ACMilan-bg.com: Всичко за новия форум - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 39
  • 40
  • 41
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Всичко за новия форум новости, недостстъци, препоръки, съвети... Оцени темата: ***** 6 Гласа

#1201 Потребителят е онлайн   cinzano 

• Любител на италианския футбол
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 07-May 14
  • Любими играчи:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано 21 March 2018 - 19:38

Абсолютно ненужни теми според мен, ако някой има желание да научи нещо за конкретен отбор, спокойно може да посети форум или фен страница.
1

#1202 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 21 March 2018 - 19:58

Това ми напомни за онзи форум на Серия А, който беше направен преди време :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
14 кръга - Монтела - 20 точки

14 кръга - Гатузо - 30 точки

AC MILAN
1

#1203 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 21 March 2018 - 20:04

Виж мнениетоIl Professore написа на 21 March 2018 - 15:13 :

Това тяхното по-скоро са хейтърски теми. Яко тролене по отборите и това е.
Поне за мен няма нужда от това. Ако искам да похваля някой, или да му тегля една си го правя в темата на Серия А. :D
Това си е мое мнение, де. Има хора, които да решават, а ако многзинството е за прилагане на подфорум, то на мене не ми е никакъв проблем. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

Напълно подкрепям. Публикувано изображение

FORZA MILAN!!!

1

#1204 Потребителят е онлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 21 March 2018 - 21:59

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоiLDiavolo написа на 21 March 2018 - 14:56 :

Имам предложение, което, разбира се, подлежи на обсъждане и ще се радвам да прочета различни мнения.

Ровя из форумите на основните ни съперници, основно Интер и Ювентус, че да се информирам какво мисли противниковия лагер, а и да науча нещо ново, което пропускам тук или в спортните сайтове. И ми направи впечатление нещо във форума на затворниците:

Имат си подфорум с отделни теми за основните им опоненти - тема за нас, за Интер, за Рома, за Лацио и т.н. Та в този ред на мисли, дали няма да е добре и при нас да има нещо подобно.

Вместо да пълним темата за Серия А с всякакви мнения от Кротоне до Ювентус, а в темата за Примера да пишем от Монтела до Кристиано, да има по-точно определени места, поне за по-големите отбори. И като играят Тотнъм и Ювентус, в същото време Ливърпул и Порто (примерно), да не пердашим всичко наред в ШЛ, а за Юве да си коментираме в една тема, за Пуул в друга.

п.п. Порто и Тотнъм може и да ги пропуснем. :)

Преди около 10 години имаше раздел с противници и имената на отделните отбори. В тях почти не се пишеше, тогава ни вънуваха неща като Атина, ШЛ и т.н. Темите седяха празни и имаше по няколко мнения около дербитата и неуспехите на въпросните тимове. На практика нищо, освен опити за хейт.

И другото - надали искате този форум да прилича "на другите". Това е форум на Милан, останалите отбори просто са част от Серие А. Затова има Общи дискусии там, където мненията отново са не повече от 15 на кръг, засягащи всички тимове. Тези 15 мнения, ако ги разпределим между 6 теми...няма смисъл.
Малдини, Барези, Берлускони - това са единиците, заслужаващи теми и раздели. Интер, Ювентус, Рома, Лацио и Наполи са просто съперници, които с различен успех в годините или са дразнител, или не са.

Ваша воля, правете анкета и гласувайте!

6

#1205 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 21 March 2018 - 22:03

Брао Пеше, добре го каза. Особено силен бе нюансът кои сме ние и кои са другите. Едно такова... гордо напъчих гърди. :D

FORZA MILAN!!!

0

#1206 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 21 March 2018 - 22:44

Аз пък ще поздравя Петър не толкова за патоса, колкото за съотношението възраст - памет, проявено в случая от негова страна максимално убедително. :D Въобще нямам спомен, че през 2007 е имало отделни теми за съперниците ни, камо ли какъв е бил броят на мненията в тях. :D
Публикувано изображение
0

#1207 Потребителя е офлайн   forze 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-August 11
  • Фен от:1995

Публикувано 22 March 2018 - 08:18

Аз имам предложение относно раздела за мачове или по-точно структурата вътре. Смятам, че с отделянето на текущия сезон и трите различни подфорума вътре за Серия А, Турнир и Приятелски мачове, излишно се усложнява навигирането и писането вътре.

Пример: някой е писал в мача за купата, а аз искам да напиша мнение или да прочета темата за предстоящия мач в Серия А. Натискам "Мачове"/" Сезон 2017/2018" след това трябва да натисна "Серия А" и чак тогава да търся темата която искам.

Това може да се разреши много лесно, ако за всички мачове се пише в един раздел и предстоящите в съответния турнир се "залепят" отгоре като важни теми. Примерно за Копа Италия остана само един мач, значи той си стои "закован" отгоре до 9-и май, заедно с предстоящия мач за първенството. Като отмине мача за първенството се "отлепя" и се "забожда" следващият такъв с Интер, а този за купата остава. За да не се объркват хората, в заглавието може да се слага датата на мача и името на турнира Милан - Ювентус [09.05.2018 Копа Италия]. За приятелските срещи - играят се предимно през лятото или в паузите за национални отбори, така че рядко може някой да се обърка с предстоящ мач през сезона.

Ако това ви се вижда неприемливо, на мястото на бутона "Сезон 2017/2018" може да има бутони, които да отвеждат директно към съответния подфорум (Серия А, Турнир и Приятелски мачове). Защото (надявам се) на всички им е пределно ясно коя година сме и за кой сезон се пише в момента. Мненията за старите мачове, може да стоят в някакъв "Архив" и там вече да са разделени на подфоруми за съответният сезон.
0

#1208 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 22 March 2018 - 09:27

Виж мнениетоforze написа на 22 March 2018 - 08:18 :

Аз имам предложение относно раздела за мачове или по-точно структурата вътре. Смятам, че с отделянето на текущия сезон и трите различни подфорума вътре за Серия А, Турнир и Приятелски мачове, излишно се усложнява навигирането и писането вътре.

Аз съм ок с това предложение, стига да не стане прекалено голям хаос. Другите да си напишат мнението.

Виж мнениетоforze написа на 22 March 2018 - 08:18 :

Ако това ви се вижда неприемливо, на мястото на бутона "Сезон 2017/2018" може да има бутони, които да отвеждат директно към съответния подфорум (Серия А, Турнир и Приятелски мачове). Защото (надявам се) на всички им е пределно ясно коя година сме и за кой сезон се пише в момента. Мненията за старите мачове, може да стоят в някакъв "Архив" и там вече да са разделени на подфоруми за съответният сезон.

Имаш такива бутони в настолната версия: Прикачено изображение: photo1423_Pro.jpg
Публикувано изображение
1

#1209 Потребителя е офлайн   forze 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-August 11
  • Фен от:1995

Публикувано 23 March 2018 - 06:53

Виж мнениетоCapolavoro написа на 22 March 2018 - 09:27 :

Аз съм ок с това предложение, стига да не стане прекалено голям хаос. Другите да си напишат мнението.

Да, предложението е принципно, ако на още хора им допадне може да се реализира, ако не здраве да е. Сега като се замислих, по-добре турнира да е в скоби пред мача "[Серия А] Ювентус - Милан", така се намалява шанса някой да не прочете в коя тема се намира.

Виж мнениетоCapolavoro написа на 22 March 2018 - 09:27 :

Имаш такива бутони в настолната версия: Прикрепен файл photo1423_Pro.jpg

Имах предвид, от главната страница да те отвежда направо в пофдорум "Серия А", а не в "Сезон 2017/2018".

Публикувано изображение
0

#1210 Потребителят е онлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 25 March 2018 - 21:04

Тогава няма ли да станат много бутоните?

Аз лично поти не ползвам началната форумна страница. Влизам през сайта на последните мнения, после си цъкам директно горе вдясно на "нови мнения" и толкова. Сашо добре ги е редуцирал в момента, че и без това беше станал як "скрол".

1

#1211 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 02 April 2018 - 08:10

Публикувано изображение

If u know what I mean :)
Публикувано изображение
2

#1212 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 02 April 2018 - 08:22

Изпълнявам! Прикачено изображение: photo1436_Pro.jpg :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
2

#1213 Потребителят е онлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано Вчера, 12:15

Един въпрос, който не знам дали е задаван - има ли шанс, когато си сложил някой в игнор листа, да не виждаш мнението му, когато някой го е цитирал и му отговаря, защото поне на мен леко ми се разваля хигиената на четене във форума по този начин?
Публикувано изображение
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
1

#1214 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано Вчера, 12:20

За съжаление е невъзможно, това за което питаш. Понеже важи само за постове от дадения блокиран потребител. Когато е цитиран от друг такъв(който не е в игнор листата ти) няма как да има филтър, който да следи дали част от поста или цитат е от блокирания, за да не ти се показва.
Публикувано изображение
0

#1215 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано Вчера, 12:27

Виж мнениетоvik rossonero 96 написа на 20 April 2018 - 12:15 :

Един въпрос, който не знам дали е задаван - има ли шанс, когато си сложил някой в игнор листа, да не виждаш мнението му, когато някой го е цитирал и му отговаря, защото поне на мен леко ми се разваля хигиената на четене във форума по този начин?

За огромно съжаление не, постът все пак си се води изцяло на човека, когото не си игнорирал.
Публикувано изображение
1

#1216 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано Вчера, 20:49

Колеги, много би ми харесало ако има как да се правят повече анкети и запитвания във форума.
Масово по темите пишем една шепа хора, а забелязвам отдолу в брояча доста по-сериозна активност.

Лично на мене ще ми е много интересно да разбера как бихте оценили трасферите ни от миналото лято - не като събкупност, а по-скоро как бихте ги подредили: най-успешен към най-неуспешен.
Също ми е много интересно според вас, горе долу на каква пазарна стойност са основните ни играчи.

FORZA MILAN!!!
0

#1217 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано Вчера, 21:01

Има раздел с анкети. Пусни нова щом имаш идея за подходяща тема. http://www.acmilan-b...rum/34-aieaaoe/
Публикувано изображение
1

• (41 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 39
  • 40
  • 41
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема