ACMilan-bg.com: Правила на форума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Правила на форума 12.08.2010 - 31.12.2010 Оцени темата: -----

#1 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 12 August 2010 - 10:12

1. ОБЩИ УСЛОВИЯ НА ACMilan-bg.com - Български фен - сайт и форум на Милан

• www.acmilan-bg.com е информационен сайт за Милан на български език. Писането на български език е задължително. Мнения написани на латиница, без основателна причина, ще се трият от екипа на форума без предупреждение!
  • Категорично се забранява ПРЕДЛАГАНЕТО И ПРОДАЖБАТА НА АРТИКУЛИ НА ОТБОРА, НЕ СЕ ПРОДАВАТ БИЛЕТИ ЗА СРЕЩИТЕ НА МИЛАН, НЕ СЕ ОРГАНИЗИРАТ СЪБИРАНИЯ НА ФЕНОВЕ. Всеки опит за нарушаване на описаното по-горе ще бъде наказван!
  • Абсолютно забранено е рекламирането на чужди сайтове и форуми, както и всякакъв вид марки и продукти, освен при обстоятелства на договорни отношения с такива!
    Провинилите се потребители ще бъдат наказвани с перманентна забрана за писане!

2. ОБИДИ / ЦИНИЗМИ / РУГАТНИ
  • Уважавайте отбора и бъдете фенове в добри и лоши моменти. Не обиждайте по никакъв начин и повод ръководителите и играчите на отбора! Обидите между потребителите са нежелателни. Циничните мнения, заплахи и обиди ще бъдат редактирани/трити от екипа на форума. Провинилите се потребители ще бъдат наказвани на база долната скала:
    - 20% = 24 часа преглед на мненията от модератор. Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
    - 40% = 48 часа преглед на мненията от модератор Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
    - 60% = 24 часа без права за публикуване на мнения.
    - 80% = 48 часа без права за публикуване на мнения.
    - 100% = 7 дни без права за публикуване на мнения.
    Наказанията се намаляват с 20%, ако потребителят няма предупреждение за период от поне 30 дни. При повторно нарушение и достигане отново на 100% warn, потребителят получава 30 дни забрана за публикуване на мнения.

3. ДРУГИ
  • Забранява се пускането на теми съдържащи ксенофобия, краен националсоциализъм или теми, които подклаждат расова, културна и религиозна дискриминация. Както и аватари или подписи на такава тематика.
  • Дублирани акаунти с цел използването им от един и същи потребител се премахват без предупреждение!
  • Аватари и подписи на отбори различни от Милан се разрешават само, ако сте в група ”other team fans”, като изрично сте помолили затова.

Текущите правила са в сила от 12.08.2010 до 31.12.2010. На 01.01.2011 ще бъдат преразгледани!

Поздрави,
Екипът на ACMilan-bg.com
Български фен - сайт на Милан

Публикувано изображение
0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#21 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1989
  • Любими играчи:Andriy Shevchenko

Публикувано 02 July 2011 - 23:40

Да, предлагам такава, защото не може да съпоставяме отбори от България с тези от чужбина - НЕ МОЖЕ! Не и в този смисъл!
Ние сме българи и всеки един от нас симпатизира И НА български отбор. Какво от туй, че никой примерно не си слага аватар, свързан с някой БГ клуб? Това не значи, че всички сме единствено и само фенове на Милан. Ти примерно симпатизираш на Берое, еди кой си на Дунав, друг на Ботев и т.н. Дай всички да се мушнем в одър тийм фенс заради тези си странични пристрастия? И сега в твой стил ---> :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8)::aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

Forza Lotta Vincerai Non Ti Lasceremo Mai
0

#22 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола
  • Регистр: 07-November 10

Публикувано 02 July 2011 - 23:41

Виж мнениетоRayno_ACM написа на 02 July 2011 - 23:35 :

Няма значение какво общо имат, просто са такива правилата...
http://www.acmilan-b...tion=boardrules

Ако не ти харесват, си свободен да предложиш промяната им... :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Ми хубаво, де, двама човека предложихме промяна. Очаквам в скоро време да го обсъдите.
0

#23 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:41

Виж мнениетоBMW Power написа на 02 July 2011 - 23:39 :

Оф, Стефане...обяснявал съм го когато и където е трябвало, не ми се занимава с едно и също.Ще ти кажа само един аргумент, че съм в леглото и заради теб съм взел телефона - това е фен сайт/форум на Милан.

Като е форум на ФУТБОЛЕН КЛУБ МИЛАН, махай си подписа или върви във фен-сайта на БМВ!
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#24 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 02 July 2011 - 23:43

Стефане, стига и ти се прави на луд бе. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Представи си на какво ще заприлича форума на Милан, ако всеки си прасне аватар на любимия си български футболен отбор. Като е казано чужди отбори, значи чужди отбори, няма значение дали са италиански, български, корейски или турски. И тва пък за българското е ебати аргумента. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Утре ако българският шампион влезе в груповата фаза ШЛ /магии стават всякакви :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): / и се падне в една група с Милан, а някой пич от Ловеч си лепне аватар на Литекс, да няма да го траем... :019:

GRAZIE PRESIDENTE!!!

0

#25 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 02 July 2011 - 23:45

Ей тиесто, сложи само още един аватар на ЦСКА или някой друг провокативен и няма да пишеш известно време нищо.Няма да ти рина мизериите Цяла вечер, а ти да се гавриш.

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 02 July 2011 - 23:41 :

Като е форум на ФУТБОЛЕН КЛУБ МИЛАН, махай си подписа или върви във фен-сайта на БМВ!

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#26 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:47

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 02 July 2011 - 23:43 :

Стефане, стига и ти се прави на луд бе. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Представи си на какво ще заприлича форума на Милан, ако всеки си прасне аватар на любимия си български футболен отбор. Като е казано чужди отбори, значи чужди отбори, няма значение дали са италиански, български, корейски или турски. И тва пък за българското е ебати аргумента. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Утре ако българският шампион влезе в груповата фаза ШЛ /магии стават всякакви :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): / и се падне в една група с Милан, а някой пич от Ловеч си лепне аватар на Литекс, да няма да го траем... :019:

Ако това, ако онова - все неща - невероятни! Нито всички ще хукнат да си слагат БГ аватари - единични случаи има, не и тенденция! Аз ли се правя на луд, Ъ?Публикувано изображение
А това за литекса беше култ. Ако ще и Левски да играе с Милан, аз съм за Милан, защото Левски не би имал успеф напред в турнира, за разлика от Милан, който печели купи! Стига сте се излагали бе хора. Голямо чудо станало, че пича си сложил аватар на Гунди. Още повече, че аватарите му с подобно съдържание не са от вчера, ама разбираш ли, днес Бинката в цикъл, ухапал го коня и рекъл да се сдави, че да му се доспи....Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#27 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:51

Правилно Стефане, не са от вчера.С всеки изминал месец ги прави по-очевадни.Няма да го траем да ни се качва на главите.Все някога трябва да се спре.

Публикувано изображение

0

#28 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола

Публикувано 02 July 2011 - 23:54

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 02 July 2011 - 23:43 :

Стефане, стига и ти се прави на луд бе. :019:
Представи си на какво ще заприлича форума на Милан, ако всеки си прасне аватар на любимия си български футболен отбор. Като е казано чужди отбори, значи чужди отбори, няма значение дали са италиански, български, корейски или турски. И тва пък за българското е ебати аргумента. :019: Утре ако българският шампион влезе в груповата фаза ШЛ /магии стават всякакви :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): / и се падне в една група с Милан, а някой пич от Ловеч си лепне аватар на Литекс, да няма да го траем... :019:

To и ако баба ти беше мъжка, щеше да е дръжка. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Не виждам някой да се е засилил да си слага аватар на български отбор, освен мен, така че този аргумент "Представи си на какво ще заприлича форума на Милан, ако всеки си прасне аватар на любимия си български футболен отбор" не важи.

И още веднъж казва, че аватарът ми бе посветен на годишнината от гибелта на Гунди и Котков.

Виж мнениетоBMW Power написа на 02 July 2011 - 23:45 :

Ей тиесто, сложи само още един аватар на ЦСКА или някой друг провокативен и няма да пишеш известно време нищо.Няма да ти рина мизериите Цяла вечер, а ти да се гавриш.

:aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Стига де, не бъди лош...
0

#29 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:55

Питах те одеве, ама ти не ми отговори. Пак ще опитам...Публикувано изображение Защо на черноморката не й бе направен проблем за публично изразяяваните симпатии, тук - във форума на Милан, към Черно Море /Варна/?Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#30 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 02 July 2011 - 23:55

Твърдо против да има нещо различно (българско,арабско каквото ид а е) от Милан тука.Говоря за футбол.Това е форум на Милан.Особенно сега когато перуките (Михов-Михайлов) ще попречат и на Серия А да я гледам по ТВ-то съм настроен твърдо против всичко българско де що е футбол.

Този пост е редактиран от hotboyz: 02 July 2011 - 23:59

Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
0

#31 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 02 July 2011 - 23:57

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 02 July 2011 - 23:55 :

Питах те одеве, ама ти не ми отговори. Пак ще опитам...Публикувано изображение Защо на черноморката не й бе направен проблем за публично изразяяваните симпатии, тук - във форума на Милан, към Черно Море /Варна/?Публикувано изображение

Голям пропуск, но няма да се повтори.Вероятно защото говорехте за дръжки, а тя няма. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Публикувано изображение

0

#32 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 02 July 2011 - 23:58

Виж мнениетоhotboyz написа на 02 July 2011 - 23:55 :

Твърдо против нещо различно от Милан тука.Говоря за футбол.Особенно сега когато перуките (Михов-Михайлов) ще попречат и на Серия А да я гледам по ТВ-то съм настроен твърдо против всичко българско де що е футбол.

Егати аргументОПубликувано изображение Тук почвам да си мисля, че сте всичко друго, но не и нормални и либерални хора...:mellow:
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#33 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

Публикувано 03 July 2011 - 00:00

Виж мнениетоricardo^kaka написа на 02 July 2011 - 23:47 :

Ако това, ако онова - все неща - невероятни! Нито всички ще хукнат да си слагат БГ аватари - единични случаи има, не и тенденция! Аз ли се правя на луд, Ъ?Публикувано изображение
А това за литекса беше култ. Ако ще и Левски да играе с Милан, аз съм за Милан, защото Левски не би имал успеф напред в турнира, за разлика от Милан, който печели купи! Стига сте се излагали бе хора. Голямо чудо станало, че пича си сложил аватар на Гунди. Още повече, че аватарите му с подобно съдържание не са от вчера, ама разбираш ли, днес Бинката в цикъл, ухапал го коня и рекъл да се сдави, че да му се доспи....Публикувано изображение

Че кой е казал, че е станало голямо чудо, момчето си слага аватари на Левски /което е нарушение на правилата, недей ми се прави на много голям българин :D/, Биньо накрая му махна последния и тва е. Елементарно. :mellow:
Иначе и аз съм за Милан, когато играе с български отбор, тука сме на едно мнение. :D Просто това си е моят отбор, без значение кой колко ще продължи в турнира. Е, ако се срещнат Милан и Берое, пак ще съм за Милан, но тогава може би с твоите аргументи. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

GRAZIE PRESIDENTE!!!

0

#34 Потребителя е офлайн   Leone 1800 

• Ултрас на Милан

Публикувано 03 July 2011 - 00:01

Биньо,гледам,че май ти е скучничко и си решил да "прегрупираш" разни потребители и да ги заплашваш,че ще ги баннеш (все едно това е нещо толкова страшно),просто ей така за да убиваш време.Затова предлагам аз да премина в специално създадена за мен група,наречена MOVIE STARS FANS (или нещо от сорта),та да си спокоен,че потребител с никнейм и аватар,олицетворяващи актьор не е към феновете на МИЛАН. :mellow:

Този пост е редактиран от Al Pacino: 03 July 2011 - 00:03

Публикувано изображение
0

#35 Потребителят е онлайн   hotboyz 

• Il Capo Di Tutti Capi!!!
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Marco Van Basten

Публикувано 03 July 2011 - 00:01

Аз пък ти се чудя как може да има хора които следят българската помия.И симпатизират на нещото наречено футбол в БГ.Пък и да тръгнеш да се хвалиш в форума на други отбори че си фен на Левски,Цска,Литекс тези отбори звучат налудничево.Не мога да разбера как има хора които ги гледат :mellow: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :D :D егати цирка.
Публикувано изображение
GRAZIE DI TUTTO...
-1

#36 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 00:03

И между другото, който обвинява някой в нещо против ФК Левски, нека напомня, че си има теми долу.Там може да благославяте ФК Левски и да плюете ЦСКА на воля.Можете не снимки, ами и песни да пускате, така че не обвинявайте форума в глупости.И Тиесто, просто ти си сам сега защото е забранено, но ако не е няма да си и ще заприличаме на пушкаджийница.Всъщност бе е забранено - местиш се в другата група и слагаш аватари ако щеш на Арменския поп.

Публикувано изображение

0

#37 Потребителя е офлайн   ricardo^kaka 

• МИЛАНХОЛИК

Публикувано 03 July 2011 - 00:07

Да не се правя на българин, викаш? А на какъв да се "направя" Очаквам препоръки!
А, да си дойдем на думата. Значи, ти гледаш на Берое, както аз на Левски! И, нещо лошо има ли в това? Ако си сложиш случайно, по някакъв повод, аватар, свързан с Бероя, някой ще му направи ли впечатление, освен на някой, който ги мрази???? НЕ!
Проблемът не е в това, че човекът си е сложил аватар на ГУНДИ, не на Левски, а е съвсем друг, но повече с радиоточки няма да споря. Още по-малко, с по-българи от мен!Публикувано изображение

Виж мнениетоhotboyz написа на 03 July 2011 - 00:01 :

Аз пък ти се чудя как може да има хора които следят българската помия.И симпатизират на нещото наречено футбол в БГ.Пък и да тръгнеш да се хвалиш в форума на други отбори че си фен на Левски,Цска,Литекс тези отбори звучат налудничево.Не мога да разбера как има хора които ги гледат :mellow: :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :D :D егати цирка.

Да съм се хвалил? хахахах ВИЦ
Едно е да спомена, че съм фен ан еди кой си, съвсем друго е да тръгна да се хваля... Я кажи сега, твоят проблем какъв е, биньовият го разбрахме!Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ale Ale Ale Milan Ale

0

#38 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 July 2011 - 00:08

Виж мнениетоAl Pacino написа на 03 July 2011 - 00:01 :

Биньо,гледам,че май ти е скучничко и си решил да "прегрупираш" разни потребители и да ги заплашваш,че ще ги баннеш (все едно това е нещо толкова страшно),просто ей така за да убиваш време.Затова предлагам аз да премина в специално създадена за мен група,наречена MOVIE STARS FANS (или нещо от сорта),та да си спокоен,че потребител с никнейм и аватар,олицетворяващи актьор не е към феновете на МИЛАН. :mellow:

Виж сега, прави се на Аристотел ако искаш, не ми пука.Но не може Тиесто да му се махне аватара на Левски и след 5 минути той подигрсвателно да сложи такъв на ЦСКА като казва да си наврем правилата някъде на тъмно.С БАН никой не съм плашил, не ми се е налагало да слагам.Чети внимателно какво съм му написал.Просто щеше да почива.

Публикувано изображение

0

#39 Потребителя е офлайн   DJ Tiestooo 

• Фен на футбола

Публикувано 03 July 2011 - 00:09

Абе, Радо, ако най-голямата легенда на Берое почине, не би ли си сложил негов аватар, за да почетеш паметта му?
0

#40 Потребителят е онлайн   cuorerossonero 

Публикувано 03 July 2011 - 00:10

Виж мнениетоDJ Tiestooo написа на 02 July 2011 - 23:54 :

To и ако баба ти беше мъжка, щеше да е дръжка. :mellow: Не виждам някой да се е засилил да си слага аватар на български отбор, освен мен, така че този аргумент "Представи си на какво ще заприлича форума на Милан, ако всеки си прасне аватар на любимия си български футболен отбор" не важи.И още веднъж казва, че аватарът ми бе посветен на годишнината от гибелта на Гунди и Котков.
...

И двете ми баби са починали, лека им пръст, така че спести си остроумията.
И нещо като противоречи на установени правила, просто не го правете, а спазвайте правилата, както правят нормалните хора. Далеч по-лесно е, отколкото чисто по български да се впускате в безсмислени коментари и да се правите на диалектици, каквито не сте.

GRAZIE PRESIDENTE!!!

0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »

Сподели темата: