ACMilan-bg.com: Сбирки в София - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (4 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сбирки в София

#1 Потребителя е офлайн   LuizAdriano 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 16 September 2015 - 09:19

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 15 September 2015 - 22:23 :

Какво ме емнахте мен, бе?!? Пишете за сбирки, като заглавията на темите са евентуално градовете за срещи.
Пример: Темата се казва София и хората предлагат място за виждане. Проявете малко инициатива!

Очаквам заралийте да ни закопаят, особено след поста на бате ви Радо :D

Проявявам инициатива и давам начало на тема за живущите в китната ни столица. Публикувано изображение Ако някой знае готино място за гледане на мачове да казва, че аз си ги гледам предимно вкъщи, за съжаление. Публикувано изображение

П.П. Понеже тоя раздел ми се вижда най-подходящ, ще попитам и още нещо. Има ли хора, които да разцъкват баскет, че много ми се играе, а нямам къде и с кого. Публикувано изображение
"We are a team of devils. Our colours are red as fire, and black, to invoke fear in our opponents."
1

• (4 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#2 Потребителя е офлайн   drzzd 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-August 10
  • Фен от:2004

Публикувано 16 September 2015 - 09:26

Екстра, не всеки път мога да си гледам мачовете в нас. Добре ще е да се организират такива срещи. Спомням си, че преди не можеше да се организират такива сбирки във форума (не знайно защо).
0

#3 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 16 September 2015 - 10:57

Виж мнениетоLuizAdriano написа на 16 September 2015 - 09:19 :

...
П.П. Понеже тоя раздел ми се вижда най-подходящ, ще попитам и още нещо. Има ли хора, които да разцъкват баскет, че много ми се играе, а нямам къде и с кого. Публикувано изображение

Колко си висок?:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

MONTELLA VATTENE!!!

0

#4 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 16 September 2015 - 11:08

Значи едното място е кафе-бар Лаваца на бул. Витоша до McDonald's, на кръстовището с ул. Алабин. Там мачовете се гледат по SKY или Mediaset Premium.
Има бира, алкохол и безалкохолни, сладко и хапване, на леко завишени цени, но е пренебрежимо за 2 часа в приятна компания. Идват и още познати лица, чийто имена няма да споменавам в този форум. Идвали са и хора от други градове, като батя ви Радо.
ТВ е 65 инча и е с HD качество. Предаването започва около 40 мин преди мач и дават неща, които по БГ ТВ няма как да видим - съблекални, интервюта, Бобан :D и т.н.
Хубавото е, че по време на дербита идват и фенове на другите отбори и става забавно. Дори и сам да отиде човек е 99% сигурно, че там ще има фенове на Милан, а мачът пуснат при първа молба към някоя от хич нелошите сервитьорки :D

Виж мнениетоLuizAdriano написа на 16 September 2015 - 09:19 :

...

За баскетбола - игрище в комплекс КРИТ до HAPPY в кв. Лозенец на ул. Богатица в София. Плексигласови табла, мрежи на ринговете, реални размери на терена...деразй, аз вече съм възрастен да скачам с младите надежди :D

1

#5 Потребителя е офлайн   LuizAdriano 

• Ултрас на Милан

Публикувано 16 September 2015 - 12:00

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 16 September 2015 - 10:57 :

Колко си висок?:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

1.80, що? Публикувано изображение

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 16 September 2015 - 11:08 :

Значи едното място е кафе-бар Лаваца на бул. Витоша до McDonald's, на кръстовището с ул. Алабин. Там мачовете се гледат по SKY или Mediaset Premium.
Има бира, алкохол и безалкохолни, сладко и хапване, на леко завишени цени, но е пренебрежимо за 2 часа в приятна компания. Идват и още познати лица, чийто имена няма да споменавам в този форум. Идвали са и хора от други градове, като батя ви Радо.
ТВ е 65 инча и е с HD качество. Предаването започва около 40 мин преди мач и дават неща, които по БГ ТВ няма как да видим - съблекални, интервюта, Бобан :D и т.н.
Хубавото е, че по време на дербита идват и фенове на другите отбори и става забавно. Дори и сам да отиде човек е 99% сигурно, че там ще има фенове на Милан, а мачът пуснат при първа молба към някоя от хич нелошите сервитьорки :D

За баскетбола - игрище в комплекс КРИТ до HAPPY в кв. Лозенец на ул. Богатица в София. Плексигласови табла, мрежи на ринговете, реални размери на терена...деразй, аз вече съм възрастен да скачам с младите надежди :D

Знам го това кафене, бил съм там веднъж, за съжаление не за да гледам мач. Иначе имам същите впечатления за обстановката. Публикувано изображение

За баскетбола - ходил съм на въпросното игрище, добро е наистина, може пак да се метна натам, въпреки че скоро няма да е за игра навън. Публикувано изображение
"We are a team of devils. Our colours are red as fire, and black, to invoke fear in our opponents."
1

#6 Потребителя е офлайн   drzzd 

• Фен на Милан

Публикувано 16 September 2015 - 12:19

Ами освен да го посетим това място за мача с Палермо, м?
1

#7 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 16 September 2015 - 12:25

...

За баскетбола - ..., аз вече съм възрастен да скачам с младите надежди :D

Лъже мръсникът, висок е над 1,90 и няма особена нужда кой знае колко да скача, стига му само да вдигне ръцете. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): На всичкото отгоре е и бивш баскетболист, така че сам си направи сметката колко не може да скача с младите надежди. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Луиз, сега разбра ли за кво те питам колко си висок? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Аз например нямам 1,80 /но за сметка на това компенсирам с кила:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): /, за тва не се и натискам. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

MONTELLA VATTENE!!!

0

#8 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 16 September 2015 - 15:02

Между другото с няколко заставания и два бодичека, можеш да се превърнеш в най-омразното присъствие на игрището :D Това го казах, за да ти вдигна самочувствието, че килцата не са ти чааак толкова много. С 10 отгоре си пак симпатичен.

И не лъжи момчето 1,88 съм...е вярно вече над 90 кила, в които и ти не си ме виждал :D Но наистина се задъхвам, а топка не съм барал от повече от година :D

Радостин, няма ли да се метнеш нещо по Сф, да пием по бира, БЕ?:D

0

#9 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 16 September 2015 - 15:04

За хора на Вашата възраст е препоръчителен друг спорт, ракетен, а не неуморно търчане на 30 метрово игрище. :icon_ (14):
Публикувано изображение
0

#10 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 16 September 2015 - 15:13

Алоууу, ти какво си мислиш, бе...??? :D Че си много далеч от група 30 ли :lol:

0

#11 Потребителя е офлайн   thej0kerr 

• Фен на футбола
  • Регистр: 17-December 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен, Паоло Малдини, Франко Барези, Андрий Шевченко, Рикардо Кака, Дженаро Гатузо, Алеасандро Неста

Публикувано 16 September 2015 - 15:17

Знам го, аз точно за него си мислех като потенциално място за гледане на мачове на Милан. За мача с Палермо съм надъхан и може да пробваме да се съберем. Всеки да си каже ок ли е и ако има кворум - да действаме. Междувременно ще помисля и за други варианти :)
Публикувано изображение
0

#12 Потребителя е офлайн   LuizAdriano 

• Ултрас на Милан

Публикувано 16 September 2015 - 16:12

Виж мнениетоthej0kerr написа на 16 September 2015 - 15:17 :

Знам го, аз точно за него си мислех като потенциално място за гледане на мачове на Милан. За мача с Палермо съм надъхан и може да пробваме да се съберем. Всеки да си каже ок ли е и ако има кворум - да действаме. Междувременно ще помисля и за други варианти :)

За Палермо не знам дали ще мога, но като разбера със сигурност, ще пиша тук. Публикувано изображение

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 16 September 2015 - 12:25 :

Лъже мръсникът, висок е над 1,90 и няма особена нужда кой знае колко да скача, стига му само да вдигне ръцете. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): На всичкото отгоре е и бивш баскетболист, така че сам си направи сметката колко не може да скача с младите надежди. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Луиз, сега разбра ли за кво те питам колко си висок? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Аз например нямам 1,80 /но за сметка на това компенсирам с кила:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): /, за тва не се и натискам. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Ами то и аз не съм кой знае колко висок, ама се опитвам да правя каквото мога, не всичко е до ръст. Публикувано изображение Най-големия ми проблем е, че бързо се задъхвам по определни причини. Публикувано изображение

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 16 September 2015 - 15:02 :

Между другото с няколко заставания и два бодичека, можеш да се превърнеш в най-омразното присъствие на игрището :D

Колкото пъти съм играл с такива, толкова пъти съм псувал....на ум. Публикувано изображение

Виж мнениетоCapolavoro написа на 16 September 2015 - 15:04 :

За хора на Вашата възраст е препоръчителен друг спорт, ракетен, а не неуморно търчане на 30 метрово игрище. :icon_ (14):

Ракетен? Федербал ли имаш предвид? Публикувано изображение

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 16 September 2015 - 15:13 :

Алоууу, ти какво си мислиш, бе...??? :D Че си много далеч от група 30 ли :lol:

Че то и аз не съм далеч от тая група, какво толкова лошо има в нея? Публикувано изображение
0

#13 Потребителя е офлайн   Golden Boy 

• Фен на футбола
  • Регистр: 02-January 14
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:KAKA'

Публикувано 17 September 2015 - 02:02

За мача с Палермо няма да мога, но за всеки следващ съм на 100%. Мисля че даже се сещам къде е мястото за което говорите. Ако се съберете за предстоящия мач може да дадете отзиви, и там да не е нещо като сборен пункт. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Публикувано изображение
0

#14 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 17 September 2015 - 23:26

Кой освен мен и Ники ще се стовари в Лавацата в събота вечер за мача с/у Палермо?
0

#15 Потребителя е офлайн   drzzd 

• Фен на Милан

Публикувано 18 September 2015 - 09:20

Вероятно и аз. За момента плануваме обиколки на баровете из центъра, но още не е ясно.
0

#16 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 19 September 2015 - 16:33

Важно инфо!

Лавацата за момента е затворена (може би за ремонт) и сбирката поне за този мач, няма как да се състои.
Ако някой има идея за заведение, нека да сподели докато не е прекалено късно, за да има време да се организираме!
0

#17 Потребителя е офлайн   Golden Boy 

• Фен на футбола

Публикувано 21 September 2015 - 01:56

Ще има ли някаква сбирка за мача с Удинезе във вторник? Сещам се за един спортен бар в люлин, но цените са мама миа, а и си е далечко. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Публикувано изображение
0

#18 Потребителя е офлайн   drzzd 

• Фен на Милан

Публикувано 21 September 2015 - 11:40

Виж мнениетоGolden Boy написа на 21 September 2015 - 01:56 :

Ще има ли някаква сбирка за мача с Удинезе във вторник? Сещам се за един спортен бар в люлин, но цените са мама миа, а и си е далечко. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

STIX в подлеза на НДК. Обадих им се, могат да ни резервират, само трябва да им кажем колко човека ще сме.
Тааа навити?
0

#19 Потребителя е офлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 21 September 2015 - 12:22

Момчета, от другата седмица се преселвам при вас в Софията :D тъй че можете да ме броите когато мога да се присъединявам към компанията ;)
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#20 Потребителя е офлайн   Golden Boy 

• Фен на футбола

Публикувано 21 September 2015 - 13:29

Виж мнениетоDerezzed написа на 21 September 2015 - 11:40 :

STIX в подлеза на НДК. Обадих им се, могат да ни резервират, само трябва да им кажем колко човека ще сме.
Тааа навити?

Да, напълно. :)
Публикувано изображение
0

• (4 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »