ACMilan-bg.com: Джанлуиджи Донарума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (93 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Джанлуиджи Донарума Оцени темата: ****- 3 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 19 July 2015 - 17:20

Публикувано изображение

Име: Джанлуиджи Донарума

Рождена дата: 25 февруари, 1999 год.

Място на раждане: Кастеламаре ди Стабия, Италия

Ръст: 1.96 м.

Позиция: вратар

Договор: до 2021

Заплата: 6 млн.

Номер: 99

-8

• (93 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#21 Потребителя е офлайн   sengal 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-May 11
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:филипо индзаги

Публикувано 25 October 2015 - 21:20

Не знам какво пак сте се захапали и тука...Какъв вратарски гол виждат някои не ми е хич ясно?Ударът си беше майсторски.Топката беше перфектно завъртяна,в далечния ъгъл...2-а от 3-е гола от пряксвободен ,които вкараха на Лопес ,са много по-вратарски от този!малкият се разтегна до край,но...Головете на Бонавентура и на Балотели вратарски ли бяха,аз не мисля?!?
0

#22 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 25 October 2015 - 22:32

Виж мнениетоsengal написа на 25 October 2015 - 21:20 :

Не знам какво пак сте се захапали и тука...Какъв вратарски гол виждат някои не ми е хич ясно?Ударът си беше майсторски.Топката беше перфектно завъртяна,в далечния ъгъл...2-а от 3-е гола от пряксвободен ,които вкараха на Лопес ,са много по-вратарски от този!малкият се разтегна до край,но...Головете на Бонавентура и на Балотели вратарски ли бяха,аз не мисля?!?

Головете на Бонавентура и Балотели бяха след удари над стената, докато тук Берарди стреля там, където трябваше Донарума да е застанал, но той тръгна първо в другата посока, след това се усети, ама беше късно...

Както и да е, никой (освен Кирилов де :D ) не обвинява Донарума :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#23 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 25 October 2015 - 22:55

Пълна подкрепа към момчето ! Чудя се на някой коментари, ама всеки с мнението си...
0

#24 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 25 October 2015 - 23:01

Аз пък обвинявам Михайлович, че го пусна. Пусна го в мач, от който му зависи полусезона и уволнението. И, ако не бяхме победили, сега какви щяха да са коментарите??? Интересно какви щяха да са коментарите, ако тази крачка в страни я бе направил един от петимата най-добри вратари в Света в момента? Да, говоря за Диего Лопес.

Освен това - така ли се налага млад вратар??!? В точно такъв мач ли? По подобие на това, което направиха със Сапонара, Меркел, Кристанте или Гуркюф? Пускай закотвените таланти от пейката в най-отговорния ти мач за месеца и после очаквай чудеса. Оп, пардон, след това продажба, защото не се били представили добре...

0

#25 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 26 October 2015 - 01:30

Донарума има отлични физически качества за вратар . Все още обаче не е готов за титулярен такъв . Нужно е още година-две да почерпи от опита на Диего и Абиати ( без "бързината" с която изнася топката :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): ). Определено гола си беше негов . Главната вина обаче се носи от този който реди титулярният състав , а не момчето . Когато всеки мач получаваш голове от нищото , не му е времето , нито мястото да заложиш на това младо момче и то в мач , който трябва да го спечелиш на всяка цена . Всички помним какво се получи с Габриел !
0

#26 Потребителя е офлайн   b0winner 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-October 11
  • Фен от:2004
  • Любими играчи:Андрий Шевченко, Паоло Малдини, Пипо Инзаги, Алешандре Пато, Стефан Ел Шарауи.

Публикувано 26 October 2015 - 09:31

Като се замисля единствената по-логична причина да пусне момчето в толкова напрегнат мач е да го използва като оправдание, ако бяхме загубили.
Публикувано изображение
0

#27 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 26 October 2015 - 10:03

Стига, какъв мач е това, какво сравнявате Сасуоло с дебюта на Сапонара срещу Интер. Нормално е срещу отбори от ранга на Сасуоло и Киево да се експериментира. Друг е въпросът, че в сряда ще видим на вратата Диего Лопес и малкият по всяка вероятност ще приеме като провал представянето си.
Публикувано изображение
0

#28 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 27 October 2015 - 10:18

Какви експерименти, Саше? Това са отбори пред нас в класирането последните два сезона. Следователно по-добри от нас. Нали гледа мача и видя как изглеждаме срещу 10 от Сасуоло? Не искам да си мисля какво щяхме да гледаме при 11 на 11, ако Роки бе дал заслужен жълт, вместо незаслужен червен картон. Тогава Донарума и голата тиква на Алекс щяха да са най-честият кадър от стриймовете.
Кога па станАхме такива гъзари, че експериментираме в малкото моменти, в които имаме шанс да вземем нещо повече от точка?

2

#29 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 27 October 2015 - 15:26

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 27 October 2015 - 10:18 :

Не искам да си мисля какво щяхме да гледаме при 11 на 11

Ти пък какво разбираш, явнo вече е голям недостатък, когато останеш с човек повече на терена.

Михайлович от днес: "Io credo che avremmo fatto meglio in 11 contro 11. L'uomo in più ha aumentato la pressione sui ragazzi, ma alla fine abbiamo vinto e siamo stati bravi"
Публикувано изображение
0

#30 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 27 October 2015 - 18:57

:D Саше, не ги разбирам тия недостатъци. Прави си.

Вече по изказвания започва да гони Пипо. Само да не го задмине...

0

#31 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 28 October 2015 - 23:54

Честита първа суха мрежа на Джиджио! Заслужи си я с две отлични спасявания все пак.
1

#32 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 29 October 2015 - 01:22

Ники, това Джиджио може ли да ми го напишеш на италиански? Публикувано изображение

MONTELLA VATTENE!!!

0

#33 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 29 October 2015 - 09:45

Добри спасявания на хлапето. Станал е най-млад вратар, който записва чиста мрежа.
0

#34 Потребителя е офлайн   Ringo 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 29 October 2015 - 10:01

Уцелиха го два пъти с топката, но както и да е - при всички положения е добре за самочувствието му. Даже, аз бих го похвалил повече за спасяването срещу Палоски, защото там имаше нервите и спокойствието да изчака на крака , а да не се хвърля във футболиста. Онова с главата беше толкова отблизо и толкова бързо, че добре, че го уцели Пелисиер - иначе нямаше да е способен на никаква реакция от толкова близко.
0

#35 Потребителят е онлайн   pendov 

• Новак
  • Регистр: 05-July 09

Публикувано 01 November 2015 - 12:01

Доста сложна ситуация за този млад момък. От една страна има възможност да пише история, от друга очевидно е, че е крайно неподготвен. Като цяло, стана жертва на балканската сприхавост на Михайлович, но историята е показала, че точно така се създават героите. Според мен, сърбинът правилно повдигна въпроса с формата на Лопаз, но решението да смени вратарите дойде прибързано. Все пак тук не става въпрос за ротация на нападател в слаба форма, а за вратарски пост, който по презумпция се налага или веднъж на полусезон по целесъобразност или при форсмажорни обстоятелства. Това решение несъмнено е лично, и похвално смело, но като цало създаде дискомфорт и на самия младеж. Но както е казал Юлий Цезар "Жребият е хвърлен" и сега на Донарума трябва да се даде време от пет мача независимо от грешките които ще допусне в тах.
0

#36 Потребителя е офлайн   dadino 

• Фен на футбола
  • Регистр: 25-February 12
  • Фен от:2007
  • Любими играчи:Йозил, Ел Фараоне!, Тиаго Силва, Фернандо Торес!

Публикувано 01 November 2015 - 12:32

Според мен трябва да е титуляр. Ще е неуважение към него да го оставят на скамейката, какво като е на млад - и той е играч като всички други и се бори за титулярно място. Ако е титуляр според мен ще се справи!
VIVA Rossonero
Публикувано изображение
0

#37 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 01 November 2015 - 13:09

Проклетията и ината нямат място в съвременния футбол. За ситуацията около Донарума е изцяло виновен Михайлович. Да, дори Лопес да е в слаба форма, което не е чак така, не това е начина да се налага толкова млад вратар. А по тази логика какво да кажем за бековете ни и страхотното представяне на Калабрия, който май има 2 мача до сега (единия влезе на пожар). Така де, Синишата си знае най - добре какво прави, Лацио не са Сасуоло и Киево, но далеч не са от най - страшните съперници в момента в Италия, така че Донарума има всички шансове да премине и това предизвикателство.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#38 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 01 November 2015 - 13:16

Ами то това се има предвид под налагане на инат. Щом за Доннарумма може, защо да не важи същото и за Калабрия? Следващата мисъл, която ми идва на ум е, че Лопес не е титуляр поради други обстоятелства. Примерно високата му заплата или пък това, че е имал собствено мнение на полувремето на един мач. Тъпотия. Продължавам да твърдя, че малкия не е готов за вратата, но дано има късмета като с Киево, за да не бъде смачкан от медии и фенски коментари.

0

#39 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 01 November 2015 - 17:19

Оф дано не му дойде повече напрежението в един момент, защото, една грешка, един слаб мач и може да се срине
0

#40 Потребителят е онлайн   BANKERA 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 01 November 2015 - 17:44

В този мач трябва да играе Лопез. Това си е дерби един вид и трябва солиден и хладнокръвен човек под рамката. Донарума е още млад и както споменаха по-горе колегите може да прегори. Нека да играе, но в мачове с по-незначителни съперници и така постепенно да натрупа самочуствие. Ако не играе Лопез тази вечер ще берем ядове...
Публикувано изображение
0

• (93 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Сподели темата: