ACMilan-bg.com: Правила на форума - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Правила на форума 12.08.2010 - 31.12.2010 Оцени темата: -----

#121 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 16 June 2012 - 00:33

OK, но какво да правя с този ти акаунт?

0

#122 .Capaldi..

• Група: Guests

Публикувано 16 June 2012 - 12:04

Трий го. И без това всичко може да се възстанови освен репутацията.
0

#123 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 19 June 2012 - 18:48

Айде сега пак наново ми кажи какво точно искаш, щото да не стане МЯУ! :D

0

#124 .Capaldi..

Публикувано 20 June 2012 - 11:20

Точно затова трябва да пуснете личните. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):
Иначе искам да махнеш мод-превю-то на Capaldi1 и да махнеш 1-цата от ника. А регистрацията от 03-March-12 я трий.
П.С. Тъкмо закръглям на 10 000 мнения. :sun:
0

#125 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN

Публикувано 20 June 2012 - 17:01

ОК, готов си...ника за влизане е Capaldi, nikname е без 1, а постовете са пак 10000...паролата не съм пипал да ти я променям :)

Тъпото е, че последните постове през стария ник ще са като този горе - потребител без рег. :)

0

#126 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 20 June 2012 - 20:51

Виж мнениетоALLEGRI™ написа на 20 June 2012 - 17:01 :

Тъпото е, че последните постове през стария ник ще са като този горе - потребител без рег. :)

Тъкмо и аз това се чудех. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
0

#127 Потребителя е офлайн   ivcho_ivanov_11 

• Фен на футбола
  • Регистр: 26-September 12
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:INZAGHI

Публикувано 01 September 2013 - 23:12

Пичове може ли само да ми кажете до кога ще ми е изписано : "Това мнение трябва да бъде одобрено от модератор, преди да бъде публикувано." и кога ще мога да си пиша нормално. Извинявам се и за обидата по Алегри и Галиани :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение

Per sempre ROSSONERO
0

#128 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща
  • Истинско име:Александър

Публикувано 03 September 2013 - 07:56

От днес до 8 септември отваряме дискусия и всеки ще може да предложи корекции в точка 2 и 3 от правилата на форума.
Публикувано изображение
0

#129 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 03 September 2013 - 13:39

Прекомерният офф-топик също би следвало да се наказва по-сериозно. Само разводнява темата и дразни останалите участници в дискусията.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#130 Потребителят е онлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 03 September 2013 - 13:45

Съгласен съм за офф-топика. Мнения, които не са свързани със заглавието на темата, трябва да се премахват. При зачестило нарушаване, може да се налага 20%.
Също така - за дублираните акаунти. Вече имаше такъв случай и не беше предприето нищо. :rolleyes:
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#131 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 03 September 2013 - 15:01

Е как сега, нали лично баннах онзи акаунт? Или ти искаше направо потребителя да се банне? :sarcastic: Би било леко прекалено.
Относно оф-топика, малко е трудно във футболен форум да няма такъв. Да не говорим как една тема води до друга...
По-скоро мисля, че по преценка на модератор може да се направи забележка за оф-топик, че продължаването му ще доведе до наказания. То и сега е възмжно да се прави, но трябва след продължителен такъв да се предупреждават веднъж, два побе и чак тогава.
Аз съм за категорично по-строги правила относно обиди към играчите и треньорите, плюс всякакви ръководители. Разните му там "клоун, палячо" и всякакви други умалителни, които не са имена или длъжности, да не се подминават. Изобщо всякакви прилагателни, които описват колко зле бил някой по неприемлив начин, трябва да се трият най-малкото, а при зачестяване да се наказва. Без значение дали сме паднали с 10:0 от Верона и това да служи като извинение.
Някой много желаеше да внася предложения относно обиди към потребители, та моля, сега е момента да пише, а не после когато мине обсъждането.

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

2

#132 Потребителят е онлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 03 September 2013 - 15:03

Ааа добре, Биньо. Съжалявам, не съм разбрал. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#133 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 03 September 2013 - 15:39

И аз препоръчвам по-строги правила за офф-топик. Вижда се, че дразни хората. Мисля, че и глупавите спорове ще намалеят по този начин. А и въобще не разбирам смисъла да визаш във форума на Милан и в темата на даден играч примерно, за да пишеш нещо съвсем различно и то продължително. Толкова ли няма чатове, фейсбук, че даже тема за офф-топик в самия форум? Абсурдно е да толерирате подобно поведение. Не е нужно да банвате всеки, който не пише по темата, но ако го прави продължително, след като сте го предупредили, не пречи да му слагате по 20%, за да знае, че не става така.

