизмерими и макар отбора да не играе най-добрия футбол, резултатите са на лице. При Михайлович, статистиката в първенството е 1,53 точки на мач и едва около 40% победи, докато при Монтела имаме 1,83 точки на мач и 55% победи. Просто всички цифри говорят за това, че Винченцо до момента се справя по-добре от предшествениците си.

Дано Монтела получи нужното подсилване на състава (според мен лично не ни трябват кой знае колко играчи, качествен нападател, крило, което може и да е Деулофеу и един халф, като прибавим за догодина Монтоливо и Бонавентура, състава придобива един приличен вид) и мисля, че по подобие на Юнайтед бихме могли дори през ЛЕ да се класираме за ШЛ и догодина вече да правим по-сериозна селекция. Монтела ако не друго вдъхна някакво самочувствие на играчите, вече ги няма онези ситуации, при които допускаме гол и не можем да се съвземем, натрупахме и доста победи с по 1:0 и 2:1, което също показва характер у играчите. Естествено Енцо също има какво да учи, но за момента според мен заслужава оценка много добър.
Публикувано изображение
1

#344 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 22 March 2017 - 00:46

Монтела не е любимец на Силвио и при очертаващ се фарс с китайци, Берлускони ще го уволни
0

#345 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любим играч:Ван Бастен

Публикувано 22 March 2017 - 09:50

Бе то няма да е чак такава болка ако го уволни, болката ще настъпи когато върне Броки или домъкне някой подобен. Публикувано изображение

SILVIO VENDI !!!
GALLIANI VATTENE!!!

0

#346 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 22 March 2017 - 17:18

Как сте пропуснали да изкоментирате това:

Цитат

Galliani: 'Berlusconi can keep Milan'
“It might be banal to say this, but Vincenzo Montella has everything he asks for, the wages are paid on time, the electricity hasn’t been cut off.

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Иронията в случая е, че уж най-големите критици на Галиани във форума, от януари насам прокарват тази теза. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

Този пост е редактиран от Capaldi: 22 March 2017 - 17:19

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#347 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 22 March 2017 - 18:04

Кирилов, никой треньор на Милан не е получавал селекция в ерата Берлускони, стига и ти с това едно и също оправдание, все едно Монтела е първият треньор, който се бори с недоимъка в Милан. Те станаха вече 10 години.
Всички получават максимум по един играч, понякога на четвъртия сезон :D , какъвто беше случаят с Матри и Алегри. Който треньор сметне, че без собствена селекция няма да се хваща на корото, този треньор - и такива имаше предостатъчно - просто ни отказва. Останалите поемат отговорност с ясното съзнание какво ги чака.
0

#348 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 22 March 2017 - 20:26

cuorerossonero написа на 22 March 2017 - 09:50 :

Бе то няма да е чак такава болка ако го уволни, болката ще настъпи когато върне Броки или домъкне някой подобен. Публикувано изображение

Именно 😊

Capaldi написа на 22 March 2017 - 17:18 :

Как сте пропуснали да изкоментирате това:

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Иронията в случая е, че уж най-големите критици на Галиани във форума, от януари насам прокарват тази теза. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

Монтела искаше Мусакио, Куадрадо, Ковачич,Зиелински. Получи Гомес, Ванджони, Пашалич, Соса 😊
0

#349 Потребителя е офлайн   Rivaldo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 14-January 16
  • Любим играч:Rivaldo, Filippo Inzaghi, Shevchenko, Gattuso, Pirlo, Maldini, Nesta, Kaka, Dida, Cafu
  • Фен от:2000

Публикувано 22 March 2017 - 22:20

Seedorf! написа на 21 March 2017 - 22:16 :

Макар че все още не е свършил сезона, аз лично искам да поздравя Монтела, за разлика от Синиша, който имаше 49 точки след 32 кръга, Монтела успя да постигне 53 за 29 кръга. Просто постиженията им са несъизмерими и макар отбора да не играе най-добрия футбол, резултатите са на лице. При Михайлович, статистиката в първенството е 1,53 точки на мач и едва около 40% победи, докато при Монтела имаме 1,83 точки на мач и 55% победи. Просто всички цифри говорят за това, че Винченцо до момента се справя по-добре от предшествениците си.

Дано Монтела получи нужното подсилване на състава (според мен лично не ни трябват кой знае колко играчи, качествен нападател, крило, което може и да е Деулофеу и един халф, като прибавим за догодина Монтоливо и Бонавентура, състава придобива един приличен вид) и мисля, че по подобие на Юнайтед бихме могли дори през ЛЕ да се класираме за ШЛ и догодина вече да правим по-сериозна селекция. Монтела ако не друго вдъхна някакво самочувствие на играчите, вече ги няма онези ситуации, при които допускаме гол и не можем да се съвземем, натрупахме и доста победи с по 1:0 и 2:1, което също показва характер у играчите. Естествено Енцо също има какво да учи, но за момента според мен заслужава оценка много добър.

Адмирации, има надежда за следващия сезон, ако привлекат няколко желани играчи от него!
0

• (18 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 16
  • 17
  • 18

Сподели темата:

3 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 3 гости, 0 анонимни