ACMilan-bg.com: Правила на темите за сбирките - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Правила на темите за сбирките Мнения, дискусии, оплаквания, предложения

#1 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Група: AC Milan Admin team
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 15 September 2015 - 15:14

Правя първата тема, според моите виждания и това, което говорихме със Сашо да стартираме още в края на миналия сезон, но се отказахме по ред причини. Идеята е да има теми за всеки един по-голям град, където знаете, че има сбирки на двама или повече фенове на любимия клуб. Посочва се мястото на сбирка, както и час от първият от вас, който иска да направи нещо подобно. Ще се счита за покана. После, отделно всеки може да потвърди присъствие с единичен пост, като така ще улесни или предизвика допълнителен интерес в останалите потребители да го последват.

Правилата:

1. Размяна на лични телефони и контакти няма да се допускат в тези теми от съображения за сигурност. Можете да го правите на място, след като сте се уговорили къде да се видите в тази тема и сте потвърдили присъствие.

2. През фен-сайта е недопустимо и наказуемо предлагането, продажбата и размяната на всякакви артикули, пособия, билети и аксесоари по повод мачове!!!

3. Размяна на заплахи и други форми на вербална агресия между фенове на един или различни отбори няма да се толерират. Ще следват наказания, а темите ще бъдат коригирани или затваряни/изтривани.

Тези правила ще бъдат допълвани/коригирани според нуждите на форума и потребителите му.

Приятно изкарване на всички събиращи се :)

0

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Други мнения в тази тема

#2 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 28-June 09
  • Любим играч:Ван Бастен

Публикувано 15 September 2015 - 16:08

Ура, другари! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

SILVIO VENDI !!!
GALLIANI VATTENE!!!

0

#3 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 15 September 2015 - 17:04

Ако беше тук едно момче от Търново, Илиян Стоилов се казваше по спомен, щеше да ти каже - ето, комунизмът е жив в този форум :lol:

1

#4 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 15 September 2015 - 20:00

Пешо, ти не щеш една сбирка в центъра да направим, тръгнал си да организираш за по-големите градове. :D
0

#5 Потребителя е офлайн   Golden Boy 

• Фен на футбола
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 02-January 14
  • Любим играч:KAKA'
  • Фен от:2005

Публикувано 15 September 2015 - 21:00

СУПЕР! Евала, но както вече питах в една тема, изтрита в последствие, е не съществува ли клуб, където да се членува, и да се правят постоянно сбирки. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (7):

Този пост е редактиран от Golden Boy: 15 September 2015 - 21:02

Публикувано изображение
0

#6 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Любим играч:Marco Van Basten
  • Фен от:1989

Публикувано 15 September 2015 - 21:48

Ти да видиш :). Така и така пишеш за сбирки имам питане, знаеш ли, какво има на 10.10.2015 година ?

Публикувано изображение

Galliani vattene!!!
Silvio, vendi il Milan!!!
0

#7 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 15 September 2015 - 22:23

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 15 September 2015 - 20:00 :

Пешо, ти не щеш една сбирка в центъра да направим, тръгнал си да организираш за по-големите градове. :D

...каза човекът, отказал среща за неделя вечер. Хем ти я организирАх. :D
Мен не ме барай, аз си имам доста неща на главата и то далеч не положителни.

Виж мнениетоhotboyz написа на 15 September 2015 - 21:48 :

Ти да видиш :). Така и така пишеш за сбирки имам питане, знаеш ли, какво има на 10.10.2015 година ?

Не :D

Какво ме емнахте мен, бе?!? Пишете за сбирки, като заглавията на темите са евентуално градовете за срещи.
Пример: Темата се казва София и хората предлагат място за виждане. Проявете малко инициатива!

Очаквам заралийте да ни закопаят, особено след поста на бате ви Радо :D

0

#8 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 15 September 2015 - 22:37

Ми, пичове, аз ще се пробвам. :D Ако има варналии дайте да измислим нещо да гледаме някой мач на по бира, че много често, вместо да гледам наши двубои, гледам анимационни филмчета. :D
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#9 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Любим играч:Marco Van Basten
  • Фен от:1989

Публикувано 15 September 2015 - 22:42

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 15 September 2015 - 22:23 :

...каза човекът, отказал среща за неделя вечер. Хем ти я организирАх. :D
Мен не ме барай, аз си имам доста неща на главата и то далеч не положителни.

Не :D

Какво ме емнахте мен, бе?!? Пишете за сбирки, като заглавията на темите са евентуално градовете за срещи.
Пример: Темата се казва София и хората предлагат място за виждане. Проявете малко инициатива!

Очаквам заралийте да ни закопаят, особено след поста на бате ви Радо :D

Като разбереш звъни да те еВа :) .

Публикувано изображение

Galliani vattene!!!
Silvio, vendi il Milan!!!
0

#10 Потребителя е офлайн   thej0kerr 

• Фен на футбола
  • Регистр: 17-December 11
  • Любим играч:Марко Ван Бастен, Паоло Малдини, Франко Барези, Матия Де Шилио, Андрий Шевченко, Рикардо Кака, Дженаро Гатузо, Рикардо Монтоливо, Алеасандро Неста

Публикувано 15 September 2015 - 23:06

Аз съм навит да организираме нещо с хора от София.. Така и така не изпускам нашите мачове, със сигурност ще е по-яко да гледаме мач заедно.
Публикувано изображение
0

#11 Потребителя е офлайн   Yosifov 

• Фен на футбола
  • Регистр: 01-February 15

Публикувано 16 September 2015 - 10:11

Виж мнениетоMaverick написа на 15 September 2015 - 22:37 :

Ми, пичове, аз ще се пробвам. :D Ако има варналии дайте да измислим нещо да гледаме някой мач на по бира, че много често, вместо да гледам наши двубои, гледам анимационни филмчета. :D

Ами айде де :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Иначе идеята за анимациите не е лоша :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#12 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

Публикувано 16 September 2015 - 10:52

Виж мнениетоhotboyz написа на 15 September 2015 - 21:48 :

Да не би да е същото, което има на 03.10.2015г., само че от Пешова страна? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Иначе ще си позволя да отправя следното предложение по въпроса за сбирките:
Когато пичовете от някой град решат да си уговорят среща за мач, според мен е излишно да се правят отделни теми от сорта на София, Пловдив, Варна и т.н., понеже не само форумът ще се наводни с десетки безсмислени теми с по няколко поста, но е ненужно ще се разводни работата.
Тази тема е напълно достатъчна - в нея може да се пише за всички градове и всички ще търсим нея, когато дойде време за мач. Няма как да стане объркване, понеже всеки ще си търси града и лесно ще се уговори с останалите пичове.

SILVIO VENDI !!!
GALLIANI VATTENE!!!

0

#13 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 16 September 2015 - 10:56

То направени няколко теми за съответния град е същото, но поне е ясен градът и заинтересуваните ще гледат само в темата за града.
В началото примерно ще са Сф, Пд, СтЗ, Варна...и какво изпускам(?), като към тях се присъединяват единици хора от най-близките градове/села.
Иначе рови и потвърждавай присъствие тук в една обща тема и скоро ще е каша.

0

#14 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

Публикувано 16 September 2015 - 10:59

А, каша ще е. Ши кайш, че в 70 града ши има събирания. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

SILVIO VENDI !!!
GALLIANI VATTENE!!!

0

#15 Потребителя е офлайн   radozv 

• Новак
  • Регистр: 05-October 09
  • Любим играч:MARCO VAN BASTEN

Публикувано 16 September 2015 - 11:03

Виж мнениетоMaverick написа на 15 September 2015 - 22:37 :

Специално за Варна има една минифутболна лига в която миналия сезон беше направена отделно само за фенове-фен лига и се вкл. ***овете на Реал М,Барса,Тотнъм,Арсенал,Ювентус,ЦСКА и Ливърпул!Ако има варненски миланисти и искат да се вкл. в такъв вид надпревара да коментират!
0

#16 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 16 September 2015 - 11:10

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 16 September 2015 - 10:59 :

А, каша ще е. Ши кайш, че в 70 града ши има събирания. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

В 4, бре :D + още някой град в централна БГ
Иначе, предлагам Загората да е център на някое събиране, че там може да се изсипем по магистралата от Сф и Пд за няма и 2 часа. Местните черпят по бира и оттам всеки се оправя!

Радостин, Миро, Десо? :D

1

#17 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12

Публикувано 16 September 2015 - 11:39

Виж мнениетоradozv написа на 16 September 2015 - 11:03 :

Специално за Варна има една минифутболна лига в която миналия сезон беше направена отделно само за фенове-фен лига и се вкл. ***овете на Реал М,Барса,Тотнъм,Арсенал,Ювентус,ЦСКА и Ливърпул!Ако има варненски миланисти и искат да се вкл. в такъв вид надпревара да коментират!

Почти всяка седмица с колеги се събираме да играем футбол на игрищата в Младост. Там май само аз съм миланист. :D

Виж мнениетоYosifov написа на 16 September 2015 - 10:11 :

Ами айде де :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Иначе идеята за анимациите не е лоша :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

На разположение съм за мача срещу Палермо. Ако не е удобно за тогава, ще се разберем за някой друг, пък може и повече паплач да се съберем. :D

Този пост е редактиран от Maverick: 16 September 2015 - 11:41

Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#18 Потребителя е офлайн   LuizAdriano 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 16 September 2015 - 12:02

3.10, 10.10, да не сте ми откраднали зодията? Публикувано изображение
"We are a team of devils. Our colours are red as fire, and black, to invoke fear in our opponents."
0

#19 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

Публикувано 16 September 2015 - 12:11

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 16 September 2015 - 11:10 :

В 4, бре :D + още някой град в централна БГ
Иначе, предлагам Загората да е център на някое събиране, че там може да се изсипем по магистралата от Сф и Пд за няма и 2 часа. Местните черпят по бира и оттам всеки се оправя!

Радостин, Миро, Десо? :D

ДА, ПЕТЪР, ДА!!! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Не съм питал Миро и Десо, но отговорно отговарям и от тяхно име. :D
Ако ще има централно събиране /със или без повод, по-добре е със:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): /, Стара Загора си е в центъра на страната и наистина е подходящо място. Другият вариант е Пловдив, но това отдалечава източна България с едни 100км., съответно е по-близо до София и региона с толкова. Като се има предвид обаче, че от София почти сигурно би имало най-много народ, а и господин Александър Сергеев пребивава във Филипополис :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): , би било честно именно в последния град да се организира въпросното евентуално събитие. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

SILVIO VENDI !!!
GALLIANI VATTENE!!!

0

#20 Потребителя е офлайн   Derezzed 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-August 10
  • Фен от:2004

Публикувано 16 September 2015 - 12:16

СтЗ-то е един път за централен град!
Posted Image
0