Подкрепям Биньо и в идеята за по-строги наказания за обиди към игачи и ръководители. Ако ще правите изключения заради едно меркато, значи трябва да правите и за слабите мачове на Милан. Това е пълна глупост, направена заради 1-2 по-агресивни в думите си потребители, които останалите трябва да четат. Решете какви ще са правилата и се придържайте към тях без глупави импровизации. Има хора, които са доволни от меркатото или поне не са чак толкова разярени. Не мисля, че е редно да определяте едва ли не като обективно лошото меркато и заради това да правите компромиси за явни нарушения на правилата. Пак ви казвам - изберете едно или другото и не правете промени спрямо собственото си мнение. ;)

Като си направите равносметка, в най-лошия случай тези промени ще откажат потребители, които 1) не си представят да не създават офф-топик и 2) не си представят да не могат да обиждат играчи и ръководители. Сами си правете изводите дали форумът ще пострада от липсата на такива индивиди. Убеден съм и че активността няма да пострада. Да не говорим, че в процеса някои хора могат цялостн да преосмислят поведението си тук и да спрат с глупостите.

Този пост е редактиран от Inzaghi: 03 September 2013 - 15:40

1

#134 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 September 2013 - 15:49

Резултатите ще бъдат точно тези от точки 1 и 2, които си описал.
Но знам на Сашо идеята, той иска възможно най-много хора да се докосват до общото - Милан. Но различията са нормални, затова имаше и толкова фракции през годините сред публиката. Затова и някои се разпаднаха и се пръснаха.
Между другото Ники, може да стане и вариант 3. Дадени потребители посочени от теб в точки 1 и 2, просто да си направят нов рег след някое сурово наказание и да почнат да пишат без да се разкриват кои са, ако изобщо някога са се разкривали. Виждали сме тия неща през годините, не един или два пъти. Влизат с други регове и пишат същите глупости, заяждат се със същите хора като създават всеобща заблуда за някои неща и още куп глупости.

Този пост е редактиран от BMW Power: 03 September 2013 - 16:00

Posted Image

0

#135 Потребителя е офлайн   Battlestar 

• Manchester United F.C. fan
  • Група: Футболен фен
  • Регистр: 15-February 10
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Beckham, Giggs, Cantona

Публикувано 03 September 2013 - 16:01

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Макар че съм гост тук, ще си позволя да изразя мнение относно обидите между потребителите, които за мен са недопустими. Ясно е, че сме във футболен форум и често страстите се нажежават, но е адски грозно да се хулите/хулим помежду си и то провокирани от събития, върху които нямате/нямаме никакъв реален контрол. Лично за мен обидите между потребители са много по-отблъскващи, отколкото тези, отправени към играчи и ръководство на съответния отбор. С вторите няма "обратна връзка" и колкото и да бъдат хулени, те няма начин да го разберат и да реагират, докато обидите между потребители на форума създават предпоставки за обтягане на отношенията и бъдещи сериозни дрязги.

Другото, което е доста дразнещо, е иронично-саркастично-подигравателния тон, с който често си служат някои потребители (вкл. и модератори). Това най-малкото е проява на лош вкус и липса на чувство за такт, а в по-големи дози показва сериозни комплекси и липса на възпитание. Лошо впечатление прави, че това поведение сякаш се насърчава и го възприемат дори потребители, които по-рано не са се проявявали по подобен начин.

И последно една препоръка/приятелски съвет: Уважавайте противниците и конкурентите си, защото те се стремят към същите цели, към които и вие. Не принизявайте постиженията им, защото те са плод на усилия, подобни на тези, които ежедневно се полагат и във вашия клуб. Това, че в даден момент едно или друго обстоятелство е било в полза/ущърб на вас или тях не е повод за започване на форумни войни. Колелото се върти и всичко се връща.

Позволявам си да твърдя всичко това като страничен и що годе обективен наблюдател. Дали ще се вземе под внимание решавате вие.

Този пост е редактиран от Battlestar: 03 September 2013 - 16:04

7

#136 Потребителя е офлайн   forze 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 08-August 11
  • Фен от:1995

Публикувано 03 September 2013 - 16:04

Цитат

3. ДРУГИ

• Забранява се пускането на теми съдържащи ксенофобия, краен националсоциализъм или теми, които подклаждат расова, културна и религиозна дискриминация. Както и всякакви мнения, аватари или подписи на такава тематика.

?
0

#137 Потребителя е офлайн   METO 

• Фен на Милан
  • Регистр: 19-July 11
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Алесандро Неста, Кларънс Сейдорф, Дженаро Гатузо, Рикардо Кака и мн.др.

Публикувано 03 September 2013 - 17:36

Виж мнениетоBattlestar написа на 03 September 2013 - 16:01 :

Макар че съм гост тук, ще си позволя да изразя мнение относно обидите между потребителите, които за мен са недопустими. Ясно е, че сме във футболен форум и често страстите се нажежават, но е адски грозно да се хулите/хулим помежду си и то провокирани от събития, върху които нямате/нямаме никакъв реален контрол. Лично за мен обидите между потребители са много по-отблъскващи, отколкото тези, отправени към играчи и ръководство на съответния отбор. С вторите няма "обратна връзка" и колкото и да бъдат хулени, те няма начин да го разберат и да реагират, докато обидите между потребители на форума създават предпоставки за обтягане на отношенията и бъдещи сериозни дрязги.
.....

Напълно съм съгласен с това! Не виждам смисъл обидите към хора които нито познаваме и с които нямаме абсолютно никаква връзка, освен чрез ТВ-то, и които дори не знаят за съществуването на този форум, да бъдат по строго наказвани, от обидите към хора които са участници във всекидневния живот на форума. Не смятам, че е правилно, например, аз да нарека някой ръководител в отбора "тъпак", някой да влезне да ме нарече мене "тъпак", понеже нали, обиждам ръководители на отбора, и аз да бъда наказан, а той да бъде предупреден например, понеже обидите между потребители били "нежелателни". Ами като са "нежелателни" вземете ги забранете. Това разбира се е една напълно хипотетична ситуация, която описах и не твърдя, че подобно нещо се е случвало, а само че правилата го позволяват да се случи. За мен, това не е правилно.

Подкрепям и идеята за по-строги санкции към създаващите оффтопик, защото обикновено това са точно потребители, които започват да се обиждат и да се дразнят един друг. На мен това също не ми допада и само ми разваля удоволствието да влезна и да прочета нещо за любимия си отбор, а вместо това се налага да чета за това как "онзи бил еди какъв си, а аз съм най-, най-, най-...".
Публикувано изображение
1

#138 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 03 September 2013 - 18:08

Напълно подкрепям това да се вземат мерки за намаляване/премахване на обидите между потребители, както и да се сведат до минимум обидите към играчи и ръководители поне на Малан. Затягането на правилата едва ли доведе до кой знае какъв ефект, аз си мисля, че всички тука сме достатъчно интелигентни и трезвомислещи хора за да осъзнаем, че обидите не водят до нищо друго освен дооптягане на нервите, а това, че понякога емоциите идват в повече са оправдания, че не могат да се овладеят при писане във форум.
Нещо, което лично мен много ме дразни е това, че доста хора публикуват новини или цитати на дадени личности на чужд език без превод. Смятам, че има хора сред нас, които не знаят италиански и/или английски и ни е много трудно да разберем за какво иде реч. Някои хора, като Райно, примерно, си прави труда и превежда това, което публикува, но доста народ само праска новината и останалите да се оправяме. :D Ако може да се вмъкне някакво правило за публикуване на чуждоезикови новини ще е добре.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#139 .Pastore..

Публикувано 03 September 2013 - 18:16

построите комунизма, браво :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9):

правилата са толкова строги, безмислени и дребнави, че няма накъде, не мога да предложа промяна, защото това е модификация, а направо пренаписване, и тъй като не аз решавам:

- как така да се намали офтопика, то такъв почти няма или ако има някакъв е малък и пак на футболна тематика, хората не са роботи

- за мен наказание трябва да има само за вулгарни думи и цинизми към клуба, ръководството и футболистите, но за безобидните епитети 'треперко', 'палячо', 'страхливец' е безумно, като толкова искате слагайте по 5% за такова нещо.на мен не ми е приятно някакви хора да повтарят иронично непрекъснато колко е добро меркатото и как, че като сме запазили дзакардо/примерно/ е всъщност трансфер и е на голям победител световен шампион.отдавам го като начално ниво ирония за по-ограничени хора и опит за чувство за хумор, дразнещо е, но чак такова нещо да има наказание защото е уж иронично, прекалено е

- един вид наказание трябва да се направи по-строго и това са обидите, който се използват между вас самите.мен никой не ме е обидил, аз също не съм обиждал никой, но последните 1-2 месеца се начетох, че ти си тъпак, онзи е глупак а третия не знам си какво

реално предложенията ми са:

1.обида към потребител - 50%
2.обида/цинизъм, вулгарност/ към клуб, ръководство, играчи - 10%, треперковците за мен не трябва да се санкционират, но АКО ТОЛКОВА ДЪРЖИТЕ ДА СТЕ ДРЕБНАВИ - 5%

реално ние сме в този форум, а някои футболисти даже не предполагат, че съществува българия
0

#140 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 03 September 2013 - 18:46

Виж мнениетоPastore написа на 03 September 2013 - 18:18 :

първите ми 20% са от преди 1-2 години, вторите 20% са ми заради 'въгленче' за футболист, който не е бил и не е наш, но третите ми 20% са просто скандални и искам да ми се махнат 'селянин с колело' за алегри, абсурдно наказание, даже няма смисъл да обяснявам защо

Ето заради такива изказвания трябва да се добавят още някои неща към правилата, защото явно на някои хора им е забавно да се правят на луди, буквално.
Щом потребителя Пасторе "не може" да проумее, че това е обида към треньора, то явно трябва да се напише и нещо повече.

Виж мнениетоMaverick написа на 03 September 2013 - 18:08 :

Ако може да се вмъкне някакво правило за публикуване на чуждоезикови новини ще е добре.

Против съм. И ще ти кажа защо. Самия Райно превежда, но не всеки път просто защото няма физическата възможност да го прави. Аз самия преди съм го карал да превежда нещо като го поства, но реално нещата са такива, че не всеки път може. Та по-добре нещо да го има пуснато на Италиански и да използваме Гугъл преводача, който е горе-долу точен, отколкото да го няма това нещо.

Posted Image

2

• (11 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема