ACMilan-bg.com: Правила на форума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Правила на форума 12.08.2010 - 31.12.2010 Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 12 August 2010 - 10:12

1. ОБЩИ УСЛОВИЯ НА ACMilan-bg.com - Български фен - сайт и форум на Милан

• www.acmilan-bg.com е информационен сайт за Милан на български език. Писането на български език е задължително. Мнения написани на латиница, без основателна причина, ще се трият от екипа на форума без предупреждение!
  • Категорично се забранява ПРЕДЛАГАНЕТО И ПРОДАЖБАТА НА АРТИКУЛИ НА ОТБОРА, НЕ СЕ ПРОДАВАТ БИЛЕТИ ЗА СРЕЩИТЕ НА МИЛАН, НЕ СЕ ОРГАНИЗИРАТ СЪБИРАНИЯ НА ФЕНОВЕ. Всеки опит за нарушаване на описаното по-горе ще бъде наказван!
  • Абсолютно забранено е рекламирането на чужди сайтове и форуми, както и всякакъв вид марки и продукти, освен при обстоятелства на договорни отношения с такива!
    Провинилите се потребители ще бъдат наказвани с перманентна забрана за писане!

2. ОБИДИ / ЦИНИЗМИ / РУГАТНИ
  • Уважавайте отбора и бъдете фенове в добри и лоши моменти. Не обиждайте по никакъв начин и повод ръководителите и играчите на отбора! Обидите между потребителите са нежелателни. Циничните мнения, заплахи и обиди ще бъдат редактирани/трити от екипа на форума. Провинилите се потребители ще бъдат наказвани на база долната скала:
    - 20% = 24 часа преглед на мненията от модератор. Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
    - 40% = 48 часа преглед на мненията от модератор Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
    - 60% = 24 часа без права за публикуване на мнения.
    - 80% = 48 часа без права за публикуване на мнения.
    - 100% = 7 дни без права за публикуване на мнения.
    Наказанията се намаляват с 20%, ако потребителят няма предупреждение за период от поне 30 дни. При повторно нарушение и достигане отново на 100% warn, потребителят получава 30 дни забрана за публикуване на мнения.

3. ДРУГИ
  • Забранява се пускането на теми съдържащи ксенофобия, краен националсоциализъм или теми, които подклаждат расова, културна и религиозна дискриминация. Както и аватари или подписи на такава тематика.
  • Дублирани акаунти с цел използването им от един и същи потребител се премахват без предупреждение!
  • Аватари и подписи на отбори различни от Милан се разрешават само, ако сте в група ”other team fans”, като изрично сте помолили затова.

Текущите правила са в сила от 12.08.2010 до 31.12.2010. На 01.01.2011 ще бъдат преразгледани!

Поздрави,
Екипът на ACMilan-bg.com
Български фен - сайт на Милан

Публикувано изображение
0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Други мнения в тази тема

#41 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Andriy Shevchenko

Публикувано 03 July 2011 - 00:11

Биньо, аватарът му не беше на Левски, а на Гунди! Има огроооомна разлика!
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

Forza Lotta Vincerai Non Ti Lasceremo Mai
0

#42 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 03 July 2011 - 00:12

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 00:09 :

Абе, Радо, ако най-голямата легенда на Берое почине, не би ли си сложил негов аватар, за да почетеш паметта му?

Стига спекулира вече! :mellow: Това беше преди дни и можеше да го махнеш, а и далеч не ти е за пръв път.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#43 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 07-November 10

Публикувано 03 July 2011 - 00:12

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 03 July 2011 - 00:10 :

И двете ми баби са починали, лека им пръст, така че спести си остроумията.
И нещо като противоречи на установени правила, просто не го правете, а спазвайте правилата, както правят нормалните хора. Далеч по-лесно е, отколкото чисто по български да се впускате в безсмислени коментари и да се правите на диалектици, каквито не сте.

Съжалявам, просто такъв е лафът.

Цитат

Стига спекулира вече! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Това беше преди дни и можеше да го махнеш, а и далеч не ти е за пръв път.

Годишнината беше преди 2 дни, в които аз почти не съм влизал във форума. :mellow:

И щом си засегнал темата, докато съм бил с този аватар, значи ще коментираме него, а не предишните.

Този пост е редактиран от DJ Tiestooo: 03 July 2011 - 00:14

0

#44 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 03 July 2011 - 00:14

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:07 :

Да не се правя на българин, викаш? А на какъв да се "направя" Очаквам препоръки!
А, да си дойдем на думата. Значи, ти гледаш на Берое, както аз на Левски! И, нещо лошо има ли в това? Ако си сложиш случайно, по някакъв повод, аватар, свързан с Бероя, някой ще му направи ли впечатление, освен на някой, който ги мрази???? НЕ!
Проблемът не е в това, че човекът си е сложил аватар на ГУНДИ, не на Левски, а е съвсем друг, но повече с радиоточки няма да споря. Още по-малко, с по-българи от мен!Публикувано изображение

Да съм се хвалил? хахахах ВИЦ
Едно е да спомена, че съм фен ан еди кой си, съвсем друго е да тръгна да се хваля... Я кажи сега, твоят проблем какъв е, биньовият го разбрахме!Публикувано изображение

Аз проблеми нямам.Просто когато си в форум на Милан нямаш право и то е логично да слагаш други аватари на футболни клубове ако ще те да са и от Мелмак.А ако си мислиш че мразя Бг много грешиш.Обиколил съм България.Където играеше Левски там съм бил.Но след всичко което се случи и продължава да се случва тук да сложиш аватар на Бг отбор в форума на Милан си е обидно.Така че ако искаш нещо подобно отиди в форум на Левски , Цска , Марица и т.н.Можеш да пробваш също в Замунда,Арена там няма забрана.Относно хвалбите аз си мисля че като сложиш аватар на нещо то е да видят хората на какво симпатизираш или какво харесваш.Ти би ли сложил аватар на нещо което не те харесва???Това не е ли един вид хвалба?
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#45 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 00:18

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:11 :

Биньо, аватарът му не беше на Левски, а на Гунди! Има огроооомна разлика!

Беше на играч в екип на Левски пък бил той и Гунди.Не падаш по гръб.

Публикувано изображение

0

#46 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:21

Виж мнениетоhotboyz написа на 03 July 2011 - 00:14 :

Аз проблеми нямам.Просто когато си в форум на Милан нямаш право и то е логично да слагаш други аватари на футболни клубове ако ще те да са и от Мелмак.А ако си мислиш че мразя Бг много грешиш.Обиколил съм България.Където играеше Левски там съм бил.Но след всичко което се случи и продължава да се случва тук да сложиш аватар на Бг отбор в форума на Милан си е обидно.Така че ако искаш нещо подобно отиди в форум на Левски , Цска , Марица и т.н.Можеш да пробваш също в Замунда,Арена там няма забрана.Относно хвалбите аз си мисля че като сложиш аватар на нещо то е да видят хората на какво симпатизираш или какво харесваш.Ти би ли сложил аватар на нещо което не те харесва???Това не е ли един вид хвалба?

Обидно било. Ти се обиждаш от това, аз се обиждам от постъпки като тази на Биньо! И? Какво правим? Всеки може да се обижда от каквото му душа сака.
Тук не говорихме за кой от какво се чувства обиден, а за това, че не може българските отбори да се предтавят като дразнител за Милан, както отборите от чужбина! Сашо, понеже и ти понякога не разбираш, нормално е - човек си! Когато говорих за България и клубовете тук, нямах намерение да показвам патриотизъм, а да спомена, че ние СМЕ българи, щеш-нещеш - такива сме! Следователно, след като сме такива, наааай-нормалното нещо Е, да си имаме любим БЪЛГАРСКИ отбор. Ако бяхме пакистанци, щяхме да си имаме любим пакистански тим / макар да не съм много сигурен, дали те имат отбориПубликувано изображение/
Та, ето за такива неща идеше реч, нагорещено момче!Публикувано изображение

А трябва ли, Биньо? Точно ти ли ми го казваш това за падането?Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#47 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 03 July 2011 - 00:21

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:07 :

Да не се правя на българин, викаш? А на какъв да се "направя" Очаквам препоръки!А, да си дойдем на думата. Значи, ти гледаш на Берое, както аз на Левски! И, нещо лошо има ли в това? Ако си сложиш случайно, по някакъв повод, аватар, свързан с Берое, някой ще му направи ли впечатление, освен на някой, който ги мрази???? НЕ!Проблемът не е в това, че човекът си е сложил аватар на ГУНДИ, не на Левски, а е съвсем друг, но повече с радиоточки няма да споря. Още по-малко, с по-българи от мен!
...

Ти нещо май пропусна майтапа за българщината? :mellow:

Няма значение на какво и колко си фен. Като е казано, че няма да има аватари на други отбори, освен ако официално не поискаш да си в специалната група, ами не си слагай бе, Стефане. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Ако си сложа аватар на Берое и някой ми го махне, понеже противоречи на правилата, няма да изпиша един тон аргументи, а просто ще си сложа аватар на Милан, или ще си седя без аватар. Както реша. Но просто ще спра да нарушавам правилата. Нали ти написах по-нагоре, елементарно е.

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 00:09 :

Абе, Радо, ако най-голямата легенда на Берое почине, не би ли си сложил негов аватар, за да почетеш паметта му?

Не, не и в този форум, щом е против правилата му.

GRAZIE PRESIDENTE!!!

0

#48 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 00:22

Голям кик ударих на форума в тези две теми през тази вечер! :mellow:
Мога да спя спокойно! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Публикувано изображение

0

#49 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:25

Не съм пропуснал никакъв майтап. Само се зачудих, защо, да го ева, тръгна да се майтапиш точно за това, ама в последствие установих, че просто не си разбрал нещото, което написах по-рано, когато говорих за БГ отборите и за това, че е нормално всеки от нас да симпатизира и на някой от наш'те тимове... :mellow:
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#50 Потребителят е онлайн   hotboyz 

Публикувано 03 July 2011 - 00:28

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:21 :

Обидно било. Ти се обиждаш от това, аз се обиждам от постъпки като тази на Биньо! И? Какво правим? Всеки може да се обижда от каквото му душа сака.
Тук не говорихме за кой от какво се чувства обиден, а за това, че не може българските отбори да се предтавят като дразнител за Милан, както отборите от чужбина! Сашо, понеже и ти понякога не разбираш, нормално е - човек си! Когато говорих за България и клубовете тук, нямах намерение да показвам патриотизъм, а да спомена, че ние СМЕ българи, щеш-нещеш - такива сме! Следователно, след като сме такива, наааай-нормалното нещо Е, да си имаме любим БЪЛГАРСКИ отбор. Ако бяхме пакистанци, щяхме да си имаме любим пакистански тим / макар да не съм много сигурен, дали те имат отбориПубликувано изображение/
Та, ето за такива неща идеше реч, нагорещено момче!Публикувано изображение

А трябва ли, Биньо? Точно ти ли ми го казваш това за падането?Публикувано изображение

Ама имай си любими отбори няма проблем и аз си имам един.Но не знам колко хора тука са разбрали за него.Не е мястото тук да говорим за Бг футбол.То такъв липсва но това е друга тема.Има си форуми за него.Пак ти казах и в Замунда и Арена няма да има проблем да сложих какъвто и да е аватар.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#51 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола

Публикувано 03 July 2011 - 00:29

Ето заради такива решения отказахте много свестни хора да пишат във форума...Ваш избор, де.

Г-н бакшиш, премести ме "Other team fans" и ми върни аватара, та да ти олекне на душата.

П.С. Извинявам се, че изтъпях толкова, но все още съм на мнение, че съм прав.

Този пост е редактиран от DJ Tiestooo: 03 July 2011 - 00:30

0

#52 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:30

Виж мнениетоhotboyz написа на 03 July 2011 - 00:28 :

Ама имай си любими отбори няма проблем и аз си имам един.Но не знам колко хора тука са разбрали за него.Не е мястото тук да говорим за Бг футбол.То такъв липсва но това е друга тема.Има си форуми за него.Пак ти казах и в Замунда и Арена няма да има проблем да сложих какъвто и да е аватар.

Тук не говорим за БГ футбол. Не си проследил дискусията от самото начало, не си разбрал точно за какво иде реч.... Сещаш се... :mellow:
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#53 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 03 July 2011 - 00:31

Виж мнениетоBMW Power написа на 03 July 2011 - 00:22 :

Голям кик ударих на форума в тези две теми през тази вечер! :DМога да спя спокойно! :019:

Браво, в коя тема да те предложа за Администратор? :D

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:25 :

Не съм пропуснал никакъв майтап. Само се зачудих, защо, да го ева, тръгна да се майтапиш точно за това, ама в последствие установих, че просто не си разбрал нещото, което написах по-рано, когато говорих за БГ отборите и за това, че е нормално всеки от нас да симпатизира и на някой от наш'те тимове... :p

:mellow: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :D

GRAZIE PRESIDENTE!!!

0

#54 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:32

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 03 July 2011 - 00:29 :

Ето заради такива решения отказахте много свестни хора да пишат във форума...Ваш избор, де.

Г-н бакшиш, премести ме "Other team fans" и ми върни аватара, та да ти олекне на душата.

П.С. Извинявам се, че изтъпях толкова, но все още съм на мнение, че съм прав.

Ти, май, верно затъпЕ...Публикувано изображение Как хем се извиняваш, че си затъпял, хем смяташ, че си прав...?
Прав си си, да та ева и тебе. Прав си, ама няма кой да ти позволи да седиш изправен тук!Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#55 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола

Публикувано 03 July 2011 - 00:38

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 03 July 2011 - 00:32 :

Ти, май, верно затъпЕ...Публикувано изображение Как хем се извиняваш, че си затъпял, хем смяташ, че си прав...?
Прав си си, да та ева и тебе. Прав си, ама няма кой да ти позволи да седиш изправен тук!Публикувано изображение

Друго имах предвид под "изтъпях"... Най-вече това, че се заядох с Биньо.
0

#56 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:42

Ти не се заяде, бре. Само отстояваше мнението си по въпроса, както правех и аз. Той започна всичко,а не ти!
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#57 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола

Публикувано 03 July 2011 - 00:49

Все едно, омръзна ми за n-ти път да споря с Политбюро(Коле :mellow:) и накрая все да става тяхното...
0

#58 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:58

Имаш избор - или им одисваш на акълите и спираш да пишеш във форума, или си го местиш от единият у другия крачол и им гледаш сеира! Преди и аз много се впрягах, но сега предимно им се "наслаждавам".... Има правила, кат не ви аресват - еди какво си. Форум на Милан е /сякаш ний сме бавноразвиващи се и не знаемПубликувано изображение/, така, че аватари на други отбори, не се допускат... бля-бля...
Да са живи и здрави всички и дълги години да прилагат принципите си тук. Дано, наистина дано, след време, с тези ви методи, да има многобройни и редовни посетители тук. Като се сетя само колко хора си биха шута от тук, а на тези тук им е през шортите, разбираш ли. Даже се и забавляват на което... Голям прас, че еди кой си вече нямало да пише... Един тЪЪпак по-малко, нали....Публикувано изображение Та така... Все вицове от висшия пилотаж сред хумористичните среди...

Този пост е редактиран от ricardo^kaka: 03 July 2011 - 01:00

Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#59 Потребителят е онлайн   hotboyz 

Публикувано 03 July 2011 - 01:17

То затова България е на това дередже защото всички погазват законите и правилата.Пък и с това твое мислене виждате ли щом не съм с аватар на Левски няма да пиша повече в този форум да никъде няма да се стигне.Тук е политбюро и дрън-дрън.Ти не разбра че сложиш ли аватар се охарактеризираш с това което си сложил.Слагайки Левски , Цска ти казваш аз съм повече техен фен от колкото на Милан.Това не разбра цяла вечер.Мен не ме интересува за какво сте почнали да спорите с Биньо.Просто най-нармалното нещо в даден форум като този е поне да показваш че си фен на този отбор.Освен да пишеш и да го покажеш.Слагайки Левски все едно ми казваш абе боли ме оная работа дали ще вземем Фабрегас или Гансо,важното е че Левски взе Араш или както се казва там.Не ме интересува дали ще бием Дженоа важното е Левски да бием Белите орли и т.н и т.н.И пак казвам с това мислене тук политбюро много хора спряха да пишат дрън-дрън не знам какво целиш.Като не ти харесва не пиши.И аз съм имал много спорове със Сашо (имах и наказание) за уреждане на срещи за да се гледа Милан.Приел съм го че не му е приятно и толкова.А това моето е доста свързано с Милан от колкото вашите неща тука за които спорите.

П.С. До Радо понже е от Стара Загора та да си поръчам ако идва към София да донесе малко "Самардала" :mellow: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :D.Лека вечер.Forza Milan!!!

Този пост е редактиран от hotboyz: 03 July 2011 - 01:19

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#60 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 03 July 2011 - 01:29

Гледам тука е станала чудната дискусия за аватари свързани с българския футбол...

На ум ми идва следния въпрос - ако си сложа аватар на Стоичков с екипа на БЪЛГАРИЯ какво ще се случи с моя профил? :mellow:
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 20
2. Рикардо Монтоливо - 10
3. Сусо - 10
4. Андре Силва - 5
5. Лука Антонели - 5

[След Аустрия - Милан]
0

• (9 Страници)
  • +
  • 1