ACMilan-bg.com: Torrent Stream - за мачове на живо - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (4 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Torrent Stream - за мачове на живо Алтернативата на Sopcast

#1 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 02 October 2012 - 23:50

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тъй като напоследък Sopcast все повече сдава багажа, потребителите на видео стрийминга търсят алтернативи на иначе перфектно работещия доскоро Sopcast. Програмата се казва Torrent Stream. В момента я тествам и след като се изгледа (успешно) някой мач с нея, темата ще бъде ъпдейтната за повече информация.

Това е линкът за теглене: http://torrentstream.info/#/install

Трябва да ви се появи това и да изберете да го свалите с торент програма, защото е в пъти по-бързо от директното теглене.
Целият пакет е 53 МВ.

Тази програма няма нищо общо с програмата Stream Torrent, където просто са разменили местата на думите и която е едва от рода на 2-3 MB.

Прикачено изображение: TS Instruction.jpg
11

• (4 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4

Други мнения в тази тема

#61 Потребителя е офлайн   Мозък 2.0 

• Фен на Милан
  • Регистр: 28-June 09
  • Любим играч:Савичевич
  • Фен от:1988

Публикувано 03 October 2012 - 22:14

Виж мнениетоLaetitia написа на 03 October 2012 - 21:39 :

Шнур за програмата, че ми се инати, шнур и за мен и моята компютърна некомпетентност! :lol:

Не стана от първия път и реших да я деинсталирам и да я сложа наново. Но после ми даваше някаква грешка при инсталация и сега хептен нищо не става. Утре ще я помъча пак, а с нея, и себе си.

Васко, благодаря ти за търпението да обясниш на филолог (отгоре на всичко жена) как да се оправи с компютър.

Абе, ех, аз съм забравил да го напиша, ама трябваше да се включи още едно нещо! Ама нищо, утре ще гледам да помогна. А за инсталацията- първо рестартирай компа и тогава опитай пак. Също така, долу - вдясно, до часовника на компютъра, ако има едно синьо/червено/оранжево кръгче със триъгълниче вътре, даваш върху него с дясно копче на мишка и цъкаш на 'exit'. Или... ама утре, обещававам!
1

#62 Потребителя е офлайн   Milanese 

• Новак
  • Регистр: 08-May 12
  • Любим играч:Il Pazzo;Montolivo;/SEEDORF!/
  • Фен от:2003

Публикувано 03 October 2012 - 22:52

@Laetitia,филолог?Малко извън темата,каква филология си завършила,ако не е тайна? :icon_ (3):
П.С Иначе незнам защо,но мачовете на Милан ми вървят перфектно,а другите или не тръгват,или са с лошо качество или насичат! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Добре че най-важното е налице!

Този пост е редактиран от Milanese: 03 October 2012 - 22:53

“I nostri colori saranno il rosso, perché noi saremo dei diavoli... e nero, come il terrore che incuteremo nei nostri avversari!”
Публикувано изображение
0

#63 .Laetitia..

• Група: Guests

Публикувано 03 October 2012 - 23:06

Португалска. :)

Иначе, Васко, аз сама го видях това прозорче и го спрях. Ще го помъча пак утре, пък ако не, не ми било писано да гледам с тая програма. :D
0

#64 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любим играч:Руй Коща
  • Фен от:1996

Публикувано 04 October 2012 - 14:33

Някой ще се наеме ли да синтезира всичко в един пост и да се ъпдейтне заглавния такъв?
Публикувано изображение
0

#65 Потребителя е офлайн   Мозък 2.0 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2012 - 14:50

Аз бях започнал да събирам всичко в едно, ама ще успея най-рано утре. Ако това не е проблем, ще го направя, а вие ще го сложите където трябва
1

#66 Потребителя е офлайн   ROSSONERA_MILANO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-March 12
  • Любим играч:Паоло Малдини,Алесандро Неста,Филипо Индзаги,Алешандре Пато,Стефан Ел Шаарави,(Златан Ибрахимович)
  • Фен от:2001

Публикувано 04 October 2012 - 14:55

Снощи си изгледах мача без проблем надявам се и за напред да е така че срещу парма бях откачил с тоя сопкаст и ми идваше да изхвърля всичко а и с тази програма качеството на картината е перфектно!!
Публикувано изображение
0

#67 Потребителят е онлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любим играч:Mattia De Sciglio

Публикувано 04 October 2012 - 15:51

Тъй като от официалният сайт и аз свалих програмката по-бавно отколкото трябва, реших да я кача в DOX.bg - така някой ако реши да я свали може да го направи от този линк, ще стане доста по-бързо :)
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
1

#68 Потребителя е офлайн   blizneto123 

• Новак
  • Регистр: 15-January 12

Публикувано 04 October 2012 - 16:43

Какво нещо трябва да се включи в програмата, видях на едно от мненията че е забравил да каже кое трябва да се включи, ако някой знае нека помогне.Благодаря предварително и ФОРЦА МИЛАН
0

#69 Потребителя е офлайн   blizneto123 

• Новак
  • Регистр: 15-January 12

Публикувано 04 October 2012 - 21:38

Васко това което ми излиза до часовника като му дам exit и ми изключва цялата програма.Защо така се получава, при положение че казваш че трябва да му се даде Exit. Ай моля те помагай
0

#70 Потребителя е офлайн   Мозък 2.0 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2012 - 22:10

Виж мнениетоblizneto123 написа на 04 October 2012 - 21:38 :

Васко това което ми излиза до часовника като му дам exit и ми изключва цялата програма.Защо така се получава, при положение че казваш че трябва да му се даде Exit. Ай моля те помагай

Това za drugo го написах, за преинсталиране на програмата ставаше въпрос...

Та, каквото мога ще помогна! Слушам!
0

#71 Потребителя е офлайн   Rado 

• Фен на футбола
  • Регистр: 24-March 12
  • Любим играч:Franco Baresi

Публикувано 04 October 2012 - 22:44

Eййй, най-накрая се свали, 3 дни се мъча и по средата забива, иначе качеството е супер, дано не забива за напред! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Да го духат всички български телевизии и оператори, очичките ми изтекоха по тия стриймове!То не бяха мейли до половината телевизии, то не бяха молби и НЕ и НЕ!Не искат да дават Калчото боклуците мръсни!
1

#72 .Laetitia..

Публикувано 04 October 2012 - 23:02

Васко, не ще и не ще тая пущина. :lol: Инсталирах го наново, оправих приставките, после следвах стъпкитв една по една. Няма и няма...

Изписва ми това: 'NoneType' object is not subscriptable

Ще се мъча с другите, видяло се е...
0

#73 Потребителя е офлайн   Мозък 2.0 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2012 - 23:09

Ама това, 'Нон типе...., кога ти го изписва? ще е хубаво да ми кажеш, че така, на 'прима виста', ме хвърля в тъча това. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): Верно си има собствено мнение

Ако имаш 'google chrome' go pusni от там, създава най-малко пролеми

Този пост е редактиран от vaskogg: 04 October 2012 - 23:12

0

#74 .Laetitia..

Публикувано 04 October 2012 - 23:19

Ами като цъкам на "смотреть", не ще. После натискам "Play" и ми изписва това.

Абе, да не те занимавам, то при мен винаги всичко се случва по гадния начин...

Този пост е редактиран от Laetitia: 04 October 2012 - 23:20

0

#75 Потребителя е офлайн   Мозък 2.0 

• Фен на Милан

Публикувано 04 October 2012 - 23:37

След като отидеш на страницата с добавките, вместо на 'приставки' отиди на 'разширения' и там активирай 'TS Magic Player'. Towa, което ти изписва показва, че.... ама то сега няма къде да го пробваш, а аз до утре ще съм написал всичко на едно място.
1

#76 Потребителя е офлайн   Мозък 2.0 

• Фен на Милан

Публикувано 05 October 2012 - 17:16

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Направил съм нещо като упътване за ползване на програмата..

Предполагам, че всеки е успял да инсталира програмата :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (11): А ако някой не е, да пише!

1.За да гледате каквото и да е, първо трябва да отидете на сайта - http://livefootball.ws/ Може да има и други сайтове, но аз не съм попадал на тях.
2. Преди да започнете да гледате е хубаво да изключите всички програми, които не са ви нужни: uTtorrent, iTunes и т.н.
3. Оставете възможно най-малко отворени прозорци на браузъра, във форума ще пишете, като свърши мача :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
4. Ако гледате през/чрез/със браузър, най-добре е да използвате 'Google Chrome'

Пускане на програмата със 'Mozilla Firefox'

Преди да започнете да гледате, трябва да включите една добавка и едно разширение, които е хубаво да изключите, след като приключите с гледането на мача, тениса и.... Преди гледане- включвате, след гледане- изключвате! Ето как става:

1. Избирате 'инструменти' (снимка-1)
2. Избирате 'добавки' (снимка-1)
3. Избирате 'приставки' (снимка-1)
4. Избирате 'активиране' - там където е на снимката 'Torrent Stream P2P .....' (снимка-1)
5. Избирате 'разширения' (снимка-) 2
6. Избирате 'активиране' - там където е 'TS Magic Player' (snimka 2)
7. Рестартирате Mozilla Firefox
8. Отивате на страницата с предаването, което искате да гледате и избирате "смотреть" (снимка-3)
9. Избирате 'play' (снимка-4)
10. Гледате

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Пускане с ''Google Chrome''

Когато използвате 'гугъл хром' не е нужно да се активират добавки и разширения, първо опитайте направо да пуснете мача, но ако все пак ви поиска да го направите, тогава:

1. Избирате 'Персонализиране и управление на Гугъл Хром' (снимка-1)
2. Избирате 'инструменти'
3. Избирате 'разширения'
4. Активирате 'TS Magic Player'
5. Рестартирате Google Chrome
6. Отивате на страницата с предаването, което искате да гледате и избирате "смотреть" (снимка-3 от гледане с Mozilla Firefox)
7. Избирате 'play' (снимка-4 от гледане с Mozilla Firefox)
8. Гледате

Публикувано изображение

Гледане на футболни мачове, тенис и... през/чрез/със програмата

1. Отивате на страницата с предаването, което искате да гледате и копирате ID-кода, който е под него (снимка-1)
2. Затваряте браузъра(това не е задължително, но ако имате слаб интернет е хубаво)
3. Отваряте програмата
4. Избирате 'Медия' (снимка-2)
5. Избирате 'Open Torrent Stream Player..'
6. Поставяте ID-кода в полето
7. Избирате 'възпроизвеждане'
8. Чакате да зареди и гледате

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Когато гледате чрез/през програмата можете и да записвате предаването, което гледате:

Записването става с клавишна комбинация 'shift + R' или след като сте отворили програмата, правите следното:

1. Избирате 'Изглед'
2. Слагате отметка на 'Допълнителни регулатори'
3. Записвате (програмата праща записите или в: Local Disk (C:)\ libraries\ dokuments или Local Disk (C:)\ Torrent Stream -Ако и в двете директории ги няма, разровете се, потърсете и ще ги намерите!

Публикувано изображение

Ако картината ви насича, независимо дали гледате с браузъра или програмата, можете да направите следното:

1. Отивате на програмата(долу, вдясно до часовника на компа) и натискате дясно копче на мишката :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
2. Избирате 'Options'
3. В полето Stream Buffer(там където е 10) увеличете стойността до максимум 60 Може и по-малко от 60, например: 45, 35 и т.н. , но да не е повече от 60. Смисъл, че може да спре да прекъсва и на 15, и на 20... Абе, не повече от 60 :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
4. Ако скоростта на връзката ви с интернет е бавна или непостоянна, в полето 'Upload limit' сложете 20, 30, 50, колкото си решите. Ако нямате проблем с картината, е хубаво да оставите стойността на 0(нула), за да може и другите да гледаме
5. Потвърждавате промените с 'Apply' и 'Ок'
6. Изключвате програмата, след това включвате и се надявате всичко да е наред. Ако връзката ви е прекалено слаба, нищо няма да помогне, само нов доставчик или по-висока такса/скорост :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (11):

Публикувано изображение

Засега това е всичко, което ми идва на ум, ако впоследствие се сетя за още нещо, ще го напиша.
10

#77 Потребителя е офлайн   Emv 

• Новак
  • Регистр: 06-August 11

Публикувано 28 October 2012 - 17:02

Има ли версия за андроид ? Защото вчера изках да гледам мача

Има ли версия за андроид ? Защото вчера изках да гледам мача с Дженоа и не бях в нас , и като влязох в http://livefootball.ws имаше само за ТorrentStream и неможах да го гледам :( ! Та ако има такава версия бих бил много благодарен ако ми покажете от къде да си го смъкна
0

#78 Потребителя е офлайн   Мозък 2.0 

• Фен на Милан

Публикувано 28 October 2012 - 17:46

Във форума на сайта е дадена информация, че от версия 1.0.6 нататък, програмата ще може да се ползва с всички операционни системи. В момента версията, която можеш да изтеглиш, е 1.0.6.13 - би трябвало да става за Андроид.

В началото на темата пише откъде можеш да я изтеглиш :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (11):

Този пост е редактиран от vaskogg: 28 October 2012 - 17:47

0

#79 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любим играч:Paolo Maldini

Публикувано 10 November 2012 - 21:27

Току-що гледах с програмата 2-то на Вила - Манчо. Много добро качество, голям екран и т.н. Дано и занапред ми бъде от полза. :rap:
Публикувано изображение
0

#80 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любим играч:Руй Коща
  • Фен от:1996

Публикувано 30 April 2014 - 13:28

Аз сега да Ви запитам нещо, понякога гледам тенис през Sportlemon и съответно на някои стриймове отгоре ми се появява реклама за HD качество, да, ама изискват някаква програма да се свали, а като цъкна, се оказва, че е спамърска връзка.

Имате ли идея какво ми е нужно, за да мога да гледам HD стриймове, че е голям зор, топката едвам се виждам през обикновените стриймове.
Публикувано изображение
0

• (4 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема