ACMilan-bg.com: Матиа Де Шильо - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (23 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Матиа Де Шильо Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   Cesare 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 14-March 10

Публикувано 10 April 2012 - 23:49

Публикувано изображение

Име: Матиа Де Шильо

Рожденна дата: 20/10/1992

Родно място: Милано

Националност: Италия

Височина: 181 см.

Позиция: Защитник(десен бек)

Номер: 2

Заплата: 500, 000 евро

Договор: .....

Италиански национал до 19 и до 20 години.
Дебют за Италия до 19 години на 22.09.10г. срещу Сърбия.
Дебют за Италия до 20 години на 31.08.11г. срещу Швейцария.
Дебют в Шампионската лига на 28.09.11г. срещу Виктоя Пилзен.
Дебют в Серия „А“ за Милан на 11.04.2012г. срещу Киево.

AC Milan СЕГА, ВИНАГИ и ЗАВИНАГИ
0

#2 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 11 April 2012 - 00:07

Поздравления за хлапето, много прилично представяне. :yes:

FORZA MILAN!!!

0

#3 Потребителя е офлайн   Vas 

• Колкото повече - толкова повече!
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Gattuso

Публикувано 11 April 2012 - 00:08

И на мен ми хареса :)
Чудно ми е как до сега не е имал собствена тема :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (6):
Публикувано изображение
0

#4 Потребителя е офлайн   F.Inzaghi_9 

• Фен на Милан
  • Регистр: 17-December 09
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Filippo Inzaghi

Публикувано 11 April 2012 - 00:11

Много ми хареса с представянето си в днешния мач. Пожелавам му успех за напред, а също все по-често да го виждаме с екипа на Милан.
0

#5 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 11 April 2012 - 00:12

Много приличен мач.На момента направи смотани грешки, но щом не са били фатални може да му се прости.Някой мачове не вижда защо да не започва и като титуляр за сметка на Абате.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#6 Потребителя е офлайн   Cesare 

Публикувано 11 April 2012 - 00:23

Аз също съм доволен, като уж се опитвах и да следя изявите му изкъсо.
Започна малко в повече притеснен, но с трупането на минутите и се успокой.
Както се каза и в темата за мача на приливи и отливи бе, но само първото, през второто си бе стабилен. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

През първите 45 минути помня една ситуация, в която на три пъти изчисти топката. С глава се намесваше успешно, особено когато бе позициониран добре, не помня да му взеха висока топка. Но имаше една ситуация, при която закъсня с покриването и след нея произлезе опасност, също така едно положение, при което забави паса и Палоски, му я отне, но след това и той замота и в крайна сметка се разминахме. Блокира един удар, който може би щеше да попадне във вратата.
Бе последната преграда в 45 минута, когато онези бяха двама и само късмета попречи да не ни вкарат, но все пак Матиа бе срещу играча на Киево. Включваше се безстрашно в предни позиции до колкото му се позволява, след което си покриваше зоната безпроблемно. :)

Второто ми се струва, че намаляха атаките през неговата зона.
В двата случая, в които имаше проблеми се справи. Първата ситуация 1 на 1 с играч на Киево го изчака много добре, не му се хвърли като някой набор 95/96, изчака го, онзи се замота, накрая опита някакво центриране, топката се отби в крака попадна отново Де Шильо, той я изнесе 10-15 метра и с точен пас я даден на Ибрахимович на центъра.
При втората ситуация по същият начин изчака противника, който се затвори и отново центрира, но този път спечели ъглов.
Накрая всички видяхме как изнесе топката и отправи доста добър удар, който дори бе адмириран от Амелия(аплодирайки). Е, можеше да отиде към ъгловия и да се опита да бави, но и това решение не бе лишено от смисъл, при положение, че имаше пространство. :)

Като цяло мисля, че представянето му бе положително, дори в моите очи се представи прекрасно, но може би съм твърде пристрастен, защото много ми се да извадим някое момче от Примаверата.
Ако той има качества и потенциал ще съм много доволен, ако се работи с него и да бъде пускан по-честно, а защо не до година да си е резерва на десния бек и да не се мъчим с Бонера/Дзамброта.

Форза!!! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
1

#7 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 11 April 2012 - 00:57

Може би хлапета като това трябваше да получват малко повече шанс през сезона, имайки предвид изключителните проблеми, които имахме с контузените играчи, а и все още имаме. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (13):

Добър мач за момчето! Надявам се да го видим отново в игра.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#8 Потребителя е офлайн   Zeppo 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 15-April 11

Публикувано 11 April 2012 - 01:05

Виж мнениетоMaldini3Wade написа на 11 April 2012 - 00:23 :

Бе последната преграда в 45 минута, когато онези бяха двама и само късмета попречи да не ни вкарат, но все пак Матиа бе срещу играча на Киево. Включваше се безстрашно в предни позиции до колкото му се позволява, след което си покриваше зоната безпроблемно. :)

В тази ситуация сигурно се е почувствал като младия италианец, който застана редом до Майкъл Корлеоне пред входа на болницата в първата част на "Кръстникът" :fun:
0

#9 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Фен от:2004
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 11 April 2012 - 03:52

Това представяне ако го беше изнесъл Бонерата сега щеше да има клетви, псувни, обиди, ама като е момче от школата и може. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Не знам дали аз съм гледал друг мач, ама това дори за 92-ри набор си беше слабичко представяне - ключови намеси нямаше, един път неразчетено излезе, топката го прескочи и играч на Киево зад него организира атака, един път без проблем пробиха през зоната му като Гатузо спаси положението с шпагат точно на аут линията, няколко пъти бърка пасове ... и това срещу Киево, нали. Не искам да съм черноглед, даже преди мача разправях на моя приятел, с който гледаме мачовете, че по-зле от Дзамброта трудно може да е, така че няма страшно, ама с тази си игра ще последва съдбата на останалите перли на школата ни. Притеснително е положението. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (6):
Публикувано изображение
0

#10 Потребителя е офлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 11 April 2012 - 08:28

Ами Ники нормално очакванията ни за Матия да са по-ниски от тези за Дзамброта. Все пак малкия само може да мечтае в момента за кариерата и успехите на Джанлука, но е вярно, че се представи слабичко. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (6): В единоборствата рядко печелеше нещо, пък все пак е защитник. При удара в края на мача Ибрахимович беше чист и при един прост пас по земя можеше и асистенция да направи ... Все си мисля, че ако се почне сериозна работа с Тасоти, както стана с Абате, ще се подобри. Все пак за първи път игра за нас в Серия А през този сезон и е нормално да не изпъкне. Пък и нямаше много сигурни колеги в защита и халфовата линия, с които да комбинира. Абе важното е, че бихме. Пожелавам му късмет на момчето в бъдеще.
Публикувано изображение
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#11 Потребителя е офлайн   Cesare 

Публикувано 02 May 2012 - 23:08

Доволен съм от момчето! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2): :)
Бих казал, че представи задоволително.

През първото полувреме бе адски активен, което доста ме изненада, но приятно, разбира се. Включваше се доста често и на два пъти комбинира интересно с Касано и Ночерино, центрира два пъти, веднъж по земя и веднъж по въздух, но и в двете ситуации неточно. Иначе всички пасове му бяха точни, аз поне не помня грешно подаване, дори две от тях бяха много тънки и прецизни към Касано. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Онзи шпагат му бе много добър, въпреки че топката май бе оставена и играча на Аталанта бе спрял. В защита само веднъж му мина топката зад гърба, но той добре се ориентира и дори играча на гостите да бе стигнал до нея, щеше да я блокира.
Имаше една ситуация, при която играча на Аталанта влезе към центъра, нашия го съпроводи и след като видя, че няма да може да направи нищо, онзи комбинира, но браво на нашия, че продължи да го пази, а не го остави и както не веднъж и дваж се е случвало в такива ситуация онзи(изпуснатия) отбелязва.
Странното бе, че бе много по-активен от Лука, като Анто мина сигурно 2 или 3 пъти центъра, явно това е било указание на Макс, но определено бе странно(за мен лично). :)

Второто очаквано, нашите отпуснаха юздите и се прибраха, а момчето си стоеше в зоната и така и гостите не организираха нищо от там. :)
Дори на контрата можеше и да измисли нещо, но е трудно да му се сърдим, все пак бе с топка в крака и направи доста дълъг спринт, чак накрая издъхна, но задържа добре и комбинира точно, както всъщност го правеше и през всичките 90 минути.
А забравих да спомена, че центрира много опасно второто, ситуация при която топката се размина с двама играчи на Аталанта, но и с Ибрахимович.

За статистиката: той е 6-тия играч с най-много точни пасове в мача - 41 точни паса. :)

Като цяло съм доволен от представянето му и продължавам да твърдя, че ако показва качества и за напред ще е страхотно да бъде работено с него и да бъде налаган постепенно в отбора.

Форца Матиа!!!

П.П. ще ми е интересно, ако има и други с мнения за играта му да сподели, да видя дали само аз съм ентусиазиран(и може би пристрастен - ама лекинко) или има и други съгласни, че момчето се справи. :)
1

#12 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 02 May 2012 - 23:21

Това момче има качества, дано не го пратим по селата. Ще продължава да се развива и на Абате ще трябва да му се поизпоти гъза, за да е титуляр.
0

#13 Потребителя е офлайн   Paolo Maldini 

• Фен на Милан
  • Регистр: 28-June 09

Публикувано 03 May 2012 - 10:15

Аз също съм на мнение,че момчето има талант за да играе в Милан,и си мисля,че през следващия сезон трябва да играе доста по-често,особено когато Абате е неубедителен,дано не греша но ми се струва,че намерихме алтернатива на Абате :)
0

#14 Потребителя е офлайн   ROSSONERA_MILANO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-March 12
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Паоло Малдини,Алесандро Неста,Филипо Индзаги,Алешандре Пато,Стефан Ел Шаарави,(Златан Ибрахимович)

Публикувано 03 May 2012 - 11:36

Вчера много ми хареса как игра дано и за напред да продължава така! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
0

#15 Потребителя е офлайн   pippo 

• Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 03 May 2012 - 12:04

Снощи се справи много добре. Вече го няма онова напрежение, което го беше обзело в предишните му два мача за първия отбор. Дано да му гласуваме доверие по-често, добра алтернатива е на Абате!
`
0

#16 Потребителя е офлайн   Kolenceto 

• I've got a devil in me
  • Регистр: 06-September 10
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Gattuso,Maldini

Публикувано 04 May 2012 - 12:47

Да ви кажа само, като присъствал на мача, че Матиа беше един от играчите с най-добро представяне. Хубави шпагати, центриране по-добро и от Абате и от Анто, малко бърка все още при позиционирането, но е нормално. Гранде Де Шилио :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

NO, NON SARA' UNA DIFFIDA, A FERMARE IL NOSTRO AMORE PER IL MILAN
AC MILAN TU SEI MIO
FINO A QUANDO IO VIVRO'
AL TUO FIANCO IO PER SEMPRE RESTERO'
INNAMORATO SEMPRE DI PIU'
IN FONDO ALL'ANIMA LA CURVA SUD
PERCHE' NON E' UNA PROMESSA
MA QUEL CHE SARA'
IN OGNI STADIO VIOLENZA ULTRA'
VIOLENZA ULTRA'
VIOLENZA ULTRA'!
0

#17 Потребителя е офлайн   Ringo 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 04 May 2012 - 13:00

Виж мнениетоKolenceto написа на 04 May 2012 - 12:47 :

Да ви кажа само, като присъствал на мача, че Матиа беше един от играчите с най-добро представяне. Хубави шпагати, центриране по-добро и от Абате и от Анто, малко бърка все още при позиционирането, но е нормално. Гранде Де Шилио :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Абе два пъти си му счупиха кръста и беше пробита зоната. Никoй не ги споменава тези неща, та аз да кажа. Не искам да звучи като някакъв вид хейт, но ако беше влезнал гол от тези пробиви двата, щеше да направи на много хора впечатление - хора, които сега даже може и да не помнят за кои епизоди говоря. :) Иначе някои неща много ми харесаха, както и на вас, но за мен първото му представяне този сезон беше по-силно. Трябва да се работи в защита с него, да е по-стабилен когато играе един на един. Шпагатите иначе бяха много красиви и точни, но двете ситуации, когато го преминаха си тежат ...
0

#18 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 04 May 2012 - 13:14

Аз се сещам за една ситуация през първото полувреме, когато Бонавентура ако не ме лъже паметта мина зад гърба му. Нормално е да го задминават все още. Ще се научи стига да му се гласува доверие. Потенциала му е доста по-голям от на Абате преди 2 сезона.
0

#19 .Capaldi..

• Група: Guests

Публикувано 04 May 2012 - 13:16

Виж мнениетоAmok написа на 04 May 2012 - 13:14 :

Потенциала му е доста по-голям от на Абате преди 2 сезона.

Дали? :rolleyes:
0

#20 Потребителя е офлайн   Kolenceto 

• I've got a devil in me
  • Регистр: 06-September 10
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Gattuso,Maldini

Публикувано 04 May 2012 - 13:19

Аз точно тези епизоди коментирах със "малко бърка при позиционирането", все пак се случиха пред очите ми, но пък за двата перфектни шпагата, в които топката не беше избита, а ОТНЕТА никой не говори. Не знам, но на мен тези шпагати ми напомниха за Паоло :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

NO, NON SARA' UNA DIFFIDA, A FERMARE IL NOSTRO AMORE PER IL MILAN
AC MILAN TU SEI MIO
FINO A QUANDO IO VIVRO'
AL TUO FIANCO IO PER SEMPRE RESTERO'
INNAMORATO SEMPRE DI PIU'
IN FONDO ALL'ANIMA LA CURVA SUD
PERCHE' NON E' UNA PROMESSA
MA QUEL CHE SARA'
IN OGNI STADIO VIOLENZA ULTRA'
VIOLENZA ULTRA'
VIOLENZA ULTRA'!
1

#21 Потребителя е офлайн   forze 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-August 11
  • Фен от:1995

Публикувано 06 May 2012 - 22:58

Справи се доста по добре от "батко" си Абате. Има много хляб в де Шильо, с добра физиката и е наше момче... дано го развием правилно и да започне да играе повече.
1

#22 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 06 May 2012 - 23:04

Браво на момчето!
Публикувано изображение
1

#23 Потребителя е офлайн   pippo 

• Регистр: 08-July 09
  • Фен от:2006
  • Любими играчи:Пипо Индзаги

Публикувано 06 May 2012 - 23:05

Евала! Класи над Абате, класи!
`
0

#24 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 06 May 2012 - 23:08

Виж мнениетоpippo написа на 06 May 2012 - 23:05 :

Евала! Класи над Абате, класи!

Тъкмо това щях да напиша. Абате трябва да се учи от по-малкия си колега... Пу, пу да не му е уроки на Матиа!
0

#25 Потребителя е офлайн   ACM 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-September 09

Публикувано 06 May 2012 - 23:20

Единствения,който игра като мъж в този мач!
ГОЛЯМ Е ! :109: :109: :109:
AC MILAN
0

#26 Потребителя е офлайн   Nesta-13 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-May 10

Публикувано 06 May 2012 - 23:22

Има доста хляб в Де Шилио. Вижда се ,че е интелигентен играч и най-важното сериозен.Разбира се,ще трябва и Тасоти да помага. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (7):
0

#27 Потребителя е офлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 07 May 2012 - 14:18

:109: :109: :109: :109: :109: :109: :109:
Публикувано изображение
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#28 Потребителя е офлайн   Forza_Milan1899 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 17-January 10
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 07 May 2012 - 14:51

Най-важното е да го задържим. Пратим ли го в някое село, всичко приключва. Там ще деградира и най-много да научи всички селски номера. В Милан има Футболисти, от които може да научи много и да развие потенциала си.
FORZA MILAN
1

#29 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 07 May 2012 - 15:10

Дано да се утвърди в първия състав!!!
Публикувано изображение
0

#30 Потребителя е офлайн   Desert Fox 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 02-April 12

Публикувано 07 May 2012 - 17:34

Много е важен, а и изглежда е поливалентен, ще се вдигне като класа неимоверно много, ако остане. Та ние Бонера научихме, камо ли млада перла като Шильо.

А и ако си върнем Вила, оставим и Мунта за фулбек, ще имаме четири добри момчета с Конника, ако се стегне.... така вземем ли и още един център, стабилен играч, защитата ще е доста прилична.
0

• (23 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни