ACMilan-bg.com: Хесус Хоакин Фернандес - Сусо - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (17 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 15
  • 16
  • 17
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Хесус Хоакин Фернандес - Сусо дясно крило Оцени темата: ***** 1 Гласа

#321 Потребителя е офлайн   C-Murder 

• INTER MILAN FAN
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 10-August 09

Публикувано 20 December 2017 - 00:24

Виж мнениетоR. GULLIT написа на 19 December 2017 - 23:39 :

Факт е, че картонът не бе за грубото нарушение, а за удар без топка...с топката. Вероятно това е натежало. Иначе правилникът е точно такъв - два мача за директен червен. Пак добре, че сме се пробвали за намаляване, иначе нямаше да се случи.

Картонът беше за удар без топка. Сусо се засили и настъпи (най-вероятно) умишлено падналия играч на Верона с единия си крак, а с другия му отне топката. Поне това се видя на единственото повторение и на няколкото клипчета в youtube, които за съжаление са само от една камера. Орсато сигурно е гледал няколко от камерите на VAR, но направи впечетление, че доста бързо взе решението за картона. Това, че Сусо е изритал топката към техния играч го прочетох единствено от теб още снощи. Може аз да съм изпуснал нещо, но изритване не видях.
Между другото, не знам дали забелязахте когато Орсато отиде да гледа VAR-а, как камерата на телевизията засне какво точно повторение ще гледа в обектива на системата. Буквално за секунда попадна в телевизионното излъчване и веднага кадърът беше сменен, все едно не е трябвало да снимат рефера и VAR-a. Лично аз за пръв път видях "вътрешността" на тази система по-детайлно. До момента все снимаха реферите в гръб или тъпата черна кутия, която прикрива монитора на VAR.

Този пост е редактиран от C-Murder: 20 December 2017 - 00:26

Публикувано изображение
0

#322 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 20 December 2017 - 00:38

Нито настъпване, нито удар без топка... с топката видях, а и Сусо беше шокиран - един истински виновен играч никога не би спорил за червен картон при 3:0 в 92-та минута. Съзнавам, че подобни аргументи са малко рудиментарни, но е така, знаем го отлично. Е, има всякакви циркаджии сред епизодичните изключения, но точно Сусо не е от тях. Пък и ние наистина ли сме обжалвали и що за резултат е това? Ако намаляват с един мач наказанието, значи поначало не е трябвало да има директно изгонване, т.е. и този един мач наказание е абсурд. Аз и за Романьоли не схващам логиката, той висеше с картон преди мача с Беневенто и вместо наказанието му да се съчетае с това за двата жълти, то реално отпада, за да се повтори при следващия жълт?!?! Поредно недомислие, реално за натрупани картони пропуска мач след шестия си жълт картон. :D :D

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 20 December 2017 - 00:53

0

#323 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 20 December 2017 - 11:22

Виж мнениетоC-Murder написа на 20 December 2017 - 00:24 :

Картонът беше за удар без топка. Сусо се засили и настъпи (най-вероятно) умишлено падналия играч на Верона с единия си крак, а с другия му отне топката. Поне това се видя на единственото повторение и на няколкото клипчета в youtube, които за съжаление са само от една камера. Орсато сигурно е гледал няколко от камерите на VAR, но направи впечетление, че доста бързо взе решението за картона. Това, че Сусо е изритал топката към техния играч го прочетох единствено от теб още снощи. Може аз да съм изпуснал нещо, но изритване не видях.
Между другото, не знам дали забелязахте когато Орсато отиде да гледа VAR-а, как камерата на телевизията засне какво точно повторение ще гледа в обектива на системата. Буквално за секунда попадна в телевизионното излъчване и веднага кадърът беше сменен, все едно не е трябвало да снимат рефера и VAR-a. Лично аз за пръв път видях "вътрешността" на тази система по-детайлно. До момента все снимаха реферите в гръб или тъпата черна кутия, която прикрива монитора на VAR.

https://www.dailymot...m/video/x6bt6nz

Иво, това, ако е умишлено не знам. Да, посяга с крак и удря противника в прасеца, ама това го виждам след 3 повторения на ситуацията. После пък падналия се хваша отпред за коляното, а удар там нямаше. След това подритна топката в играча и затова помислих, че картонът е заради действието му. Което пък е малоумно, но не видях нещо толкова страшно и логично наказанието е такова.

Не оправдавам подобни действия, но виж, че дори играчите на Верона нищо не му казват...

0

#324 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 23 December 2017 - 10:35

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
1

#325 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 28 December 2017 - 01:05

За пореден път се отчете срещу мердите. Само така!

Иначе между испанчето, Патрик и Кеси се изгражда страхотен синхрон. Рино трябва задължително да се възползва от това разбирателство.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

#326 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 15 January 2018 - 21:21

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Голям!!! Веднага отговори на спекулациите.
Публикувано изображение
3

#327 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 15 January 2018 - 21:35

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Защото агент не му е ... Прасчо/Мечо/Йори/Тигъра...

3

#328 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 15 January 2018 - 22:12

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Дано вратарската Марадона е чел изявлението на Сусо по повод интереса към него от други отбори. :rolleyes:
Така се прави!!! Излизаш, говориш мъжки и демонстрираш уважение към клуба и феновете му. Дори Сусо да бъде продаден още през лятото, едва ли някой ще каже лоша дума за него. Именно защото е изразил открито и ясно позицията си и защото е показал дължимото отношение.
За всички отдавна е ясно, че футболът вече е повече бизнес, отколкото нещо друго, но този тип поведение печели любовта на хората. Даже и да е само от куртоазия.

FORZA MILAN!!!

11

#329 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 16 January 2018 - 10:26

Сусо определено оставя впечатление на приземено момче, което ни най-малко не се е възгордяло от тези вече близо 18 месеца, през които си е направо основен играч на Милан, като наскоро стигна и до националния на Испания, а това в днешни дни си е впечатляващо. Изказванията му не се различават от периода, в който правеше първите си стъпки на Миланело, а това обикновено е белег на отличен професионализъм и все пак поне базисно чувство на принадлежност към клуба. Наясно съм, че има голяма вероятност през лятото да продадем двама или трима от скъпите си играчи, но искрено се надявам Сусо да не е сред тях.
1

• (17 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 15
  • 16
  • 17
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни