ACMilan-bg.com: Филипо Индзаги - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (151 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 149
  • 150
  • 151
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Филипо Индзаги Оцени темата: ***** 9 Гласа

#1 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 11 April 2007 - 12:32

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Име: Филипо Индзаги

Прякор: Пипо,СуперПипо

Рожденна дата: 9 август 1973 г.

Място на раждане: Пиаченца, Италия

Националност: Италия

Височина: 182 см.

Позиция: Старши - треньор на Милан

Договор: 09.06.2014 - 30.06.2016

6

• (151 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 149
  • 150
  • 151

Други мнения в тази тема

#3001 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 04 November 2016 - 16:14

Виж мнениетоpippo написа на 04 November 2016 - 16:03 :

Индзаги има точно 70 гола в Европа. :)

Точно и аз щях да напиша същото

Да не става въпрос само за ШЛ/ КЕШ
0

#3002 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Филипо Индзаги
  • Фен от:1999

Публикувано 04 November 2016 - 16:44

Да, явно става въпрос само за Шампионска Лига и КЕШ! Таблицата я взех от италиански сайт и не съм разбрал за какво става дума! Няма индикации, че скоро някой ще се се появи в топ 5, да не говорим за лидерство! :)
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 20
2. Mбайе Нианг - 12
3. Рикардо Монтоливо - 9
4. Сусо - 8
5. Лука Антонели - 5
0

#3003 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 15 April 2017 - 19:37

Нека честитим на Пипо спечелената промоция в Серия Б на неговата Венеция! ;)
Публикувано изображение

2. Mбайе Нианг - 12
3. Рикардо Монтоливо - 9
4. Сусо - 8
5. Лука Антонели - 5
1

#3004 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 15 April 2017 - 20:17

Успех на Пипо в Серия Б
0

#3005 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 09 August 2017 - 15:04

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честит рожден ден на любимият ми футболист - нападателят, пред когото Буфон, Шмайхел, Чех, Касияс и Кан изглеждаха безпомощни, великият Супер Пипо Индзаги.
Здраве, щастие, късмет и догодина те чакаме отново в Серия А. Опроверга мнозина като футболист, време е да го сториш и като треньор.
На добър час, шампионе!

https://www.youtube....h?v=IYbrKRX2pKo
:italia01: :italia01: :italia01: :champions-league: :champions-league: :champions-league: :italia01: :italia01: :italia01:

Публикувано изображение

Завинаги един от нас!
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
5

#3006 Потребителят е онлайн   milanist_stz 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любим играч:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко
  • Фен от:1996

Публикувано 09 August 2017 - 17:25

Няма да има друг като него. Никой друг футболист не ми е носил толкова радост и не мисля, че някога някой ще го направи. Голът му срещу Новара е любимият ми футболен момент изобщо.
Да е жив и здрав Пипо и дано успее и като треньор!
2

#3007 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 29-January 13
  • Любим играч:Индзаги
  • Фен от:2000

Публикувано 09 August 2017 - 17:51

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Каквито емоции ми е носил Индзаги, нито един друг футболист не ми е носил. Пуснах си клипчето от по-горе и си припомних славните моменти, когато винаги бяхме притиснати до стената и често Индзаги ни вадеше - не толкова с невероятна техника, колкото с позициониране и завършващ удар. И най-много от всичко при него тежеше отдадеността му, начина по който изразяваше емоциите си. Няма втори такъв, едва ли и ще има.
3

#3008 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Любим играч:Паоло Малдини

Публикувано 09 August 2017 - 18:38

За този гол ли става дума:
https://www.youtube....h?v=gjU_ZXVjVoY :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Тициано и той. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9):

Аз от него помня най-добре головете срещу Ливърпул на финала. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Но като цяло Пипо си го помня с начина изразяване на емоциите си и как тичаше при публиката. Всъщност това се припокрива с въпросния финал срещу Ливърпул. Как викаше, как крещеше на публиката, той обичаше тази публика и честно казано ме бе яд много накрая когато не получаваше достатъчно моменти. Не анал мердит за бога, така и така клуба беше тръгнал надолу и много пъти бях казвал, че предпочитам в този вариант от развитието на клуба да гледам някой млад нападател и Пипо с редовно появяване във всеки мач почти. Не да ги играеше титуляр разбира се защото физически нямаше как да издържа, но винаги щеше да е много по-полезен за 15-те минути накрая, още повече, че неговия нюх се проявяваше много добре в такива моменти. Пипо беше точно от типа нападатели, които могат да решат абсолютно всеки мач, срещу абсолютно всеки противник. За мен такива играчи могат да се нарекат, че могат да решат всеки мач, понеже другите, които са някакви супер световни звезди и целия свят очаква това от тях, много пъти просто не могат. Да не говоря, че ако не им тръгне играта разни и тотално се обезличават, дори сегашните абонирани за "златната топка", която им се дава ако ще да има играч с 5 пъти повече заслуги както случая със Снайдер. Та на Пипо нему се налагаше въобще да играе дори. Той цял мач може да стои на засадата, да му свирят 10 засади, да се спъне още толкова пъти в топката и по някое време просто да отиграе невероятно някоя топка и да вкара.
Много ми харесваше как феновете на другите отбори с тотално неразбиране и съвсем искрено казваха как той е един голям късметлия и топката го удряла и влизала, а не той да играел. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): Направо си умирах като вкара първия гол на Ливърпул с...дупе. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9):
Уникален! Пипо Унико! Какво ли не бих дал да го видя ей така да се радва на един гол!!!

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

1

#3009 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 09 August 2017 - 19:02

Велик, велик, велик нападател! Няма да има друга лисица като него! Никога повече! ;)
Честит рожден ден! ;)

Този пост е редактиран от Djoković: 09 August 2017 - 19:04

Публикувано изображение

2. Mбайе Нианг - 12
3. Рикардо Монтоливо - 9
4. Сусо - 8
5. Лука Антонели - 5
0

#3010 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Фен на футбола
  • Регистр: 28-June 09
  • Любим играч:Малдини

Публикувано 09 August 2017 - 19:26

Pipo mioooooo :champions-league:
действително играчът, който ми е носил най-много емоции, повече от Кака, Шева, Савичевич и който и да било (макар да са ми по-любими), може би в начина му на радване, важните му голове, не знам... просто се просълзих като му гледах изпращането

Покрай това си припомних и Байерн какви абонати ни бяха :))))

Този пост е редактиран от pissarov: 09 August 2017 - 19:34

AC MILAN OLD STYLE
0

#3011 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 09 August 2017 - 20:17

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Човекът, който разплакваше и най-силните защити, който не даваше на никой страничен съдия да мигне през всичките 90 минути, който караше дори големият САФ да гризе нокти край-тъч линията. Италианецът с най-много голове в Европейските клубни турнири, рекордьорът по хеттрици в Калчото, шампионът от Манчестър 03' и златен медалист от Мондиал 06', героят от Атина, легендата на Милан и италианския футбол, роденият в засада, неподражаемият и неповторим Филипо Индзаги.

Головете, които винаги ще помня, са двата в Атина, онзи между краката на Буфон, срещу Кан в Мюнхен при последната ни ШЛ, както и победният срещу Аякс за 3:2.

Никога няма да забравя едно интервю, в което го питаха "Кого предпочитате: Бориело, Хунтелаар или нов нападател?". На което той се усмихна и отговори: "И двамата са силни футболисти, но ви гарантирам едно - Милан нямаше да има нужда от нападател дълго време, ако бях с 10 години по-млад".

Дали Пипо и Раванели щяха да вкарват по 60 гола на сезон в наши дни? Трудно ми е да кажа. По-скоро не. Но съм сигурен в друго - Меси и Роналдо посмъртно нямаше да вкарват повече от тях в онези години.
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
3

#3012 Потребителя е офлайн   F.Inzaghi_9 

• Фен на Милан
  • Регистр: 17-December 09
  • Любим играч:Filippo Inzaghi
  • Фен от:2001

Публикувано 10 August 2017 - 00:35

Честит рожден ден на един от най-големите ми любимци - легендарният СУПЕР ПИПО ИНДЗАГИ ! Въпреки, че не се славеше с кой знае каква техника, просто ми беше адско удоволствие да го гледам. Пожелавам му да е жив и здрав най-вече, както и много успехи в бъдеще ! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
0

#3013 Потребителя е офлайн   nik 

• Фен на футбола
  • Регистр: 10-January 14
  • Любим играч:maldini

Публикувано 10 August 2017 - 02:12

Титан !!! Дано някой ден се върне отново в дома си !
0

• (151 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 149
  • 150
  • 151

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни