ACMilan-bg.com: Матиа Де Шильо - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (23 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Матиа Де Шильо Оцени темата: -----

#61 Потребителя е офлайн   thej0kerr 

• Любител на италианския футбол
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 17-December 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Франко Барези, Андрий Шевченко, Рикардо Кака, Дженаро Гатузо, Алеасандро Неста

Публикувано 09 September 2012 - 10:58

Харесвам Де Шилио и то доста-мисля че има потенциал да стане добър играч. Дано да се опази от контузии, дано да се развие по най-добрия начин и дано най-накрая да извадим добър играч от Примаверата, който да се наложи в отбора. Определено в мача с Болоня показа добра игра, дано Алегри да му гласува повече доверие този сезон! Разбира се не очаквам това да се случва в най-важните ни мачове, макар че знае ли се-като гледаме как се развиват от сега нещата с контузиитеПубликувано изображение. Успех на Матиа през новия сезонПубликувано изображение
Публикувано изображение
0

#62 Потребителя е офлайн   Cesare 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 14-March 10

Публикувано 09 September 2012 - 11:03

То е ясно, че Тасо не говори за върнеш вид, той с това носле. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Важното е, че трима ГОЛЕМЦИ за пореден път са се изказали доста ласкаво, Алегри вече да си прави сметки.

А между другото се очаква Абате да се завърне като титуляр срещу Аталанта.
AC Milan СЕГА, ВИНАГИ и ЗАВИНАГИ
0

#63 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 09 September 2012 - 11:06

...и пак между другото, Алегри пръв се изказа за младежа с много ++++++

0

#64 Потребителя е офлайн   Cesare 

Публикувано 09 September 2012 - 11:10

Да, Алегри неколкократно е коментирал положително играча Де Шильо, :) имах в предвид просто да не го забравя, при евентуален дълъг рейт без контузия за Абате, ами просто от време на време да ги ротира. :icon_ (53):
0

#65 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 09 September 2012 - 11:20

Аз пък викам Де Шильо да заминава на позицията на Малдини. Ама кой ли ме пита точно пък мен? :D

0

#66 Потребителя е офлайн   fullcontact 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 25-August 09
  • Любими играчи:Зеедорф,Т.Силва

Публикувано 09 September 2012 - 11:23

Бе точно , неможе ли да играе kato ляв бек ?
0

#67 Потребителя е офлайн   Cesare 

Публикувано 09 September 2012 - 11:33

Може, само че там имаме Антонини и Месба, а ако се реши все пак да се изпробва Дидак[(в което не вярвам :( )когато се оправи] стават три имена до зимата, тогава вече ще видим кой на къде ще хване.

Ето го отляво -

0

#68 Потребителя е офлайн   pippo 

• Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 09 September 2012 - 11:50

Справя се добре като ляв бек, няма спор! Месба няма да получи минути и зимата ще си замине най-вероятно. Дидак трябва да бъде пробван, но Алегри явно не го харесва. А титулярът Антонини за сега играе добре, но всички го знаем, че прави най-дебилските грешки на света. Де Шильо има огромен потенциал и се страхувам да не го изпуснем, предвид това, че Абате е бетон на десния бек, а Алегри явно няма намерения да ползва Де Шильо на левия.
`
0

#69 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Регистр: 29-June 09

Публикувано 09 September 2012 - 12:26

Аз пък искам да започнем да налагаме Де Шильо на десния фланг, и отляво да намерим левичар, който да умее да центрира. Защото определено твърде малко се центрира от там, и центриранията не са добри. Не сме достатъчно опасни отляво.
А от дясно на мен повече ми харесва Де Шильо, отколкото Абате. Абате играе твърде шаблонно, всички му знаят играта и без проблеми му противодействат.
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

#70 Потребителя е офлайн   Cesare 

Публикувано 13 September 2012 - 13:15

Цитат

Говорил е за Sportitalia:
„Какво се промени от както станах играч на Милан? Аз все още съм си анонимен, нямам прическата на Ел Шаарауи и много хора все още не ме разпознават. От една страна това е по-добре, защото мога да имам моето лично пространство, но съм щастлив и когато хората ме спират и питат за автограф.

Моите отношения с Ел Шаарауи? Стефан е страхотен човек, много съм щастлив за него. Той е страхотен талант и той вече го показа през миналата година. Този сезон дори ще има повече пространство. Много съм щастлив за него.
За напусналите сенатори? Определено през миналата година бяха много важни в съблекалнята, но съотборниците ми са спокойни и знаят, че тази година просто трябва да излезем и да постигнем целите си.

Групата е добра и силва, въпреки че ни напуснаха много важни играчи.
Сравненията с Малдини? Като дете бях фен на Милан и следях Малдини, защото бях защитник като него и той беше капитан на моя отбор. Мисля, че сравненията с него прекалено избързват, защото аз тепърва започвам своята кариера.
Страхотна чест е обаче и се надявам да повторя това, което е сторил Малдини.

Националният отбор на Италия? Бе страхотно преживяване, което винаги ще нося в сърцето си. Но сега мисля за това да се представям добре за Милан и за „Скуадрата“ до 21 години, в която категория попадам. Тогава ще видим какво ще се случи.

Дали мога да играя отляво? За мен няма разлика. Чувствам се добре отляво и мога да използвам добре левият си крак. Да играя отляво не е проблем за мен.

Мауро Тасоти? Благодаря му за хубавите думи по мой адрес и за помощта, която ми оказва. Във всеки един мач и по време на всички тренировки той винаги е готов да ми даде съвет. Дължа му много.“

Е, преди време нали имаше малък спор за това къде се чувства по-добре - отляво или отдясно. Явно за него не са проблем и двете страни на защитата.
1

#71 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 13 September 2012 - 13:27

Шилето е най-талантливият защитник излизал от школата ни от дълго време насам.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#72 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

Публикувано 13 September 2012 - 21:19

Виж мнениетоCesare написа на 13 September 2012 - 13:15 :

Е, преди време нали имаше малък спор за това къде се чувства по-добре - отляво или отдясно. Явно за него не са проблем и двете страни на защитата.

Е да де, Де Шильо е десен бек (играе като такъв в националния отбор), който може да играе и отляво. Подобно на Антонини. :p
0

#73 Потребителя е офлайн   Cesare 

Публикувано 18 September 2012 - 19:43

Иска да е като Санети за Интер, Малдини за Милан, Дел Пиеро за Ювентус и Тоти за Рома.
Започнал да играе преди да навърши 6 години(3 години в някакъв местен тим), идва в Милан на 10.
Интересен факт е, че от първо се пробва в Интер, те му отказват и тогава пробва в Милан. :)
Бил е на кръстопът, защото се е бил привързал към отбора(съотборниците), в който е играл една година преди да се премести в Милан.
За спечелената купа срещу Палермо с Примаверата казва, че е било прекрасно, защото отбора не я бил печелил от 25 години. Пък и се е случило на „Сан Сиро“ пред феновете отишли да ги подкрепят.
При първата си поява за Милан(мъже) в ШЛ е бил доста притеснен от това да не сгреши.
Преди дебюта му в Серия „А“ почти не е спал от притеснения, страхувал се е да не се изложи(така да се каже), искал е да покаже на Алегри на какво е способен.
Когато Алегри му е казал да се подготвя да влиза в дербито с Интер в края на сезона се е притеснил, защото на среща му са били Санети и Майкон.
https://www.youtube....feature=g-all-u

П.П. Имаше клипче с думите му и от предните страници, но вече съм ги превеждал и нямаше смисъл да го слагам и него.

Този пост е редактиран от Cesare: 18 September 2012 - 19:45

0

#74 Потребителя е офлайн   Petar Valchev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 11-September 12
  • Фен от:2005

Публикувано 18 September 2012 - 19:54

Виж мнениетоCesare написа на 18 September 2012 - 19:43 :

Иска да е като Санети за Интер, Малдини за Милан, Дел Пиеро за Ювентус и Тоти за Рома.
Започнал да играе преди да навърши 6 години(3 години в някакъв местен тим), идва в Милан на 10.
Интересен факт е, че от първо се пробва в Интер, те му отказват и тогава пробва в Милан. :)
Бил е на кръстопът, защото се е бил привързал към отбора(съотборниците), в който е играл една година преди да се премести в Милан.
За спечелената купа срещу Палермо с Примаверата казва, че е било прекрасно, защото отбора не я бил печелил от 25 години. Пък и се е случило на „Сан Сиро“ пред феновете отишли да ги подкрепят.
При първата си поява за Милан(мъже) в ШЛ е бил доста притеснен от това да не сгреши.
Преди дебюта му в Серия „А“ почти не е спал от притеснения, страхувал се е да не се изложи(така да се каже), искал е да покаже на Алегри на какво е способен.
Когато Алегри му е казал да се подготвя да влиза в дербито с Интер в края на сезона се е притеснил, защото на среща му са били Санети и Майкон.
https://www.youtube....feature=g-all-u

П.П. Имаше клипче с думите му и от предните страници, но вече съм ги превеждал и нямаше смисъл да го слагам и него.

Страшно много му се кефя! Ако наистина иска да стане легенда на Милан му пожелавам успех и нека надмине дори гореспоменатита легенди.
0

#75 .Laetitia..

• Група: Guests

Публикувано 20 October 2012 - 13:20

Честит рожден ден, шиленце! :)
0

#76 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 20 October 2012 - 13:33

Честит рожден ден, Матиа! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
0

#77 Потребителя е офлайн   stanislav 

• Фен на Милан
  • Регистр: 22-July 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Alessandro Nesta

Публикувано 20 October 2012 - 14:00

Да е жив и здрав,да ни радва още дълги години с екипа на Милан и днес съотборниците да му поднесат най-хубавият подарък - Победа в Рим ! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
AVANTI MILAN
0

#78 Потребителя е офлайн   samo_gameni 

• Новак
  • Регистр: 15-October 12
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Индзаги,Неста,Гатузо,Руи Коща,Уеа,Савичевич,Креспо,Де Шильо,Палосчи,Ривалдо,Роналдо,Роналдиньо/Батистута,Дзола,Гьотце,Фалкао,Кавани,Динко Дерменджиев,Коце Видолов,Сашо Александров,Тодор Неделев/

Публикувано 20 October 2012 - 14:47

ей сега ще ви чуе и ще ви благодари
antifa girls loves bukkake
-5

#79 .Laetitia..

Публикувано 20 October 2012 - 18:47

Виж мнениетоsamo_gameni написа на 20 October 2012 - 14:47 :

ей сега ще ви чуе и ще ви благодари
Важното е ние да си го почетем момчето, то е ясно, че няма да го види.
Ние, феновете, като даваме наставления пред телевизора, все едно ни е чул някой. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#80 Потребителя е офлайн   alexboss 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Роберто Баджо,Андрий Шевченко,Дидие Дрогба,Кака,Паоло Малдини,Кристиан Виери,Фабио Канаваро,Алесандро Неста,Джанлука Дзамброта

Публикувано 21 October 2012 - 11:03

В момента е в по-добра форма от Антонини,но в защита допуска грешки иначе като цяло добре се представя за първи сезон като титуляр :silvioberlusconi:
0

#81 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 24 October 2012 - 23:18

Един ден това момче ще е икона на Милан.Има всички нужни качества, които се изискват от всеки съвременен бек от световна класа.Днес за пореден път ме убеди, че центрира повече от добре.Поливалентността му също е голям плюс.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#82 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 24 October 2012 - 23:19

Днес игра добре.
0

#83 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

• Регистр: 26-June 09

Публикувано 25 October 2012 - 01:13

Шилето направи наистина добър мач и направи центирирания, които Абате за 4 години така и не показа.
0

#84 .Laetitia..

Публикувано 25 October 2012 - 02:33

Две 20-годишни момченца са двата светли лъча в Милан, Шилето е единият.
Жив и здрав да ни е и дано стоят далеч от него както контузии, така и всякакъв тип боатенгщини.

Този пост е редактиран от Laetitia: 25 October 2012 - 02:35

0

#85 Потребителя е офлайн   LuizAdriano 

• Член на Curva Sud Milano

Публикувано 25 October 2012 - 09:15

Добре игра Шилето снощи. Нека продължава да е титуляр, така или иначе сезонът е преходен, сега е моментът да се налагат млади играчи като него и Стефан.
"We are a team of devils. Our colours are red as fire, and black, to invoke fear in our opponents."
0

#86 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

Публикувано 14 November 2012 - 06:59

Снощи Матиа Де Шильо е играл за малките адзури, Италия - Испания в Сиена, испанците бият с 1-3.
През първото полувреме испанците повеждат с 0-2, след 2 неуспешни изкуствени засади, едната от които покрива Де Шильо. През второто полувреме Лонго (бивш нападател на примаверата на принтер, вкара ни 3 или 4 гола миналия сезон на полуфиналите) вкарва за 1-2, и броени минути по-късно Де Шильо за малко да изравни, но за съжаление му избиват удара на голлинията. В края испанците вкарват и трети гол.

Общо взето, показал е качества и характер, ама в дефанзивен план има още какво да учи, в случая изкуствените засади. 8-|
1

#87 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

Публикувано 23 November 2012 - 23:16

0

#88 Потребителя е офлайн   Cesare 

Публикувано 24 November 2012 - 00:27

Цитат

„За нас, младите е много приятно, защото ние искаме да покажем качествата си. Получаваме доста шансове от началото на сезона и се опитваме да даваме всичко в тях. Ел Шаарауи вече показа качествата си през миналата кампания, а през тази направо експлодира.

Той е страхотен играч и заслужава гласуваното му доверие. В момента съм малко късметлия, че играя, защото Абате, Антонини и Месба са контузени, така че имам шанс да покажа на какво съм способен и когато другите играчи се върнат ще видим.
Мауро Тасори? Получавам съвети от него всеки ден, за това какво да правя, как да се докажа и да намаля грешките си.

Но по-голямата част от играчите ме оставят да играя и да израствам, което ме прави щастлив.
Ювентус? Знаем, че в неделя ще е труден мач, защото Ювентус са един от най-добрите отбори в страната, показаха го и през седмицата. Ще дадем 100% срещу тях и ще се опитаме да им създадем проблеми при отдалите ни се възможности.“

0

#89 Потребителя е офлайн   Petur4y 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 20-August 09

Публикувано 24 November 2012 - 09:03

Абате и Антонини могат само да му завиждат на центриранията, да не говорим че Абате е съвсем различен човек откакто напусна Ибряма и май най-добре да отива при него.

Дано Матия да продължава с добрите си игри.
0

#90 Потребителя е офлайн   ROSSONERA_MILANO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-March 12
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Паоло Малдини,Алесандро Неста,Филипо Индзаги,Алешандре Пато,Стефан Ел Шаарави,(Златан Ибрахимович)

Публикувано 24 November 2012 - 09:18

Шилето много добре е тръгнал дано продължи в същия дух.Много е млад което е добре след 1-2 години му пожелавам да е титуляр а за Абате колегата от горе го е казал Анто се представя по-добре от Абате.Дано не продадем Шилето и след години да е част от велик Милан. :acmilan: :acmilan: :acmilan: :acmilan: :acmilan: FORZA MILAN!!!!!!
Публикувано изображение
0

• (23 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема