ACMilan-bg.com: Джанлуиджи Донарума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (94 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Джанлуиджи Донарума Оцени темата: ****- 3 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 19 July 2015 - 17:20

Публикувано изображение

Име: Джанлуиджи Донарума

Рождена дата: 25 февруари, 1999 год.

Място на раждане: Кастеламаре ди Стабия, Италия

Ръст: 1.96 м.

Позиция: вратар

Договор: до 2021

Заплата: 6 млн.

Номер: 99

-8

#2 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 19 July 2015 - 19:29

Дано стане голям вратар
1

#3 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 01 August 2015 - 09:41

Цитат

Донарумма: Искам да остана в Милан дълги години
Публикувано изображение

Ето какво заяви 16 годишният вратар на Милан, Джанлуиджи Донарумма, от летище Малпенза:

"Тренираме добре, всички сме се ангажирали сериозно, но ни чака още толкова много работа.

2 мача без допуснат гол? Фокусирали сме се и върху защитата, уверени сме и подобряваме играта си. Имаме нов дух, който ни даде Михайлович.

Кой е по-добър между мен и брат ми? И двамата сме добри.

Диего Лопес и Абиати са двама големи вратари, докато тренирам с тях се опитвам да давам максимума, на който съм способен.

Благодаря на Берлускони и Галиани за хубавите думи, винаги се стремя да работя и да оставям напрежението зад гърба си.

Идоли? Винаги съм бил фен на росонерите, да започна в този отбор беше много емоционален момент за мен, ще опитам да остана още дълги години в клуба.

Новия сезон го започваме срещу силен отбор като Фиорентина, ще опитаме да се представим добре".

Публикувано изображение
0

#4 Потребителя е офлайн   Desert Fox 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 02-April 12

Публикувано 01 August 2015 - 10:15

Виж мнениетоitsokk написа на 19 July 2015 - 19:29 :

Дано стане голям вратар

Ако я караме на старата песен, той ще стане голям вратар, ама далече от Милано...
0

#5 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 01 August 2015 - 15:45

Имах удоволствието да го гледам два мача на живо, определено впечатлява малкият. :D
Да ни е жив и здрав, има всички предпоставки да се превърне в титулярен вратар на Милан, след Диего Лопез.

MONTELLA VATTENE!!!

0

#6 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 01 August 2015 - 15:58

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 01 August 2015 - 15:45 :

Имах удоволствието да го гледам два мача на живо, определено впечатлява малкият. :D
Да ни е жив и здрав, има всички предпоставки да се превърне в титулярен вратар на Милан, след Диего Лопез.

Ммм, зависи колко изкара Диего Лопез, ама ме съмнява да го наследи директно :)

Просто на младока ще му трябват още поне 5-6 годинки да потренира, да понатрупа опит, да се доразвие и чааак тогава може да говорим за нещо като титулярно място. Винаги би било хубаво на 19-20 годишна възраст да го пратим да попази някъде и да понатрупа опит, но разбира се НОРМАЛНО пращане, а не пращане тип-Галиани, в което играча си остава там :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#7 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 19 October 2015 - 18:29

Наш'то момче излиза титуляр срещу мердите за трофео Берлускони, но има вероятност да стартира и срещу Сасуоло в неделя.
0

#8 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любими играчи:Марко Ван Бастен

Публикувано 19 October 2015 - 18:41

Ами дано да се справи добре
0

#9 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 19 October 2015 - 22:36

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 19 October 2015 - 18:29 :

Наш'то момче излиза титуляр срещу мердите за трофео Берлускони, но има вероятност да стартира и срещу Сасуоло в неделя.

Като второто ще е категорична глупост и само ще задълбочи чисто медийно вината на Лопес за гола в Торино. А не мисля, че тя е чак толкова голяма. Свикнахте Диего да ви вади и невъзможното, а той го направи на два пъти и в събота вечер. Само дето удобно се забравя.

1

#10 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 19 October 2015 - 23:17

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 19 October 2015 - 22:36 :

Като второто ще е категорична глупост и само ще задълбочи чисто медийно вината на Лопес за гола в Торино. А не мисля, че тя е чак толкова голяма. Свикнахте Диего да ви вади и невъзможното, а той го направи на два пъти и в събота вечер. Само дето удобно се забравя.

Някои забравят, други - не. Въпрос на памет.

Нека излезе Джиджката за трофея, но от останалото няма нужда, особено за един 16 годишен младеж.

Този пост е редактиран от Nesta™: 19 October 2015 - 23:18

1

#11 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 20 October 2015 - 10:34

Мен повече ме притеснява да не го прегорим с едно преждевременно пускане в титулярния състав, където с оглед хората пред него ще бъде обстоятелствено анализиран при всяка евентуална грешка, а това е в състояние да срине психически всеки 16-годишен младеж.
Вярно, че Буфон почна да пази на 17 години в Парма, ама в Парма. В един малък отбор, където няма такова напрежение и възможностите за спокойно развитие са много по-големи. Особено когато става въпрос за сравнение не просто с Милан, а с един все още напълно разбрицан Милан.
Никаква Серие А, поне докато не се постабилизираме малко от малко. Трофео Берлускони, приятелски спартакиади и Примаверата, другото са простотии. Един млад играч ще излезе от школата, които да вдъхва доверие, остава и него да разсипем. :rolleyes:

MONTELLA VATTENE!!!

1

#12 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 20 October 2015 - 14:28

Твърдо за да почне в сряда. Гледал съм го на живо и съм с отлични впечатления от това момче. Диего дръпна ръчната, да си го кажем директно. Сигурно не е готов за Серия А, но се радвам, че той е вариант за заместник на Лопес, а не Абиати. Дори това е крачка напред в мисленето ни като клуб.
1

#13 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 25 October 2015 - 18:52

Още един талант с Голямо бъдеще. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Габриел и малката Перука ряпа да ядат.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#14 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 25 October 2015 - 19:01

Приятелю,намери ми по адекватен вратар на 16 години и ще те поздравя,защото освен грешката при гола не видях други фрапантни отигравания.Разбира се ,че и тази не е малко,но е глупаво да го нападаш заради грешка на сръбския тактик,не мислиш ли?Аз все още виждам бъдещето за Джиджи доста светло :)
0

#15 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 25 October 2015 - 19:16

Приятелю, не съм скаут, но на 16 години Касано вкара на Интер, а на 17 години Алберто Палоски заби ето този гол-шедьовър след цели... 18 секунди игра:

https://www.youtube....h?v=IEF-Wy45yBI

Милан не е училище, разберете го най-накрая.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#16 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Kaka,Shevchenko

Публикувано 25 October 2015 - 19:26

Добре,съгласен съм,че Милан не е училище,но първо примерите ти са доста неуместни и второ,че самото му включване е огромна грешка на "треньора".
0

#17 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Ултрас на Милан
  • Фен от:2004
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 25 October 2015 - 20:27

Де Хеа цял сезон се мята като шаран преди да почне да показва някакви наченки на талант в Юнайтед, при това вече беше на 21, а 16-годишния Донарума е за гонене понеже в дебюта си (в 1 пародиен Милан) е допуснал грешка? Seems legit. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Публикувано изображение
1

#18 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 25 October 2015 - 20:29

И сега като ги погледнем, Касано стана по велик от Баджо, а Палоски в момента къса мрежите в Шампионската лига и гони рекордите на Индзаги, Раул и Меси, нали? :D :D :D

Стига глупости, всеки играч си е различен!

Момчето е още младо и има време до 20-21 години да израсне. Грешката от днес е ТОТАЛНО на Синиша Михайлович!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#19 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 25 October 2015 - 20:44

Абсурдно е да се обвинява 16 годишно пишлеме за днешния мач. Да, може да е сбъркал, но тук отговорността за пускането му в игра е изцяло на треньора. Такива момчета трябва да се налагат поетапно, а не изведнъж да се мятат в дълбокото.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#20 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 October 2015 - 20:52

Не знам защо още се занимавате с тази откровена пародия на фен на Милан. Не знам и самият аз защо се занимавам де.

Пълна подкрепа към Джиджио. Бъдещето е пред него, а и не е допуснал някаква фатална грешка, голът на Инсине беше по-вратарски според мен. Момчето тепърва ще се развива.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 25 October 2015 - 20:52

0

• (94 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

2 Потребител(и) четат тази тема