ACMilan-bg.com: Правила на форума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (7 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Правила на форума 12.08.2010 - 31.12.2010 Оцени темата: -----

#41 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Andriy Shevchenko

Публикувано 03 July 2011 - 00:11

Биньо, аватарът му не беше на Левски, а на Гунди! Има огроооомна разлика!
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

Forza Lotta Vincerai Non Ti Lasceremo Mai
0

#42 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 03 July 2011 - 00:12

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 00:09 :

Абе, Радо, ако най-голямата легенда на Берое почине, не би ли си сложил негов аватар, за да почетеш паметта му?

Стига спекулира вече! :mellow: Това беше преди дни и можеше да го махнеш, а и далеч не ти е за пръв път.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#43 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 07-November 10

Публикувано 03 July 2011 - 00:12

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 03 July 2011 - 00:10 :

И двете ми баби са починали, лека им пръст, така че спести си остроумията.
И нещо като противоречи на установени правила, просто не го правете, а спазвайте правилата, както правят нормалните хора. Далеч по-лесно е, отколкото чисто по български да се впускате в безсмислени коментари и да се правите на диалектици, каквито не сте.

Съжалявам, просто такъв е лафът.

Цитат

Стига спекулира вече! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Това беше преди дни и можеше да го махнеш, а и далеч не ти е за пръв път.

Годишнината беше преди 2 дни, в които аз почти не съм влизал във форума. :mellow:

И щом си засегнал темата, докато съм бил с този аватар, значи ще коментираме него, а не предишните.

Този пост е редактиран от DJ Tiestooo: 03 July 2011 - 00:14

0

#44 Потребителя е офлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 03 July 2011 - 00:14

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:07 :

Да не се правя на българин, викаш? А на какъв да се "направя" Очаквам препоръки!
А, да си дойдем на думата. Значи, ти гледаш на Берое, както аз на Левски! И, нещо лошо има ли в това? Ако си сложиш случайно, по някакъв повод, аватар, свързан с Бероя, някой ще му направи ли впечатление, освен на някой, който ги мрази???? НЕ!
Проблемът не е в това, че човекът си е сложил аватар на ГУНДИ, не на Левски, а е съвсем друг, но повече с радиоточки няма да споря. Още по-малко, с по-българи от мен!Публикувано изображение

Да съм се хвалил? хахахах ВИЦ
Едно е да спомена, че съм фен ан еди кой си, съвсем друго е да тръгна да се хваля... Я кажи сега, твоят проблем какъв е, биньовият го разбрахме!Публикувано изображение

Аз проблеми нямам.Просто когато си в форум на Милан нямаш право и то е логично да слагаш други аватари на футболни клубове ако ще те да са и от Мелмак.А ако си мислиш че мразя Бг много грешиш.Обиколил съм България.Където играеше Левски там съм бил.Но след всичко което се случи и продължава да се случва тук да сложиш аватар на Бг отбор в форума на Милан си е обидно.Така че ако искаш нещо подобно отиди в форум на Левски , Цска , Марица и т.н.Можеш да пробваш също в Замунда,Арена там няма забрана.Относно хвалбите аз си мисля че като сложиш аватар на нещо то е да видят хората на какво симпатизираш или какво харесваш.Ти би ли сложил аватар на нещо което не те харесва???Това не е ли един вид хвалба?
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#45 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 00:18

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:11 :

Биньо, аватарът му не беше на Левски, а на Гунди! Има огроооомна разлика!

Беше на играч в екип на Левски пък бил той и Гунди.Не падаш по гръб.

Публикувано изображение

0

#46 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:21

Виж мнениетоhotboyz написа на 03 July 2011 - 00:14 :

Аз проблеми нямам.Просто когато си в форум на Милан нямаш право и то е логично да слагаш други аватари на футболни клубове ако ще те да са и от Мелмак.А ако си мислиш че мразя Бг много грешиш.Обиколил съм България.Където играеше Левски там съм бил.Но след всичко което се случи и продължава да се случва тук да сложиш аватар на Бг отбор в форума на Милан си е обидно.Така че ако искаш нещо подобно отиди в форум на Левски , Цска , Марица и т.н.Можеш да пробваш също в Замунда,Арена там няма забрана.Относно хвалбите аз си мисля че като сложиш аватар на нещо то е да видят хората на какво симпатизираш или какво харесваш.Ти би ли сложил аватар на нещо което не те харесва???Това не е ли един вид хвалба?

Обидно било. Ти се обиждаш от това, аз се обиждам от постъпки като тази на Биньо! И? Какво правим? Всеки може да се обижда от каквото му душа сака.
Тук не говорихме за кой от какво се чувства обиден, а за това, че не може българските отбори да се предтавят като дразнител за Милан, както отборите от чужбина! Сашо, понеже и ти понякога не разбираш, нормално е - човек си! Когато говорих за България и клубовете тук, нямах намерение да показвам патриотизъм, а да спомена, че ние СМЕ българи, щеш-нещеш - такива сме! Следователно, след като сме такива, наааай-нормалното нещо Е, да си имаме любим БЪЛГАРСКИ отбор. Ако бяхме пакистанци, щяхме да си имаме любим пакистански тим / макар да не съм много сигурен, дали те имат отбориПубликувано изображение/
Та, ето за такива неща идеше реч, нагорещено момче!Публикувано изображение

А трябва ли, Биньо? Точно ти ли ми го казваш това за падането?Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#47 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 03 July 2011 - 00:21

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:07 :

Да не се правя на българин, викаш? А на какъв да се "направя" Очаквам препоръки!А, да си дойдем на думата. Значи, ти гледаш на Берое, както аз на Левски! И, нещо лошо има ли в това? Ако си сложиш случайно, по някакъв повод, аватар, свързан с Берое, някой ще му направи ли впечатление, освен на някой, който ги мрази???? НЕ!Проблемът не е в това, че човекът си е сложил аватар на ГУНДИ, не на Левски, а е съвсем друг, но повече с радиоточки няма да споря. Още по-малко, с по-българи от мен!
...

Ти нещо май пропусна майтапа за българщината? :mellow:

Няма значение на какво и колко си фен. Като е казано, че няма да има аватари на други отбори, освен ако официално не поискаш да си в специалната група, ами не си слагай бе, Стефане. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Ако си сложа аватар на Берое и някой ми го махне, понеже противоречи на правилата, няма да изпиша един тон аргументи, а просто ще си сложа аватар на Милан, или ще си седя без аватар. Както реша. Но просто ще спра да нарушавам правилата. Нали ти написах по-нагоре, елементарно е.

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 00:09 :

Абе, Радо, ако най-голямата легенда на Берое почине, не би ли си сложил негов аватар, за да почетеш паметта му?

Не, не и в този форум, щом е против правилата му.

FORZA MILAN!!!

0

#48 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 00:22

Голям кик ударих на форума в тези две теми през тази вечер! :mellow:
Мога да спя спокойно! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Публикувано изображение

0

#49 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:25

Не съм пропуснал никакъв майтап. Само се зачудих, защо, да го ева, тръгна да се майтапиш точно за това, ама в последствие установих, че просто не си разбрал нещото, което написах по-рано, когато говорих за БГ отборите и за това, че е нормално всеки от нас да симпатизира и на някой от наш'те тимове... :mellow:
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#50 Потребителя е офлайн   hotboyz 

Публикувано 03 July 2011 - 00:28

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:21 :

Обидно било. Ти се обиждаш от това, аз се обиждам от постъпки като тази на Биньо! И? Какво правим? Всеки може да се обижда от каквото му душа сака.
Тук не говорихме за кой от какво се чувства обиден, а за това, че не може българските отбори да се предтавят като дразнител за Милан, както отборите от чужбина! Сашо, понеже и ти понякога не разбираш, нормално е - човек си! Когато говорих за България и клубовете тук, нямах намерение да показвам патриотизъм, а да спомена, че ние СМЕ българи, щеш-нещеш - такива сме! Следователно, след като сме такива, наааай-нормалното нещо Е, да си имаме любим БЪЛГАРСКИ отбор. Ако бяхме пакистанци, щяхме да си имаме любим пакистански тим / макар да не съм много сигурен, дали те имат отбориПубликувано изображение/
Та, ето за такива неща идеше реч, нагорещено момче!Публикувано изображение

А трябва ли, Биньо? Точно ти ли ми го казваш това за падането?Публикувано изображение

Ама имай си любими отбори няма проблем и аз си имам един.Но не знам колко хора тука са разбрали за него.Не е мястото тук да говорим за Бг футбол.То такъв липсва но това е друга тема.Има си форуми за него.Пак ти казах и в Замунда и Арена няма да има проблем да сложих какъвто и да е аватар.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#51 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

Публикувано 03 July 2011 - 00:29

Ето заради такива решения отказахте много свестни хора да пишат във форума...Ваш избор, де.

Г-н бакшиш, премести ме "Other team fans" и ми върни аватара, та да ти олекне на душата.

П.С. Извинявам се, че изтъпях толкова, но все още съм на мнение, че съм прав.

Този пост е редактиран от DJ Tiestooo: 03 July 2011 - 00:30

0

#52 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:30

Виж мнениетоhotboyz написа на 03 July 2011 - 00:28 :

Ама имай си любими отбори няма проблем и аз си имам един.Но не знам колко хора тука са разбрали за него.Не е мястото тук да говорим за Бг футбол.То такъв липсва но това е друга тема.Има си форуми за него.Пак ти казах и в Замунда и Арена няма да има проблем да сложих какъвто и да е аватар.

Тук не говорим за БГ футбол. Не си проследил дискусията от самото начало, не си разбрал точно за какво иде реч.... Сещаш се... :mellow:
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#53 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 03 July 2011 - 00:31

Виж мнениетоBMW Power написа на 03 July 2011 - 00:22 :

Голям кик ударих на форума в тези две теми през тази вечер! :DМога да спя спокойно! :019:

Браво, в коя тема да те предложа за Администратор? :D

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:25 :

Не съм пропуснал никакъв майтап. Само се зачудих, защо, да го ева, тръгна да се майтапиш точно за това, ама в последствие установих, че просто не си разбрал нещото, което написах по-рано, когато говорих за БГ отборите и за това, че е нормално всеки от нас да симпатизира и на някой от наш'те тимове... :p

:mellow: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :D

FORZA MILAN!!!

0

#54 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:32

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 00:29 :

Ето заради такива решения отказахте много свестни хора да пишат във форума...Ваш избор, де.

Г-н бакшиш, премести ме "Other team fans" и ми върни аватара, та да ти олекне на душата.

П.С. Извинявам се, че изтъпях толкова, но все още съм на мнение, че съм прав.

Ти, май, верно затъпЕ...Публикувано изображение Как хем се извиняваш, че си затъпял, хем смяташ, че си прав...?
Прав си си, да та ева и тебе. Прав си, ама няма кой да ти позволи да седиш изправен тук!Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#55 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

Публикувано 03 July 2011 - 00:38

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:32 :

Ти, май, верно затъпЕ...Публикувано изображение Как хем се извиняваш, че си затъпял, хем смяташ, че си прав...?
Прав си си, да та ева и тебе. Прав си, ама няма кой да ти позволи да седиш изправен тук!Публикувано изображение

Друго имах предвид под "изтъпях"... Най-вече това, че се заядох с Биньо.
0

#56 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:42

Ти не се заяде, бре. Само отстояваше мнението си по въпроса, както правех и аз. Той започна всичко,а не ти!
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#57 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

Публикувано 03 July 2011 - 00:49

Все едно, омръзна ми за n-ти път да споря с Политбюро(Коле :mellow:) и накрая все да става тяхното...
0

#58 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:58

Имаш избор - или им одисваш на акълите и спираш да пишеш във форума, или си го местиш от единият у другия крачол и им гледаш сеира! Преди и аз много се впрягах, но сега предимно им се "наслаждавам".... Има правила, кат не ви аресват - еди какво си. Форум на Милан е /сякаш ний сме бавноразвиващи се и не знаемПубликувано изображение/, така, че аватари на други отбори, не се допускат... бля-бля...
Да са живи и здрави всички и дълги години да прилагат принципите си тук. Дано, наистина дано, след време, с тези ви методи, да има многобройни и редовни посетители тук. Като се сетя само колко хора си биха шута от тук, а на тези тук им е през шортите, разбираш ли. Даже се и забавляват на което... Голям прас, че еди кой си вече нямало да пише... Един тЪЪпак по-малко, нали....Публикувано изображение Та така... Все вицове от висшия пилотаж сред хумористичните среди...

Този пост е редактиран от ricardo^kaka: 03 July 2011 - 01:00

Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#59 Потребителя е офлайн   hotboyz 

Публикувано 03 July 2011 - 01:17

То затова България е на това дередже защото всички погазват законите и правилата.Пък и с това твое мислене виждате ли щом не съм с аватар на Левски няма да пиша повече в този форум да никъде няма да се стигне.Тук е политбюро и дрън-дрън.Ти не разбра че сложиш ли аватар се охарактеризираш с това което си сложил.Слагайки Левски , Цска ти казваш аз съм повече техен фен от колкото на Милан.Това не разбра цяла вечер.Мен не ме интересува за какво сте почнали да спорите с Биньо.Просто най-нармалното нещо в даден форум като този е поне да показваш че си фен на този отбор.Освен да пишеш и да го покажеш.Слагайки Левски все едно ми казваш абе боли ме оная работа дали ще вземем Фабрегас или Гансо,важното е че Левски взе Араш или както се казва там.Не ме интересува дали ще бием Дженоа важното е Левски да бием Белите орли и т.н и т.н.И пак казвам с това мислене тук политбюро много хора спряха да пишат дрън-дрън не знам какво целиш.Като не ти харесва не пиши.И аз съм имал много спорове със Сашо (имах и наказание) за уреждане на срещи за да се гледа Милан.Приел съм го че не му е приятно и толкова.А това моето е доста свързано с Милан от колкото вашите неща тука за които спорите.

П.С. До Радо понже е от Стара Загора та да си поръчам ако идва към София да донесе малко "Самардала" :mellow: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :D.Лека вечер.Forza Milan!!!

Този пост е редактиран от hotboyz: 03 July 2011 - 01:19

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#60 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 03 July 2011 - 01:29

Гледам тука е станала чудната дискусия за аватари свързани с българския футбол...

На ум ми идва следния въпрос - ако си сложа аватар на Стоичков с екипа на БЪЛГАРИЯ какво ще се случи с моя профил? :mellow:
Публикувано изображение
0

#61 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 01:32

HotBoyz, не се затормозявай, бе човек. Никога не съм си слагал аватар, различен от такъв, свързан с Милан. Това, че аз нямам против да има такива, които да слагат различни аватари, не означава, че и аз ще хуикна да го правя... Всъщност - излъгах те. Преди няколко часа, бях с аватар на Розова Долина /Казанлък/ за малко, ама Биньо ми го махна....Публикувано изображение
Това за потъпкването на законите ме изкефи... Закова ме на място - изгубих реч...Публикувано изображение

Виж мнениетоLoST_FaN написа на 03 July 2011 - 01:29 :

Гледам тука е станала чудната дискусия за аватари свързани с българския футбол...

На ум ми идва следния въпрос - ако си сложа аватар на Стоичков с екипа на БЪЛГАРИЯ какво ще се случи с моя профил? :mellow:

Минаваш към одър тийм фенс веднагически или в последствие... в зависимост от проявения от теб инат и... как беше..? Наглост...Публикувано изображение

Този пост е редактиран от ricardo^kaka: 03 July 2011 - 01:33

Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#62 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

Публикувано 03 July 2011 - 01:36

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:58 :

Имаш избор - или им одисваш на акълите и спираш да пишеш във форума, или си го местиш от единият у другия крачол и им гледаш сеира! Преди и аз много се впрягах, но сега предимно им се "наслаждавам".... Има правила, кат не ви аресват - еди какво си. Форум на Милан е /сякаш ний сме бавноразвиващи се и не знаемПубликувано изображение/, така, че аватари на други отбори, не се допускат... бля-бля...
Да са живи и здрави всички и дълги години да прилагат принципите си тук. Дано, наистина дано, след време, с тези ви методи, да има многобройни и редовни посетители тук. Като се сетя само колко хора си биха шута от тук, а на тези тук им е през шортите, разбираш ли. Даже се и забавляват на което... Голям прас, че еди кой си вече нямало да пише... Един тЪЪпак по-малко, нали....Публикувано изображение Та така... Все вицове от висшия пилотаж сред хумористичните среди...

По едно време се връзвах и бях спрял да пиша, но сега ми е през ку*а. Просто не ми се спори в 2 вечерта(на 2 уискита съм отгоре на всичко :mellow: ). Биньо може да ме мести, където си иска, това няма да промени футболните ми пристрастия.

Този пост е редактиран от DJ Tiestooo: 03 July 2011 - 01:37

0

#63 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 01:42

Абе и аз се опитах да им подскажа, че никой няма да е по-малко миланист, ако си сложи "чужд" Гундьов аватар, ама те сякаш желаят всички тук да сме кръвни братя едва ли не.... Не могат да проумеят, че ние и с Левски, Гунди, Стоичков и други, пак ще сме си миланисти... Голям дерт, че си сложил аватар на Гунди - трета световна... Оня пък тръгнал да ми говори за БГ - законите...Публикувано изображение Всеки алтав с номера си, някои си имат изготвен план-график дори...Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#64 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 08:51

Виж мнениетоrosonero-pato написа на 03 July 2011 - 08:49 :

Успех с екипа на Милан :mellow: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

На теб не ти ли казах да си махнеш автара, на луд ли се правиш?Хубаво, аз ще го махна.

Публикувано изображение

0

#65 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 09:09

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:58 :

Дано, наистина дано, след време, с тези ви методи, да има многобройни и редовни посетители тук. Като се сетя само колко хора си биха шута от тук, а на тези тук им е през шортите, разбираш ли. Даже се и забавляват на което... Голям прас, че еди кой си вече нямало да пише... Един тЪЪпак по-малко, нали....Публикувано изображение

Много правилно Стефане, дори казано с ирония.Светсни хора се отказаха да пишат, ама и бая тъпаци покрай тях.Та кой за какво се е отказал си е негова работа.Някои бяха много тънкообидни, други защото не им харесваше нещо дребно във форума, ами дребнави хорица, но тяхна си работа както казах.Не помня обаче НИКОЙ да се е отказал да пише в този форум защото не можел да си сложи аватар на друг отбор! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Ако се откаже заради тракова нещо, значи просто мястото му не е било тук!И да те светна на още нещо като ти толкова пъти пита дали се сещаме - на всеки отказал се се появяват нови двама или трима.Няма да си зарежем позицията само защото ти и още двама или трима във форума желаете да го превърнете в символ на Българския футбол заради който ''футбол'' много фенове в БГ няма да могат да гледат истински такъв, а ще се мъчат да им наложат смешния театър кой, къде и как набил някой съдия или уредил мача.

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 01:36 :

По едно време се връзвах и бях спрял да пиша, но сега ми е през ку*а. Просто не ми се спори в 2 вечерта(на 2 уискита съм отгоре на всичко :mellow: ). Биньо може да ме мести, където си иска, това няма да промени футболните ми пристрастия.

Ама г-н неразбрал, как не разбра, че на никой не му пука за твоите пристрастия бе? :D :D :019: Бъди си фен на ФК Левски до гроб, подкрепяй си отбора, викай си за тях, ходи си по мачове, плюй ЦСКА ако искаш и в този форум - има си тема долу!Може да поставш колкоото си искаш снимки и клипове свързани със свещения ти отбор, ама няма никой да ти трае глупостите и да се пишеш за голям Миланист.Като не уважаваш толкова Милан и ми стоиш с месеци с автар на първия си отбор аз ли съм ти виновен?Знаеш какви са правилата, водил си и преди подобна дискусия, но пак стоиш с този аватара като ми изтъкваш глупости, че Сашо бил ти разрешил. :D
Като си толкова голям Миланист защото се отказа от исканията си да променяш правилата и заяваваш ''ами да ме местят в другите фенове и да ми връщат аватара"?Какво излиза от това, че ти не си тук заради Милана, ами за да ни натрапваш Българските си предпочитания за отбор и когато някой ти направи забележка, ти зарязваш уж големите си такива към Милан и освирепяваш като до 2 сутринта(по твои думи), на 2 уиските спориш за глупости?Та ти ни нареди хубаво всички тук с каквкто се сетиш, че сме отново Политбюро и всичките такива тъпотии само защото сме ти резнали аватарчето, което уж стояло заради някаква си годишнина, но изведнъж останало и повечеко!Въобще не ми се занимава с тебе честно казано.Аз съм влезнал в този форум да ми е приятно и на всички останали.Това, че щяло да има няколко недоволни от подобни неща не ме притеснява.Важното е да има повече доволни.На всеки му е ясно, че не може да се угоди на всички.Ти си малцинство.

Публикувано изображение

0

#66 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 09:45

А гледам hotboyz ги праща в Замунда. :mellow: Човек, там няма как да направи каквото и да в разрез с правилата.Той точно затова не пише там или ако пише е като агънце защото ако дори леко провокира някой и го забележат, направо му слагат едно предпуреждение като то е съпроводено със забрана за писане от няколко дни или седмици.След като няма право да пише, той иска обяснение от модератора чрез ЛС и почва да го убеждава как той не е прав, но на онзи не му се занимава и направо му слага БАН.Така се процедира в Замунда и съм виждал бая примери.Но тук е свобода(нищо, че сме сравнени с Политбюро :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): )и всеки си пише почти каквото си иска.Обаче в дадени моменти подадени пръст се отхапва и се минава към цялата ръка.Обяснява ти се колко не си прав и напук се нарушават на няколко пъти правилата с иронични нови аватари и подобни неща.Това нещо в много малко форуми по света изобщо би понасяло от екипа, но тук всичко е прието за даденост и се търсят дребните недостатъци на форума, които са такива само за няколко чвоека.
Аз изчзевам, а борците за свобода нека се замислят малко.

Публикувано изображение

0

#67 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

Публикувано 03 July 2011 - 13:00

Виж мнениетоBMW Power написа на 03 July 2011 - 09:09 :

Много правилно Стефане, дори казано с ирония.Светсни хора се отказаха да пишат, ама и бая тъпаци покрай тях.Та кой за какво се е отказал си е негова работа.Някои бяха много тънкообидни, други защото не им харесваше нещо дребно във форума, ами дребнави хорица, но тяхна си работа както казах.Не помня обаче НИКОЙ да се е отказал да пише в този форум защото не можел да си сложи аватар на друг отбор! :blink: Ако се откаже заради тракова нещо, значи просто мястото му не е било тук!И да те светна на още нещо като ти толкова пъти пита дали се сещаме - на всеки отказал се се появяват нови двама или трима.Няма да си зарежем позицията само защото ти и още двама или трима във форума желаете да го превърнете в символ на Българския футбол заради който ''футбол'' много фенове в БГ няма да могат да гледат истински такъв, а ще се мъчат да им наложат смешния театър кой, къде и как набил някой съдия или уредил мача.

Ама г-н неразбрал, как не разбра, че на никой не му пука за твоите пристрастия бе? :blink: :blink: :blink: Бъди си фен на ФК Левски до гроб, подкрепяй си отбора, викай си за тях, ходи си по мачове, плюй ЦСКА ако искаш и в този форум - има си тема долу!Може да поставш колкоото си искаш снимки и клипове свързани със свещения ти отбор, ама няма никой да ти трае глупостите и да се пишеш за голям Миланист.Като не уважаваш толкова Милан и ми стоиш с месеци с автар на първия си отбор аз ли съм ти виновен?Знаеш какви са правилата, водил си и преди подобна дискусия, но пак стоиш с този аватара като ми изтъкваш глупости, че Сашо бил ти разрешил. :019:
Като си толкова голям Миланист защото се отказа от исканията си да променяш правилата и заяваваш ''ами да ме местят в другите фенове и да ми връщат аватара"?Какво излиза от това, че ти не си тук заради Милана, ами за да ни натрапваш Българските си предпочитания за отбор и когато някой ти направи забележка, ти зарязваш уж големите си такива към Милан и освирепяваш като до 2 сутринта(по твои думи), на 2 уиските спориш за глупости?Та ти ни нареди хубаво всички тук с каквкто се сетиш, че сме отново Политбюро и всичките такива тъпотии само защото сме ти резнали аватарчето, което уж стояло заради някаква си годишнина, но изведнъж останало и повечеко!Въобще не ми се занимава с тебе честно казано.Аз съм влезнал в този форум да ми е приятно и на всички останали.Това, че щяло да има няколко недоволни от подобни неща не ме притеснява.Важното е да има повече доволни.На всеки му е ясно, че не може да се угоди на всички.Ти си малцинство.

Aбе г-н бакшиш, я ми кажи кога съм плюл по ц(*ка или съм говорел за Левски и като цяло български футбол, в тема различна от "Български футбол".. Не ми приписвай такива деяния, ако ше е удобно...

И не ме изкарвай едва ли не някакъв предател на Милан, понеже искам да си върна аватара на Гунди. На НИКОЙ не му пречеше, преди ти да се обадиш. И пак, ако ще е удобно, не казвай кой е фен на Милан и кой не. Аз си отговарям за това и досега(2 години вече) по никакъв начин не съм засегнал или обидил този отбор, което би трябвало да ти говори нещо.Поисках преместването, защото видях, че всички модератори нямате желание да промените правилата.Т'ва е.

И как няма да сте Политбюро, като ти го доказваш с последното си изречение за малцинството. Явно трябва да е като по комустическо време - да не бъдеш различен, а да се стремиш да се придържаш към мнозинството, което, мога да ти заявя, че не винаги е право.

Но какво ли да споря с човек, който говорейки за италианския национален отбор по футбол, казва "ние" и "нас"...

Виж мнениетоBMW Power написа на 03 July 2011 - 09:45 :

А гледам hotboyz ги праща в Замунда. :allegri: Човек, там няма как да направи каквото и да в разрез с правилата.Той точно затова не пише там или ако пише е като агънце защото ако дори леко провокира някой и го забележат, направо му слагат едно предпуреждение като то е съпроводено със забрана за писане от няколко дни или седмици.След като няма право да пише, той иска обяснение от модератора чрез ЛС и почва да го убеждава как той не е прав, но на онзи не му се занимава и направо му слага БАН.Така се процедира в Замунда и съм виждал бая примери.Но тук е свобода(нищо, че сме сравнени с Политбюро :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): )и всеки си пише почти каквото си иска.Обаче в дадени моменти подадени пръст се отхапва и се минава към цялата ръка.Обяснява ти се колко не си прав и напук се нарушават на няколко пъти правилата с иронични нови аватари и подобни неща.Това нещо в много малко форуми по света изобщо би понасяло от екипа, но тук всичко е прието за даденост и се търсят дребните недостатъци на форума, които са такива само за няколко чвоека.
Аз изчзевам, а борците за свобода нека се замислят малко.

Ти си бил и медиум ли? Откъде знаеш дали пиша в Замунда? В момента пиша много рядко там, понеже е пълно с бавноразвиващи(обичам да чета коментари в Замунда, голям смях е :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): ), а и нямам собствен акаунт. Освен това от Замунда вече почти не тегля.

И ако ме накажат за нещо, по коя логика ще тръгна да мрънкам на модератора, след като ми е през х*я дали ще пиша в някакъв си форум? :blink: Че аз дори и тук пиша по 2 пъти в седмицата, а и по-рядко...

Този пост е редактиран от DJ Tiestooo: 03 July 2011 - 13:02

0

#68 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 13:13

Ти ли не си плюл ЦСКА бе? :allegri: То самото ти изписаване името на отбора показва колко не си ги плюл. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Какво значение има дали е било е в другата тема относно спора?И аз това казвам, че ТАМ може да си ги плюеш колкото искаш и не виждам какъв ти е зора.Едно е да изказваш пристрастия там, друго е да ги натрапваш на всички!
На никой не му пречело, хохохо, сигурно отсъди по това, че бая време никой не ти беше правел забележка, но то не може да е вечно.Все пак само два дни си бил с този аватар или три.Както виждаш след реакцията ми куп хора ти го казаха, значи им пречиш!
Ти не четеш правилата ИЗОБЩО, не си прочел дори какво пише в първия пост на тази тема, а си седнал да ми лаеш, че Политбюро не сменило правилата! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Ами нали пише, че сега се примеат предложения бе?
Ами много ясно, че се гледа мнозинството какво иска, а не двама или трима като тебе! :blink: Или искаш ти и още шепа хора да определеите по диктаторски начин на другите 98% от форума какво може и не може да има в него? :blink: Найс.
За Италианския национален отбор мога да говоря както си искам.Както мога да наричам Българския с "нас", така мога и Италианския!Ти като не разбираш това понятие какво ми се репчиш.
Последните ти изречения пък са... :blink: аз точно това казах, че не пишеш защото такива като тебе там или са кротки като агънца или изобщо не пишат.Примера с модераторите не беше за теб, а как се процедира!Ти водиш спор без дори да четеш какво пиша, но то е нормално след като не уважаваш правилата в даден форум, да не уважаваш и бая други работи.Давах ти пример, че дори за опит на подобна дискусия от твоя страна щеше да си с БАн на ника, а после като опиташ от нов по ай-пи и така докато не можеш да си направиш рег и ти трябва временце за нов.Това е пример за Политбюро, а не ние тука, които понасяме куп простотии само защото Сашо гледа да угоди на колкото може повече хора и накрая естествено пак има недоволни.

Публикувано изображение

0

#69 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 03 July 2011 - 13:21

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 13:00 :

...
И не ме изкарвай едва ли не някакъв предател на Милан, понеже искам да си върна аватара на Гунди. На НИКОЙ не му пречеше, преди ти да се обадиш. И пак, ако ще е удобно, не казвай кой е фен на Милан и кой не. Аз си отговарям за това и досега(2 години вече) по никакъв начин не съм засегнал или обидил този отбор, което би трябвало да ти говори нещо.Поисках преместването, защото видях, че всички модератори нямате желание да промените правилата.Т'ва е...

Тука не е въпроса дали имаме желание да променим правилата или не. Само Сашо и Пешо могат да го направят, другите сте свободни да давате предложения. Форума нито е мой, нито на Биньо, нито на Радо, че да променим правилата само защото ти го желаеш. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

И не мога да разбера защо не можеш да го проумееш, че Биньо ти е махнал аватара не защото му е пречел, а защото е против сегашните правила. :allegri:
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

#70 Потребителя е офлайн   Gre-No-Li 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 03 July 2011 - 13:41

Добре бе,вместо да спорите до есента за простотии направете една анкета във форума или в сайта ако щете дори:

"За или против аватари и подписи на клубове и футболисти,различни от Милан ? "

За
Против
И нека има и трети отговор: "Съгласен съм да има аватари и подписи различни от Милан,но те трябва да са само на български отбори."
0

• (7 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема